MTV First - Breaking Dawn, part II.

14. prosince 2012 v 10:21 | Ajjinka |  Videorozhovory
Celý rozhovor byl uvolněný, plný vtipu. Josh je asi nejlepší moderátor, kterého si mohlo MTV přát. Za půl hodiny stihl položit několik vlastních otázek a pár těch fanouškovských. Na přeskáčku - Josh pouští naší trojici video z prvních MTV Movie Awards, na kterých byli v roce 2008 Rob s Kristen. Kristen se na klip nemohla dívat, protože nesnáší, když se něco takového pouští. Poznamenává, že to samé má se starými fotoalby. Pak se baví o obsazení jejich rolí, Rob říká, že byl nervózní, Taylor zase opakuje, že neměl nejmenší ponětí, o čem Twilight je. Slyšel jen o tom, že jsou tam upíři a les. Kristen přiznává, že oba pomáhala vybrat. Rob vzpomíná, jaká vlna nevole se zvedla, když byl obsazen do role Edwarda.

Josh pak ukazuje fotku z Halloweenské párty, na které Rob s Kristen byli. Ptá se jich na jejich kostýmy. Kris říká, že šla za Natalii Portman z filmu Closer, kde sice své přestrojení často měnila, ale tohle měla taky. Rob svou masku koupil za tři dolary někde v 7-Eleven. Kristenina nejoblíbenější scéna v BD je ta, kdy se Jacob svléká před jejím tátou. Rob přirovnává milostnou scénu z BD2 k milostné scéně s keramikou z filmu Ghost (určitě víte! :D).

Na fanouškovskou otázku, kterou scénu z prvního dílu by přetočili, Rob odpověděl, že scénu s první EB pusou. Prý kvůli tomu "zpětnému odrazu", když se od ní pak odtrhne. Ve skutečnosti tuhle scénu dvakrát přetáčeli.

Pak čtou Joshův scénář pro Breaking Dawn, part III. a náramně se u toho baví. Rob je trochu zklamaný, že zase hraje Edwarda... Josh zjišťuje, jestli má trio přehled ve fanouškovské terminologii. Kristen ví, co HBG (Hot Bodyguard) znamená a prý je to ta nejvtipnější věc na světě. Ptá se Roba a Taylora, jestli ví, kdo jsou Krisbians (holky, co by šly do lesbického vztahu jedině s Kristen Stewart), Rob odpovídá, že asi nějací lidé, kteří bývají ostří = crisp . Taky na OME (Oh My Edward) a Robsessed.

Ke konci se k nim přidává Stephenie Meyer. Josh se jí ptá, jestli si při psaní Breaking Dawn představovala v hlavě Roba jako Edwarda, odpovídá, že většinu BD měla napsanou dřív, než byl Twilight natočený, takže spíš ne, ale když jej dodělávala, občas se jí v hlavě objevil. První scénu, kterou s Kristen a Robem viděla, byla ta v lese, kdy Bella odhalí, že ví, že je upír.

VIDEO NA MTV

Po spuštění prvního videa, vám budou ostatní automaticky naskakovat.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama