Jak na Kristenin look z premiéry SWATH v Austrálii!

30. dubna 2013 v 15:49 | Ajjinka |  Beauty tutorials
Jedno tutoriální video od Adira Abergela jsme tu už měli, týkalo se Kristenina účesu z rybího copu z letošních Kid's Choice Awards. Fanoušci ale neměli zájem jen o tento účes, a protože Adirovi psali, rozhodl se udělat další video. Tentokrát natočil návod, jak na účes z australské premiéry Snow White and the Huntsman. Premiéra byla v Austrálii, takže celý účes vychází z copu vzhůru nohama. Žádný psaný návod není, takže opravdu popisuju jen postup videa, snad tak, aby vám případně pomohl. K tomuto účesu jsou potřeba poměrně dlouhé vlasy, aby výsledný efekt vypadal přinejmenším stejně jako u Kristen.


1) Vrchní část vlasů potřebuje získat větší objem, můžete ji lehce natupírovat, ale ne tak, aby vlasy byly zacuchané. Ideální je použít již při foukání nějaký vlasový přípravek na podporu objemu, třeba tužidlo - ale dát jej jen do přední partie. Tato část se v pár nadcházejících krocích nebude využívat, proto vrchní část oddělte a sepněte, aby vám při tvoření copu nepřekážela.

2) Pak přichází ta zábavná část. Máte k dispozici postranní a zadní část vlasů, kterou je nutné zaplést do francouzského copu, ale protože se jedná o cop vzhůru nohama, musíte postupovat obráceně. Ideální je začít cop plést v předklonu, s tím, že první a zároveň nejslabší prameny povedou od krku. Návod na francouzský cop najdete například ZDE, není na něm nic složitého. Nezapomeňte připojit i vlasy ze stran, aby cop získal celistvý vzhled. Jakmile cop dopletete do úrovně, kde jste si oddělili vrchní část vlasů, zakončete jej gumičkou (libovolnou, v závěru nebude vidět). Spodní část tedy bude spletená, zbytek vlasů zůstane v culíku.

3) Teď se vrhneme zpátky na přední část, která nám díky přitupírování či tužidlu získala objem. Vlasy nijak nerozčesávejte a pokuste se je zafixovat do boule (lepší výraz mě nenapadá, ve videu ve 04:00). Ujistěte se, že má boule potřebný objem a ještě než ji připnete, přelakujte ji nějakým silným lakem, který dlouho vydrží. Poté jej vlásenkami (pokud je vlasů moc, tak klidně i ladícími pírky, ty ale budou ve vlasech vidět) přichyťte k vlasům tak, abyste nezničili tvar boule.

4) Teď nám zbývají jen volné vlasy v culíku a zbytek z vrchní partie. Vlasy spojte, zatočte do obyčejného drdolu a vlásenkami připevněte. Nemusí jít o úplně čistou práci, vrchní část účesu nemusí být uhlazená.

5) Celkově účes můžete ještě upevnit dalšími vlásenkami, stáhnout můžete začátek copu na krku nebo vyčuhující vlasy v přední partii. Pokud chcete, aby účes déle vydržel, celý jej ještě můžete zafixovat lakem.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama