Jules Stewart pro LA Times

14. března 2013 v 15:12 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
K-11, film, který režírovala Jules Stewart, měl nedávno premiéru. Nyní si v LA Times můžete přečíst rozhovor, ve kterém mluví i o Kristen. Část, která by vás mohla zajímat, máte přeloženou přímo tady.

"Možná byste si mysleli, že by bylo vážně jednoduché získat sponzory, kdyby se do projektu připojila Kristen, ale to ne," říká Stewart. "Nemůžete vzít Bellu Swanovou a dát ji do vězení mezi transvestity a očekávat, že reakcí lidí bude: 'Oh, žádný problém.'"

Je jasné, že Stewart rozumí veřejné fascinaci její dcerou, i když ji to často rozlaďuje. Minulé léto, po červencové aféře, za ní chodili bulvární reportéři, aby získali nějaké šťavnaté informace.

"Moje dcera je dospělá a je kompletně schopná vést svůj vlastní život. Není to jen tím, že bych to nechtěla komentovat, ale není to můj vztah," říká. "Vážně není ráda středem zájmu. Je pecivál… Nikam nechodí, protože ji jinak pronásledují."

Není pochyb o tom, že je Jules pyšnou matkou. Ale pořád tak trochu soutěží se svou dcerou.

"Ve světě nemám žádné jméno. Jsem 'Mama Stew' - tak mi říkají miliardy jejích fanoušků. Nebo jsem Kristenina máma, jsem slavná kvůli tomu, že jsem její mámou," říká a krčí rameny. "Většina režisérek je známa díky tomu, že jsou jejich filmy úspěšné. A já doufám, že budu následovat jejich stopy. Mám svou vlastní kariéru. Svoje vlastní záležitosti. A nesnášela bych pomyšlení, že jsem získala post režiséra jen díky své dvaadvacetileté dceři."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama