Květen 2013

:: Rob & Kristen :: Into My Lover's Arms ::

31. května 2013 v 22:19 | Ajjinka |  Fan videa
Dnes zveřejnila Catushka další Robsten video, které jsem sem prostě musela dát. Mám pro její tvorbu jistou slabost. No uznejte sami, je prostě dobrá! :)Malá Kristen s kamarádkami

31. května 2013 v 14:10 | Ajjinka |  Osobní fotky
Jedna nová/hodně stará fotka Kristen, na které je s kamarádkami :))Drby o Camp X-Ray

30. května 2013 v 23:29 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Server OnTheFlix informoval o pár novinkách, které se týkají připravovaného filmu Camp X-Ray. Tenhle web neznám, takže nedokážu určit, jestli jsou tyhle informace pravdivé, obzvlášť, když si za zdroj dali Hollywood Lie (ten 'překlep' je záměrně!), ale i tak sem pár drobností dám, protože zní zajímavě, a mně osobně přijdou dost věrohodné. Takže, prosím, berte následující body s rezervou :)
  • Celé jméno Kristeniny postavy by mělo být Amy Cole.
  • Podle všeho by si Kristen mohla odbavit vlasy na blond, protože jí Ali - jeden vězeň, se kterým se spřátelí - říká "Blondie".
  • Kristen by měla mít násilné scény, kdy jednoho muže kopne do střev a druhého udeří loktem.
To je hrubý výpis toho, co článek obsahoval. Jak už jsem zmiňovala, nejsem si jistá pravdivostí této informace, potvrdí/vyvrátí se nám až časem :) Oficiální synopsi a trošku informací z dřívějška si můžete připomenout v článku zde.

Michael Welch zmínil Kristen

30. května 2013 v 20:00 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
Michael Welch (Mike Newton, Twilight) dělal rozhovor s Toofab, kde se ho zeptali i na Twilight ságu. V odpovědi zmínil i Kristen :) Celý rozhovor si můžete v originále přečíst zde.

Teď, když Twilight sága skončila, jaká je tvá nejoblíbenější a nejmíň oblíbená vzpomínka?

"Za ty roky mám spoustu skvělých vzpomínek jak s herci, tak s fanoušky. Jednou jsme já, Justin Chon (Eric) a Greg Boyce jeli ulicemi Portlandu, nahlas nám hrála hudba a my do ní z plných plic křičeli. Zapomněl jsem okolnosti, něco nás štvalo. V tu dobu jsme se ještě ani pořádně neznali, ale byla to skvělá sbližovací zkušenost, kdy jsme dostávaly ven naši společnou agresi. S lidma jste si pak blíž, když si projdete něčím takovým. Rob se mnou mluvil o jeho muzice, to bylo parádní. Za ty roky jsem poznal Chaskeho (Spencera), BooBooa (Stewarta), Alexe (Meraze), Christian (Serratos), Petera (Facinelliho), Ediho (Gathegi) a Annu (Kendrick) opravdu dobře. Byla to opravdu hodně dobrá banda lidí. A miloval jsem vyrážení si s Kristen. Když s ní můžete mluvit jen mezi čtyřma očima, je jednou z těch nejúžasnějších holek, které kdy potkáte."


Obrázek týdne (17)

29. května 2013 v 18:57 | Ajjinka |  Fotka týdne
Dnes tu máme fotku od OhStewarts, pro tuhle mám osobně slabost :))


Coleen Atwood o kostýmu Snow White

28. května 2013 v 21:32 | Ajjinka |  Snow White and the Huntsman
Kostýmová výtvarnička Coleen Atwood, která vytvořila kostýmy pro film Snow White and the Huntsman, za které byla letos nominová na Oscara, mluvila s reportérkou ze Style.com, zmínila právě i šaty, které Snow White nosila ve filmu:

"Snow White pro nás byla trochu zajímavější jako rebelka. Měli jsme kostým, který prošel mnoha změnami, bez toho aniž by byl skutečně změněn. Když procházela lesem, trochu jsme je zkrátili a dali pod ně kožené legíny. Použili jsme barvy, které vyzdvihují Kristeninu přirozenou krásu a které 'splývají' s lesem. Většinu akčních scén dělala sama Kristen, takže bylo důležité, aby se v nich mohla dobře hýbat."


