Prosinec 2013

Kristen v Los Angeles (28. 12. 2013)

30. prosince 2013 v 18:21 | Ajjinka |  Zajímavosti

Awww, a protože se objevily nové a hrozně roztomilé paparazzi fotky a je ten konec roku, házím je sem :) Hrozně se mi líbí ta Kristenina košile a taky fakt, že máme po delší době její fotky bez čepice! :)) Na poslední fotce můžete vidět, že nakupovala granule pro psy, tentokrát jí dělaly společnost kamarádky Alicia a Charlotte :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Užijte si Silvestra, lidičky!

30. prosince 2013 v 18:02 | Ajjinka |  O blogu
Nechápu, že rok 2013 tak strašně rychle utekl! Přijde mi to jako včera, kdy jsem se vzpamatovávala z posilvestrové kocoviny, a už se po mně vyžaduje, abych se do ní dostala znovu... :D Řekla bych, že se toho za ten rok stalo strašně moc...


Co se týče Kristen... Viděli jsme ji na předávání Oscarů o berlích, užívali jsme si fotky z módního týdne v Paříži, sledovali jsme natáčení filmů Camp X-Ray, Sils Maria a Anesthesia. Byli jsme svědky toho, že se Kristen stala tváří další vůně od Balenciagy a nové kolekce módního domu Chanel. Dozvěděli jsme se rovnou o několika projektech, do kterých se Kristen zapojí přiští rok. Můžeme se těšit na natáčení filmů American Ultra, a pokud to vyjde, tak snad i The Big Shoe.


Na blogu k nijak zásadním změnám nedošlo, svůj způsob blogování jsem za ty roky nezměnila, a jsem strašně ráda, že mě to pořád baví, protože je to úžasná věc - jen tak si odskočit od reálného světa. Nejvíc vděčná jsem za vás, za všechny, kteří sem chodíte, komentujete a diskutujete. Nikdy by mě nenapadlo, že tu potkám tak úžasnou partu lidí. Děkuju!


Taky bych strašně moc chtěla poděkovat svým affiliates. Holky (fakt, samé holky!) jste úžasné a já jsem strašně ráda, že vás mám. Jmenovitě bych chtěla poděkovat svým sesterským stránkám, které jsem si za tu dobu prostě zamilovala. Děkuju Veru, která mě rozmlsává fotkami polonahého Chrise Evanse. Clove, která je jednou z nejmilejších lidí, které jsem kdy měla šanci poznat. Ellie, protože mi vždycky nějak zvedne náladu, aniž by se o to jakkoliv snažila. Dixie, protože je úžasná, multifunkční a hrozně dobře se mi s ní povídá. Britain_xx, protože mě přivedla k Orphan Black (koukněte se!) a je neskutečně pozitivní člověk. Joann, protože je to skvělá holka, co mě zásobuje novinkami o sestrách Fanningových. A Angie, protože mě vždycky potěší, když si od ní můžu přečíst další nový článek. Děkuju, holky! ♥


A teď bych se snad mohla dostat k tomu hlavnímu, protože to je vlastně důvod, proč tenhle článek vytvářím. Vám všem bych chtěla popřát do nového roku jen to nejlepší! Pevně doufám, že do něj vkročíte tou správnou nohou a bude se vám dařit. Samozřejmě budu jedině ráda, když se tu zase v roce 2014 všichni sejdeme! :)


Kristen a Instagram

30. prosince 2013 v 13:45 | Ajjinka |  Zajímavosti
Huh, tenhle článek je tu jen čistě pro informaci, protože se na něj hodně lidí ptalo. Ano, Kristen opravdu má Instagram. Neveřejný, takže nikdo, komu sama nedá svolení, její přidané fotky vidět nemůže. Takže nikdo z fanoušků neví, co na něj vlastně přidává, ale vzhledem k tomu, že je to jedna z těch věcí, o kterých se všeobecně nemluví, nechci to být zrovna já, kdo její jméno prozradí. Myslím, že kdybyste se hodně snažili, Google, Twitter či Tumblr vám při hledání může pomoct.

Já vám můžu jen říct, že její přezdívka nemá nic společného s Kris, Kristen, Stewart nebo čímkoliv, co by vás asi napadlo mezi prvními možnostmi. Jako ikonku má fotku stormtroopera, za její komentáře by se, co se týče slovníku, nemusel stydět dlaždič s mnohaletou praxí, pravděpodobně má neustále hlad, protože se unáší nad fotkami s jídlem, a je neskutečně vtipná a roztomilá, když na to přijde :))

Kristen v Los Angeles (23. 12. 2013)

29. prosince 2013 v 12:33 | Ajjinka |  Zajímavosti

Já vím, že sem normálně paparazzi fotky nedávám, ale jelikož zatím není nic jiného, rozhodla jsem se udělat výjimku a to rovnou ze dvou důvodů. Ten první je, že nechci, aby to tu stálo, a tím druhým jsou Kristeniny ach-můj-bože-chci-je-taky boty. Také si můžete všimnout (je to na snímcích jen takový drobný detail) nového auta, Isuzu Trooper, které je vážně obrovské a nějakým zvláštním způsobem k naší drobounké Kristen ladí :D Není to tak dávno, co se Kristen na Instagramu rozplývala nad Chevroletem Silverado, takže si možná udělala sama radost nebo je to stejně jako některá z dalších aut, ve kterých se sem tam ukáže, jen auto z půjčovny. Každopádně zase tankovala (kolik asi takové auto žere?!) a doprovázel ji přitom kamarád CJ :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Novinkové drobečky o Sils Maria a Camp X-Ray

28. prosince 2013 v 16:00 | Ajjinka |  Novinky
Opět se nic převratného v Kristenlandu neděje, ale protože nechci, aby to tu tak úplně stálo, přidám sem pár takových těch věcí, bez kterých bychom normálně v klidu přežili :D

  • Camp X-Ray je jedním z nejočekávanějších snímků, které se letos budou promítat na filmovém festivalu Sundance. Už nějakou dobu se ví, že se k obsazení přidal (no, přidal, byl s nimi od začátku, ale my o něm víme teprve od začátku prosince) i herec John Carroll Lynch, který si s Kristen pár let zpátky zahrál ve filmu Catch That Kid. Nyní víme, jakou úlohu ve filmu ztvární. John se nám ukáže jako velící důstojník, plukovník Drummond, který nepodnikne žádné kroky, aby zabránil seržantovi Randymu (Lane Garrison) v obtěžování Cole (Kristen). Jinými slovy, bude to asi pěknej ocas.


  • A dále tu máme scan nové stillsky ze Sils Maria z magazínu Studio Cine Live, na které je Juliette Binoche. Mrzí mě, že zatím nebyla zveřejněna žádná stillska, na které bychom mohli vidět Kristen jako Valentine, ale snad se brzy dočkáme :)Nová fotka s Kristen, Dakotou a Hannah

27. prosince 2013 v 11:59 | Ajjinka |  Osobní fotky
Hannah Marks, která si s Kristen letos zahrála v dramatu Anesthesia a v roce 2009 v The Runaways, zveřejnila fotku z festivalu Sundance 2010, na kterém společně s Kristen a Dakotou propagovala právě The Runaways :) A ano, fotku zveřejnila skoro po čtyřek letech, eh :DLane Garrison o Camp X-Ray, Kristen a Peterovi

26. prosince 2013 v 16:35 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Ha, objevilo se další video, které bylo pořízeno na začátku prosince, kdy Lane Garrison propagoval miniseriál Bonnie & Clyde, tentokrát v pořadu The Artie Lange Show. Samozřejmě se mluví i o Camp X-Ray a Lane se nebrání ani spoilerům. Rozhovor byl pořízen den před tím, než byly zveřejněny seznamy filmů, které se objeví na festivalu v Sundance. Trochu tam vtipkují, že bude vyhlášeno oznámení, že je Kristen těhotná. Lane na to reaguje tím, že čeká jeho dítě, jeho prvorozeného syna, který se bude jmenovat Tata :D Opět říká, že film vyvolá otázku, co udělat se zadrženými v Guntanamo Bay. Říká, že hraje dozorce, který patří k těm, kteří věří tomu, že jsou tam všichni od 11. září viní, a všechny by je hned zavřel.

Do celého článku vstupte jen na vlastní nebezpečí, obsahuje totiž VELKÉ SPOILERY!


Kristen v seznamu 'Best Actors For The Buck'

25. prosince 2013 v 22:43 | Ajjinka |  Zajímavosti
Je konec roku, takže se to všude hemží různými žebříčky. Tenhle poskládal Forbes a volně by se dal přeložit jako 'Nejlepší herec za babku roku 2013'. Seznam se vytvořil tak, že se vzali peníze, které za ztvárnění rolí herci dostali, a z nich se pak vypočítalo, kolik se filmovým studiům za každý investovaný dolar vrátilo zpátky. A vzhledem k tomu, že se v tomto roce Kristen naposledy připočítaly na konto výtěžky z Twilight filmů, dostala se na krásné páté místo jakožto 'nejvýhodnější' herečka, v celkovém seznamu se umístila osmá.

Za každý 1 investovaný dolar vydělala studiům 25 dolarů, což je asi celkem úspěch :)

"Díky Twilight filmům Stewart nabízí jednu z nejlepších investicí v každém dolaru, kterým dostane zaplaceno. Dost pravděpodobně bude dostávat menší výplatní šeky za ne-Twilight filmy."


Obrázek týdne (35)

25. prosince 2013 v 13:24 | Ajjinka |  Fotka týdne
Tak co, jak jste si užili Štědrý den? Doufám, že parádně! :) Dnes tu mám zatím jen fotku týdne, protože se nic nového neobjevilo, až na pár paparazzi fotek, které sem dávat nebudu, že. Jooo, a všem doporučuju podívat se na blog k nejúžasnější Dixie - u které mám tu čest být ve wardrobe - protože nastavila nový, naprosto kulervoucí layout! :) A abych nezapomněla, tuhle fotku mám od OhStewarts! :))


Merry Kristmas!

23. prosince 2013 v 11:21 | Ajjinka |  O blogu

Po roce jsou tu zase Vánoce a já bych Vám všem chtěla popřát, abyste si je užili, jak se sluší a patří :) Hlavně žádné požáry, kosti zapíchnuté v krku a podobné perly, které by vám svátky asi moc nezpříjemnily. U nás zatím dobrý. Cítím se trochu provinile, protože jsem někomu přála smrt a vyplnilo se to... Ale aspoň už se můžu v klidu vykoupat, takže to neprožívám zas tak moc. Kapr pitomej! Co se týče blogu, zítra tu asi nic nebude, ale kdoví :) U Kristen včera proběhla vánoční párty, takže kdyby se objevila nějaká ta fotka, dám ji sem, ale žádné velké naděje si nedělám :D

Kontrola affiliates

22. prosince 2013 v 20:38 | Ajjinka |  O blogu
Já vím, už zase. Ale od poslední kontroly, která proběhla v září, uplynulo už dost času, takže sem dávám další, protože se od té doby seznam mých affiliates dost rozrostl. A jak se říká, do nového roku by se mělo vykročit s čistým štítem. Doufám, že se zapíší ti, kteří mají opravdu zájem být nadále affs, jinak by ta kontrola tak nějak ztrácela smysl :) Samozřejmě budu brát ohled na pozastavené blogy. Vyhodnocení kontroly by mělo proběhnout někdy koncem měsíce, ale nebojte, myslím, že všichni budou mít dostatek času :) Takže kdo chce zůstat, ať prosím vyplní:

1) Přezdívka
2) Adresa blogu
3) Jíte kapra? :D


Nová fotka od Lindsey Byrnes

21. prosince 2013 v 10:26 | Ajjinka |  Osobní fotky
Jsem vděčná, že se Kristen kamarádí s profesionálními fotografy, kteří mají koule na to, aby její fotky zveřejnili ve svém portfoliu! :D Na webu Lindsey Byrnes se objevila další fotka Kristen, určitě si pamatujete tu, co pořídila v době natáčení Camp X-Ray, na které je Kristen s kytarou. Tahle je taková... úžasná :D :3 Dost možná byla pořízena ve stejné době, jako ta předchozí, těžko říct :)Ředitel filmového festivalu Sundance o Camp X-Ray

19. prosince 2013 v 19:45 | Ajjinka |  Camp X-Ray
John Cooper, ředitel filmového festivalu Sundance, společně s Trevorem Grothem mluvili o letošním ročníku, který nás čeká již tento leden. Reportérka Barbara Chai pak nadhodila, aby mluvili o některých filmech, které se festivalu zúčastní, jmenovala i Camp X-Ray, ke kterému se vyjádřil samotný John Cooper:

"Vidíte, že tu máme hodně originality, ať už v tom, odkud tyhle filmové příběhy pochází, nebo kdo nám je převede na plátno. Což je vážně vzružující, jsme z toho nadšení. Ale myslím, že speciálně Camp X-Ray je jedním z mých oblíbenců, už jen kvůli skvělému výkonu Kristen Stewart. Je to taky napjatostí celé té vize tohoto filmu. Opravdu se dostanete do Guantanamo Bay a pocítíte, jaké to je tam přímo být. Ona hraje mladou vojačku, vypořádává se s tou situací, což je vážně fascinující a také srdceryvné."


Já myslím, že když se o CXR takhle krásně vyjádří ředitel festivalu, můžeme se těšit o to víc! Vážně pevně doufám, že tam film najde svého kupce, abychom se konečně mohli dočkat více fotek a traileru! :)

Promo fotka Florabotanicy ve větší verzi

19. prosince 2013 v 11:47 | Ajjinka |  Balenciaga - Florabotanica, Rosabotanica
Verzí téhle promo fotky pro parfém Florabotanica od Balenciagy jsme tu měli už požehnaně, ale tuhle ještě ne :) Tahle kampaň je neskutečně povedená, má nápad, je svůdná a elegantní, jen škoda, že s fotkami tak šetří, uvítala bych jich více :)Gina Kwon o Camp X-Ray

17. prosince 2013 v 21:27 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Web FilmIndependent vyzpovídal několik producentů/režisérů, jejichž filmy se dostaly na filmový festival Sundance. Mezi nimi je i Gina Kwon, která je producentkou Camp X-Ray :) Otázky týkající se filmu máte přeložené tady:


Jedním slovem: Jaká byla vaše reakce, když jste zjistila, že jste se dostali na Sundance?
Gina: Pyšná.

Komu jste o tom, že jste se na festival dostali, dala vědět jako prvnímu?
Gina: Petemu Sattlerovi a Lindsay Williams (výkonná producentka). Snažila jsem se předstírat, že jsme se tam nedostali, ale zkazila jsem to. Jsem příšerná lhářka.

Koho byste na festivalu ráda potkala?
Gina: Kupce.

Jak byste jedním slovem popsala zkušenosti z tohohle filmu?
Gina: Obohacující.

Co bylo tou nejdůležitější věcí, kterou jste se při tvorbě tohoto filmu naučila?
Gina: Hodnotu pozitivity při spolupráci.

The Runaways - Storm [Cherie/Joan]

17. prosince 2013 v 18:35 | Ajjinka |  Fan videa
Posledních několik minut jsem hledala nějaké fan video, které bych sem mohla vložit, protože se nic převratného neděje, ale zase nechci, aby to tu úplně stálo. Takže sem dávám tohle, ze kterého jsem neskutečně nadšená! :) Jinak bych všem strašně moc chtěla poděkovat za přání, hrozně moc mě vaše komentáře potěšily! ♥Obrázek týdne (34)

15. prosince 2013 v 15:11 | Ajjinka |  Fotka týdne
Tuhle fotku jsem si naprosto zamilovala, takže pro mě ani není překvapením, že jsem ji nacpala do menu jako fotku týdne :) Díky za ni úžasné Déboře z LovelyKristen!


KristenStewart slaví 1. narozeniny!

14. prosince 2013 v 0:06 | Ajjinka |  O blogu

Páni, nemůžu uvěřit tomu, že už tu s blogem strašíme rok! :) Upřímně... Když jsem blog zakládala, nebyla jsem si jistá, jak to s ním půjde. Už před ním jsem byla čtyři roky na blogu o Twilight, kde jsem přidávala všemožné novinky, ale nevěděla jsem, jaké to bude v případě, když půjde striktně jen o Kristen. Ale nikdy by mě nenapadlo, že se to tu takhle neuvěřitelně rozjede. Myslím, že nikdy nebudu schopná vyjádřit, jak strašně ráda jsem za každého návštěvníka, který sem přijde, dá o sobě vědět a rád se zase vrátí. Krátce tu teď shrnu, co se za ten rok vlastně stalo...

První článek byl zveřejněn 14. prosince v 10:00, od té doby se jich přidalo dalších 822. 733, když připočtu i tenhle, 734, když počítám i ten úvodní. V článcích je nahráno více jak 2000 fotografií. Společně jsme pro Kristen vytvořili narozeninové video (tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat všem, kteří se zapojili, jste úžasní! :3)! Vystřídaly se tu celkem čtyři různé layouty, za tři z nich děkuju úžasným grafičkám (Nonsiie, Tessie a dixie., která souhlasila, že si mě nechá ♥). Na facebookové stránce blogu se nás sešlo 198. V módních vsuvkách jste mohli hlasovat pro 118 různých outfitů. Počet výhrůžných komentářů se překvapivě stále drží na nule.

Huh, radši ani nechci přemýšlet nad tím, kolik času mi zabralo psaní článků nebo překládání rozhovorů, ale ani jednou mě za tu dobu nenapadlo s blogem skončit. Odměnou je mi ta nádherná návštěvnost, za kterou vám nemůžu dostatečně poděkovat. Pořád to nechápu. Dnes to nádherně vyšlo, protože sem na první narozeniny dorazí 50 000. návštěvník, což je číslo, o kterém jsem nikdy ani nesnila. Potkala jsem tu nespočet úžasných lidí, kteří mi dělají každý den dělají radost, hrozně si jich vážím. Vás si vážím!

Moc vám všem DĚKUJU!!!

Ajjinka

Photoshoot pro Nylon v HQ

13. prosince 2013 v 20:12 | Ajjinka |  Photoshooty: 2009

Kristenin photoshoot pro Nylon z roku 2009 patří k mým nejoblíbenějším vůbec. Až nyní se fotky objevily fotky v HQ kvalitě a je to slast pro oko :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Video z módní přehlídky Chanelu

12. prosince 2013 v 23:23 | Ajjinka |  Videa
Konečně! Máme tady oficiální video z akce, kterou na svém YouTube kanálu zveřejnil Chanel. Kromě záběrů ze samotné přehlídky, ve kterých je častokrát zabíraná právě Kristen, v něm najdete i krátký rozhovor, ve kterém mluví o módní přehlídce. Tahle část začíná zhruba v 00:45 :)


EDIT: Objevilo se ještě jedno video :)