Jim Sturgess mluví o The Big Shoe

7. března 2013 v 11:33 | Ajjinka |  The Big Shoe
Jim Sturgess, jehož jméno jste tu mohli vidět ve spojitosti s připravovaným projektem The Big Shoe, nyní propaguje svůj nový film Upside Down (Paralelní světy) a proto ho Josh Horowitz vyzpovídal. Josh nejdřív připomene, že se režie ujme režisér, který dělal na filmu Secretary (Sekretářka), což je podle něj fantastický film, pak se zeptá Jima, jestli by mu o filmu něco neřekl. K videu se dostanete po kliknutí na obrázek :)


"Vážně to je o navrhování bot, já hraju mladého návrháře bot, který je v podstatě fetišista nohou, takže celý ten nápad je vlastně o fetišismu nohou a navrhování bot. Takže další hollywoodský trhák (směje se)."

Josh nadhodí, že je do projektu zasvěcena i Elizabeth Banks a Kristen. Ptá se, jestli se s Kristen někdy setkal.

"Ne, zatím ne, takže jsem natěšený. Chci říct... vím, kdo to je (směje se). Viděl jsem ji v pár skvělých filmech. Natočila film Adventureland, který se mi vážně líbil. Nebo The Yellow Handkerchief."


"Elizabeth Banks hraje terapeutku, která se mě snaží napravit - byla najata mou rodinou, aby mě přemluvila k tomu, abych znovu vytvářel boty. Jsem tak trochu obuvní umělec ve výslužbě. (směje se). Pracuju teď v něčem jako Payless obchodě s botami. Prostě jsem to úplně vzdal. Takže přivedou postavu Kristen Stewart jako múzu a já se v podstatě zamiluju do její nohy. Nikdy dřív jsem se na ni nedíval od kolen dolů. Viděl jsem nějaké nahrávky z konkurzu, její nohy vypadají docela úžasně."

Josh Jimovi sděluje, že si Kristen zrovna nedávno nohu zranila a že na Oscarech byla o berlích.

"Oh, vážně? Asi trénovala nohy. Vypracovávala svaly (směje se)."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | 7. března 2013 v 12:50 | Reagovat

Povedeny:DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama