Krátký rozhovor s Now Toronto

18. ledna 2013 v 18:54 | Ajjinka |  Rozhovory
Jeden nově zveřejněný starší rozhovor z doby TIFF 2012, kdy Kristen v Torontu propagovala svůj film On the Road. Celý rozhovor, přeložila jsem jen části s Kristen, si můžete přečíst na webu Now Toronto, kde je i audio záznam, takže kdo chce poslouchat, může i to :)

Kristen Stewart používá hojně nadávky. Což ji dělá člověkem víc, než ikonu bulvárních časopisů, kterou se stala díky Twilight sáze.

"Čtyři týdny jsem se úžasný způsobem mučila," říká, "a když ty čtyři týdny uplynuly, přikázala jsem si: 'Musíš nad tím přestat přemýšlet, nebo celé téhle zkušenosti začneš litovat. Pak se podíváš zpětně a řekneš si: Posrala jsem to. Příliš jsem nad tím přemýšlela.'"

"Vždycky je zábava mít při natáčení svobodu, může se vám přihodit nějaká skvělá náhoda, která vás dostane: 'Wow, to je paráda, tohle jsem nečekala.' Ale když hrajete někoho, kdo doopravdy existoval, je to… Rozhodně nechci nějak znehodnocovat postavy, které byly někým napsány. V tom případě zase máte zodpovědnost vůči spisovateli a všem, pro které ta daná postava něco znamená."

"Hrála jsem Joan Jett," říká, "a protože byla na place každý den, nemohla jsem improvizovat. Nemohla. Cokoliv jsem řekla, jsem s ní před tím probrala. Víte jak, nemůžete slova vypustit z pusy, dokud nevíte, co si o nich myslí oni. Dokud to doopravdy necítíte a nepřijde to v tu správnou chvíli."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama