Rozhovor pro Exile

27. prosince 2012 v 21:26 | Ajjinka |  Rozhovory
Díky holkám z ItsOkToBeYou, které přeložily Kristenin rozhovor s japonským magazínem Exile do angličtiny, tu máme překlad i my. Rozhovor je trochu starší, pořízen byl v listopadu, kdy Kristen navštívila Japonsko v rámci propagace Breaking Dawn, part II.

Pamatuješ si den, kdy ses poprvé setkala s Taylorem Lautnerem a Robertem Pattinsonem?

Samozřejmě. Obecně není normální, že si zapamatujete první dojem z někoho, koho potkáte, ale u těchhle dvou si to pamatuju. Jsou velmi mimořádní.

Jako první jsem potkala Taylora. V tu dobu byl velmi mladý. Vypadal tak mladě, že jsem cítila, jako bych ho měla ochraňovat. Už to možná zní arogantně, protože teď mi nepřijde, že by mezi námi byl takový věkový rozdíl, ale tenkrát mi to tak připadalo. Už jen jeho přítomnost vás nutí k tomu, abyste se usmívali… byl prostě jako Jacob. Cítila jsem se kolem něj opravdu příjemně už od začátku. Jako bych ho už dlouho znala.

Roba jsem poprvé potkala na konkurzu. Ten den se o roli Edwarda ucházeli čtyři kluci. Tu chemii jsem cítila, už když vešel. Chemie se mezi dvěma profesionálními herci dá vybudovat, takže opravdu není nezbytné, aby mezi nimi byla od začátku. Ale ona už tam byla. Neměla jsem žádné slovo v tom, kdo roli dostane, ale nepochybovala jsem o tom, že tohle je on. Dokonce jsem na scénář napsala jeho jméno.

Takže to bylo osudové setkání…

Měl šarm, který všechny okouzlil. Ti ostatní byli také talentovaní, ale tak moc se snažili, že to jejich přitažlivost rozdělalo. Rob nehrál příliš horlivě a neřídila ho ješitnost. Byl perfektní.

Slyšela jsem, že jste se s Robem společně dívali na Last Tango in Paris jako část přípravy pro vaše role v Twilight.

Bylo to v době, kdy jsme nacvičovali pro první film. Mysleli jsme, že ten unikátní vztah mezi Edwardem a Bellou byl trochu jako ten v Last Tango in Paris. Nezávislý, masochistický vztah v tomhle filmu je extrémní příklad, ale snažili jsme se to brát jako způsob, jak pochopit vztah Edwarda a Belly.

Jaké to bylo si po pěti filmech poprvé zahrát upíra?

Belle po přeměně ještě zesílila její mateřskost. Stala se parádní upírkou, s příměsí mateřského instinktu, instinktu, který patří ke každé ženě, a divoké agresivní nátury upírů. Novorozená Bella je tou nejsilnější upírkou.

Sblížila ses s Mackenzie Foy?

Byla pro mě jako mladší sestřička. Mackenzie je velmi talentovaná herečka. Byla zábava s ní pracovat. Díky tomu pro mě hraní matky nebyl takový dotek reality.

Přeješ si být jednou matkou?

Mám mateřské instinkty, takže se chci stát mámou. Nechci na sebe tlačit a není to tak, že bych chtěla mít děti právě teď hned, ale nemůžu se dočkat, až jednou uvidím moje vlastní dítě.

Máš nějaké další přání?

Ráda bych víc cestovala. Opravdu ráda jím. Chci cestovat soukromě, ne jen kvůli práci. Chci si hrát se svými psy, napsat novelu… Ten seznam je nekonečný.

Jak ses cítila, když tě Forbes jmenoval jako jednu z nejlépe placených hereček? Porazila jsi i Cameron Diaz a Sandru Bullock.

Na čem mi doopravdy záleží, je uvědomit si, co opravdu chci a držet se té výzvy. Na výdělku nezáleží. Je hloupě starat se o ohodnocení. Žijete jen jednou, takže byste prostě měli konat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama