Rozhovor pro Refinery29

18. prosince 2012 v 20:42 | Ajjinka |  Rozhovory
Módní web Refinery29 udělal při premiéře On the Road v New Yorku rozhovor s Kristen. Překlad si teď můžete přečíst přímo tady :)
Ovlivnilo tě On the Road, když jsi byla v pubertě?

Četla jsem ho do školy. Vždycky jsem si vedla ve škole dobře, užívala jsem si to, ale do té doby mě nikdy nic takovým způsobem nepřemohlo. Začala jsem číst, protože jsem chtěla být hodné dítě, ale pak to ve mně něco odstartovalo. Nejspíš to mělo co dočinění s tím, kolik mi bylo - je to ta chvíle, kdy si vybíráte své okolí a lidi, které budete nazývat přáteli. V tu dobu jsem si myslela: 'Musím najít lidi, kteří mě opravdu popostrčí.'

Jak ses zhruba vžila do své postavy, Marylou?

Bylo to opravdu jednoduché. Jedna z významných věcí na ní je to, že je naprosto svá. Malichernost bylo to poslední, co ji zajímalo. Byla nádherná holka a všichni, kteří o ní mluvili, to potvrdili. Byla komunikativní a současná. Nechtěla jsem se do ní vžít jen zhruba, ale doopravdy.

Máš nějaké oblíbené kousky, které jsi nosila v letošním roce?

Líbilo se mi všechno, co jsem tenhle rok měla na sobě… myslím. Nechci žádné z těch šatů urazit.

Jaké aspekty filmu se tě osobně dotýkají?

Myslím, že jsem se vždycky tak nějak ztotožňovala se Salem Paradisem (hraje Sam Riley). I když Marylou nabízí tolik vitality, tolik z toho, po čem při čtení toužíte, nebylo to tak, že bych se s ní od začátku ztotožňovala. Trvalo dlouho se k tomu dopracovat.

Jaký byl tvůj nejoblíbenější moment na place s tvými kolegy Garrettem Hedlundem a Samem Rileym?

Myslím, že asi konec natáčení. Což je vtipné, protože můj oblíbený moment proběhl, když Garrett na place nebyl. Musel jet něco zařídit a já měla dokončit scénu, ve které jeho postava nebyla. Byla to prostě perfektní chvíle a bylo opravdu smutné, že tam u toho nemohl být. Ten fakt, že to byla moje poslední scéna z celého filmu, kdy jsem se loučila s Walterem (Sallesem, režisérem) a fotila se uprostřed totálně prázdné silnice v poušti. Bylo to mučivé, ale zároveň je to moment, který se mi nadobro vžil do paměti.

Všichni na place kouřili a pili, těšila ses po každém natáčení do sprchy?

Užila jsem si sprchování na konci natáčecího dne. Nejšpinavější to bylo, když jsme točili na cestách. Myslela jsem na sprchu pořád. Takže jsem za ni byla vděčná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marcelle Marcelle | 18. prosince 2012 v 20:55 | Reagovat

Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama