Říjen 2013

Další bloopers video z Twilight ságy!

31. října 2013 v 15:49 | Ajjinka |  Behind the Scenes
Objevilo se další, již čtvrté, bloopers video z natáčení Twilight ságy. První ukázka je z první části Breaking Dawn, kde se Kristen snaží Robovi vysvětlit, proč bude mluvit o tom, že jí Renesmee zlomila další žebro. Jsou u toho hrozně roztomilí a Taylorův smích je k tomu jen třešnička na dortu. Další scéna je z New Moon, která se točila v umělém dešti, kvůli kterému se Kristen 'topila' :D Vážně nechápu, proč si takovéhle perly nechávali tolik let pro sebe! Video sem nejde vložit, takže klasicky po kliknutí na obrázek :))


A ehm, vím, že sem paparazzi fotky nepatří, ale tahle (zatím je zveřejněna pouze jedna) mi udělala obrovskou radost!!! Kdo nesleduje Roba, asi mu ta spojitost nedojde, každopádně... Kristen v předním autě, Rob ve stříbrném jeepu za ní O:-)


:: Chris Hemsworth & Kristen Stewart :: Where's My Huntsman? ::

30. října 2013 v 17:08 | Ajjinka |  Fan videa
Protože se nic převratného neděje, rozhodla jsem se vyhrabat jedno starší fanouškovské video, které se zaměřuje na promo Snow White and the Huntsman, přesněji na Kristen a Chrise :) Tihle dva jsou spolu úžasní, i když Thor pořád fňuká, že ho Kristen doopravdy praštila :D Už jenom kvůli dalšímu společnému promu doufám, že se druhý díl natočí! :)


By Catushka

Třetí bloopers video z Twilight ságy

29. října 2013 v 11:39 | Ajjinka |  Behind the Scenes
Hahaha, máme tu další, v pořádí už třetí, ukázku z bloopers videí, která se objeví na kolekci DVD Twilight ságy. Tohle video nemá chybu, hlavně konec, kde Kristen napodobuje energickou režisérku prvního dílu Catherine Hardwicke :D

"Robe, on na tebe čeká." "Oh, pro Kristovy rány, co... na co čeká?" "Až dokončíš svou větu." "Oh."


Dva fan plakáty k Sils Maria

28. října 2013 v 23:43 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Mmm, objevila jsem plakát k Sils Maria, který pochází z webu MoviePosterDB. Jediná potíž je v tom, že se dá jen těžko určit, zda se jedná o oficiální plakát/market plakát/fan plakát. Je na něm použitá stejná fotka jako u market plakátu a celkově vypadá celkem dost věrohodně, s jistotou si to ale tvrdit netroufám. Každopádně znovu se můžete pokochat Juliette Binoche s jejím a Chloeiným odleskem ve sklech brýlí. Verze plakátu jsou dvě, takže přidávám obě - první se kliknutím zvětší.

EDIT: Je to krásnej pocit, když vám sám producent filmu Charles Gillibert napíše, že je tenhle plakát fakeový :D Takže ano, jde jen o fanouškovskou práci :)


Další ukázka bloopers - Eclipse, scéna ve stanu

28. října 2013 v 18:47 | Ajjinka |  Behind the Scenes
Objevila se další ukázka z bloopers videa, které najdete v kolekci DVD Twilight ságy, která v USA vychází již tento listopad. Kristen v ní sice moc není, ale who cares! Zbožňuju stanovou scénu :D


Funny post 2.0

28. října 2013 v 0:37 | Ajjinka |  Funny posts
Tohle mě teď naprosto rozsekalo! :D Pochází to z Tumblr, bohužel se mi nepodařilo vyhrabat zdroj, každopádně jsem na tenhle obrázek narazila prostřednictvím @NudeYorkk. Čistě pro jistotu je v celém článku překlad, kdyby někdo potřeboval :)


Expendabelles, prosím?

26. října 2013 v 22:39 | Ajjinka |  Novinky
Tohle je jen drb, takže zatím nejásejme. Už nějakou dobu se ví, že by producent Avi Lerner, který má na svědomí úspěšnou sérii The Expendables (Postradatelní), rád právě k tomuto filmu natočil spin-off, který by byl v podstatě stejný, jako TE, jen v podání samých žen. Nyní byla odhalena jména tří žen, které se objeví v hlavních rolích. A že jsou to jména s velkým J! Oscarová Meryl Streep s Cameron Diaz a Millou Jovovich. Film se bude jmenovat Expendabelles a jeho natáčení by mělo začít zezačátku roku 2014 v bulharské Boyaně. Lerner nadšeně prohlašuje, že film bude ještě akčnější, než jakýkoliv z trojice TE.


Příběh se bude odehrávat v Bruneji, nejbohatší zemi na světě, kde tyto hrdinky půjdou proti záporákovi. Cameron Diaz je známá svými akčními scénami z filmů Charlieho andílci. Mila Jovovich je zase hlavní hrdinkou úspěšné série Resident Evil. Jen to bude velká změna pro Meryl Streep, která je známá především z dramat a veselých komedií.

No a proč o tom píšu? Samozřejmě chci, abyste měli přehled, co se ve filmovém světě děje (muhehe), ale hlavně proto, že i o Kristen se v souvislosti s tímto projektem mluvilo, stejně tak o herečkách jako je Gina Carano, Michelle Yeoh a Sigourney Weaver. Pokud jste viděli film Postradatelní, určitě víte, že i pro tenhle film bude potřeba více hereckých tváří. Nyní se shání režisérka, která by se ujala velení celého projektu.

Já samozřejmě říkám big fat YES, ale nejsem si úplně jistá, zda by zrovna tohle byl projekt, na který by Kristen kývla. Každopádně to zní skvěle a já se na film podívám i v případě, že se v něm Kristen neobjeví. Herdek, kdo by si nechal ujít Meryl v maskáčích?!


Zbožňuju Dixie! Bezmezně.

26. října 2013 v 20:19 | Ajjinka |  Ode mě
Protože se dneska nic neudálo, necítím se kvůli tomuhle článku blbě. Vlastně se kvůli němu necítím vůbec blbě, protože bude plný duh, králíčků a jehňátek! Už jsem několikrát psala, jak strašně moc miluju tenhle layout, a klidně to budu pořád opakovat, protože to tak je. Udělala ho Dixie, která je nejen úžasná grafička, ale taky naprosto úžasná holka!

A protože jsem podlá, dnes jsem ji požádala o ikonky k sister sites, udělala mi radost už jen tím, že souhlasila, ale když mi poslala výsledek? Ještě teď to rozdýchávám! Je nejlepší, nejúžasnější a já nemůžu být víc nadšená ♥ Její dokonalý výtvor najdete níže v menu. Dixie, strašně moc děkuju! :) *hug*

Když už tu tenhle článek je, ještě bych chtěla nějak oficiálněji prohlásit, že jsem k sesterským stránkám přidala jeden další blog (je jich osm, O-M-G!). Je jím perfektní blog o Chrisu Evansovi, který vede ještě perfektnější Veru, kterou bych si do téhle mé malé milé skupinky přidala, i kdyby se fyzicky bránila :)


Bloopers video k Twilight sáze

25. října 2013 v 19:22 | Ajjinka |  Behind the Scenes
Ne, dnešek už nemůže být lepší. Po pěti letech tu máme bloopers video k Twilight, ve kterém jsou především záběry pořízené během natáčení prvního dílu ságy, ale i jedna část z první části Breaking Dawn. Video zveřejnilo ET jako lákadlo na kolekci DVD, která v USA vychází 5. listopadu a která kromě všech pěti filmů bude obsahovat několik hodin bonusových videí. Tohle je neuvěřitelně vtipné, samozřejmě Kristen je většinu času vypípávána, třeba když ji Rob vleče lesem (Kam jdeme? To mě poser. Chlape, tohle nemůžeš dělat, umřu kvůli tomu.). Přidávám YouTube verzi, pokud chcete lepší kvalitu, zamiřte přímo na web ET.


Nový projekt pro Kristen?

24. října 2013 v 19:04 | Ajjinka |  Equals
Drake Doremus, režisér dramat jako Like Crazy a Breathe In, se chystá natáčet nový film EQUALS, do kterého by rád obsadil Kristen a Nicholase Houlta, kterého můžete znát jako zombieho z Warm Bodies či z X-Menů.

Podle zatím dostupných informací by se mělo jednat o romantický sci-fi příběh, který napsal scénárista Nathan Parker (Moon). Hlavní pár by měli ztvárnit právě Kristen s Nicholasem. Nic bližšího jsem bohužel zatím nevyštrachala, všechno je samozřejmě neoficiální, ale vzhledem k tomu, že Kristen nemá v rozvrhu na příští rok žádné natáčení, snad by to mohlo klapnout, zdroj téhle novinky je server Deadline, takže to vypadá nadějně. Filmování by mělo začít začátkem roku 2014 a Steven Rales se stane producentem.

Jakmile se objeví něco nového, dám samozřejmě vědět! :) Kdyby to vyšlo, byla bych nejšťastnější na světě, protože mít dva oblíbené herce v jednom filmu je vždycky radost!


Nová/stará fan fotka (3. 11. 2011)

24. října 2013 v 0:28 | Ajjinka |  Fan fotky
Awww, objevila se nová/stará fan fotka (tedy, objevilo se jich víc, ale já sem dávám jen tuhle) ze slavnostního ceremoniálu, kdy Kristen společně s Robem a Taylorem otiskla ruce a nohy do cementu. Fotky z téhle akce miluju a je mi líto, že tu žádné nejsou, protože jsem lemra líná, takže pod fan fotku pár z nich přidám :) Vedle Roba si můžete všimnou pana a paní Pattinsonových s připraveným foťákem! :)))
Pamatuju si, že běžel při ceremoniálu live stream. Hrozně jsem je litovala, protože jak je vidět i na fotkách, sluníčko jim svítilo přímo do tváří :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hlasujte pro Kristen v People's Choice Awards 2014

23. října 2013 v 20:52 | Ajjinka |  Hlasování
Chcete, aby se Kristen dostala do finálové pětice filmových hereček v People's Choice Awards 2014? Není nic jednoduššího, než pro ni hlasovat. V odkazu, který přiložím níže, stačí označit pětici vámi vybraných hereček, Kristen v desítce jmen, která můžete snadno odkliknout, není, proto musíte její jméno vypsat do bílého políčka níže. K hlasování není potřeba žádná registrace a zabere jen minutku, takže hurá do toho! :) Kliknutím na obrázek budete přeneseni přímo na web People's Choice, do políčka stačí klasicky napsat Kristen Stewart.


Za upomenutí děkuju britain_xx! Takže nezapomeňte hlasovat i pro Orphan Black (tady) a Tatianu Maslany (tady) ♥

Richard Serio se přidal ke Camp X-Ray

22. října 2013 v 17:07 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Kolem Camp X-Ray se toho moc neděje, alespoň nic, co by bylo nějak veřejně vidět. Každopádně dnes se na IMDb objevilo další jméno herce, který ztvárnil jednoho z vězeňských strážných. Jmenuje se Richard Joseph Serio a zatím toho na svém filmovém kontě moc nemá, objevil se v jedné epizodě seriálu Major Crimes. Ale moc hezky se na něj kouká... O:-)


Liebster Award Tag

22. října 2013 v 0:40 | Ajjinka |  O blogu

Myslím, že se proti mně moje sister sites spikly! :D Každopádně když už jsem do toho byla zatažená, dotáhnu to do konce. Vlastně to sem vůbec nepatří, a protože se nějak stalo, že je to šíleně dlouhé, dám vše do celého článku, abych nikoho nenutila číst něco, co nechce. Zvládla jsem odpovědět na třicet otázek, které si pro mě holky nachystaly, o sobě jsem napsala "jen" dvacet věci, už s tím jsem měla problémy, dalších deset bych nedala, takže doufám, že to zas tolik nevadí :) Tady jsou krátká pravidla, abyste věděli, o co se vlastně jedná:

PRAVIDLA

1. Řekněte o sobě 10 věcí
2. Odpovězte na 10 otázek blogerky, která vás nominovala
3. Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat
4. Nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
5. Informujte blogery o tom, že jste je nominovali

Docela jsem si naběhla, každopádně... jsem pro každou špatnost :D Pevně doufám, že jsem na všechny otázky odpověděla dostatečně :)

Fotka pro USA Today v lepší kvalitě

21. října 2013 v 15:36 | Ajjinka |  Photoshooty: 2012
Objevila se fotka z photoshootu pro USA Today, který byl pořízen při promu Snow White and the Huntsman v UK. S Kristen jsou na fotce její co-stars Charlize Theron a Chris Hermsworth, k vidění už byla dřív, ale pouze jako scan, nyní je ve skvělé kvalitě a úplně celá bez ořezu :) Ostatní outtakes z tohoto shootu si můžete připomenout tady.Jak na Kristenin make-up z Cannes!

19. října 2013 v 22:07 | Ajjinka |  Beauty tutorials
Tak ještě něco jsem dneska vyhrabala! :) Popsugar zveřejnil video s Beau Nelsonem (s překvapivě příjemným hlasem!), Kristeniným vizážistou, který ji připravoval na mnohé akce, kde ukazuje, jak docílit líčení, které použil při premiéře Robova filmu Cosmopolis v Cannes 2012. Než se pustí do samotného líčení, připomíná, že Kristen na sobě měla rudé šaty značky Reem Acra a dodává, že s nimi váhala, protože to nebyla její premiéra, ale Beau vycítil, že je to velký hollywoodský okamžik (což také asi byl, protože v několika módních anketách tenhle look získal první příčky, dokonce padala slova, že jde o nejkrásnější model celého festivalu v Cannes, což už něco znamená).

Docela mě překvapilo, že měla Kristen přidaných pár trsečků řas, vůbec to nebylo poznat :) A nejsem sice fanynka rudé rtěnky, když jde o Kristen, ale k těmhle šatům se přirozeně hodila.

Na video se dostanete kliknutím na obrázek. A co vy? Líbil se vám tenhle look? :)


Připomenout si můžete dva videonávody na účesy, které měla Kristen na KCA's a při premiéře SWATH v Austrálii, s českým návodem od Ajj-kadeřnice :))

Nová fan fotka (18. 10. 2013)

19. října 2013 v 13:18 | Ajjinka |  Fan fotky
Ha, máme tu důkaz, že Kristen stále žije! Teda důkaz v podobě fan fotky (její komentáře na Instagramu nepočítám, i když je extrémně cute, když používá internetový slang :D) z Los Angeles, kdy ji fanynka viděla na benzínové pumpě. Kristen zapózovala s oblíbeným peace znakem, škoda, že je fotka tak nekvalitní, ale co se dá dělat :)Obrázek týdne (30)

18. října 2013 v 20:54 | Ajjinka |  Fotka týdne
Tentokrát menu trošku prosvětlím touhle fotkou, která pochází z výstižně pojmenovaného tumblr GorgeousQueens :)

PS: Děje se to, čeho jsem se tak nějak bála - není nic nového.

PS2: Taky máte tak levou levou ruku? :D Nesnáším, když se mi pravačkou podaří perfektně nalakovat nehty na levačce, ale pravá ruka je pak děs a běs! :D


Catherine Hardwicke o Kristen a Robovi

15. října 2013 v 23:54 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen
Catherine Hardwicke, režisérka prvního dílu Twilight ságy, zmínila Kristen a Roba v jejím posledním rozhovoru pro časopis ELLE.


Catherine: Myslela jsem si, že Kristen byla v Into the Wild prostě úžasná. Když jsem četla novelu Twilight, pořád jsem si ji představovala při té scéně, kdy sedí v přívěsu a doufá, že svede Emile Hirsche. Její touha byla hmatatelná, opravdová a intenzivní. Pomyslela jsem si: "Tahle holka by byla úžasná." Takže mě Summit poslal letadlem do Pittsburghu, kde natáčela Adventureland. Vzali jsme s sebou herce a zkoušeli několik scén. Najít Edwarda bylo obtížné, protože způsob, jakým byl napsán... on byl dokonalý, s těmi jeho lícními kostmi, a za ty roky byl také moudrý. Ze stovek herců jsme vybrali čtyři. S Robem jsem mluvila jen přes telefon, byl v té době o hodně mladší. Přiletěl na vlastní náklady a zůstal u své agentky na gauči. Ti čtyři herci přišli ke mně domů, kde jsme zkoušeli všechny scény, ve kterých byla důležitá chemie. S Robem a Kristen bylo očividné, že mají spojení a ta přitažlivost mezi nima byla přímo elektrická, bylo to jednoznačné.

Nové/staré fotky Kristen

15. října 2013 v 14:17 | Ajjinka |  Osobní fotky
Na tyhle fotky jsem narazila na Tumblr, nevím přesně, kdy byly pořízeny, ale je na nich malá Kristen ve skateparku :) Nejsem si jistá proč, ale vůbec mě nepřekvapuje, že na skateu jezdila :D