Kristen pro EW

7. března 2013 v 22:09 | Ajjinka |  Rozhovory
Odchytili jsme si Kristen pár dní po jejím vystoupení na Academy Awards, kde měla ten nejneobvyklejší doplněk: berle. "Už je to mnohem lepší," říká o své noze, kterou si zranila o střep. Stewart, která se nedávno upsala k filmu The Big Shoe, říká, že teď trávila čas se svým kolegou z Twilight. Ne, ne s tím - s Taylorem Lautnerem. "Byla to už pěkná doba, co jsme naposledy byli v LA ve stejnou dobu. Dřív jsem tohohle malého rošťáka vídala často." Ku příležitosti Breaking Dawn, part II. (2012, 1 hodina 55 minut), který právě vychází na DVD, jsme ji požádali, aby nám vyjmenovala jejích pět úplně nejoblíbenějších momentů z celé ságy.


1) PLES V TWILIGHT: "Tohle je z jistého důvodu číslo jedna na mém seznamu," říká Stewart ke konečné scéně filmu z roku 2008. "Pamatuju si, jak jsem ve svých teniskách stála Robovi na nohou a jak jsme celou noc poslouchali tuhle písničku ('Flightless Bird, American Mouth' od Iron Wine). Byl to konec natáčení a všichni jsme si byli tak blízcí, nikomu se ještě nechtělo domů. Tohle je jediná scéna, u které začnu vždycky brečet, když se na ni dívám. A ani trochu se za to nestydím."


2) SHLEDÁNÍ V NEW MOON: "Měli jsme kolem nás zhruba 200 lidí - turisty, místní -, kteří nás sledovali, jako bychom byli divadlo," říká Stewart na shledání Belly a Edwarda v Itálii. "Když se natáčelo, byli potichu, ale po každé klapce začali tleskat. Brodila jsem se fontánou a vbíhala Robovi do náruče - museli jsme to udělat patnáctkrát - a oni pokaždé tleskali."


3) SVATBA V PRVNÍ ČÁSTI BREAKING DAWN: Nebylo jednoduché udržet Kristeniny svatební šaty v tajnosti. "Strčili mě do toho zkurvenýho volturiovskýho pláště," říká. Ale ráda vzpomíná na cestu k oltáři. "Měla jsem pocit, jako by šlo o opravdovou svatbu. Tyhle vzpomínky si nespojuju s natáčecím placem. Přijde mi, jako by to byly moje vzpomínky. Můžete mít v hlavě dva pokojíky - jeden pro postavy, které hrajete, a druhý pro sebe. Tahle vzpomínka definitivně patří víc k tomu mému pokojíku."


4) NÁKLAĎÁČEK Z TWILIGHT: Stewart skoro zamilovaně zmiňuje scénu z Twilight. "Myju svoje auto a Rob ke mně z ničeho nic přiskočí," říká. "Natáčení Twilight bylo napínavé a tohle je zrovna scéna jak z filmu pro mladé z osmdesátých let. On udělá ten malý cool pohyb a tak nějak kolem sebe kroužíme. Pořád se o téhle scéně bavíme, o tom, jaká byla zábava ji natáčet. Rob si pamatuje, co jsem měla na sobě. Z toho dne si pamatuju všechno."


5) POSLEDNÍ TANEC: Poslední scéna, kterou Stewart točila s Lautnerem, je také jedna z jejích oblíbených. "Tančit s ním na konci Belliny svatby bylo neuvěřitelně emotivní," říká. "Poslouchali jsme 'A Thousand Years' od Christiny Perri a bylo to dokonalé - jak pro naše postavy, tak pro nás samotné."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama