Novinky o Sils Maria

9. června 2013 v 17:45 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Dnes se objevila celá listina plná podrobností o filmu Sils Maria. Bohužel je ve francouzštině, ale už je naštěstí v angličtině, takže nebyl problém ji přeložit do češtiny. Za překlad díky EuroFabulous ♥:

V osmnácti se Maria Enders stala úspěšnou díky tomu, že hrála v MalojaSnake, kde ztvárnila postavu Sigrid, mladou ambiciózní dívku, jejímž znepokojivým šarmem je fascinována starší žena - Helena - až ji to přivede k sebevraždě. Tahle role jí změnila život.

Po dvaceti letech, na vrcholu své slávy, jí je nabídnuto získat ocenění v Zurichu jménem Wihelma Melchiora, scénáristy a režiséra hry, které vděčí za svoji slávu. Wihelm nyní žije v Sils Maria, ve Švýcarsku. Wihelm však náhled zemře pár hodin před slavnostním předáním, Maria Enders se tak musí postavit tváří tvář času a nechat svou minulost za sebou. Shodou náhod jí tou dobou mladý režisér nabídne roli v remaku MalojaSnake s tím, aby tentokrát ona hrála Helenu.

Maria v této době prochází rozvodem, který ji emocionálně rozhodil. Jediný člověk, se kterým mluví, je její asistentka Valentine, která je zároveň její jedinou přítelkyní. Obě ženy se však snaží popřít nejasnosti jejich uzavřeného a intimního vztahu.

Skutečnou hrozbou je ale Jo-Ann Ellis, mladá hollywoodská herečka se skandální pověstí, která získá roli Sigrid. Stane se její rivalkou a připomínkou vlastního mládí, které bude muset čelit.

Při srovnávání se s časem, věkem a zralostí se naučí, že každá stránka života, svoboda i její nezávislost musí vyhrát, i když to může být bolestivé.

Kristen si zahraje postavu Valentine, pětadvacetiletou asistentku herečky jménem Maria Enders, která je zároveň její přítelkyní a důvěrnicí. Stejně jako Maria je velice osamělá. Maria Enders je uznávanou herečkou, která je na vrcholu své kariéry. Po rozvodu si uvědomí, že je na rozhraní. Ve dvaceti letech hrála ve slavném filmu Maloja Snake.

Tom Sturridge si zahraje postavu Christophera Gilese, spisovatele a kamaráda Jo-Ann Ellis (Chloe Moretz), kultovní dvacetileté herečky se skandálním soukromým životem. Daniel Brühl ztvární Klause Diesterwega, který se snaží přemluvit Mariu Enders, aby vzala roli, kterou jí nabízí.

Novou tváří je Bruno Ganz, kterého můžete znát třeba jako představitele Adolfa Hitlera ve filmu Pád Třetí říše. Ve filmu si zahraje postavu Henryka Walda, svůdníka, který měl kdysi komplikovaný vztah s Mariou. I po dvaceti letech jsou jejich vztahy velmi složité. Další novou tváří je Angela Winkler, která se ukáže jako Rosa Melchior, manželka Melchiora (spisovatele, který žil s manželkou v Sils Maria). Dále tu máme postavu Pierse Roaldsona, kterého nám zahraje Brady Corbet, jehož postava pracuje na filmu, ve kterém chce Mariu v hlavní roli. Posledním nováčkem je Gilles Tschudi.


Už nyní se počítá s tím, že bude mít film stopáž 1 hodinu 50 minut. Načení doopravdy proběhne ve Švýcarsku (Sils Maria) a sousedním Německu (Berlín a Lipsko - OMG! 325 km od Plzně *dead*).

Také tvůrce dokumentu nešetřil obrázky míst, kde se bude natáčet, některé jsou tady. Na posledních dvou je hotel Waldhaus, který sídli ve švýcarské vesničce Sils Maria.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angie. Angie. | E-mail | Web | 10. června 2013 v 19:33 | Reagovat

Ve Švýcarsku je to nádherné, ty fotky jsou toho důkazem :) jsem vážně nadšená, že má Kris takovouhle možnost :) akorát jim teda fakt nebudu žrát, že je té asistentce 25, protože Kris vypadá i na míň jak na svých 23 :D Ale to jsou detaily :) Jsem i ráda, že tam bude hrát i Tom, mám ho celkem ráda a hlavně jsou s Kris kamarádi, takže to je paráda:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama