Co se stalo s Lie Down in Darkness?

4. května 2013 v 22:59 | Ajjinka |  Novinky
V srpnu 2012 server Vulture informoval o tom, že by Kristen měla dostat jednu z hlavních postav připravovaného nezávislého filmu Lie Down in Darkness (Ulehni v temnotách) podle psychologického románu Williama Styrona. Pár měsíců zpátky se Kristen v rozhovoru pro Elle zmínila, že by si strašně moc chtěla zahrát Peyton, dceru z rozpadající se rodiny Loftisových. V září při propagaci On the Road v rozhovoru s MTV o této roli řekla, že rozhodně nejde o nic aktuálního, ale že by si přála ve filmu hrát.


Režisér Scott Cooper, kterému byl projekt svěřen do rukou, se v nejnovějším rozhovoru pro HitFix svěřil: "Napsal jsem scénář hned po 'Crazy Heart' (2009), ale v tomto případě to brzdí obsazení," říká. "Když máte obsadit rodinu, všechny elementy do sebe musí perfektně zapadat. Právě teď uvažuju nad nějakolika herci a herečkami."

Cooper zároveň říká, že informace z minulého srpna není pravdivá. Nejdřív se chce zaměřit na výběr herecké tváře pro hlavní postavu Miltona a až podle něj obsadí všechny ostatní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama