Kristen pro Sidewalks TV

22. prosince 2012 v 12:52 | Ajjinka |  Videorozhovory
Poměrně očekávaný rozhovor se Sidewalks TV, který vedla Mika Abogado při promítání On the Road v San Franciscu 8. prosince. Baví se o postavě Marylou, o tom, jak těžké bylo vžít se to taková odpoutané postavy. Kristen opět říká, že by pro tenhle projekt udělala cokoliv, fandila by mu, i kdyby v něm nehrála, a znovu připomíná, že jí ve ztvárnění Marylou pomohla její opravdová předloha, Lu Anne, která nebyla jen divoká a sexy, byla rovnoceným partnerem, tolik toho dávala ostatním, aniž by vyžadovala něco nazpět, milovala všechny své přátele.

Na otázku, jak se cítí, když je film konečně venku, odpovídá, že je to skvělý pocit, že se o film může podělit s diváky, a že je to skoro stejný pocit, který měla při premiéře Breaking Dawn, protože oba projekty si uzurpují několik let jejího života. Je prý skvělé, když se o něco, co milujete, můžete podělit doslova s miliony dalšími.

A když se Mika zeptá, koho by si z herců vybrala, kdyby musela jen jednoho, aby s ním šla znovu na natáčení On the Road, říká, že pravděpodobně Dannyho Morgana, který hraje Eda Dunkla. Prý je to jeden z nejvtipnějších lidí, které kdy poznala, ale doopravdy si nedokáže představit, že by na natáčení neměla i ostatní. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama