Září 2013

Nová fan fotka ze Švýcarska

30. září 2013 v 19:34 | Ajjinka |  Fan fotky
Nová fan fotka, která byla pořízena v Casino St. Moritz, odkud pochází fotky z natáčení, které jsem dnes přidala :) A jak jsem správně odhadla, jde o fotky ze Švýcarska.Fotky z natáčení Sils Maria (září 2013, III)

30. září 2013 v 17:16 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
A ještě dva další sety fotek z placu. Oba jsou pravděpodobně pořízeny ještě ve Švýcarsku, dokonce bych řekla, že ten první je z 20. září, kdy si Kristen odchytlo pár fanoušků - tričko by sedělo :) Druhý set je ze stejného místa, takže nejspíš jde také Švýcarsko. Na fotkách si kromě Kristen a Juliette můžete všimnout i režiséra Oliviera Assayase.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky z natáčení Sils Maria (25. 9. 2013)

30. září 2013 v 16:59 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Máme tu spoustu dalších nových fotek z natáčení Sils Maria! Fotky byly pořízeny už v Jižním Tyrolsku a to přesněji 25. září. Můžete na nich vidět Kristen (Opět fotíš, K?), Juliette a koně. Docela se divím, že k nim Kristen šla, nemá z nich moc dobrý pocit, podle jejích slov se jich trochu bojí, ale fotky jsou opět naprosto boží, takže jich je o něco víc než normálně :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Obrázek týdne (29)

29. září 2013 v 15:12 | Ajjinka |  Fotka týdne
Po nějaké době je tu další fotka týdne, tahle pochází z tumblr emonetGRAPHIE a je prostě nádherná :)

A připomínám ještě, že pořád probíhá kontrola affiliates, takže pokud chcete, zapište se, příští neděli proběhne její ukončení :)


Fotky z natáčení Sils Maria (září 2013, II)

28. září 2013 v 21:35 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Mám tu pro vás další várku fotek z natáčení Sils Maria. Neví se zatím přesně, z jakého dne jsou, ale byly pořízeny někdy tento týden. Kristen a Juliette natáčely scénu u benzínové pumpy. Fotek jsem sem tentokrát dala víc, protože jsou vážně pěkné, hrozně se mi líbí její "not bad" výraz na třetí fotce a samozřejmě šestá fotka, na které se s Juliette směje! Už se nemůžu dočkat proma filmu, bude to masakroidní zážitek :))


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Andrew Jenks o Kristen a AAHSFF

28. září 2013 v 15:23 | Ajjinka |  Události
Mladý filmový režisér Andrew Jenks, který usedne do poroty All American High School Film Festival, filmového festivalu pro filmaře ze všech amerických středních škol, reagoval na tweet fanynky, která napsala, že by ráda společnou fotku jeho a Kristen.
Já bych také ráda jejich společnou fotku, ale vzhledem k tomu, co Andrew napsal, se začínám bát, jestli Kristen na filmový festival vůbec dorazí, pokud už filmy zhodnotila. Pevně doufám, že se v New Yorku ukáže a my budeme mít nějaké fotky. V případě, že bude v Jižní Tyrolsku do posledního natáčecího dne Sils Maria, který je 4. října, nestihne první dva dny festivalu, ale pořád je tu naděje, že se na něm objeví další dva dny, protože končí až 6. října. Uvidíme, uvidíme, a pokud se vynoří nějaká nová informace, dám vám vědět :)

Tři nové fan fotky

27. září 2013 v 22:13 | Ajjinka |  Fan fotky
Tyhle tři nové fan fotky zkrátka miluju. Nebo jinak - miluju, když vidím Kristen s nějakým psem, ona je taková úžasná pejskařka a pejskaři už čistě z principu drží při sobě :D Fotky jsou asi trochu starší, nebo tomu alespoň věřím, zveřejnil je jeden mladík, který pochází ze Švýcarska, na Tumblr s textem: "Haha, moje mamka mi včera poslala tyhle obrázky a ptala se mě, jestli vím, kdo to je! "Musí být nějaká herečka, řekla bych". Miluju tě, mami :D" To je prostě cute! :D Škoda, že se nikdy nic takového nestane mě, věřím, že by se Kristen s mým goldíkem hned skamarádila :) Btw... Pořižuješ si novou fotku na Instagram, K? :)) (První dvě fotky se vám po kliknutí ve vedlejším okně zvětší.)
Sils Maria se dotočí v Bolzanu

27. září 2013 v 17:42 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Natáčení Sils Maria skončí již příští pátek (4. října) a to v hlavním městě Jižního Tyrolska Bolzano, kde se bude natáčet v Parkhotelu Laurin, jehož fotku jsem vám sem nedávno dávala. Nyní lokalitu potvrdil i producent filmu Charles Gillibert.
Další nová fotka z placu Sils Maria

27. září 2013 v 0:04 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Ve videu z webu TagesAnzeiger se objevila nová fotka s režisérem Sils Maria Olivierem Assayasem, Juliette Binoche, Kristen a její kamarádkou Suzie. V samotném videu chvíli mluví fanynka, která dostala šanci se s Kristen vyfotit a získat autogram. Natáčení samotné prý bylo přísně tajné a všichni, co na filmu pracovali, byli zavázáni mlčenlivostí. Natáčeli po nocích v hotelovém salonku, od jedenácté večer do sedmi do rána. Nejtěžší prý bylo zůstat vzhůru.

Znovu se opakuje informace, že by měl být film připravený na festival v Cannes 2014, tak uvidíme!


Kontrola affiliates

26. září 2013 v 19:08 | Ajjinka |  O blogu
Zdravím! :) S tímhle článkem jsem chtěla ještě chvíli počkat, protože tu kontrola affiliates byla nedávno, ale vzhledem k tomu, že mnohým blogerům začala škola, některé blogy prostě přestaly fungovat - což samozřejmě chápu, je méně času a v hlavě jsou jiné starosti než blogování, ale chtěla bych vědět, zda se tyhle blogy vůbec někdy rozjedou, proto bych vás chtěla požádat, abyste se znovu zapsali.

Ehm, nemusíte, víte jak, prostě je to jen na vás, nikoho nebudu nutit, aby sem chodil, to by jaksi ztrácelo význam a to posvátné kouzlo... :D

A taky jsem se rozhodla pro založení Sister sites, takže kdybyste měli zájem, dejte vědět :)

Pokud chcete nadále zůstat affs, do komentáře pod tento článek napište:

1) Přezdívka
2) Blog

Řekla bych, že postačí, když bude článek aktuální do příští neděle, do té doby si to můžete pořádně promyslet :)

Behind the scenes video Sils Maria

25. září 2013 v 22:19 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
OMG! Natáčení Sils Maria ještě neskončilo a my už máme dvě stillsky a nyní i krátké video, které nám dá možnost nahlédnout do zákulisí natáčení! Bohužel je video německy, do toho francouzsky a prostě nemám ani šajna, o čem mluví, ale to je vedlejší. Každopádně o filmu mluví Jean-Louis Porchet, který je jedním z jeho producentů. Máme tu záběry ze scény s Kristen a Juliette. A jsem naprosto rozsekaná, protože se tam objevil vytištěný článek z fanouškovské stránky filmu, SilsMariaMovie, se kterým pomáhám i já. Je to prostě masakr největšího kalibru! :D Na video se dostanete klasicky kliknutím na obrázek.
Každopádně z překladu, který poskytla jedna fanynka, víme pár nových informací. Do hotelu Waldhaus za Kristen přišly jen čtyři fanynky, které byly naprosto v pohodě. I na natáčení v Engadinu (fotky pár dní zpátky, kdy postavy Kristen a Juliette vyrazily na tůru do hor) doprovázel Kristen bodyguard, což bylo zvláštní, když šlo o takovou samotu. A konečně... Film by měl být připraven pro Cannes 2014!!! :)

Animace by MFOC

Nová fotka z natáčení Sils Maria (25. 9. 2013)

25. září 2013 v 14:56 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Nedávno jsem sem dávala obrázek z Jižního Tyrolska, přesněji fotku údolí Val Gardena, které má vlastní oficiální fan page, na které se před hodinkou objevil tenhle obrázek s textem "Hollywoodská atmosféra ve Val Gardena!" :)


Takže ano, natáčí se i dnes! Fotku si můžete kliknutím ve vedlejším okně zvětšit. Kristen stojí kousek od plátna, za pánem, co drží tyč-kterou-neumím-přesně-pojmenovat-ale-určitě-je-moc-užitečná-a-důležitá. Hned vedle ní je v růžovém tričku Juliette Binoche.

Charles Gillibert o obsazení Kristen

24. září 2013 v 22:34 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Na webu AltFilmGuide se objevil celkem hezký článek o Sils Maria, víceméně shrnul děj, obsazení, režiséra a vše kolem. Také v něm ale zmínili, že Kristen v projektu nahradila Miu Wasikowskou, se kterou se počítalo jako první. Toho si všiml producent filmu Charles Gillibert a tak se ke článku také vyjádřil:

"Zdravím! Vezmu to rychle: K.S. byla první volbou, v čase našeho původního rozvrhu byla pořád zavázána k jinému filmu, takže se brala v potaz M. W., která byla pořád spojena s Disney a v případě, že by připravovali Piráty 2, by musela odstoupit, do nich šli, takže jsme se vrátili zpátky ke K.S. s novým rozvrhem a ona přijala."


EDIT: Nová stillska s Chloe Moretz a Johnny Flynnem. @SilsMariaMovie.


Fotky z natáčení Sils Maria (24. 9. 2013)

24. září 2013 v 22:04 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Když jste herec, musíte přinášet jisté oběti, třeba to, že se v září budete koupat v jezeře, když kolem vás je štáb oblečený v zimních bundách! Tyhle fotky pocházejí z dneška a vidět na nich můžete Kristen s Juliette Binoche :) Podle Kristenina výrazu byla voda vážně ledová, muhehe.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


První stillska ze Sils Maria!

23. září 2013 v 18:39 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Máme tady první stillsku ze Sils Maria! :) Můžete si všimnout Chloe Moretz (Jo-Ann), Juliette Binoche (Maria), Johnnyho Flynna (Christopher) a zezadu Kristen (Valentine), kterou prozrazují conversky. Scéna je z hotelu Waldhaus.Sils Maria se už natáčí v Jižním Tyrolsku?

23. září 2013 v 16:23 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Podle webu Adnkronos dnes začalo natáčení Sils Maria v Jižním Tyrolsku! Podle serveru se venkovní scény mají natáčet v údolí Val Gardena, indoorové scény v Hotel Gardena Grödnerhof a v Parkhotelu Laurin v hlavním městě Bolzano. Připomínám, že celé natáčení končí 4. října. Koluje po internetu drb, že se Kristen vrací do Ameriky již tento čtvrtek, těžko říct, co je na tom pravdy, tvrdí to jedna z fanynek, která ukořistila jednu z fotku z poslední série fan fotek.

A aby to nebyla informace jen tak do větru, koukněte se, o jak nádherná místa se jedná! :)Fotky z natáčení Sils Maria (září 2013)

23. září 2013 v 13:52 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Víte, jak je to s paparazzi fotkami, ale herdek, tady u těch jsem prostě musela udělat výjimku, protože... Uh, Kristen by měl někdo říct, že život není photoshoot, protože část z fotek, které sem přidám, nemůže být z reálného života. První várka je z natáčení, jak vidíte, točili i na horách a používali vrtulník. Z posledních dvou řad prostě umírám, jak někdo může normálně vypadat takhle? A ty její vlasy?! Stop being so fucking perfect, Kristen!imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Už jen 13 dní do AAHSFF

21. září 2013 v 22:46 | Ajjinka |  Události
Už jen třináct dní zbývá do zahajovacího dne All American High School Film Festival, tedy filmového festivalu pro filmaře ze všech amerických středních škol, v jehož porotě se představí naše Kristen. Festival proběhne od 2. října v New Yorku a skončí o čtyři dny později, tedy 6. října.

V porotě se kromě Kristen objeví plno dalších známých či méně známých tváří, herci, režiséři, producenti a scénáristka. Já jen doufám, že se dočkáme i nějakých pěkných fotek, ale vzhledem k tomu, jak moc aktivní je Twitter FF, nejspíš to nebude žádný problém! :)Joseph Julian Soria mluví o Camp X-Ray

21. září 2013 v 12:49 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Lana Lamorey vyzpovídala Josepha Juliana Soriu, který mluvil o svém projektu Mission Park, seriálu Sons of Anarchy a také o Camp X-Ray, ve kterém ztvární postavu Rica! :) Celý rozhovor si můžete přečíst zde, část s CXR máte přeloženou níže.JJ: To bude zajímavé. Pravděpodobně i kontroverzní. Abych vám řekl trochu z obsahu, aniž bych prozradil příliš informací. Příběh je o Kristenině postavě Cole a o její zkušenosti, když ji umístí do Guantanamo Bay, což je místo, kde drželi zajatce, a o tom, jaké to tam je. Je to o tom, čím si tam tito vojáci prochází. Nakonec se skamarádí s jedním zajatcem a zjistí, že všichni nejsou tak špatní, jak je všichni představují. Já v podstatě hraju jejího nejlepšího kamaráda v armádě. Moje postava se za film dost změní, zpočátku je trochu naivní a dobrý, nakonec se ztotožní s přesvědčením všech ostatních, sami uvidíte, jak se během filmu změní. Určitě je to dost odlišná role. Příběh, jako celek, je skvělý. Jsem zvědavý, jak to vyjde.

Nové fan fotky (20. 9. 2013)

20. září 2013 v 23:02 | Ajjinka |  Fan fotky
Awwwwww! Objevily se nové fan fotky, které byly pořízeny dnes ve Švýcarsku na place Sils Maria, takže Kristen vidíte v roli Valentine. Jsem strašně ráda, že jsou nějaké nové fotky, ten klučina postoval fotku s Kristen už dva dny zpátky, ale ta byla příliš "paparazzi", takže jsem opravdu happy, že si zahrál s kamarádkami na stalkery a nechali se s Kristen vyfotit normálně. Kristen prý byla nervózní, ale milá :) Také říkala, že je unavená, což není nic překvapivého.