Červen 2013

Připomínka premiéry Eclipse

30. června 2013 v 18:38 | Ajjinka |  Premiéry
Dnes jsou to přesně tři roky od premiéry třetího dílu Twilight ságy Eclipse, která proběhla 30. 6. 2010, takže jsem pro připomenutí vyhrabala pár fotek ze světové premiéry v Los Angeles, na které jsme herce mohli vidět již o týden dříve, 24. 6. 2010. Šaty návrhářky Elie Saab se ukázaly již v módní vsuvce, která se týkala propagace Eclipse.Ajjinka aneb Co o ní neznáte, ale poznáte

29. června 2013 v 23:09 | Ajjinka |  Ode mě
Tak jo, tyhle články mi nikdy moc nešly, takže se dopředu omlouvám za všechny nesmysly, které tady najdete. Pokusila jsem se vypsat takové ty základy, ale pokud existuje něco, co vás zajímá, klidně se zeptejte, ráda vám odpovím :)
  • Proč zrovna Ajjinka? To je celkem jednoduché. Moje opravdové jméno je Andrea, které mi přijde dost… tvrdé? Takže Ajjinka je odvozenina, která se celkem obstojně chytila. A proč dvě Jéčka? Protože chci být strašně cool! :D
  • Jsem hrdá Plzeňačka, ale nepiju pivo. Nechutná mi. Ubijte mě!
  • Patřím mezi nadšené pejskaře :) Dřív jsem se aktivně věnovala sportovnímu výcviku, teď už je to spíš rekreačně. Můj nejlepší psí kámoš se jmenuje Britt (8), je to golden retriever a nejmazlivější zvíře vůbec. A teď k nám do rodiny přibylo štěňátko jack russell teriéra Richi (0), který nám, doufejme, pomůže lépe vstřebat odchod našeho předešlého pejska Robina († 12), který před čtrnácti dny odešel do psího nebe.


  • Jsem hudební, filmový a seriálový nadšenec! Opravdu. Ani v jednom nemám přímo vyhraněný styl. Miluju Mumford & Sons (naživo jsou ještě lepší!), Imagine Dragons, Fun., Florence and the Machine, Foster the People,… a asi milion dalších :D Umírám u dobrých komedií a strašně ráda se bojím u skvělých hororů (jen ty psycho, krev a střeva se mnou nic nedělají, ale když se můžu pořádně leknout, to jsem teprve šťastná!). Sleduju mraky seriálů. Mezi nejoblíbenější patří Supernatural, Arrow, Castle, The Walking Dead, Game of Thrones, HIMYM, Two and a Half Men… Zbožňovala jsem třeba i Dr. House nebo Queer as Folk (US verzi, na britskou se teprve chystám).
  • Snažím se psát. Začala jsem s Twilight FF, ale teď se zaměřuju na vlastní stories. Miluju, když se můžu podělit o příběh, který mi uvízne v hlavě! Aktuálně pracuju na povídce High as Hell, takže pokud máte zájem O:-) :D
  • Jsem vášnivý čtenář! Čtu ráda a hodně, nejradši mám asi fantasy žánr :)
  • Jak jsem se dostala k blogování? Taky přes Twilight FF. Psal se rok 2009, když jsem se přidala na blog o Twilight sáze, Stmívání.blog.cz, kde jsem působila celé čtyři roky. A pak jsme v roce 2010 s pár kamarádkami založily další web, který je plný Fan Fiction, a to Stmívání-FF. Začalo mě bavit zjišťovat novinky a informovat ostatní. Tak jsem u toho zůstala :D
  • Proč zrovna Kristen? Zbožňuju ji! Už dříve jsem ji znala z filmů Panic Room a In the Land of Women, ale pořádně jsem se o ni začala zajímat až v roce 2009.
  • Patřím mezi Robsteners a rozhodně se za to nestydím :P
  • Jsem alergická na lidskou hloupost, paparazzi a hatery, kteří ze sebe přes internet dělají bohy.
Takové věci, jako že miluju jahody, nesnáším televizní zprávy na Nově a mám slabost pro chlapy bez trička, už asi vědět nechcete :D Díky za pozornost a omlouvám se těm, kteří tohle četli čistě nedopatřením, čímž jsem je nevědomky ochudila o pár minut jejich života! :)

Nová fan fotka Kristen a HBG z Madridu

29. června 2013 v 14:24 | Ajjinka |  Fan fotky
Máme tu novou fanouškovskou fotku z proma SWATH v Madridu, přesněji z photocallu. Boží fotka. HBG na ní vypadá naprosto... hot :D Pro ty, co by nevěděli - HBG je zkratka pro Kristenina Hot Bodyguarda :))


Hlasování: Modely z photoshootu pro Harper's Bazaar 2009

29. června 2013 v 11:05 | Ajjinka |  Módní vsuvky
Po čtrnácti dnech se hlásím s novou módní vsuvkou! V minulém kole se nám střetly jen dva modely z premiér Into the Wild, kde jsme si mohli připomenout sedmnáctiletou Kristen s blond vlasy. Hlasování bylo poměrně jednoznačné od samých začátků, takže asi nebude překvapením, když napíšu, že zvítězil model značky Chanel z kolekce pro rok 2008 z premiéry na filmovém festivalu v Torontu.

A tentokrát jsem si vybrala opravdovou lahůdku. Photoshoot pro Harper's Bazaar z roku 2009, který Kristen nafotila společně s Robem. Fotky jsou prostě úžasné a nebyla jsem schopná Roba odříznout, muhehe. Jeden z mých nejoblíbenějších shootů. A protože jsou fotky pořízeny v době, kdy měla Kristen krátké vlasy, má přidělané příčesky :))

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Harper's Bazaar, Alexander McQueen
2) Harper's Bazaar, Prada
3) Harper's Bazaar, Versace

Tak které? Hlasujte! :)

Kristen jako porotce při HS FF!

28. června 2013 v 20:49 | Ajjinka |  Zajímavosti
Mám tady úžasnou zprávu! Vypadá to, že se Kristen ujme místa v porotě na All American High School Film Festival - filmový festival pro střední školy. A přesně, jak z názvu vyplývá, jde o soutěž amatérských filmařů, kteří zašlou své práce, které poté zhodnotí porota a vyhlásí vítěze.

A jak už jsem zmínila, zdá se, že v porotě uvidíme i Kristen! Tato informace byla před chvíli zveřejněna na oficiálním twitteru akce, takže vypadá opravdu věrohodně. V porotě se mimo Kristen objeví třeba Morgan Spurlock, Diablo Cody (scénář filmu Juno), Ed Burns nebo Dylan McDermott, který si zahrál Kristenina otce ve filmu The Messengers (Prokletí domu slunečnic)!


Filmový festival se uskuteční již tento říjen a to ve dnech od 4. do 6. v New Yorku:)


Nová/stará fan fotka (8. 11. 2012)

28. června 2013 v 18:38 | Ajjinka |  Fan fotky
Máme tu jednu starou fanouškovskou fotku, která byla pořízena 8. listopadu před natáčením Late Night Show s Jimmy Fallonem. Fotku zveřejnil Rudy na svém Instagramu, kde má rovnou několik desítek fotek se známými tvářemi :)Jen tak mimo 3.0

27. června 2013 v 19:57 | Ajjinka |  Ode mě
Je tu další článek jen tak mimo! :) Už delší dobu přemýšlím, že bych měla udělat článek o sobě, protože jsem se přes blog seznámila s pár prima lidmi, kteří toho o mně asi moc neví, ale nejsem si jistá, jestli by to nebyl jen výkřik do tmy, takže se chci zeptat přímo vás, návštěvníků, zda byste o nějaké takové plky měli zájem.

A když už jsem tenhle článek rozepsala, vecpu vám sem další extrémně zásadní informace :D Včera jsem se trošku neudržela v článku o An American Girl. Většinou se mi to nestává, když píšu informace o Kristen, snažím se tvářit co nejvíc objektivně (hahaha :D), ale včera mi ujela zmínka o tom, že mi James Woods přijde jako slizoun. A zrovna dneska se objevil článek o tom, že byla jeho dvacetiletá přítelkyně Kristen Bauguess (jemu je 66) zatčena za držení drog, he :D Nejsem fanouškem takových vztahů a on mi vážně přijde creepy, takže doufám, že se Kristen od tohohle projektu bude držet co nejdál (to je poprvé, co takovou větu píšu! :D).


Každopádně v sobotu nám do rodiny přibyde nový člen, miminko jack russell teriéra Richie Už se na něj těšíme, i když mám docela vítr z toho, jak si na sebe s naším druhý hafanem zvyknou. Takže držte palce, ať všechno dobře dopadne! :) Pak můžu zveřejnit i nějakou fotku, kdybyste někdo chtěl :)

Mmm, shrnutí těchhle blafů: Kdybyste se mě tedy chtěli na něco zeptat, neváhejte a osmělte se, komentáře pod článkem čekají jen na vás!


'Nový' projekt do budoucna?

26. června 2013 v 22:41 | Ajjinka |  Novinky
Možná vám říká něco jméno James Woods, americký herec, který má na kontě desítky filmů, znát jej můžete třeba z filmu Obhájce pravdy nebo Polda. Ale nebojte, nepíšu to jen tak bez důvodu. James se rozhodl, že by si rád vyzkoušel režisérské křeslo. Není to žádné unáhlené rozhodnutí, o tomto filmu se mluví již od roku 2009, kdy se James nechal slyšet, že film s názvem An American Girl natočí jen tehdy, když získá Kristen do hlavní role, ta si přečetla scénář a byla rozhodně pro.

Ovšem to bylo v roce 2009, proč o tom mluvím teď? Dnes s Jamesem zveřejnil server Film.com rozhovor, ve kterém zmínil Kristen.

"Byl jsem připravený začít dělat na 'An American Girl' s Kristen Stewart a pak se stalo tohle (její kariérní bum). Právě teď pracujeme na dohodě o právech. Je to pořád projekt, který opravdu moc chce uskutečnit. Doufám, že do toho půjde. Je to mučivé. Například tenhle film probíhá během války na středním východě. Nikdo nikdy nenatočil film o mariňačce. Což je důvod, proč ho chci natočit já.

Je pro to dokonalá. Bylo jí 18, když jsme o tom poprvé mluvili. Má v sobě přirozenou - a to myslím jako kompliment - Američanku, zázemí, může tomu filmu hodně dát. Vzpomínal jsem na Into the Wild. Byla v těchhle velkých kinových trhácích, ale já zbožňuju její malé filmy, kde může prozkoumat své postavy. Jako mladé mariňačce bych jí věřil. Strávil jsem hodně času s lidmi z armády. Jedna z věcí, která mi začala dělat starost, je to, že se stala příliš krásnou. "Přestaň být tak krásná!" Vyrostla do bouřlivé krásy. Ale pořád může zahrát opravdového člověka."

A o čem by film měl být? Tady je synopse, kterou James převyprávěl ComingSoon v roce 2009:

"Film je o mladé zničené ženě. Jde tam o ten kouzelný čas přímo po střední škole. Ve škole byla nejlepším plavcem a šampionkou v potápění. Teď, o rok později, žije v malém městě v Indianě, kde to pomalu umírá, pracuje v obchodě, moc pije a také fetuje, a předvádí se před tím chlapem, kterému se líbí. Jednu noc se zaplete do velké sexuální aféry se dvěma opilými muži v lomu. Někdo si ji při tom natočí na telefon, a protože jde o malé město, její reputace je v háji. Po této události se v opilém rozmaru přidá k námořní pěchotě, což je směšné.

Ironií je, že si tímto způsobem vštípí nové hodnoty, které ani nečekala. Obyčejné hodnoty, jako jak se staráš o své přátele, tak se oni postarají o tebe. Není to tak, že by byla nadšenou mariňačkou. Začíná se dávat dohromady, a protože je chytrá, dostavá se do programu Linus, kde ženy učí mluvit arabsky. Když jde o bojové situace, muslimské ženy s mužskými vojáky nemluví, ale mluvily by s ženskými vojáky, takže se na základně učí jejich jazyk, aby mohly zjistit, zda v domech nejsou bomby nebo ostřelovači. Pak se ale stane tragédie, která ji přivede zpátky do města, kde byla ona sama katastrofou. Dá svůj život zpátky dohromady a jen díky této tragédii najde hodnotu sebe samé. Je to fenomenální příběh a přinese jí Oscara."


Zní vám to trošičku povědomě? Ano, natáčení Camp X-Ray je za dveřmi, ale to nemusí znamenat, že obdobná role je pro Kristen tabu, obzvlášť pokud je pravda, co James Woods tvrdí o tom, jak moc zapálená Kristen do projektu byla. James evidentně Kristen dost obdivuje, už dříve ji přirovnal ke slavnému herci Marlonu Brando... Jak už víte, nápad projektu je ve vzduchu už dlouho, těžko říct, zda se uskuteční nebo ne, to ukáže až čas. Já osobně... nevím. Mám z Jamese divný pocit a přijde mi trochu jako slizoun, ale... why not :D

Kristen v seznamu Forbes

26. června 2013 v 14:49 | Ajjinka |  Zajímavosti
Stejně jako minulý rok se Kristen umístila v seznamu stovky Nejvlivnějších celebrit roku 2013 ekonomického magazínu Forbes, kde jí místo zařídila její role Snow White ve filmu Snow White and the Huntsman, který jí přinesl 400 milionů dolarů :) V kategorii Nejmocnějších hereček se umístila na čtvrtém místě, první příčku obsadila Angelina Jolie.


Nová fan fotka z New Orleans

26. června 2013 v 9:39 | Ajjinka |  Fan fotky
Máme tu novou fotku z New Orleans, přesné datum k ní bohužel zatím nemám, ale všem je asi jasné, že je pořízena někdy tento červen :)RK || They Don't Know About Us

25. června 2013 v 23:46 | Ajjinka |  Fan videa
Uh, řekla jsem si, že tu poměrně dlouho nebylo žádné fan video, takže jsem si zase na půl hodiny zaplavala v YouTube kanálech a řeknu vám, že mě nikdy nepřestane bavit, jak jsou někteří fanoušci talentovaní. Měla jsem jedno video už vybrané, ale pak jsem narazila na tohle, které mi přijde poněkud aktuálnější. Není tedy přímo jen o Kristen, ale na to prdí slimák.

Fakticky nemůžu z toho textu. Jako... seriously?! Výstižnější písničku jsem ještě neslyšela! Napsali ji podle nich? Protože to tak vypadá :D

"Let them say what they say, baby, they can talk all night and day! Let them waste their time, rumours ain't never gonna change my mind!"

To jsem se zas rozvášnila! Každopádně je to naprosto úžasné video a perfektně vystihuje můj pohled na celou tu věc, kterou bulváry omílají pořád dokola. Bulvár totiž může GTFO! :))Kristenino tetování! :)

25. června 2013 v 21:10 | Ajjinka |  Zajímavosti
Ellen DeGeneres nám konečně ukázala fotku Kristenina tetování! Musím říct, že lépe si Kristen vybrat nemohla! :))

"Nové tetování Kristen Stewart vypadá skvěle. Netuším, proč ho nechce ukázat."Ellen je zkrátka úžasná a já ji zbožňuju. Možná si ji taky nechám vytetovat. Asi přes prsa, to by se jí nejspíš líbilo :D Už dříve jsme mohli Kristen u Elle vidět, dokonce si s ní a ostatními herci sehrála malou scénku, kterou si můžete i s překladem připomenout zde, jde o čtvrtou zprávu.

Kristen o odchodu Jamese Gandolfiniho

25. června 2013 v 18:33 | Ajjinka |  Zajímavosti
Smrt Jamese Gandolfiniho zasáhla mnoho lidí, kteří s ním kdy pracovali. EW právě zveřejnilo článek, ve kterém o jeho nečekaném odchodu mluví Kristen.

"Když jsem slyšela o tom, že James zemřel, byla jsem v New Orleans, kde jsme se seznámili na natáčení. Každá vzpomínka se ke mně vrátila a dostala mě," říká v prohlášení EW. "Ten čas si navždycky uchovám blízko u sebe. Byl nesmírně úžasný. Moje srdce je s jeho milovanou rodinou."

Jeho pohřeb se uskuteční již tento čtvrtek v New Yorku, kde žil společně se svou rodinou.


Peyman Moaadi si zahraje postavu Aliho

24. června 2013 v 23:56 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Normálně bych byla nadšená z toho, že máme jméno nové tváře, která se přidá ke Kristen a filmu Camp X-Ray, ale tentokrát jsou moje pocity smíšené, protože po včerejších nahrávkách z konkurzů na různé postavy, jsem jako Aliho viděla Mido Hamada, který mě svým výkonem zkrátka okouzlil.

Ovšem server The Wrap veškeré mé naděje zazdil, protože dnes oznámil jméno herce, který si Aliho nakonec doopravdy zahraje. Je jím Peyman Moaadi, kterého jste mohli vidět v oscarovém filmu A Separation.

Typově se na roli asi hodí a já jsem zvědavá na jeho scény s Kristen, které budou podle všeho velmi časté :) (Angie, že to vůbec není fér?! :D)Fotka z nashvillského letiště (21. 6. 2013)

24. června 2013 v 18:15 | Ajjinka |  Fan fotky
Jedna nová fotka, kterou pořídil fanoušek v Nashvillu, před letem směr Los Angeles, kam dorazila v sobotu :) A vím, že je to zoufalé, ale ta Robova mikina mě dětinsky potěšila :)) Sharing is caring!Camp X-Ray - nahrávky z konkurzů

23. června 2013 v 23:12 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Objevilo se pár nahrávek z konkurzů na role v připravovaném filmu Camp X-Ray, jde jen o konkurzy, takže se nedá s jistotou určit, zda právě tihle herci role dostanou, ale můžete tak trochu nahlédnout do scénáře, což je super :) Máme tu čtyři postavy:

Mary, kterou na videu ztvárnila Catherine Boily. Ve videu zkouší rozhovor mezi ní a Cole, postavou Kristen. (video)

Ali, kterého na videu představuje Mido Hamada, i on má ve scénáři Cole, které říká "Blondie", takže to opravdu vypadá, že se BlondeStew nakonec dočkáme! A Mido se mi na tuhle roli perfektně hodí, moc bych mu přála, aby uspěl :) Také se díky těmhle videům těším na scény Aliho a Cole! (video1, video2, video3)

Pak je tu nahrávka, jejíž postavou je Rico v podání Octavia Goméze Berríoze. U něj už ale víme, že roli nezískal, postavu Rica si zahraje JJ Soria, který nedávno na Twitteru odpověděl, že se s Kristen ještě nesetkal, ale počítá s nějakými zkouškami před natáčením, a podle toho, jak sdílný je, určitě se tímto setkáním pochlubí. (video)

EDIT: Přikládám ještě dvě "dokumentární" videa z Guantanamo Bay, v podstatě náš Camp X-Ray. (video1, video2) Z některých záběrů běhá mráz po zádech, eh...

EDIT2: Ještě se objevila jedna nahrávka pro roli Jacksona, nejspíše jednoho z vojáků, kterého ve videu ztvárnil Andy Senita, který je docela sympaťák :)Drb: Nekonečno?

23. června 2013 v 13:05 | Ajjinka |  Zajímavosti
Řeknu vám, že někdy mě CSI tohohle fandomu děsí :D Lidé prostě dokážou vystopovat všechno, a když to náhodou dává smysl, je to vážně extra práce. Třeba tohle je taková teorie, která je celkem dost pravděpodobná. Týká se Kristenina nového tetování, které je pořád tak nějak záhadou.

Když si vezmeme fakta - CJ i Kassie mají vytetovaný znak nekonečna. Znáte to, taková ta šílená věc z matiky, která vypadá takhle . A když se zaměříte na Kristenino zápěstí a trochu se soustředíte, opravdu to vypadá, že i ona má nekonečnou osmičku :) Nekonečno samo o sobě může - nečekaně - vyjadřovat nekonečně významů :))
Obrázek týdne (20)

22. června 2013 v 23:13 | Ajjinka |  Fotka týdne
Fotky z Much Music TV z roku 2008 jsou jedny z těch, které mám nejradši, takže tento týden tu bude jedna z nich! :) Díky, Naby z NabStew!