Novinky o pokračování SWATH?

2. května 2013 v 21:53 | Ajjinka |  Novinky
Druhý díl Snow White and the Huntsman již potvrzený máme, dokonce víme, že jeho premiéra by měla být v roce 2015, ale o co v něm vlastně půjde? Když si krátce zrekapitulujeme závěr prvního dílu, dalo by se říct, že byl ukončen tak, že nepotřeboval pokračování. Zlá královna Ravenna je mrtvá, Snow White se stala královnou a jediný otazník zůstává u toho, zda podlehne princi Williamovi nebo Lovci v podání Chrise Hemswortha.

Nyní ale scénárista David Koepp, jehož jméno je zatím s pokračováním SWATH spojováno, nakousl pár drobností.

"Je to jako s The Empire Strikes Back (pátá epizoda Star Wars, Impérium vrací úder)," řekl David serveru Vulture o sérii. "Přijde mi, jako by měli opravdu, ale opravdu dobrý nápad, který přirozeně vycházel z příběhu... Snow White je teď královna, ale zrcadlo je pořád ve hře. A naší nevinné princezničce nevěstí nic dobrého."

Z čehož vyplývá, že se záporákem v druhém dílu může stát samotná Snow White, která bude bojovat s temnotou NEBO s již zmíněným zrcadlem.

A možné je dokonce to, že by série ještě pokračovala, protože Koepp dodal: "Je tu spousta možností, také je tu skvělý nápad pro třetí film."

Samozřejmě to nejsou žádné oficiálně potvrzené informace, ale i tyhle malé kousíčky nám můžou zkrátit dobu čekání :) Co byste ocenili vy? Je něco, co byste v druhém díle chtěli vidět? Když tedy nepočítám Chrise bez trika? :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | 3. května 2013 v 15:24 | Reagovat

A bude nová Saga :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama