Duben 2013

Jak na Kristenin look z premiéry SWATH v Austrálii!

30. dubna 2013 v 15:49 | Ajjinka |  Beauty tutorials
Jedno tutoriální video od Adira Abergela jsme tu už měli, týkalo se Kristenina účesu z rybího copu z letošních Kid's Choice Awards. Fanoušci ale neměli zájem jen o tento účes, a protože Adirovi psali, rozhodl se udělat další video. Tentokrát natočil návod, jak na účes z australské premiéry Snow White and the Huntsman. Premiéra byla v Austrálii, takže celý účes vychází z copu vzhůru nohama. Žádný psaný návod není, takže opravdu popisuju jen postup videa, snad tak, aby vám případně pomohl. K tomuto účesu jsou potřeba poměrně dlouhé vlasy, aby výsledný efekt vypadal přinejmenším stejně jako u Kristen.


1) Vrchní část vlasů potřebuje získat větší objem, můžete ji lehce natupírovat, ale ne tak, aby vlasy byly zacuchané. Ideální je použít již při foukání nějaký vlasový přípravek na podporu objemu, třeba tužidlo - ale dát jej jen do přední partie. Tato část se v pár nadcházejících krocích nebude využívat, proto vrchní část oddělte a sepněte, aby vám při tvoření copu nepřekážela.

2) Pak přichází ta zábavná část. Máte k dispozici postranní a zadní část vlasů, kterou je nutné zaplést do francouzského copu, ale protože se jedná o cop vzhůru nohama, musíte postupovat obráceně. Ideální je začít cop plést v předklonu, s tím, že první a zároveň nejslabší prameny povedou od krku. Návod na francouzský cop najdete například ZDE, není na něm nic složitého. Nezapomeňte připojit i vlasy ze stran, aby cop získal celistvý vzhled. Jakmile cop dopletete do úrovně, kde jste si oddělili vrchní část vlasů, zakončete jej gumičkou (libovolnou, v závěru nebude vidět). Spodní část tedy bude spletená, zbytek vlasů zůstane v culíku.

3) Teď se vrhneme zpátky na přední část, která nám díky přitupírování či tužidlu získala objem. Vlasy nijak nerozčesávejte a pokuste se je zafixovat do boule (lepší výraz mě nenapadá, ve videu ve 04:00). Ujistěte se, že má boule potřebný objem a ještě než ji připnete, přelakujte ji nějakým silným lakem, který dlouho vydrží. Poté jej vlásenkami (pokud je vlasů moc, tak klidně i ladícími pírky, ty ale budou ve vlasech vidět) přichyťte k vlasům tak, abyste nezničili tvar boule.

4) Teď nám zbývají jen volné vlasy v culíku a zbytek z vrchní partie. Vlasy spojte, zatočte do obyčejného drdolu a vlásenkami připevněte. Nemusí jít o úplně čistou práci, vrchní část účesu nemusí být uhlazená.

5) Celkově účes můžete ještě upevnit dalšími vlásenkami, stáhnout můžete začátek copu na krku nebo vyčuhující vlasy v přední partii. Pokud chcete, aby účes déle vydržel, celý jej ještě můžete zafixovat lakem.


Příspěvek Children of the Night od fanoušků Kristen

29. dubna 2013 v 17:27 | Ajjinka |  Zajímavosti
V lednu Kristen spolupracovala s charitativní organizací Children of the Night, která se snaží bojovat proti dětské prostituci. Pokud si vzpomínáte, dražil se prstýnek s náramkem, ke kterým byl jako bonus její podepsaný portrét (nakonec vydraženo za 5 200 dolarů, zhruba 104 000 korun).

Ale to není tak důležité, podstatné je, že byl při příležitosti Kristeniných narozenin vytvořen projekt, který vybíral peníze právě pro výše jmenovanou organizaci. Vybralo se od fanoušků přes úžasných 7 600 dolarů, tedy něco kolem 150 000 korun! Vybrané peníze již byly poslány organizaci, která na svém oficiálním facebooku fanouškům poděkovala :)


Nové fotky z premiéry Fierce People (2005)

28. dubna 2013 v 22:19 | Ajjinka |  Premiéry
Objevilo se pár nových fotek z premiéry Fierce People (Nelítostná rasa) z roku 2005. Blonďatá Kristen spolu s Antonem Yelchinem, Chrisem Evansem a Paz de la Huertou :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comHlasování: Modely z akcí roku 2010, část II.

27. dubna 2013 v 16:22 | Ajjinka |  Módní vsuvky
Minulý týden jste měli šanci hlasovat pro první várku modelů z roku 2010, hlasování bylo poměrně vyrovnané, ale nakonec zvítězil model z předávání cen BAFTA, šaty značky Chanel z kolekce pro jaro 2009.

Tentokrát se vrhneme na druhou část z akcí roku 2010. Snažila jsem se vybrat fotky, které by k sobě ladily a zároveň byly koukatelné, bylo to těžší než obvykle, ale povedlo se mi dát pětici zdárně dohromady, i když jsou některé spíše jak z reklamy na dámský šampón :)) Původně jsem chtěla přidat i troje šaty z propagace The Runaways, ale rozhodla jsem se je použít až příště, takže už víte, na co se můžete těšit :)

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Premiéra Love Ranch v LA, Azzaro
2) Premiéra Welcome to the Rileys na FF v LA, Preen
3) Show Davida Lettermana, Hervé Léger
4) Spike Scream Awards, GUiSHEM
5) Promítání Welcome to the Rileys v NYC, Valentino

Tak které? Hlasujte! :)


Nový projekt pro Kristen?

24. dubna 2013 v 21:28 | Ajjinka |  Novinky
Clevver News dnes přišly s novinkou, že by si Kristen měla zahrát v připravovaném nezávislém filmu Seasons of Dust s Jamesem Francem. Tato informace zatím NENÍ POTVRZENÁ, takže nemůžeme nic očekávat s jistotou.

Příběh filmu se bude odehrávat v době velké ekonomické krize. Všechno začíná tím, že je Jamie nucena nastěhovat se k farmářské rodině poté, co její dědeček spáchá sebevraždu, ale když se ji tam farmářům syn pokusí znásilnit a ona jej těžce zraní, prchá z města. To je zároveň doba, kdy se seznámí s temperamentním kriminálníkem Rickym, se kterým se vydává na cestu zemí. Musí utíkat před zákonem a dvěma nájemnými vrahy, kteří jim jsou na stopě. Bohužel to vypadá, že jejich cesta skončí tragédií.

Kristen by si měla zahrát postavu Jamie, Jamesova postava by měl být právě kriminálník Ricky.

Zatím vážně není nic potvrzené, ale... James a Kristen v jednom filmu?! James se nikdy netajil tím, že Kristen obdivuje a fandí jí (článek s názvem Královna Kristen Stewart, který James napsal, mluví dost jasně!), jakého lepšího co-star bychom si mohli přát?! :)


Kristen uvidíme na Met Gala 2013!

23. dubna 2013 v 18:16 | Ajjinka |  Události
6. května proběhne v New Yorku další ročník Met Gala, módní akce, na které se hvězdy ukazují v těch nejrůznějších šatech od těch nejrůznějších módních návrhářů. Tento rok je téma jak ušité pro Kristen - PUNK: Chaos to Couture (od chaosu k umění).

Nedávno jsem tu psala o tom, že Mario Gonzales psal na Twitter, že se poprvé setkal s Kristen. Je tedy dost možné, že se na akci objeví právě v jeho modelu. Přítomen by měl být i bývalý návrhář značky Balenciaga a hlavně Kristenin dobrý kamarád Nicolas Ghesquière, takže je možné i to, že Kristen uvidíme v jeho návrhu.

Od roku 2010 se Kristen zúčastnila každého ročníku :)Nezapomeňte na to ;)))

22. dubna 2013 v 23:07 | Ajjinka |  O blogu

Nové outtakes z ELLE France

21. dubna 2013 v 13:53 | Ajjinka |  Photoshooty: 2012
Objevilo se šest nových outtakes z photoshootu pro francouzské ELLE z roku 2012. Cute! :) Dříve zveřejněné fotky si můžete připomenout ZDE.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Hlasování: Modely z akcí roku 2010, část I.

20. dubna 2013 v 11:46 | Ajjinka |  Módní vsuvky
Tento týden byla módní vsuvka s poněkud užším výběrem, hlasovali jste mezi dvěma modely z předávání Oscarů, s naprostým přehledem zvítězily šaty módní návrhářky Monique Lhuillier z roku 2010, které vytvořila speciálně pro Kristen :)

A teď se mrkneme zpátky k akcím roku 2010. Už jsme tu z téhož roku měli fotky z propagace Eclipse, ale tento výběr se mi líbí snad ještě víc. Příští týden se můžete těšit na druhou část, do které pravděpodobně zařadím i šaty z premiér The Runaways.

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Premiéra The Yellow Handkerchief v LA, Azzaro
2) BAFTA Award, Chanel
3) Elle Style Award, Emilio Pucci
4) Burberry přehlídka pro podzim/zimu 2010, Burberry
5) Met Gala, Chanel

Tak které? Hlasujte! :)

Obrázek týdne (12)

19. dubna 2013 v 18:25 | Ajjinka |  Fotka týdne
Další fotka týdne, tentokrát z PameStew :)) CannesKristen je stejně dokonalá :)


Mario Gonzales psal o Kristen

18. dubna 2013 v 21:48 | Ajjinka |  Twitter
Módní návrhář Mario Gonzales psal před chvílí na Twitter. Těžko říct ku jaké příležitosti se sešli, ale třeba se dozvíme víc :))

"Poprvé jsem se setkal s Kristen Stewart. Líbí se mi!"


Kristen a její nejoblíbenější filmový outfit

18. dubna 2013 v 20:15 | Ajjinka |  Zajímavosti
V nejnovějším čísle italského ELLE se našel krátký odstaveček, ve kterém Kristen mluví o nejoblíbenějším filmovém outfitu.

"Líbí se mi oblek Ingrid Bergman v Casablance, rovná a úzká sukně s bílým tričkem. Krásný, elegantní, ale zároveň sportovní a zvláštní, schopný vystihnout atmosféru."


Také si můžete přečíst rozhovor s Fotogramas, který nejspíš překládat nebudu, protože je z dob propagace On the Road v Cannes a takových rozhovorů je tu už pěkná hromádka :)


Kristen odstoupila od filmu Focus

18. dubna 2013 v 9:26 | Ajjinka |  Focus
Tohle je docela smutná novinka pro všechny, kteří se těšili na film Focus. Server Variety a THR informovaly o tom, že s Kristen už projekt dále nepočítá.

Podle všeho je nyní hlavní tváří projektu Will Smith.

Nám nezbývá nic jiného, než doufat, že se brzy dočkáme nějakého projektu, který Kristen dotáhne do konce. Možná to bude dřív, než bychom čekali, protože i to může být důvod, proč od filmu odsoupila - doba natáčení se mohla krýt s jiným a zajímavějším projektem.


Dvě fanouškovské fotky s Kristen

18. dubna 2013 v 9:21 | Ajjinka |  Fan fotky
Máme tu rovnou dvě fanouškovské fotky, jednu ze včera (17. 4.) a druhou podobné té, co jsem potla včera. Kristen, Rob a Coachella :)

Jedna další fan fotka z Coachelly

17. dubna 2013 v 10:09 | Ajjinka |  Fan fotky
Další fanouškovská fotka Kristen a Roba z festivalu Coachella. Podle všeho při koncertu britské kapely Hot Chip.