Dulca Maria o Kristen

28. května 2013 v 15:54 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
Mexická zpěvačka a herečka Dulca Maria v jednom z rozhovorů zmínila Kristen.

Kdybys mohla jít ve stopách někoho slavného, kdo by to byl a proč?

Ve stopách Kristen Stewart, Belly z Twilight, protože je v celé sáze úžasná.

Jen tak mimo: Kdybyste měl někdo zájem, The Fashion Court našel online pár prstýnků, které Kristen občas nosí. Ty se dají objednat, takže kdyby někdo chtěl, můžu o nich přidat článek :)

The Fault in Our Stars

27. května 2013 v 19:30 | Ajjinka |  Blog doporučuje
Aby to tu úplně nestálo, protože co se týče Kristen, nic převratného se neděje, kromě pár paparazzi fotek, na které hází bobek Bílý tesák, rozhodla jsem se vám znovu něco doporučit, protože u filmů se to, zdá se, celkem osvědčilo :) Tentokrát to ale bude trošku jiné, protože vám budu vecpávat knížku k přečtení.

Možná už jste něco slyšeli o knize Hvězdy nám nepřály (The Fault in Our Stars) od amerického autora Johna Michaela Greena, která si vysloužila označení bestseller i v newyorských Times. Tady vám přikládám oficiální anotaci:

Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. "Nejvtipnější smutný příběh" je napsán s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu vyznívá velmi působivě.

Knížku jsem přečetla přes noc a řeknu vám, že i když jsem celkem vášnivý čtenář a čtu všechno možné, dlouho mě žádná knížka takhle nedostala. Nejsem zrovna brečící typ, ale v tomhle případě to nebylo nic platné. Obdivuju, jakým způsobem dokázal pan Green humorně a neobyčejně napsat příběh na vážné téma, které může být pro hodně spisovatelů tabu. Zamilovala jsem si obě hlavní postavy, ale i ty vedlejší. Hazel, August, Izák,... všichni mi během 240 stran neuvěřitelně přirostli k srdci.

Pokud rádi čtete, rádi se smějete a chcete nálož slov, která vás donutí zasněně áchat, Hvězdy nám nepřály je kniha přávě pro vás. Samozřejmě nečekám, že si každý, kdo si tenhle článek přečte, poběží knížku sehnat, ale jestli na mě někdo dá a skutečně to zkusí, dejte mi zase vědět. Ta zpětná vazba je něco naprosto úžasného! I kdyby to mělo být jen slovo "DOBRÝ"...


Stará outtake z ELLE US

27. května 2013 v 14:18 | Ajjinka |  Photoshooty: 2012
Máme tu jednu starší nepotagovanou fotku z photoshootu pro ELLE US. Tahle fotka byla na coveru časopisu, takže dlouho nebyla jako samotná outtake bez tagů.

Také se objevily další paparazzi fotky, kde je Kristen s dvěma kamarádkami v LA, ale řekla bych, že jsou pár dní staré.

I am watching you!

25. května 2013 v 20:51 | Ajjinka |  Ode mě
Ještě tu dneska mám jedno takové menší sdělení. Tahle stránka je pro FANOUŠKY Kristen a slouží k šíření aktuálních informací. Není tu pro to, aby si odtud kdokoliv a cokoliv kopíroval.

Možná se vám to nezdá, ale když nikdy nic nekopírujete a články vytváříte sami, zabere to nějaký ten čas (nemluvě o překladech rozhovorů). Je tedy potom víc než otravné, když články, nad kterými trávím čas, pak vidím někde jinde.

Nechápu, jak si někdo něco takového může dovolit, ale už jsem si taky nějak zvykla, každopádně vrchol je, když někdo kopíruje články včetně mých názorů, osobních postřehů a vydává je za své. Nevím, jestli mi inteligence takových jedinců přijde vtipná nebo smutná, každopádně je to vrchol drzosti.

Proto bych vás chtěla požádat, abyste si psali vlastní články, a pokud na to z nějakého důvodu nemáte, neser... necpěte se do věcí, které vám nejdou ;)

Díky za pozornost. Ti, kterých se to týká, o tom ví. A snad přestanou dělat takovéhle stupidní voloviny.

Hlasování: Modely z akcí roku 2008

25. května 2013 v 12:30 | Ajjinka |  Módní vsuvky
Minulý týden jsme tu měli takovou menší módní novinku, kdy se hlasovalo pro různé modely z jednoho photoshootu. Přesněji pro Glamour z roku 2011, kde s naprostým přehledem zvítězil model číslo dvě, šaty značky GUiSHEM pro jaro 2011, které navrhl Guillermo Jop.

Dnes se znovu vrátíme o několik let zpátky, do roku 2008, kdy probíhaly propagační akce spojené s prvním dílem Twilight ságy. Máme tu pět modelů a je jen na vás, který z nich zvítězí tentokrát :)

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) MTV Video Music Awards, Derek Lam
2) 6. ročník Teen Vogue Young Hollywood Party, Juicy Couture
3) MTV "SPOILERS" premiéra Twilight, DKNY
4) Much Music, French Connection
5) Hot Topic Tour: Hollywood, Californie, Gucci

Tak které? Hlasujte! :)

Paparazzi jsou hnus, velebnosti!

24. května 2013 v 23:50 | Ajjinka |  O blogu
Určitě jste si všimli, že sem nedávám články plné paparazzi fotek, jen občas udělám výjimku v případě, že fotky nejsou moc... pobuřující. Včera se objevilo rovnou několik desítek paparazzi fotek, které zachycují Kristen a její kamarádky krátce po půlnoci, kdy odjíždí z kosmetického salonu (Amerika, že). Ale o to tady nejde. Vím, že tenhle článek je naprosto zbytečný a vůbec nic nezmění a já to nesnáším, protože je to vážně humus.

Na parkovišti na ně čekalo okolo dvaceti, DVACETI!!! paparazzi fotografů a podle výrazů všech přítomných neměli daleko k "vlídným" slovům, což je známo už z několika paparazzi videí z minulosti. Dokážou být hnusní, sprostí a agresivní.

Věděli jste, že za fotky Kristen, kde se tváří naštvaně, dostanou paparazzi větší honorář? Opravdu. For real. Poslední dobou se objevují paparazzi fotky neustále - určitě jste někdy zaslechli, že se rozešla s Robertem, jak zatvrzele tvrdí bulvár - a tak se papz snaží získat ty nejlepší záběry, které by mohly zmíněné bulvární články vkusně doplnit.

Je mi z toho špatně a je mi upřímně líto, že má USA v tomto směru tak omezené a nedomyšlené zákony. Když si papz nebudete všímat, můžou vás verbálně zničit, když se pokusíte bránit, nakonec to skončí tak, že oni zažalují vás... Kristen není jediná star, které se to týká. Tihle lidé, kteří se živí focením slavných, nemají slitování s nikým.

Nepodporujte toto jednání šířením těchto materiálů. Nevěřte bulvárním článkům, které jsou jen výmysly obtloustlých žurnalistů bez skrupulí. Jsou to lži, i když jsou doplněny o "blízký zdroj". Věřte mi, že nikdo, kdo je Kristen blízký a mohl by tak vědět něco, co ostatní ne, by žádné soukromé informace do světa nešířil.

Prosím, nevěřte hloupě všemu, co si přečtete. Vzpomeňte si na Robovu větu:

"Vždycky píšou "zdroj uvedl" a já neznám jedinou osobu, která by tímhle zdrojem mohla být."Tyler & Mallory | Next Contestant

24. května 2013 v 21:00 | Ajjinka |  Fan videa
Miluju fan videa, která mají nějaký příběh. A když jde o postavu Marylou z Welcome to the Rileys a Tylera z Remember Me, prostě létám blahem :))
Nový projekt pro Kristen?

22. května 2013 v 20:41 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Tohle už je skoro otřepaná fráze, ale vypadá to, že tu máme nový projekt pro Kristen. Server Production Weekly, což je mimochodem dost důvěryhodný zdroj, oznámil, že si Kristen zahraje v připravovaném filmu Petera Sattlera CAMP X-RAY. Camp X-Ray byl jedním z několika táborů spravovaných Spojenými státy, kde údajně vězni trpěli a byli mučeni americkými agenty při výšleších. V roce 2002 byl zavřen a vězni byli převezeni jinam.

Natáčení by podle všeho mělo začít již v polovině července a to v Los Angeles. Jakmile dostaneme nějaké oficiální informace, budou určitě i tady :) Zatím tu máme hrubou synopsi:

Poté, co Cole (Kristen) utekla z dusivého maloměsta do armády, doufala v to, že bude odvelena do Iráku. Místo toho je ale poslána do Guantanama. Setkává se s nenávistí a násilím od mulimských mužů, nad kterými má dohled. Cole naváže zvláštní přátelství s Alim (nebo Ali? miluju angličtinu :D), který/á je ve věznici v Gitmo na osm let.

Scénář napsal a režie se ujme již zmiňovaný Peter Sattler a producentkami jsou rovnou čtyři ženy - Lindsay Williams, Ellen Goldsmith-Vein, Gina Kwon a Sophia Lin. Natáčení by mělo začít 15. července.

Konečně také dávají smysl tweety z poslední doby, kdy byla Kristen několikrát viděna v posilovně a na střelnici :)


Obrázek týdne (16)

22. května 2013 v 18:54 | Ajjinka |  Fotka týdne
Dnešní fotka týdne je z photoshootu pro ELLE a vybrala si ji speciálně Lůca ♥ :)


Hlasujte pro Kristen v Teen Choice 2013!

22. května 2013 v 18:10 | Ajjinka |  Hlasování
A máme tu nominace na letošní ročník Teen Choice Awards! Kristen a Breaking Dawn, part II. získaly nominace v těchto kategoriích:

  • Film: Fantasy/Sci-Fi
The Twilight Saga: Breaking Dawn, part II.
  • Herečka ve fantasy/sci-fi filmu
Kristen Stewart za Breaking Dawn, part II.
  • Film: Romantický
The Twilight Saga: Breaking Dawn, part II.
  • Herečka v romantickém filmu
Kristen Stewart za Breaking Dawn, part II.

Přenos bude živě promítat stanice FOX a to 11. srpna. Hlasovat můžete každý den, ale je k tomu potřeba registrace. Nejsem si jistá, jak je to s omezením, ale protože jde o teen awards a při registraci se musí vyplňovat datum narození, předpokládám, že smí hlasovat všichni od 13 do 19 let :) Hlasovat také můžete pro Kristeniny co-stars Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera v kategorii herců a pro Annu Kendrick za nejlepší komediální herečku v Pitch Perfect.

HLASUJTE ZDE


Kristen, Garrett a On the Road

22. května 2013 v 14:25 | Ajjinka |  On the Road
Máme tu nové video lákající ke zhlédnutí On the Road. Obsahuje pár ukázek ze samotného filmu a prolíná se s několika úryvky z rozhovoru s Kristen a Garrettem Hedlundem.

A co vy, už jste film viděli, nebo se na něj teprve chystáte? :)


Shane Mahan a Kristen

22. května 2013 v 11:45 | Ajjinka |  Zajímavosti
Shane Mahan, expert make-upu, speciálních efektů a 'figurín' je můj vzor. Jeho práci jste mohli vidět v několika velkofilmech, například v Terminátor 1 a 2, Jurský park 1 a 2, Interview s upírem, k novějším patří třeba Iron Man 1, Avatar a Zathura: A Space Adventure z roku 2005, kde si zahrála i Kristen.

Na Facebooku Stan Winston School of Character Arts se objevil obrázek, který jsem zatím neviděla, takže předpokládám, že je nový, kde Shane připravuje odlitek z Kristen, aby mohl vytvořit její zmrzlou figurínu, kterou jste ve filmu mohli vidět :)