Jak na Kristenin KCAs look!

27. března 2013 v 22:13 | Ajjinka |  Beauty tutorials
Kristenin účes na Kid's Choice Awards slavil velký úspěch, na žádost fanoušků se kadeřník Adir Abergel rozhodl natočit tutoriál, jak se k požadovanému účesu dopracovat. Už dříve sepsal postup, který najdete níže. Video sem bohužel vložit nejde, takže klasicky - po kliknutí na obrázek :)


1) Od kořínkům až ke konečkům lehce vlhkých vlasů naneste Fekkai Perfectly Luscious Curls Wave Activating Spray (Cokoliv na vlny, stačit by mělo i obyčejné tužidlo, ale hrozí, že vlasy získají až příliš velký objem. Toho se dá ale celkem snadno zbavit - aby vlasy o něco slehly).

2) Použijte difuzér, vysušte jím vlasy a vymačkávejte je při tom rukama, abyste dosáhli nedbalé a objemné struktury.

3) Poté si do dlaně vymáčkněte trošku Fekkai Brilliant Glossing Cream (Jde v podstatě o přípavek, který vlasům dodá lesk, v obchodech seženete velké množství přípravků, které fungují na stejném principu, ale samozřejmě se dá tento krok úplně vypustit.), rozetřete si ho v rukách a lehce ho vetřete do vlasů.

4) Na temeni začněte tvořit rybí cop (návod přímo na něj třeba zde) tak, aby byl ve středu hlavy. Konec zajistěte průhlednou elastickou gumičkou. Opatrně cop trochu roztáhněte, aby získal narušený vzhled a pár pramínku nechte volně kolem obličeje.

5) Celý účes zakončete popraškem Fekkai COIFF Sheer Hold Hairspray (Klasický lak na vlasy, samozřejmě čím silnější, tím lepší), aby zůstal skvělý celou noc.


Zároveň Adir na Twitteru děkoval Tracey Cunningham ze salonu Mèche Salon LA za to, že Kristen vybrala tak úžasnou barvu na vlasy.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama