Stephenie Meyer o Kristen a Robovi

16. března 2013 v 13:19 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen

Začal jsem se ptát Meyer, jestli se cítí zodpovědná za těžko představitelnou situaci, se kterou se museli herci vypořádat, ale dostal jsem se jen k "Cítíte..."

"Vinu?" přerušila mě. "Určitě. Je to takhle: je pár herců, kteří se snaží být slavní, aby jejich jméno něco znamenalo, a kteří možná vědí, že to všechno obsahuje i negativní stránky, ale je to to, co chtějí. Ale to neplatí na Kristen a Roba. Tím se to stává celkem ironickým a tragickým."

Chvíli hledá další vhodná slova: "Prostě si nemyslím, že si tuhle část (slávu) užívají, jako by to asi udělali jiní. A já to naprosto chápu, protože by to nesedělo ani mně. Zároveň - a z toho pochází všechna ta vina - mi to vytvořilo tohle milé pěkné začlenění. To nejintenzivnější, co z filmu vzešlo, schytali za mě, to kvůli tomu se cítím špatně. Kdyby si mohli vybrat, netuším, jestli by do Twilight šli znovu. Jednoduše nevím. Myslím, že to všechno má vysokou cenu."

Meyer ještě dodává, že ani jednoho z nich neviděla od poslední premiéry Breaking Dawn a že jí chyběla jejich společnost na place The Host.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama