Březen 2013


Zahraje si Will Smith ve filmu Focus?

29. března 2013 v 11:08 | Ajjinka |  Focus
DRB: Production Weekly zveřejnilo, že by se mezi obsazení filmu FOCUS, jehož natáčení bylo nejspíš přesunuto na květen, měl přidat Will Smith.

Tahle informace nebyla nijak potvrzena, nebylo ani řečeno, zda by měl nahradit roli Bena Afflecka, každopádně...

Líbil by se vám Will s Kristen v jednom filmu? :)


Stará fotka z MTV Movie Awards 2011

28. března 2013 v 22:54 | Ajjinka |  Fan fotky
Jedna nová starší fotka Kristen a Roba z MTV Movie Awards 2011.


Další fotka s Kenem Rourke

28. března 2013 v 20:49 | Ajjinka |  Fan fotky
Ken Rourke - Kristenin kadeřník, který ji připravoval na berlínskou premiéru Breaking Dawn, part II. a který spolu s dalšími poté zašel na bowling - postnul na instagramu další fotku :) Minulou si jistě pamatujete, pro připomenutí tady :)


Jak na Kristenin KCAs look!

27. března 2013 v 22:13 | Ajjinka |  Beauty tutorials
Kristenin účes na Kid's Choice Awards slavil velký úspěch, na žádost fanoušků se kadeřník Adir Abergel rozhodl natočit tutoriál, jak se k požadovanému účesu dopracovat. Už dříve sepsal postup, který najdete níže. Video sem bohužel vložit nejde, takže klasicky - po kliknutí na obrázek :)


1) Od kořínkům až ke konečkům lehce vlhkých vlasů naneste Fekkai Perfectly Luscious Curls Wave Activating Spray (Cokoliv na vlny, stačit by mělo i obyčejné tužidlo, ale hrozí, že vlasy získají až příliš velký objem. Toho se dá ale celkem snadno zbavit - aby vlasy o něco slehly).

2) Použijte difuzér, vysušte jím vlasy a vymačkávejte je při tom rukama, abyste dosáhli nedbalé a objemné struktury.

3) Poté si do dlaně vymáčkněte trošku Fekkai Brilliant Glossing Cream (Jde v podstatě o přípavek, který vlasům dodá lesk, v obchodech seženete velké množství přípravků, které fungují na stejném principu, ale samozřejmě se dá tento krok úplně vypustit.), rozetřete si ho v rukách a lehce ho vetřete do vlasů.

4) Na temeni začněte tvořit rybí cop (návod přímo na něj třeba zde) tak, aby byl ve středu hlavy. Konec zajistěte průhlednou elastickou gumičkou. Opatrně cop trochu roztáhněte, aby získal narušený vzhled a pár pramínku nechte volně kolem obličeje.

5) Celý účes zakončete popraškem Fekkai COIFF Sheer Hold Hairspray (Klasický lak na vlasy, samozřejmě čím silnější, tím lepší), aby zůstal skvělý celou noc.


Zároveň Adir na Twitteru děkoval Tracey Cunningham ze salonu Mèche Salon LA za to, že Kristen vybrala tak úžasnou barvu na vlasy.

Jedna stará fotka Kristen

27. března 2013 v 14:52 | Ajjinka |  Osobní fotky
Jedna stará fotka Kristen s rodinou. Fotku na instagram přidal její bratranec v zeleném :) Na snímku můžete vidět i Jules a bratra Camerona.


Obrázek týdne (9)

27. března 2013 v 12:28 | Ajjinka |  Fotka týdne
Tento týden tu máme obrázek od EatIfYouLoveMe z KCAs :) Ty oči! ♥


Stephenie Meyer o Kristen

24. března 2013 v 19:07 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
Zeptali jsme se Stephenie Meyer na její nejlepší vzpomínky s Twilight herci. "Jedna z prvních je ta, kdy jsem poprvé navštívila plac," začala. "Nikoho z nich jsem do té doby nepotkala. Šli z večeře a měli zpoždění. Předtím zrovna fotili proma, měli na sobě svoje kostýmy, make-up,… všechno. Takže když jsem je poprvé potkala, byli oblečení jako moji imaginární přátelé. To není něco, co by se vám stávalo každý den."

Pak pokračuje. "Je těžké vybrat svou nejlepší vzpomínku s Kristen. První, která mě napadla, bylo natáčení svatební scény. Zabralo to opravdu hodně času a mrzlo. Většinu času jsme byli zalezlí v garáži, kde se nenatáčelo a kde jsme měli všechny věci. Kristen byla ve svých svatebních šatech - v těch opravdu nádherných saténových šatech, které jí perfektně sedly. Byla velmi unavená. Natáčení téhle scény bylo velmi blízko konci a ona si to zkrátka uvědomila. To, že to končí, že tohle už je svatba. Byla to zábava. Pro mě je to nezapomenutelné vzpomínka."


Kids' Choice Awards 2013 - Master Post

24. března 2013 v 2:14 | Ajjinka |  Master Posts

INFORMACE | FOTKY | VIDEA

Kids' Choice Awards 2013

23. března 2013 v 22:10 | Ajjinka |  Události
Dnes/zítra v noci proběhne 26. ročník Nickelodeon Kid's Choice Awards, kde je Kristen nominována rovnou ve dvou kategoriích:
  • Nejlepší filmová herečka (Breaking Dawn, part II.)
  • Nejoblíbenější nakopávačka zadků (Snow White and the Huntsman)
Přenos vlastní show u nás začíná ve 02:00 a uvádět jej bude Josh Duhamel.

Tady pár live streamů, protože se na ně pár lidí ptalo, snad budou fungovat i u nás:

LIVE STREAMY:
  • Červený koberec (01:00) - tady
  • Vlastní show (02:00): tady, tady, tady (můžete se přihlásit přes FB)

Hlasování: Modely z akcí roku 2012, část II.

23. března 2013 v 18:38 | Ajjinka |  Módní vsuvky
Dneska sice trochu později, ale přece jen je tu další módní souboj! Minulý týden jsme tu měli první část modelů z akcí roku 2012, kde s přehledem zvítězil model z premiéry Cosmopolis v Cannes, Reem Acra z kolekce pro podzim 2012! :)

A tento týden se vrhneme na druhou část modelů z akcí roku 2012. Celkem šest kandidátů, různí návrháři i značky. A také styly. Dvě fotky by se víceméně daly zařadit do propagace Breaking Dawn, part II., ale schválně jsem si je schovala pro tuhle příležitost.

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Módní týden v Paříži - módní přehlídka Balenciaga a Balmain, Balenciaga
2) Hollywood Foreign Press Association, Cecil B. DeMille Award, Bec & Bridge
3) The Tonight Show Jay Lena, Peter Pilotto
4) Late Night s Jimmy Fallonem, A.L.C.
5) 4th Annual Governors Awards, Talbot Runhoff
6) Benefiční koncert obětem hurikánu Sandy, Jonathan Simkhai

Tak které? Hlasujte! :)

Jules o vaření Kristen

23. března 2013 v 12:22 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
Kristen je hotová Betty Crocker (slavná kuchařka)!

"Kristen je úžasná kuchařka," říká její máma, Jules Stewart, 58, při posezení s Life & Style kvůli propagaci jejího režisérského debutu K-11. "Její koláče jsou pravděpodobně ty nejlepší na světě."

Štíhlá hvězda má dokonce v rukávu pár speciálních večeří. "Teď zkouší jiné věci, třeba tradiční jídla," dodává Jules. "Vaří teď například mac and cheese, žebírka a další tradiční jídla, která rádi jíme."

"Dělá úžasné lasagne," dodává a potvrzuje tak svůj nedávný tweet, ve kterém psala o jejich nedávné kuchařské soutěži.


Robert and Kristen Vanity Fair photo shoot

22. března 2013 v 22:31 | Ajjinka |  Fan videa
Dlouho tu nebylo žádné fan video, takže to hnedka napravuju :) Tohle možná hodně z vás zná, je z roku 2008 a... Je dokonalost sama :)
Kristen pro AZ Central

22. března 2013 v 19:21 | Ajjinka |  Rozhovory
V amerických kinech má On the Road premiéru právě dnes a včera se při této příležitosti objevil nový rozhovor s Kristen. S AZ Central, samozřejmě se rozhovor převážně týkal On the Road, ale řekla bych, že je zajímavější, než některé předešlé rozhovory :)

Dělala jsi na obrovských filmech i na malých. Tenhle je někde mezi nimi. Cítíš nějaký rozdíl, když pracuješ na tak odlišných filmech?

Určitě mi nepřijde, že by On the Road bylo jako indie film, který bychom museli šířit mezi lidi, aby o něm věděli. Myslím, že na tenhle příběh lidé čekali desetiletí, takže ti, kteří jsou do příběhu nějak zasvěceni a kteří jej chtěli vidět, o filmu pravděpodobně věděli.

Tohle je jedna z těch knih, která byla dlouho brána jako nezfilmovatelná. Tvořil se tak větší tlak?

Oh, rozhodně, můj bože. Walter, chci říct… kolik lidí strávilo roky dokumentováním při zjišťování, zda by něco šlo natočit? On ani nevěděl, jestli se natáčení filmu bude konat. Byl prostě spokojený, rozjel průzkum a uvažoval nad tím, že by z toho možná vznikl film. Je těžké vysvětlit, jak moc do tohohle projektu dal. To kvantum práce, co vynaložil, než se přesvědčil, že to vůbec půjde, je šílené - pro mě absolutně bezprecedentní.

O filmové verzi se mluvilo roky.

Dívala jsem se na seznam herců, kteří byli před námi (kteří byli zvažováni pro obsazení filmu) a říkala jsem si, páni, tenkrát to nevyšlo. A pak další pár herců, zase to zmeškali. A tak to nakonec dopadne až s námi? Vážně se to stane?

Nebyla by hrůza, kdybyste byli jen další, které by to nakonec minulo?

Oh, bože, to by bylo příšerný. Nebyli jsme si úplně jistí, že film nakonec dopadne, dokud jsme doslova nestáli na place a netočili. I během zkoušek to bylo takové… Bože, klapne to? Byla by to asi ta nejbolestivější, nestrašlivější zkušenost. Ale zároveň poměrně očekávatelná. Myslím, že je vlastně překvapující, že jsme to dokázali.

Jak se připravuješ na role, jako je tahle?

Myslím, že jediný možný způsob - jak uspokojit všechny, kteří On the Road milovali, filmovou verzí - je mít v sobě opravdové zkušenosti a doufat, že všechen ten výzkum a láska, kterou k té knize máte, si najde cestu vaším tělem a kostmi ven. Je to lepší než čtené fráze a přesně naplánované scény, které opisujete z knihy. Ale každý při čtení téhle knihy měl jiný zážitek. Řekla bych, že cílem není jen sbalit příběh a dovést ho k lidem, je to o něčem jiném.

Záleží ti na tom, jestli film bude žádaný? U jakéhokoliv filmu?

Jakmile si začnete dělat opravdu starosti s tím, jak film bude brán nebo kolik lidí na něj půjde… Jako herec byste obvykle měli myslet dopředu. Měli byste se dívat na to, co bude, ne na to, co bylo. Pokud zkušenost z toho, že jste na filmu pracovali, není dostatečná a potřebujete po jeho dodělání nějaké takové potvrzení (tím, že bude žádaný), pak si věci užíváte z jiných důvodů než já.

Je to podruhé, co budeš spojována s postavou slavné knihy. Je zvláštní, že na tebe budou lidé myslet, když je budou číst?

Jo. Je to dost ohromující. Před časem nám přinesli pár výtisků On the Road, abychom je podepsali. A ten fakt, že se podepisuju právě do téhle knížky, mě vážně odrovnal. Je to šílené.

Nová fan fotka z 20. 3. 2013

21. března 2013 v 13:51 | Ajjinka |  Fan fotky
Včera se Kristen s Robem objevila na soukromé oslavě narozenin Tamry Natisin, asistentky Katy Perry :) Objevilo se jakési video, kde je záběr, ve kterém si Kristen fotí... těžko říct co :D
Obrázek týdne (8)

21. března 2013 v 12:50 | Ajjinka |  Fotka týdne
Aww, tahle nádherně upravená fotka z Cannes je prostě úžasná. Poklona Tině z MrPattinson!


Walter Salles o Kristen a Marylou

20. března 2013 v 22:54 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
Walter Salles, režisér On the Road, mluvil v rozhovoru pro HollywoodChicago.com o Kristen a její postavě Marylou.

Myslím, že výkon Kristen Stewart byl pamětihodný. Co si myslíte, že by diváci nikdy neviděli, pokud by ji znali jen jako Bellu Swanovou?

Salles: Poprvé jsem o Kristen slyšel v době, kdy dělala na Into the Wild, někdy začátkem roku 2006, a byla mi doporučena pro On the Road. Takže jsme se setkali a hned jsme si začali vyměňovat myšlenky o knize, nejen že ji znala skrz na skrz, ale zároveň měla hluboké porozumění k postavě Marylou. Uvědomovala si, že Marylou byla napřed časem - svobodomyslná a nezávislá žena, jen v padesátých letech.

Kristen se, ve svých nezávislých filmech, ubírá směrem k rolím nezávislých žen, které mají vlastní názory. Pro tuhle roli bojovala vším, co měla, bylo to vážně dojemné. Dostala přístup k několikahodinovému rozhovoru s LuAnne Henderson, která byla živou předlohou Marylou, a veškerý tenhle materiál byl pro ni opravdu inspirující. Uvědomila si, jak moc citlivá a neodsuzující její postava byla, což jí dalo trojrozměrný přístup k její postavě. Její ztvárnění bylo dojemné a velkomyslné.

Nová fanouškovská fotka z 19. 3. 2013

20. března 2013 v 19:36 | Ajjinka |  Fan fotky
Na Twitteru už od rána kolovaly zvěsti, že kdosi kdesi viděl Roba s Kristen. A tady máme fanouškovskou fotku. Kristen s Robem a pár přáteli navštívila karaoke bar :)Fanouškovské fotky z 15. 3. 2013

20. března 2013 v 14:00 | Ajjinka |  Fan fotky
Máme tu rovnou dvě skupinové fotky z minulého pátku, kdy Kristen v LA navštívila restauraci El Arco Iris, holky z obsluhy ji požádaly o fotku, prý byla velmi vstřícná a vděčná. Padla nějaká slova o panácích tequily, margaritě a kuřecím Tacos, ale to už bych nerozebírala :D