KristenStewart.blog.cz startuje!

15. prosince 2012 v 0:05 | Ajjinka |  O blogu
Zdravím všechny, kteří se nějakým způsobem dostali na tento blog!

Na úvody jsem nikdy moc nebyla, takže to nebudeme zbytečně protahovat. Jsem velkou fanynkou Kristen Stewart, a když jsem při nedávném hledání na internetu zjistila, že doména kristenstewart je sice zabraná, ale nevyužívaná, začalo mě to hlodat. Pak už stačil jeden e-mail s otázkou, jestli se dají neaktivní blogy smazat, odpověď je už asi všem jasná - dají :))

Nebyla jsem zrovna hr, ale jakmile jsem dostala možnost, využila jsem ji. Pokud jste fanouškem Twilight, možná mě budete znát pod přezdívkou Ajjinka, kterou využívám i tady, z webu Stmívání-FF a Stmívání.blog, kde se několik let starám o novinky.

Všechny jsem je sem samozřejmě nekopírovala, zatím je tu souhrn od října 2012, zpětně už sem nic dodávat nebudu, ale články tu přibývat určitě budou! :)

Doufám, že se najdou nějaké dobré duše, které mi to tu pomůžou trošku rozjet. Blog slouží především ke sdělování aktuálních informací týkajících se Kristen Stewart, zároveň ho považuju za takové přehlednější stanoviště facebookové skupiny Kristen Stewart CZ/SK Fans. V žádném případě tu informace nejsou pro to, aby si je někdo lehce zkopíroval a vydával je za své. To je upozornění pro všechny, které něco podobného napadlo ;)

PS: Líbí se Vám layout? :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Quic Quic | 16. prosince 2012 v 19:13 | Reagovat

Líbí :D

2 Marvi Marvi | 16. prosince 2012 v 21:54 | Reagovat

Moc super, líbí se mi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama