Srpen 2013

Nová fotka z Berlína (29. 8. 2013)

31. srpna 2013 v 15:05 | Ajjinka |  Fan fotky
Jestli jste na některém blogu viděli paparazzi fotky z posledních dnů Kristen v Berlíně, možná jste si všimli, že některé ukazovaly Kristen, jak obědvá se svými přáteli. Obědvala v restauraci Hashi Izakaya & Japanese Kitchen. A jak to vím? Protože jde o Německo, a když vám v Německu přijde do vaší restaurace Kristen Fucking Stewart, musíte si ji vyfotit. Tuhle fotku restaurace zveřejnila na svém facebooku. Suzie s Michaelou vesele pózují, Kristen už tak nadšeně nevypadá, i když na peace nezapomněla! :))Úryvek ze starého rozhovoru pro Savoir Flair

31. srpna 2013 v 13:52 | Ajjinka |  Rozhovory
Objevil se starý rozhovor s Kristen se Savoir Flair, část rozhovoru je totožná s tím, co Balenciaga vypustila včera do britských magazínů, ale jedna část, ve které Kristen mluví o bývalém hlavním návrháři tohoto módního domu Nicolasu Ghesquièreovi, je nová. Kristen o něm mluvila už v několika rozhovorech, zbožňuje jeho návrhy, ale zároveň je jeho dobrá kamarádka.

"Nicolas má kreativní energii, která je nepopiratelně přitažnivá a velmi vznětlivá, zcela nakažlivá a inspirující. Být kolem Nicholase, když je ve svém živlu, je jedna z mých nejcennějších zkušeností. Je to tak milý člověk, tak profesionální, a je jedním z mých nejoblíbenějších umělců za celou tu dobu. Byl to vážně velmi hezký zážitek."
Florabotanica Q&A

30. srpna 2013 v 15:27 | Ajjinka |  Balenciaga - Florabotanica, Rosabotanica
Druhá kampaň Florabotanicy od Balenciagy, jejíž je Kristen tváří, se pomalu začíná rozjíždět. Zatím tady máme Q&A, takový krátký rozhovor, který se objevil v britských verzích Cosmopolitanu a Glamour. Upřímně, moc mi to nezní jako Kristen, možná jde o cenzurovanou verzi, ale její nadávky mi tam chybí. Každopádně je to speciálně od Balenciagy, takže nijak neovlivníme, co nakonec vypustí do světa :)

Kristen: Upřímně, je to vybavení představ. Nutí vám přemýšlet. Vždy jde o dokonalou vyváženost mezi elegancí a moderností nebo představuje ostrou verzi jednoho z toho. Což miluju! Totálně nebojácné. Tahle značka... protože jejím smyslem je velmi nečekaná kreativita, zvládá vést způsobem, při kterém je stále velmi věrná své původní umělecké iniciativě. Mám ráda fakt, že se při nošení Balenciagy cítíte jedinečná.

Kristen: Je volná. Můžete se díky ní dostat k vlastnostem, o kterých jste ani nevěděli, že je máte, jen tím, že nosíte Balenciagu. Pro mě je to odvážlivost. Velmi svůdná rozhodnost. Poznávám sebe samu, když ji nosím, což je důležité.

Kristen: Cítím se s ní pohodlně. Většinou jsem pro jednoduchost a můj styl je většinu času dost neformální, ale na druhou stranu se mi líbí jít daleko tím druhým směrem. Baví mě postrkovat hranice a přinášet na povrch jiné výrazy mě samotné tím, co mám zrovna na sobě.

Kristen: Je to pro mě obrovská pocta, protože jsem vždycky zbožňovala tuhle značku. Parfém je vším, co mám ráda: je přirozený, ženský a originální. Tři věci, kterých si velmi cením.

Kristen: Pro mě je rafinovaně energická. Květinová podstata ji dělá živou a mladistvou.

Kristen: Lahvička je velmi moderní a poutavá. Ráda bych viděla masivní formu ve stejném stylu. Samozřejmě do toho šli na plno. Chci díky ní vědět, co je uvnitř.

Kristen: Pro mě… dobrá vůně vás musí překvapit. Nejdůležitější je, aby byla přirozená: jak vůní, tak svým duchem. Někdy vám nanesení té správné vůně může dodat nečekanou smyslnost.


Kristen: Ano. Přijde mi, že s ní můžete dodat vašemu vzhledu finální tečku…

Fotky z natáčení Sils Maria (29. 8. 2013)

30. srpna 2013 v 13:41 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Konečně se objevil i druhý set fotek z natáčení Sils Maria. Zdá se, že Kristen na plac dorazila v bílém tričku a pak se převlékla do svého kostýmu, ale vzhledem k tomu, co popisovala fanynka, která včera plac navštívila, nejsem si tím úplně jistá. Každopádně jsou ze včera. Tady je také paparazzi video, jak Kristen přijíždí na plac. Ano, jen ona může mávnout na pejska :D

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.comimagebam.com


Novinky o natáčení Sils Maria

30. srpna 2013 v 12:01 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Charles Gillibert, producent filmu Sils Maria, se na Twitteru podělil o pár informací! :)

"Sils Maria končí svou berlínskou řást, přivítejte Chloe Moretz, Larse Edingera, Hanse Zischlera, Brady Corbeta a Claire Tran!"
O tom, že se v sobotu má obsazení i štáb přesunout do německého Lipska, už jsem psala, tady je jen další potvrzení tohoto faktu :)

PS: Pamatujete si CJe a Tamru? Kristeniny kamarády z LA? I ti se za ní přijeli do Berlína podívat! Velká část ocean gangu je nám blíž a blíž! :))


Catherine Hardwicke o konkurzu Edwarda

29. srpna 2013 v 12:00 | Ajjinka |  Videorozhovory
Objevilo se video, ve kterém Catherine Hardwicke (režisérka filmu Twilight) vzpomíná na konkurz Roba. Mluví v něm i o Kristen, takže jsem to sem zkrátka musela dát. Catherine mám hrozně ráda, vždycky byla trochu jiná, ale dokázala do prvního filmu dostat to, co pobláznilo miliony lidí po celém světě. Nedělala jsem úplně doslovný překlad, protože když si video pustíte, zjistíte, že je jí občas dost špatně rozumět, ale řekla bych, že i tak je to víc než podrobný překlad! :) Na video se dostanete klasicky po kliknutí na obrázek.


Catherine vzpomíná na to, jak se dívala na fotky Roba v castingové knize, říkala si, že se jí líbí jeho lícní kosti a že je na něm něco zvláštního, tak zvedla telefon a mluvila s ním, v té době byl v Londýně, říkal, že nemá nic na práci a neví, co bude dál dělat, říká, že zbožňoval Kristen a Třináctku (film pod režií Catherine s Nikki Reed v hlavní roli). Udělal nahrávku pro konkurz, ale nebyl se svým výkonem spokojený, takže mluvila s jeho agentkou a říkala jí, že musí přiletět, že se jí líbí, ale nikdy ho nemůže obsadit bez toho, aniž by viděla, jakou chemii má s Kristen. Takže přiletěl ze svého rodného města, přespával u své agentky na gauči, a pak přišel do Catherinina domu (do toho, ve kterém je video pořízeno). Vybrala další čtyři nejlepší kandidáty, o kterých si myslela, že by byli dobří Edwardové, Kristen musela s každým strávit skoro dvě hodiny, museli předvádět scénu z biologie, líbací scénu v posteli, scénu z louky, všechno natáčela, aby zjistila, s kým má Kristen na kameře nejlepší chemii. Tohle je ten stůl (ukazuje Catherine za sebe), u kterého se Rob a Kristen poprvé setkali a zkoušeli předvést scénu z biologie. A pak šli spolu do ložnice, kde předváděli líbací scénu na její posteli, a ona je při tom natáčela. A na konci dne Kristen řekla: "Musí to být Rob!". Tak jí Catherine pověděla: "Poslouchej, nechci ještě dělat žádná rozhodnutí, uvidíme, jak to vypadá na pásce.", takže ji společně sestřihaly, a pak se na to podívala a cítila tu chemii, kterou potřebovali. Protože pro Catherine, celá kniha, co Stephenie napsala, je o té úžasné chemii a tu zkrátka museli najít, nemohla k sobě strčit dva herce, kteří si navzájem neseděli... Milovala to. Takže zavolala produkci a řekla jim, že to musí být Rob. Na nahrávkách měl otrhané tričko, nebyl oholený, a oni na ni: "Cože? Tenhle chlap?!" Měl tmavě obarvené vlasy z nějakého jiného projektu a ona jim řekla, že až na něj dají make-up a všechno, bude vypadat úžasně a že si ho zamilují, že do toho prostě musí jít. A oni do toho šli.

Lepší scan nové kampaně Florabotanicy

29. srpna 2013 v 11:17 | Ajjinka |  Balenciaga - Florabotanica, Rosabotanica
Objevil se lepší scan ze říjnového čísla InStyle UK, takže ho přikládám. Po kliknutí se vám ve vedlejším okně zobrazí původní velikost :) Připomínám ještě větu jednoho z návrhářů Balenciagy, kterou pronesl několik měsíců zpátky: "Kristen už nafotila několik kampaní pro Florabotanicu, první z nich vyjde tento podzim."Dva noví herci pro Sils Maria

28. srpna 2013 v 21:07 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
K obsazení Sils Maria se podle IMDb přidali další dva němečtí herci. Hanns Zischler (foto č. 1), který si zahraje postavu Henryka Walda, a Aljoscha Stadelmann, který ztvární Urse Koblera. Co přesně budou jejich postavy zač, zatím známo není.Dnes také slaví narozeniny rovnou tři celkem důležití lidé. Všechno nejlepší přeju JJ Soriovi, který si s Kristen zahrál v Camp X-Ray, Taře Swennen, která je již několik let Kristeninou stylistkou, a v neposlední řadě také Davidu Fincherovi, který režíroval Panic Room (Úkryt), kde si Kristen zahrála dceru Jodie Foster! :)

PS: Konečně jsem dotvořila všechny ikonky k affiliates. Doufám, že jsem vybrala dobře, ale kdyby někdo chtěl, můžu mu ikonku samozřejmě změnit :) Teď ještě family sites a mělo by být hotovo!

Nová fan fotka z Berlína (28. 8. 2013)

28. srpna 2013 v 13:04 | Ajjinka |  Fan fotky
Objevila se nová fan fotka Kristen v Berlíně. Na fotce můžete vidět její kamarádku Michaelu, Suzie s jejím přítelem Jackem a ten šedivý pán je pravděpodobně někdo, kdo se o Kristen během natáčení stará, řekla bych, možná nějaký asistent, nebo podobně :) Už včera se objevila zpráva, že Kristen navštívila jistý obchod v Berlíně, ale bez fotky. Jsem ráda, že se Kristen po městě podívá, miluje Berlín, takže je skvělé, že vidí i něco jiného, než jen cestu na plac a svůj hotelový pokoj! :)


Samozřejmě se objevily i paparazzi fotky z téhož dne a i z dneška, přidávám jich pár, protože na nich Kristen vypadá dokonale :) Díky za ně KStewartFans.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nový layout! Verze 04

28. srpna 2013 v 0:46 | Ajjinka |  Layouty
Tenhle článek jsem si záměrně nechala naposled, protože chci, aby zůstal vidět co nejdéle, i když teď, když se novinky valí ze všech stran, si tím nikdy nemůžu být jistá, každopádně je to fuk.

Určitě jste si již všimli, že je tu nový layout! Vyrobila ho skvělá, úžasná, talentovaná a nejlepší dixie z Art-Beat, u které mám tu čest být ve wardrobe! Je neuvěřitelná, opravdu. Zezačátku jsem měla hrozný problém s vybráním fotek, ale dixie se kombinace žluté a tmavé líbila, takže tu nakonec máme design z fotek z madridské premiéry Breaking Dawn, part II. :)

S layoutem jsem nesmírně spokojená, jsem z něj nadšená a nemůžu si ho vynachválit! Strašně moc děkuju, dixie, jsi boží! ♥ Také moc děkuju za oddělovač, nádhernou ikonku blogu a za psd na ikonky a připravované projekty ♥

A co vy? Líbí se vám? :) Já ho miluju!


Daniel Brühl si nezahraje v Sils Maria

28. srpna 2013 v 0:32 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Vážně se stalo to, čeho jsem se bála. Rozvrh Daniela Brühla se neslučoval s natáčením Sils Maria, takže se potvrdilo to, co už před pár dny hlásal web Crew-United, Daniel z projektu odstoupil a jeho postavu Klause Diesterwega ztvární slavný německý herec Lars Eidinger. Jsem z toho upřímně smutná, protože Daniel je úžasný herec a já už se nemohla dočkat, až ho uvidím společně s Kristen v jednom filmu. Ale nedá se nic dělat, Lars je podle všeho uznávaný herec, který svou roli určitě zahraje dobře (i když nikdy nebude tak sexy jako Daniel. Verzeih, Lars!).

>>>


A tady už pár fotek zeskoroplacu:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Larry Carroll o Kristen

27. srpna 2013 v 23:56 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
Awwww. Asi vám jméno Larry Carroll nic neřekne, já na tom byla stejně, ale teď se to změnilo. Larry je reportér, který s Kristen dělal rozhovor při natáčení jejího filmu The Messengers (Prokletí domu slunečnic). Jedna slečna se jej na Twitteru zeptala, jestli si pamatuje, jak dělal právě tenhle rozhovor (který jsem přidala níže), a Larry se ukázal jako skvělý chlap a odpověděl. A já to sem zkrátka musela dát! :)

"Pamatuju si to! Díky za připomenutí téhle vzpomínky. Bylo jí 15. Bylo to poprvé, co jsem ji potkal, v podstatě uprostřed ničeho, na farmě v Regině, v kanadské provincii Saskatchawan. Ostatní herci o ní mluvili jako o "dceři Jodie Foster v Panic Room (Úkryt)", byla tak mladá, ale všichni už věděli, že z ní bude něco velkého. Mluvili o ní, jako by už tenkrát vyhrála Oscara, někteří dokonce vypadali, že se toho hrozí! Byla tam scéna, ve které měla řídit auto, ale v té době ještě neměla řidičák! Její publicistka ji nechala samotnou se mnou a mým kameramanem. Strávili jsme v té stodole 45-60 minut. Mluvili jsme o hromadě věcí a i v tomhle věku byla velmi působivá. I když film už tak působivý nebyl. Haha."Zajímavosti o Sils Maria

27. srpna 2013 v 23:20 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Protože lidi jsou úžasní a přijdou úplně na všechno, zjistili dokonce i to, co je Kristenino tetování, které má jen kvůli roli Valentine ve filmu Sils Maria (není tedy opravdové), vlastně zač. Jde o oko, což už tak nějak mohlo všem dojít, ale jde o oko z obrazu Guernica slavného španělského malíře Pabla Picassa. Dělala jsem si malý průzkum. Uvnitř ďábelského oka je žárovka. Symbolika této části obrazu se váže ke španělskému slovu "bombilla", což může znamenat ve španělštině i bombu. Celkový význam oka by mohl znamenat negativní dopad, které mohou technologie mít na celé lidstvo.


Navíc Chloe Moretz dorazila do Berlína! :)

Objevila se také dvě videa, jedno ze včera, je na něm Kristen, jde v podstatě o ty fotky ze včera, jen jsou v pohybu :D A video z placu, na kterém nic kromě přívěsů není vidět, také nekvalitní fotka Juliette Binoche (Maria, hlavní postava), nebála bych se o to, že se brzy dočkáme dalších fotek. A podle všeho by se natáčení mělo již v sobotu z Berlína přesunout do slibovaného Lipska.Všechno nejlepší, Jules!

27. srpna 2013 v 17:44 | Ajjinka |  Události
Dnes slaví své narozeniny Jules Stewart, Kristenina maminka. Samozřejmě přeju všechno nejlepší, jsem si jistá, že i když je Kristen v Evropě, určitě to své mamce nějak vynahradí :))


Fotka Kristen v Berlíně (26. 8. 2013)

27. srpna 2013 v 0:35 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Ani v Berlíně se Kristen před paparazzi neschová, takže tu máme novou fotku - zatím je teda jen jedna, řekla bych, že se objeví další -, která je dost pravděpodobně z placu Sils Maria. Nebo to tak alespoň vypadá. Musím se přiznat, že jsem si vůbec neuměla představit, jak by Kristen měla ve filmu vypadat. Hraje pětadvacetiletou asistentku - tomu odpovídá její oblečení, a myslím, že její obličej je trochu "popostaršený", neřekla bych, že by vypadala takhle unaveně, ale kdo ví. Líbí se mi, že má po dlouhé době jiný styl vlasů, rovné jí hrozně sluší :)

Původní článek z jedné německé stránky uvádí, že by Kristen v Německu měla natáčet po tři týdny, což zatím nějak nesedí do rozvrhu, který nám byl předložen dříve.

A také to vypadá, že bude Kristenina postava nosit brýle a mít tetování, ale to jsou jen dedukce. Uvidíme :)imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Me Before You

26. srpna 2013 v 19:48 | Ajjinka |  Blog doporučuje
Musím se naučit číst pomalu. Vážně. Za poslední dva dny jsem přečetla dvě knížky - Božského bastarda (koho baví série Fifty Shades, možná by ho tahle knížka taky bavila) a Než jsem tě poznala (Me Before You). Snažím se sem doporučující články přidávat málo, nedávno tu jeden přibyl, ale v tomhle případě jsem zkrátka nemohla odolat, protože…

Jsem semletá. Naprosto a totálně semletá. Knížka Než jsem tě poznala od britské spisovatelky Jojo Moyesové vás prostě musí semlít, jinak to ani nejde. Možná si pamatujete, že to není zas tak dlouho, co jsem vám cpala knihu Hvězdy nám nepřály (mimochodem natáčení filmové verze začíná už dnes, juch!), která mě neskutečně dostala, ale upřímně… Než jsem tě poznala je o ještě jeden stupínek lepší, alespoň pro mě. I tahle knížka si vysloužila označení bestseller v newyorských Times, což samo o sobě o něčem svědčí. A já musím souhlasit s širokým davem, který o ní pěje jen samou chválu.

Seznámíte se s šestadvacetiletou Louisou Clarkovou, která ztratila práci, a protože je na jejím příjmu závislá i její rodina, musí si najít novou. Seznámíte se s pětatřicetiletým Willem Traynorem, který kvůli tragické nehodě zůstal připoutaný na invalidním vozíku. Je ochrnutý od prsou dolů, může hýbat prsty na rukou, ale stojí ho to hodně námahy a sil. Je odkázaný na pomoc lidí ve svém okolí. A náhoda je krásná věc, Lou dostane místo Willovy pečovatelky a tak to všechno začne…

Nebudu vám převypravovat děj, od toho tu tenhle článek není. Jen bych byla ráda, kdyby se knížka dostala dál a dál. Věřte mi, nebudete se nudit. I když se tohle téma může zdát lehce pesimistické (a netvrdím, že občas není), jde o velmi vtipnou a živou knihu, která vás neuvěřitelně rychle vtáhne do děje. Zamilujete si nabručeného Willa a úžasnou Louisu, která je jednoduše svá. Nečekejte žádné zázračné uzdravení nebo výlet na Mars, je to reálně napsaná knížka, za kterou jsem opravdu strašně moc ráda.

Nechci psát víc, protože bych tím naznačila další děj, což je to poslední, co bych chtěla. Nesnáším, když mi někdo zkazí zážitek ze čtení, když mi prozrazuje až příliš. Tímhle krátkým článkem jen doufám, že někoho z vás navnadím a že si s ním pak případně o knížce budu moct popovídat, protože ve vás zanechá hodně dojmů, které zcela jistě budete potřebovat s někým probrat.

Žánr: Literatura světová - Romány pro ženy
2013, 408 stran


Výsledky kontroly affiliates

25. srpna 2013 v 21:27 | Ajjinka |  O blogu
Mám tady vyhlášení kontroly affiliates, myslím, že na ni bylo dost času, a vzhledem k tomu, jaké má výsledky, si to dokonce dovolím tvrdit. Strašně moc jste mě potěšili a doufám, že sem budete i nadále rádi chodit :) Určitě jste si už všimli, že nemám affiliates rozdělené do kategorií, tak nějak se mi to příčí, protože blogy, na které chodím, nechci odlišovat. Jasně, na některé chodím častěji, ale to neznamená, že jsou "lepší" než ostatní, takže to prostě nerozlišuju :)

Nevím, co bych napsala dál, snad jen to, že doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, protože, i když se to nejdřív nezdá, je to kur... zatraceně dlouhý seznam :D Kdybych na vás náhodou zapomněla, můžete mě praštit něčím tvrdým a to klidně do hlavy, nebudu si ji chránit.

Ikonky přibydou časem, nebojte se! :)

FAMILY SITES - Stránky, na kterých se sama podílím. Ty tu zůstanou, i kdyby nechtěly :D

http://Stmívání-FF.cz
http://Stmívání.blog.cz
http://Bez-Hranic.cz
http://RobertPattinson.blog.cz
http://CampXRayMovie.blogspot.com
http://SilsMariaMovie.blogspot.com

WEBY A BLOGY O KRISTEN - Tady v podstatě k žádné změně nedošlo, naštěstí! :)

http://KStewartFans.livejournal.com
http://Team_KBitch.livejournal.com
http://TeamKristenSite.blogspot.com
http://FierceBitchStew.livejournal.com
http://StrictlyRobsten.com
http://SWATHFanSite.blogspot.com
http://KrisbianSite.blogspot.com
http://KristenJStewart.org
http://StewartChile.com
http://K-Stewart-Fan.blog.cz
http://KristenAndRobert.net
http://StewartLawrence-Fan.blog.cz
http://JustMeOnline.blog.cz

AFFILIATES - Jsem mile potěšená, že se zapsaly v podstatě všechny blogy, hrozně mě to těší a vážím si toho.


Nová kampaň Florabotanicy je tady!

24. srpna 2013 v 19:06 | Ajjinka |  Balenciaga - Florabotanica, Rosabotanica
OMG! Je to tu! Já prostě... jo! :) Nová kampaň parfému Florabotanica od Balenciagy je tady! Zatím tu je takový méně kvalitní scan z InStyle UK, už se nemůžu dočkat, až se objeví v lepší kvalitě a samozřejmě se těším i na další fotky! :) O téhle kampani jsem vás informovala již v květnu. My poor ovaries...Obrázek týdne (26)

23. srpna 2013 v 19:26 | Ajjinka |  Fotka týdne
Tuhle fotku mám ráda, těžko říct proč, ale líbí se mi celý photoshoot, ze kterého pochází :)


První fotka z placu Sils Maria

23. srpna 2013 v 13:21 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Máme tu první fotku z natáčecího placu, na které sice není Kristen, ani žádná z jejích co-stars, ale můžeme si tak udělat alespoň malinkou představu o tom, jak to teď na natáčení vypadá. Už jsem říkala, že momentálně miluju naše časové pásmo? :DPS: Objevila se nová fotka Kristeniny nové fenečky, je naprosto kouzelná a úžasná, takže jsem ji přidala do článku o samotné Kristen, kde se na ni můžete podívat :)