Červenec 2013

Hlasování: Modely z photoshootu pro Elle UK 2012

31. července 2013 v 19:58 | Ajjinka |  Módní vsuvky
Uh, po třech týdnech se hlásím s novou módní vsuvkou! Omlouvám se, že to tak extrémně trvalo, ale nějak jsem na to neměla náladu, snad to chápete. Každopádně posledně jsme tu proti sobě měli dva modely z letošního módního týdne v Paříži, celkem s přehledem zvítězil model značky Chanel z kolekce pro rok 2014! :)

Tentokrát využiju těch fotek, které jsem dřív použít nemohla. Teda mohla, ale tvrdohlavě jsem je nepoužívala, protože na nich není vidět celé postava. Vybrala jsem si modely, které na sobě Kristen měla při focení photoshootu pro Elle UK z roku 2012. Trochu mě k tomu nabudil layout u Clove, kde jsou tyhle fotky nádherně vypíchnuté :)

A teď krátce o jednotlivých modelech:

1) Elle UK, Jil Sander
2) Elle UK, svetr Rochas + kalhoty Christopher Kane
3) Elle UK, Miu Miu
4) Elle UK, Valentino

Tak které? Hlasujte! :)Nová fotka fotka (30. 7. 2013)

31. července 2013 v 16:30 | Ajjinka |  Fan fotky
Tahle fanouškovská fotka byla pořízena včera jedním z obsluhy z nějakého baru/restaurace. Fanoušek k fotce připsal: "Nejlepší host, kterého jsem zatím obsluhoval. Díky, že ses stavila."

Pěkné tričko, K! :D Psí známky naznačují, že Kristen nikdy úplně nevypadne z role! :)))
Nesnáším je. Fakticky!

30. července 2013 v 19:15 | Ajjinka |  Ode mě
Jak já je nesnáším! Uznávám, že bylo fajn vidět Kristen s tím novým pejskem, ať už je její, nebo není, ale po zhlédnutí videa, které při tom bylo pořízeno, mají pro mě tyhle fotky hořkohořkou příchuť :/ Vím, že jsem to tu psala už několikrát a je to v podstatě jen další výlev do prázdna, ale kdybych mohla udělat něco, co by paparazzi v pronásledování celebrit zabránilo, udělala bych to hned.

Nebudu sem to video vkládat, ti, co by jej případně chtěli vidět, si ho můžou najít sami na youtube, ale abych vás zasvětila do situace: Kristen se dostala do slovního konfliktu s paparazzim, který se jí snažil vyprovokovat, samozřejmě se ptal na to, jak je na tom s Robem a kdo ví, co tomu předcházelo, protože video má jen několik sekund, ale Kristen ho označila "piece of shit" a dodala "You don't deserve to breathe the same air as I do", čímž se zase vše zvrhlo v hrozné drama.

Upřímně, kdyby mě někdo takhle pronásledoval, nevydržela bych to a nezaútočila bych jen slovně, ale i fyzicky. Nakopala bych jim všem prdel a náramně bych si to užívala. Škoda, že to nejde tak jednoduše... :/
JJ Soria tweetoval o Kristen

30. července 2013 v 13:09 | Ajjinka |  Twitter
JJ Soria se snaží uhýbat před nálety dotazů od fanoušků, které se týkají Camp X-Ray. Ovšem jedné brazilské fanynce odpověděl na otázku, co si myslí o Kristen:

"Kristen je nohama pevně na zemi, cool člověk."
Lily Collins zmínila Kristen

30. července 2013 v 0:28 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
V novém čísle magazínu Seventeen se objevil rozhovor s Lily Collins, jejíž film The Mortal Instruments: City of Bones vtrhne do českých kin již 5. září. Tady je překlad krátkého úryvku s nadpisem "Vzhlíží k Jennifer Lawrence a Kristen Stewart":

"Obdivuju, jak obě zvládají slávu, kterou získaly se svými rolemi, a obdivuju jejich schopnost vystoupit z těchto rolí a dělat na jiných projektech. To je to, co chci dělat: balancovat mezi velkými zábavnými filmy a energickými, vášnivými projekty, které miluju."Chloe Moretz o Sils Maria

29. července 2013 v 23:48 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Film Sils Maria pod režií Oliviera Assayase se začíná natáčet již koncem srpna, a protože nyní Chloe Moretz, která si ve filmu zahraje postavu Jo-Ann Ellis, mladou herečku se skandální pověstí, propaguje svůj nový film Kick-Ass 2, v rozhovoru pro MTV se jí Josh Horowitz zeptal právě na tento připravovaný film. Překlad máte níže, na video se dostanete kliknutím na obrázek:


"Je to opravdu parádní film. Vlastně s ním začínám už velmi brzy. Pojedu do Švýcarska a Lipska v Německu. S Kristen mám jenom pár scén, většinu mám s Juliette," vysvětluje. "A je to doopravdy parádní svět. V podstatě celý scénář je napsaný jako hra, dá se říct, že sledujete divadelní hru. Sledujete nás, jak se připravujeme na hru. Moje postava je víceméně ekvivalentem pro všechny ty mladé hvězdy, které se zbláznily. Ale co když se zbláznily, ale pořád odvádějí úžasnou práci, pořád je najímají a jsou obrovskými filmovými hvězdami, i když jsou zároveň i šílenými pařmeny? To tak nějak vystihuje postavu, kterou hraju. Má špatnou pověst, ale pak se ukáže v práci a všechno dělá správně, je v tom opravdu dobrá. A Juliette hraje jednu starší herečku, která je skvělou herečkou, ale prostě je starší, což je tak trochu právě ten střet mezi světy starších a mladých herců."

Má Kristen nového pejska?

29. července 2013 v 17:36 | Ajjinka |  Zajímavosti
Dnes se objevil nový set paparazzi fotek, na kterých je Kristen s kamarádkami Aliciou a Suzie, na tom není nic zvláštního, ale má na nich také nového pejska! Je to černý kříženec, CSI fandom už pracuje na získání bližších informací, ale každopádně to vypadá, že se Bear a Bernie budou muset podělit o hračky s dalším pejskem.

Kristen je známá tím, že miluje psy, jak sama jednou pronesla, zachraňování psů z útulku je trochu její koníček, takže je dost možné, že i tenhle pejsek pochází z jednoho ze zdejších útulků a asi se jedná o fenku. Ale je extrémně cute! :) Jeden z důvodů, proč Kristen zbožňuju, pejskaři totiž drží při sobě :D

Tak z nových fotek to vypadá, že pejska jenom hlídala :) Uvidíme později :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.comObrázek týdne (24)

29. července 2013 v 12:38 | Ajjinka |  Fotka týdne
Máme tady další fotku týdne, mnozí jste jistě poznali, že jde o snímek z londýnské premiéry Snow White and the Huntsman. Děkuju za něj FlawlessRK :)
Nový layout! Verze 03

28. července 2013 v 17:03 | Ajjinka |  Layouty
Asi jste si toho všimli, no jo, určitě, máme tady nový layout! :) Mockrát za něj děkuju Tessie z Daily-Creation, která mi jím vyrazila dech :) Už to chtělo změnu, vždycky to chce po nějaké době něco nového, takže jsem strašně ráda, že mi Tessie vyhověla.

Venku jsou vedra k padnutí a tak je tenhle layout příjemné osvěžení, teď se sem zkrátka můžete chodit zchladit :D Moc se mi líbí ta modrá barva a fotky, které Tessie
nakonec zvolila. Stejně tak písmo! A vůbec poprvé tu máme uvítací zprávu, která - přiznávám - není nijak převratně originální, ale beru to jako krok kupředu :D A jak se layout líbí vám? Já jsem jednoznačně nadšená!
Fotky z natáčení Camp X-Ray #07

28. července 2013 v 15:17 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Máme tu další set fotek z placu Camp X-Ray, které byly pořízeny 26. července. Na fotkách můžete vidět Lanea Garrisona (Randy) a pravděpodobně jednoho z vězňů s dalším hlídačem. Vedle Kristen je její asistent Scott (ten v čepici). Úplně z těch fotek cítím její úlevu, když se z těžkých bot přezula do pohodlných Vans :D Klasická Kristen :))

Ani přes víkend nemají herci a štáb volno, pořád se natáčí v objektu bývalého nápravného zařízení pro mladistvé v Los Angeles.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ser'Darius Blain mluví o Camp X-Ray. Tak trochu :D

27. července 2013 v 21:21 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Ser'Darius Blain na své facebookové stránce mluvil o Camp X-Ray. Věřím, že kdyby kolem filmu nebyly takové tajnosti, byl by on jedním z těch, kteří by nás zásobovali fotkami a informacemi :)

"Lidičky, přeju si, abych vám mohl ukázat fotky/videa z toho, co se děje na place filmu, na kterém teď dělám, ale jsem si jistý, že by mě režisér a produkční společnost ukamenovali... Řekněme jen, že si natáčení užíváme a nemůžeme se dočkat, až film uvidíte, lol #CampXRay"
Nové outtakes focené Mattem Saylesem

27. července 2013 v 15:00 | Ajjinka |  Photoshooty: 2008
Máme tu pár nových outtakes v MQ kvalitě z photoshootu, který proběhl při propagaci Twilight v roce 2008. Některé fotky byly zveřejněny již dříve a připomenout si je můžete tady.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.comFotky z natáčení Camp X-Ray #06

26. července 2013 v 21:21 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Objevilo se několik fotek z placu Camp X-Ray, ze včera, tedy 25. července. Fotky jsou pořízeny ve Fred C. Nelles Youth Correctional Facility ve Whittier v Californii, což bylo nápravné zařízení pro mladistvé. A jak vidíte, už se točí drsnější scény, Kristen s rozseknutým rtem vypadá solidně badassově :)) Paparazzi fotili skrz plot, takže proto ta mizerná kvalita.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nawal Bengholam a Jian se přidali ke Camp X-Ray

26. července 2013 v 15:03 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Podle IMDb se ke Camp X-Ray přidaly dvě nové tváře! První je Nawal Bengholam, která by si měla zřejmě zahrát reportérku. Nawal se objevila v pár seriálech, ale žádné velké role na kontě zatím nemá. Druhým hercem je Jian a i jeho jste mohli vidět v několika seriálech, stejně tak ve větších filmech, kde měl ale tak malé role, že je ani nemá smysl zmiňovat. U něj je na IMDb napsáno Squad #2, takže předpokládám, že si také zahraje vojáka, ale z nějaké vedlejší čety.


Marco Khan tweetuje o Camp X-Ray

26. července 2013 v 11:58 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Vážně moc nechápu, jak to s Camp X-Ray je! Tara Holt měla problém z toho, když napsala, že si zdřímla ve svém přívěsu a že by přísahala, že právě natočili tři další scény v jejích snech. Ale Marco Khan si vesele píše o natáčení, sice moc neprozrazuje, ale stejně mi to hlava nebere :D Tady jsou jeho tweety:Na to mu nějaká slečna napsala, že hádá, že jeho postava bude Cole znepříjemňovat život. Khan na to odpověděl: "Na to si musíš počkat, pak uvidíš."


Nová stillska z On the Road

26. července 2013 v 11:29 | Ajjinka |  On the Road
Máme tu novou stillsku z On the Road, které bude od 30. července k dostání na iTunes. Podobnou jsme tu již měli, jde jen o jiný úhel :) Co se týče On the Road u nás, zatím na něj žádná společnost práva nezakoupila.Kontrola affiliates

25. července 2013 v 21:57 | Ajjinka |  O blogu
Protože se dneska bohužel naštěstí nic neděje, rozhodla jsem se zveřejnit tenhle článek, o kterém jsem už nějakou dobu přemýšlela, ale teď, když se tu chystá pár změň, včetně změny ikonek právě k affiliates, tak nějak jsem se k tomu donutila, protože bych nerada dělala nějaké, které bych nakonec pořádně nevyužila. Chápete :)


A ehm, s tímhle fakt nemám zkušenosti, takže to udělám podle sebe a ne podle nějakých zaběhnutých pravidel, i když zas tak rozdílné to nebude, hehe :D Jde mi v podstatě jen o to, že vás tu mám celkem dost a rozhodně bych nechtěla, aby sem někdo chodil jen čistě z povinnosti, to opravdu ne. Takže... pokud chcete nadále zůstat affs, vyplňte prosím do komentáře níže toto:

1) Přezdívka
2) Adresa blogu
3) Chtěl(a) bys tu něco změnit? A pokud ano, tak co by to bylo?

Myslím, že tak nějak to chodí. V seznamu affiliates mám blogy, za které bych dala ruku do ohně, a když se nezapíšou, definitivně to neznamená, že je smažu, protože na ně chodím ráda, ale některými si nejsem úplně jistá :)

Jsou prázdniny, takže tu tenhle článek někam vystavím, aby byl na očích. Chápu, že hodně blogerů jezdí pryč, takže se nemusíte bát, že bych vás v blízké době automaticky smazala.

Už mě nic nenapadá. Každopádně pokud by se našel někdo nový, kdo by se rád přidal, klidně může :) A kdyby mi někdo z vás chtěl říct ještě něco, nebojte se to ke komentáři připsat. Snažím se na spřátelené blogy chodit pravidelně, ale kdyby se vám mé návštěvy nezdály, dejte vědět! :D


Anoop Simon získal roli v Camp X-Ray

24. července 2013 v 12:13 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Pákistánsko-americký herec Anoop Simon byl obsazen do jedné z rolí v Camp X-Ray! Už teď je jasné, že do projektu bude zapojeno nespočet herců a že jména nám na seznam budou ještě přibývat. @Anoop je seriálový herec a tady jsou jeho dva tweety:

"Jsem tak nadšený! Byl jsem obsazen do připravovaného filmu Kristen Stewart Camp X-Ray. Jsem z toho tak hotový a nemůžu se dočkat, až budu natáčet svou scénu."

"Kvůli času, který jsem ztrávil v NAVY (americké námočnictvo) a v Íráku, se už nemůžu dočkat, až svůj skutečný život ukážu na place Camp X-Ray. Za to filmařům tleskám."


A @Mark Naji, o kterém jsem psala včera, odpověděl na otázku, koho si v Camp X-Ray zahraje: "Jo, žádná tajemství :) Budu hrát zadrženého v Gitmu, který má malý slovní konflikt s Cole, postavou Kristen."

Dnes se herci po dvou dnech vrací zpátky na plac a podle @OLV se bude natáčet ve Fred C. Nelles Youth Correctional Facility ve Whittier v Californii, což bylo nápravné zařízení pro mladistvé, v podstatě šlo o vězení. Objekt byl otevřen 113 let a byl tak nejstarším nápravným zařízením v Californii. V červnu 2004 byl státem Californie uzavřen, především kvůli snižujícímu se počtu mladistvých, kteří byli ve Fred C. Nelles Youth Correctional Facility zavřeni.

Nová nahrávka z konkurzu Camp X-Ray

23. července 2013 v 16:47 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Objevila se další nahrávka z konkurzu na jednu z rolí v Camp X-Ray. O téhle postavě toho moc nevíme, neznáme jméno, dokonce ani to, jestli už byla obsazena, což je klidně možné, každopádně na videu ji ztvárňuje Damien Diaz.

Jde o roli vojáka, v krátkém dialogu řeší oběšení jednoho z teroristických vězňů, které vojáci nepřetržitě hlídají. Mám takový pocit, že ta slečna (která má neskutečně protivný hlas) představuje Cole neboli Kristen :)) Nahrávku najdete zde.

Obvykle sem dávám jednu ilustrační fotku, ale protože se na Damiena moc hezky kouká, dávám sem tentokrát tři, suďte mě :D


Kristen a další příčka v seznamu Forbes

23. července 2013 v 16:39 | Ajjinka |  Zajímavosti
Ekonomický magazín Forbes zveřejnil další seznam, který se tentokrát týká nejvýdělečnějších celebrit pod 30 let. V seznamu se umístila i Kristen a to na na devátém místě společně s Taylorem Lautnerem a jejich 22 miliony dolarů.

"Peníze z Twilight se k ní ještě pořád valí (prozatím). Její výdělky prožívají spád: Po tom co pomohla z filmu Snow White and the Huntsman - jehož pokračování je ještě daleko - vytvořit hit, herečka nevypadá, že by měla nějaký zájem podílet se na dalších velkorozpočtových filmech."

Na prvním místě se umístila Lady Gaga s 80 miliony.