Kristen o Nicolasi Ghesquièrovi

2. května 2013 v 11:29 | Ajjinka |  Rozhovory
Německý magazín 032c věnoval číslo Léto 2013 hlavnímu návrháři značky Balenciaga, Nicolasi Ghesquièrovi. Objevilo se v něm pár Kristeniných citací, ve kterých mluví právě o tomto návrháři a o tom, jak si všimla jeho změny po jeho poslední módní přehlídce pro tento módní dům.

Možná stojí za to připomenout, že Nicolas Ghesquière je Kristenin dobrý kamarád.

Je připomínkou toho, jak kurevsky nepříjemní všichni ostatní jsou. Není jednoduché udržet se nestranně a ne každý člověk je toho schopen. Nicolas je ten typ člověka, který rád plave proti proudu...

Cítila jsem se skvěle, když jsem na sobě měla jeho návrhy. Jindy jsem si připadala ztuhle, jako bych na sobě nosila nějakej barák.

Kristen vzpomíná na to, jaké to bylo, když jí Nicolas řekl, že opouští Balenciagu:

Ptala jsem se ho: "Chlape, jsi v pohodě?" a on jako (s francouzským accentem): "Ano. Ano. Řeknu ti to brzy, ale něco se děje." Než jsem odešla, pokračoval. "Dobře, řeknu ti to." Jsem na něj tak kurevsky pyšná, protože chtěl dát lidem něco víc. Říkal: "Věř ve mně." A já si pomyslela, že je to ta nejparádnější věc.

Výraz jeho tváře, když tahle přehlídka skončila... Měl doopravdy ten výraz malého dítěte, kterému bylo něco zakázáno dělat. Byla jsem jasná: "Rozhodně uteču s tebou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama