Walter Salles o Kristen a Marylou

20. března 2013 v 22:54 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
Walter Salles, režisér On the Road, mluvil v rozhovoru pro HollywoodChicago.com o Kristen a její postavě Marylou.

Myslím, že výkon Kristen Stewart byl pamětihodný. Co si myslíte, že by diváci nikdy neviděli, pokud by ji znali jen jako Bellu Swanovou?

Salles: Poprvé jsem o Kristen slyšel v době, kdy dělala na Into the Wild, někdy začátkem roku 2006, a byla mi doporučena pro On the Road. Takže jsme se setkali a hned jsme si začali vyměňovat myšlenky o knize, nejen že ji znala skrz na skrz, ale zároveň měla hluboké porozumění k postavě Marylou. Uvědomovala si, že Marylou byla napřed časem - svobodomyslná a nezávislá žena, jen v padesátých letech.

Kristen se, ve svých nezávislých filmech, ubírá směrem k rolím nezávislých žen, které mají vlastní názory. Pro tuhle roli bojovala vším, co měla, bylo to vážně dojemné. Dostala přístup k několikahodinovému rozhovoru s LuAnne Henderson, která byla živou předlohou Marylou, a veškerý tenhle materiál byl pro ni opravdu inspirující. Uvědomila si, jak moc citlivá a neodsuzující její postava byla, což jí dalo trojrozměrný přístup k její postavě. Její ztvárnění bylo dojemné a velkomyslné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama