Kristen pro TV Grande Chaine (Francie, červen 2012)

29. prosince 2012 v 12:00 | Ajjinka |  Rozhovory
Dodávám jeden starší rozhovor, z června 2012. Je pro francouzský časopis TV Grande Chaine a pořízen byl v době propagace Snow White and the Huntsman.

Byla jsi fanynkou Sněhurky, když jsi byla malá?

Vůbec! Líbila se mi Kniha džunglí a Robin Hood. Moc pohádek jsem nečetla. Pro mě je to nový svět k prozkoumání.

Snila jsi někdy o tom být princeznou?

Kdybyste viděli moje fotky, když jsem byla malá, vůbec byste se neptali! (směje se) Princezny pro mě nebyly. Pořád jen nosí šaty, dělají si vlasy,…

… a čekají na šarmantního prince!

Líbí se mi kluci! Ale nikdy jsem nebyla ten typ holky, co randí každý týden s jiným klukem. Byla jsem posedlá jedním klukem pěkně dlouhou dobu. Jsem idealistická a romantická, až je to skoro trapné.

Tahle Sněhurka je opravdu jiná, než ta, kterou známe. Jak bys ji popsala?

Je velmi osamělá. Od mala má velmi blízko k přírodě. Není žádný superhrdina, ale její schopnost vidět v ostatních lidech dobro je skoro nadpozemská. Což byl jeden z důvodů, proč jsem chtěla být součástí filmu.

Je jako Bella, upírova snoubenka z Twilight?

Trochu. Obě dokážou vidět světlo tam, kde jiní ne. Stojí si za svým, dokud s nimi ostatní nesouhlasí. Bella i Sněhurka jsou vůdčí typy. Obě se staly vůdkyněmi mužů!

Ve filmu je hodně bojování. Natáčení muselo být fyzicky náročné, že?

Ano, měla jsem dojem, že jsme na výcvikovém táboře! (směje se) Ale jako herečka mám jen pár příležitostí zahrát si takovéhle scény. Jízda na koni, boj v brnění a s mečem v ruce… Všechno bylo vážně úžasné!

Welcome to the Rileys, The Runaways, On the Road… Jsi v mnoha nezávislých filmech. Je to kvůli tomu, že chceš zapomenout na Twilight?

(Dlouho přemýšlí) Mám tuhle ságu ráda. Ale celá tahle zkušenost trvala opravdu dlouho a byla velmi intenzivní na takové emocionální úrovni, že to stala vyčerpávající. Potřebovala jsem se pustit i do jiných projektů.

Vždycky máš svobodnou volbu?

Jednoznačně. Vždycky se rozhoduju podle sebe. Opravdu potřebuju mít s postavou něco společného. Miluju každou postavu, kterou jsem kdy hrála. Cítím k nim jistý druh zodpovědnosti.

Překlad do aj FierceBitchStew
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama