Kristen a MTV Rough Cut

14. prosince 2012 v 11:11 | Ajjinka |  Videorozhovory
A protože toho máme málo, je tu další MTV Rough Cut s Joshem Horowitzem!


Josh se s ničím nepáře a rovnou se ptá na jazyk, který se používá v On the Road, tvrdí, že byl možná složitější než ten ve Snow White (Kris používala britský akcent). Kristen odpovídá, že je to zvláštní, protože se film odehrává v roce 1948, kdy lidé mluvili hodně jinak, je to prý skoro jako akcent. Walter jim před natáčením pouštěl nahrávky hlasu Lu Anne Henderson, která pro Jacka Kerouaca byla předlohou pro knižní Marylou, prý všichni seděli kolem stolu a začali se smát, protože nikdo doopravdy nevěděl, jak se s tím vypořádat, jak nakažlivé to bylo. Jako by se do ní každý totálně zamiloval, kvůli tomu, jak melodicky její hlas zněl. Kristen tvrdí, že její hlas je víceméně monotónní, takže to byla výzva, protože hlas Lu Anne pořád klesal a zase stoupal. Marylou se sice přestěhovala z LA do Denveru, ale mluvila, jako by byla z úplně jiného světa. Josh se ještě zeptal, jestli si nějaká slova osvojila, Kristen říká, že spíš ne, ale líbí se jí, že Marylou dokázala mluvit o hodně věcech najednou, ale ať už mluvila o čemkoliv, na závěr řekla "rozhodně/každopádně", což jí přišlo roztomilý.

Říká, že stejně brzy jako četla On the Road, koukala i na pár filmů, které většina lidí sleduje, až když jsou starší. Neměla zakázáno dívat se na filmy s ratingem R, ani neví proč. Pár jich jmenuje. Viděla hodně brzy krimi thriller Taxikář, horor Osvícení byl jedním z jejích oblíbených filmů, film Zámecká zrůda ji vyděsil tak, že nemohla spát, což je zvláštní, protože u Osvícení se jí to nestalo.

Také se baví o taneční scéně, Josh už z dřívějšího rozhovoru věděl, že z ní byla Kristen nervózní, ptá se jí, jestli se přes to nakonec dostala. Kristen říká, že nakonec asi jo, že šlo především o to, aby se s Garrettem cítili pohodlně a byli si vědomí toho, že jsou na tom v tu chvíli stejně. Josh Kristen překvapí otázkou, kdy naposledy tancovala jen tak pro zábavu. Kristen se jen uculila a odpověděla, že dneska ráno, každé ráno, když vstane, tak si trochu zahopsá :D Taky zmiňují benefiční koncert, Kristen je líto, že na něm nemohla zůstat, protože ten den měla ještě jedno promítání On the Road, ale je šťastná, že se mohla zúčastnit.

V posledním videu Kristen mluví o připravovaném projektu Focus, prý je to film se skvělým scénářem a skvělým příběhem. Jde o komerční hollywoodskou komedii, jak nadhodil Josh, Kristen řekla, že je pro ni tenhle směr něco nového a že od komedie každý očekává, že bude vtipná a bude se u ní smát. Kristen scénář vtipný přijde. Zase říká, že by něco ráda natočila do dubna, kdy pak začíná natáčení Focusu, ale nemyslí si, že něco najde. Zmiňují se také o pokračování Snow White and the Huntsman, přičemž nic nového ohledně něj známo není, ale Kris se ten nápad pokračování rozhodně líbí. Josh vtipkuje, co by dělala, kdyby jí zavolala Stephenie nebo Summit, že mají nápad, Kristen se smíchem řekla, že jejich telefonáty už nebere :D

Vkládám sem jen první video, když dohraje, po deseti sekundách vám naběhne další :)

VIDEO NAJDETE ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama