Rozhovor pro The Daily Beast

17. prosince 2012 v 18:45 | Ajjinka |  Rozhovory
Kristen poseděla s The Daily Beast a udělala rozhovor pro Newsweek magazín. Tady je z něj pár kousků, kde najdete vše podstatné, nechtělo se mi překládat i okolní omáčku :)

"Když jste milovaní nebo nenávidění, není to špatná věc," říká Kristen Stewart, sedící v malém útulném bistru na kraji Los Angeles v Los Feliz, daleko od otravných fotoaparátů. "Ale upřímně," pokračuje, "nezajímá mě to, protože mi to nebrání dělat si svoje. A omlouvám se, jestli to ostatní štve. To rozhodně nebyl můj záměr."

Osobně je Stewart jako většina dvacetiletých - směsice zamyšlenosti, kterou přerušují náhlé záblesky vzrušení. Je v džínech, teniskách a v blankytně modré přiléhavé košili, pohrává si s narezlými vlasy a říká, že už rok nenatáčela žádný film.

I tak je ale v jednom kole s propagacemi. "Včera večer mi nebylo dobře, nějaká chřipka, a nemohla jsem jít na promítání On the Road," říká a zní zkroušeně. "Normálně bych se necítila tak špatně z toho, že jsem prošvihla nějakou akci, ale cítila jsem se hrozně, protože bych pro tenhle film udělala cokoliv. Je pro mě speciálním.

O road tripu, který absolvovala před natáčením On the Road.

"Odpočívadla byla zaplněná malými holkami. Jako by tam zastavil volejbalový tým," říká se smíchem. "Ale zastavily jsme v Hooters (rychlé občerstvení) v texaském Amarillu, protože tam mají tu obří sochu koně. Koupily jsme hodně sušeného hovězího. Ale vidět z auta krajinu, jak se z oranžové mění na zelenou, to je ta nejparádnější věc."

O vyrůstání s businessem jejích rodičů.

"Pamatuju si, jak jsem byla na place Little Giants (Malí obři), když jsem byla malá; myslela jsem si, že je to ta nejúžasnější věc vůbec," říká. "Rozhodně jsem byla poblázněná do Devona Sawa (fotka z té doby)."

O začátcích mladé herečky.

"Po tom, co jsem se rok nedostala do žádných reklam, jsem se rozhodla: 'Nasrat na to. Už nenechám svoji mámu, aby jezdila po Los Angeles.'," říká Stewart. "Byla jsem nervózní před každým konkurzem. Skoro jsem umírala. Zbýval mi jeden konkurz a mamka mi řekla: "Věř si trochu a jdi na tenhle poslední." Byl to konkurz na The Safety of Objects. Kdybych tuhle roli nedostala, přestala bych se o něco snažit."

O intenzivním dohledu médií.

"Je to trochu otravné - být takhle zaškatulkovaný," říká. "Jdu ze škatulky do škatulky. Jako právě teď - je vlastně šílený, že jsme jen tak v restauraci. Ale teď se ven dostanu o hodně častěji. Začínala jsem se uzavírat a odstrkovat od společnosti, ale teď se venku šourám častěji."

O Twilight a posunu její kariéry.

"Jediná úleva, když přijde na Twilight, je to, že je příběh dokončen," říká věcně. "Každý projekt začínám, abych toho zmetka dokončila, a když tohle vědomí roztáhnete do pěti let, na všechny ty ceněné momenty ze čtyř knížek, jen jsem si pořád dělala starosti." Na chvíli se odmlčí. "Ale dokud mě to, co si o mně lidé myslí, nebude držet od toho, co chci dělat, na tom nezáleží."

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama