Leden 2014

Info o American Ultra

31. ledna 2014 v 18:02 | Ajjinka |  American Ultra
Nedávno jsem něco málo o American Ultra psala, dneska tu mám takové malé shrnutí, které obsahuje i oficiální synopsi filmu, ze které vám prostě musí dojít, jak úžasně scénář od Maxe Landise musí vypadat! :) :D


American Ultra, 2015
Obsazení: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart
Režie: Nima Nourizadeh
Scénář: Max Landis
Produkce: Anthony Brehman, David Alpert, Britton Rizzio
Výkonní producenti: Kevin Scott Frakes, Raj Brinder Singh

Život neustále sjetého povaleče a jeho stejně motivované přítelkyně se obrátí vzhůru nohama, když se náš hrdina stane terčem vládní operace. Flákači světa, spojte se! (Nebo se, však víte, převalte. Hrajte mrtvé? Tak to bychom měli.)

A podle ProductionWeekly natáčení začne již 31. března v americkém New Orleans! Já už se téhle akční komedie vážně nemůžu dočkat, bude to neuvěřitelná jízda :)


Pořád se něco děje. I když to třeba není vidět!

30. ledna 2014 v 22:56 | Ajjinka |  Novinky
Je úžasný, kolik se toho teď kolem Kristen děje. Po celkem dlouhé pauze, kdy na obzoru nebyly žádné projekty, jich má najednou rovnou několik před sebou, a když navíc vezmeme v potaz její ninja schopnosti, kdy se bez nějakého upozornění objeví přímo na natáčecím place, jako tomu bylo s filmem Anesthesia, je dost možné, že jich je/bude ještě víc.

Nyní se dávají do pohybu věci kolem Still Alice, jehož natáčení začne už na začátku března. Na Twitteru jeden mladík z Long Islandu napsal, že jeho tátovi bylo nabídnuto 10 000 dolarů, když propůjčí svůj dům pro natáčení nového filmu s Kristen Stewart a Alecem Baldwinem. Vlastně mě ani nikdy moc nezajímalo, jak to u filmu s tímhle chodí, ale docela mě překvapilo, že zkrátka osloví toho, jehož dům se jim líbí :D U mě doma by mohli natáčet klidně zadarmo! :D

Také držte palce, protože Equals se pomalu začíná rýsovat, příští měsíc zamíří na European Film Market, kde bude jedním z hlavních prodejních cílů. Nějaký pěkný evropský distributor by se nám hodil, nemyslíte? :))


Další portréty ze Sundance

30. ledna 2014 v 14:52 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
Ještě tu máme několik nových portrétů ze Sundance, které jsou prostě naprosto dokonalé! Ta předposlední je úchvatná! :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Drobky o American Ultra

30. ledna 2014 v 10:48 | Ajjinka |  American Ultra
Máme tu dvě malé novinky o akční komedii American Ultra, ve které si Kristen zahraje společně s Jesse Eisenbergem. Podle všeho už začínají castingy do ostatních rolí, zatím víme jen o Phoebe (Kristen) a Mikeovi (Jesse). A také máme předběžné datum, kdy začne natáčení! Od začátku se mluvilo o dubnu, nyní by mělo jít o konec března. Natáčet se má v New Orleans, kde Kristen natočila i nezávislé drama Welcome to the Rileys.

Eisenberg si zahraje zhulence bez motivace jménem Mike, který žije se svou přítelkyní Phoebe (Kristen) v malém ospalém městečku. Jednou v noci se však jejich život nečekaně změní, když Mikea dožene jeho minulost a stane se terčem vládní operace, jejíž cílem je Mikeovo odstranění. Scénář napsal Max Landis, který se podepsal pod sci-fi filmem Chronicle.Kristen pro The Cut

29. ledna 2014 v 23:07 | Ajjinka |  Rozhovory
Tak, pokud se žádný další neobjeví (a já fakt doufám, že ne! :D), tohle by měl být předposlední rozhovor, který byl pořízený minulý týden v New Yorku. Tyhle kosmetické rozhovory mě moc neberou, i když chápu, že šlo o promo pro Balenciagu, takže móda a kosmetika byly tématem číslo jedna. Rozhovor není úplně celý, ty věci, co tu byly už několikrát, jsem vynechala. Rozhovor pro Popsugar už mám z části hotový, je dlouhý, ale některé otázky jsou fajn. A pak ještě zahrabu zpátky do dob Sundance, protože na rozhovor pro LA Times se opravdu těším! :)


"Kristen, tady máš něco malého ve vlasech," říká jedna z lidí od Kristen Stewart při našem rozhovoru v jejím hotelovém pokoji a sundá jí malinkaté chmýří z pěšinky ve vlasech. Kristen se otáčí zpátky na mě a hraně zakřičí: "Díky moc! Nechystala ses mi říct, že to tam mám?" Stewart je ke chmýříčku lhostejná. Zaprvé - její vlasy i tak vypadají leskle a skvěle, a zadruhé - netráví moc času nad tím, aby řešila svůj vzhled. Během celého našeho rozhovoru o její kosmetické rutině a její opakované spolupráci s Balenciagou, jejíž nového parfému Rosabotanica je tváří, Stewart odolává nutkání používat uvozovky ve vzduchu, když přijde na slovo 'krása'. The Cut mluvil se Stewart o výhodách opuchlých tváří, gardéniích a její nenávisti k hotelovému šamponu.

Jakou vůni si pamatuješ jako první?
Kristen: Moje oblíbená květina je gardénie. Moje babička měla velký keř gardénií. A gardénie nejsou tak časté. Když už na ně narazíte, řeknete si 'Oh, krása.'. Díky tomu je to zároveň i moje nejoblíbenější květina.

Co tě na vůni Rosabotanicy překvapilo?
Kristen: Pravděpodobně to, že se mi líbí? Nikdy jsem nebyla fanouškem používání nějaké syntetické vůně. Nelíbila se mi ta představa. Ale když jsem parfém začala používat, stal se součástí mě. Bylo to přirozené.

Některé parfémy voní příšerně. Voní jako babička. S tímhle to tak nemám. Floru (Florabotanicu) používám pořád. Rosabotanica je pro mě silnější vůně. Růže v ní je dost silná. Je víc pižmovitá. Je to noční verze, víc vážná. Je to vágní a hloupé, ale přijdou mi jako New York vs. Los Angeles. Noc vs. den. Červená vs. bílá. Je to temnější verze.

Všimla jsem si, že ses zbavila svých cornrows (copánků u hlavy).
Kristen: Jo, doslova včera. Když jste na své vlasy tvrdí, což já jsem, vydrží vám kolem týdne. Nechám si je zase uplést. Líbí se mi. Je to pohodlné a drží mi to vlasy z obličeje. A líbí se mi, jak vypadají. Ale jednou za týden je musíte předělat, jinak začnou vypadat ošklivě. Už byly rozcuchané.

Jaká je tvá kosmetická denní rutina?
Kristen: (...) S vlasy toho moc nedělám. Když pracuju, dělám s nimi pořád něco. Ať už jde o barvení nebo teplo. Když nepracuju, prostě je nechávám, aby byly zdravé. Nemyju si je každý den. Ráda obměňuju svůj šampon, nejradši mám asi Kerastase. Lidé mi dávají hodně šamponů a kondicionérů a já jsem vždycky jako 'Co to je?'. Ne vždycky vím, co vlastně používám.

Takže nepoužíváš hotelový šampon.
Kristen: Nesnáším, když si zapomenu šampon a musím ho použít. Protože po něm mi přijde, že mám vlasy absolutně vysušené.

Nebo zplihlé.
Kristen: Nebo to. Bez objemu. Úplně.

Jak vnímáš krásu jako součást dennodenní rutiny?
Kristen: Mám velké štěstí, protože mi moje práce umožňuje se bavit a jít do extrémů. Když nepracuju, mám velmi běžný režim. Nad svým oblečením příliš nepřemýšlím. Nepoužívám moc make-upu. Vždycky se snažím dostat do bodu, kdy vypadám, jako bych se probudila před hodinou. Znáte to, když vypadáte prostě čerstvě? Jste trochu opuchlí, ale vypadáte opravdu dobře? To se mi líbí.

Jak si tohle udržíš po celý den?

Kristen: Nejde to. Ale to je v pohodě. Prostě se mi líbí, když lidé vypadají, že se nijak nesnaží. A jediný způsob, jak toho docílit, je ten, že se opravdu nesnažíte.


Kristen pro Vogue Germany

29. ledna 2014 v 11:40 | Ajjinka |  Rozhovory
Vzhledem k tomu, že se rozhovory z proma Rosabotanicy točí pořád kolem toho samého, rozhodla jsem se z dalších dvou rozhovorů vybrat jen to zajímavé, protože většina věcí se pořád opakuje - co Kristen používá za kosmetiku, jaký je její názor na samotný parfém,... To už tady bylo. Každopádně v novém rozhovoru pro Vogue Germany jsou tři krásné otázky, které jsem si odpustit nemohla :)


Momentálně pracuješ?
Kristen: Právě jsem na Sundance představila můj nový film Camp X-Ray. Byla paráda vidět všechny, co se na filmu podíleli. Mám tenhle festival ráda - skvělí lidé a nezávislé filmy. Brzy začínám natáčet v New Yorku Still Alice, vzrušující nový projekt. Julianne Moore bude hrát moji matku, které byl diagnostikován Alzheimer. Miluju Julianne, je to úžasná herečka!

V roce 2014 přijde do kin i film (Clouds of) Sils Maria, který byl zčásti točen v Berlíně. Jak se ti líbil?
Kristen: Hodně jsme pracovali, ale naštěstí jsem měla chvilky, kdy jsem se mohla podívat po městě. Miluju Berlín! Je to tak dynamické a unikátní město. Natáčeli jsme i v Sils Maria, je to tam nádherné!

Navštěvuješ premiéry, jako kosmetický velvyslanec na cestách seš na otočku v New Yorku - co od tohoto nového roku ještě chceš?
Kristen: Měla jsem neplánovou prodlouženou pauzu. Proto doufám, že rok 2014 přinese profesní výzvy. Není nic lepšího, než dělat to, co milujete.


Still Alice už potvrzenější být nemůže

28. ledna 2014 v 22:18 | Ajjinka |  Still Alice
Lisa Genova, autorka knihy Still Alice (Ještě jsem to já) na Twitteru potvrdila herecké obsazení, které se objeví ve filmovém ztvárnění jejího bestselleru! Julianne Moore (Alice) byla s projektem spojována již od minulého roku, nyní jsou potvrzeni (už to víc nejde) i Alec Baldwin (John, manžel Alice), Kristen Stewart (Lydia, nejmladší dcera) a Kate Bosworth (Anna, dcera)!


ScreenDaily: Tento projekt byl jedním z nejžádanějších na americkém filmovém trhu (AFM). Už teď se ví, že se film dostane do většiny zemí, distributoři mají práva odkoupena, ale zatím nic o České republice či Slovensku.

Moore si zahraje proslulou profesorku neurověd, která zjistí, že trpí časnou formou Alzheimerovy choroby. Stewart si zahraje Lydii, její nejmladší dceru, se kterou až v průběhu její nemoci dokáže navázat pouto, které pro ně dřív nebylo možné.

Režie se ujmou Richard Glatzer společně s Washem Westmorelandem, natáčení začne během března v New York City. Producenty se stali Lex Lutzus, Pamela Koffler a James Brown, výkonnou producentkou je Maria Shriver.

Emilie Georges, generální ředitelka Memento Films řekla ScreenDaily: "Věděli jsme, že by se film setkal s nadšeným zájmem, ale reakce trhu na scénář a podmínky byla neuvěřitelná."

A já ještě dodám, že autorka Lisa Genova v nedávném rozhovoru prozradila, že si ve filmu také zahraje :) Taky si odvážně dovolím tvrdit, že se tenhle snímek dostane i do našich kin :)


Kristen pro Marie Claire UK

28. ledna 2014 v 14:20 | Ajjinka |  Rozhovory

Kristen Stewart je na červeném koberci přirozená, okouzluje pera tisku s takovou elegancí a lehkostí - ale sama hvězda přiznává, že se ne vždycky cítila pohodlně s výběrem svých modelů. Minulý týden jsme v New Yorku mluvili s A-seznamovou herečkou, ptali jsme se jí na její styl, kosmetiku a taky na to, jestli lituje nějakých svých modelů (určitě ne), zatímco se připravuje na zahájení jejího nejnovějšího partnerství s Balenciagou, Rosabotanica.

"Jo, určitě. Rozhodně, chci říct… už to dělám nějakou chvíli, takže jsem určitě měla modely, ze kterých jsem byla úplně 'Woah'," říká. "Nemělo by to být trapné, protože jsem byla tak mladá, ale ono ani moc nezáleží na tom, kolik vám je, prostě jste jen tak… tak v rozpacích."

Neumíme si představit, že má Kristen něco, za co by se měla stydět, když přijde na jejích krejčovské volby. Ale ona povídá: "Myslím tím třeba obrázky, které byly pořízené na premiéře Panic Room. Je to oblíbená fotka, která se ukazuje z doby, kdy jsem byla mladší, víte, když mě chtějí ukázat, jaké jsem byla dítě. A já se na to podívám a říkám si jen: 'Oh… můj… bože.'"

"Měla jsem takové ty dětské vlásky a necítila jsem se v nich, takže jsem byla jako: 'Prostě si je ostříhám'. Měla jsem tam vlasy zastrkané za ušima a k tomu směšný outfit. V tomhle věku jsem absolutně nevěděla, jak se obléknout, nevěděla jsem, co se mi líbí. Byla jsem úplně… pitomé dítě."

"Ale je to prostě legrační vidět tuhle svoji verzi, protože bych se měla dívat na staré školní fotky, ale místo toho se dívám na fotky z červeného koberce."

Kristen v roce 2002 kráčela po červeném koberci po boku své co-star a celoživotní přítelkyně Jodie Foster, když jí bylo pouhých dvanáct let. Blonďatá plachá herečka se světem - a spoustu zajímavých módních spoluprácí - u nohou. Dohoda s Balenciagou, a minulý měsíc se stala nejnovější tváří Chanelu. A my pochybujeme, že to tím skončí.

Řekla nám. "Rozhodně se koukám zpětně a říkám si: 'Oh, to nebylo moje nejlepší rozhodnutí.' nebo že bylo na první pohled vidět, že jsem se v tom necítila pohodlně. Ale zároveň… v té době se mi to líbilo - nemůžete litovat zas tolika věcí."

"Je to skvělý pocit, když si vyberete správně a můžete hrdě chodit vzpřímeně. Je to poznat, každý to může vidět."

Moudrá slova, Kristen Stewart.

Rosabotanica od Balenciagy je v prodeji od zítřka, 29. ledna.


Kristen pro NSMBL

27. ledna 2014 v 18:47 | Ajjinka |  Rozhovory

Tak, další rozhovor s NSMBL, je krátký a obsahuje pár nových informací. Jde o trojitý překlad (z angličtiny do holandštiny, z holandštiny do angličtiny a z angličtiny do češtiny :D), takže pevně doufám, že se to na ničem nepodepsalo :)

Jaké to je, když tě vyberou, abys byla tváří ikonické značky jako je Balenciaga a jejího nového parfému Rosabotanica?
Kristen: Je to úžasné. Okamžitě jsem vzala příležitost pracovat s Nicolasem Ghesquièrem, kterého jsem potkala při jednom photoshootu, když jsem byla hodně mladá. To on byl ten, kdo mi ukázal, jak unikátní a kreativní móda může být. Když mi zavolal kvůli tomuhle projektu, byla jsem velmi nadšená. Je to parádní, protože obvykle dělám na filmech a tohle není zrovna moje parketa. Díky tomuhle projektu jsem mohla zkombinovat obojí a z každého si vzít to nejlepší.

Jakým způsobem tenhle parfém sedí tvé osobnosti?
Kristen: Vážně se mi ta vůně líbí, už nějakou dobu jsem teď používala Florabotanicu (předchůdkyni Rosabotanicy). Nikdy jsem nebyla zvyklá používat parfém, ale s touhle vůní jsem zjistila, že to může doplnit celý váš look. Ráda nosím Florabotanicu ráno, je víc lehká a přírodní. Rosabotanica je podobná, ale trochu víc odvážná, silnější a je ideální na nošení v noci, například na večeře nebo párty.

Stala se ti někdy nějaká kosmetická nebo módní chybka, například že jsi následovala nějaký trend nebo nosila něco, co už se ti víc nelíbilo?
Kristen: Když jsem začínala ve světě červených koberců a událostí, byla jsem vážně mladá. Když se podívám zpátky na to, co jsem nosila, samozřejmě si říkám "co jsem si to myslela", ale v té době se mi to líbilo. Když jsem byla dítě, neměla jsem o tom ani ponětí o tom, co je hezké a co ne. Oblékala jsem se jako kluk, což způsobilo, že jsem vypadala hodně jako můj bratr.

Jaké jsou tvé oblíbené kosmetické produkty, které pravidelně používáš?
Kristen: Dobrý hydratační krém je důležitý, jsem fanoušek Dermalogicy a Dr Hauschka, ale také používám Proactiv. Taky zboňuju suchý šampon a vlasový pudr, který dodává objem. Není zdravé mýt si moc často vlasy. Důležité je zůstat zdravý. Dostatek pohybu, zdravé stravování a sem tam nějakou tu zelenou šťávu pro zvýšení energie. Kromě toho make-up příliš nepoužívám, většinou tónovaný hydratační krém, protože je pro pleť lepší, než obyčejný make-up.

Jakou věc sis koupila naposledy, něco, co tě opravdu nadchlo?
Kristen: Dobrý pár tenisek. Obvykle nejsem příliš nadšená, když kupuju kosmetické produkty. Víc se nadchnu, když si koupím hezkou bundu nebo boty.

Jaké to je být obojím - ikonou krásy i módy?
Kristen: Naštěstí to šlo všechno velmi přirozeně, není to nic, nad čím bych denně přemýšlela. Uvědomuju si, jak úžasné je, že si někdy na nějakou událost můžu půjčit ty nejkrásnější šaty a potkat velmi kreativní a zajímavé lidi. Někteří z nich si ani neuvědomují, jak skvělí jsou, někteří umí vejít do místnosti a celou ji rozzářit jen svojí energií. Je mi ctí s takovými lidmi pracovat a být součástí tohoto průmyslu.

Je někdy děsivé vědět, že tě celý svět sleduje a soudí všechno, co děláš a co nosíš?
Kristen: Nemůžete potěšit všechny, to je něco, co jsem se opravdu naučila. Mým cílem je vědomě se nesnažit o to, abych se snažila potěšit všechny. Pokud je to to, čeho chcete ve svém životě dosáhnout, je to děsivé: není možné potěšit každého. Tak dlouho, dokud činíte vlastní rozhodnutí a něco děláte, protože vám to přijde fajn, vždycky tu budou lidé, kteří s tím budou souhlasit a ti, co nebudou. Vlastně na tom ani nezáleží. Protože konec konců, komu opravdu záleží na tom, jaké šaty nosím?

NSMBL, za překlad do angličtiny díky @AmFan_Jenny

Peter o Camp X-Ray a Kristen

27. ledna 2014 v 15:11 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Minulé jaro jel filmař Peter Sattler ke Kristen domů v Los Angeles s krabicí plnou knih a dokumentů o Guantanamo Bay. Pár dní před tím Kristen souhlasila, že si zahraje amerického vojáka v Camp X-Ray a Sattler se chtěl podělit se svým průzkumem.

"Podal jsem tu krabici Kristen, ona si ji vzala, prošla si ji a řekla: 'Tyhle všechny už mám, vlastně tu mám pár věcí, na které by ses ještě mohl podívat.'," vzpomíná Sattler. "Od samého začátku byla Kristen do téhle role zapálená. Netočila film dva roky, a když jsme o tom spolu mluvili, Kristen řekla, že potřebovala dělat na něčem, na čem jí záleželo, na něčem, co by ji nutilo to natočit."

"Nechtěl jsem natočit film o Guantanamo Bay, u kterého by šlo o to, aby z něj byla senzace," říká. "Máme pár intenzivních scén, ale také máme pozemské momenty, kde si strážní prostě jen dělají kafe nebo mluví s vězni o Harry Potterovi. Takhle se vytváří opravdovost."

Sattler natáčel Camp X-Ray přes léto 21 dní v opuštěném nápravném zařízení pro delikventské chlapce ve Whittieru (pořád v Los Angeles). Kromě toho, že bylo nápravné zařízené značně podobné opravdovému vězení na Kubě, tahle lokace měla další výhodu, vysvětluje Sattler.

"Je to na sedmdesáti akrech a celé oplocené, takže to bylo pro Kristen skvělé. Mohla chodit kolem a soustředit se na práci, aniž by se musela starat o nějakého paparazziho s objektivem, který by se ji snažil vyfotit."


Nové behind the scenes foto z Camp X-Ray

26. ledna 2014 v 18:34 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Nová behind the scenes fotka z natáčení Camp X-Ray. Joseph Julian Soria, Kristen a režisér Peter Sattler. Amy Cole a Rico jsou ve filmu asi nejblíže pojmu "přátelé" :)Still Alice

26. ledna 2014 v 17:20 | Ajjinka |  Blog doporučuje
Když se na netu objevila informace, že si Kristen nejspíš zahraje ve filmovém zpracování knihy Ještě jsem to já (Still Alice) od Lisy Genova, byla jsem rozhodnutá, že si knížku musím přečíst, protože podle synopse šlo o přesně ten typ příběhu, které mě baví. A teď, když mám knížku přečtenou, musím přiznat, že toho rozhodnutí ani trochu nelituju.

Být chvíli po boku Alice Howlandové, uznávané profesorky kognitivní psychologie na Harvadu, byl úžasný zážitek. Nebude žádným tajemstvím, když napíšu, že jí je diagnostikována časná forma Alzheimerovy choroby, protože i tuhle informaci prozrazuje oficiální synopse. A procházet si vším, co ona, i když jen jako divák, bylo něco neuvěřitelně silného. Je to přesně ten příběh, který vás donutí, abyste se nad některými věcmi zamysleli, a na něco se díky už nikdy nebudete dívat stejně.

Alice je vdaná, má tři dospělé děti - Annu, která se s manželem Charliem snaží o dítě, Toma a Lydii (o té v celém článku najdete víc informací, když už ji má Kristen ztvárnit), a skvělou práci, která ji baví. Postupně se začne potýkat s výpadky paměti, které se neustále zhoršují. Nechci vám popisovat děj, protože nechci prozradit moc, abyste si knihu mohli sami přečíst, ale jedno můžu říct jistě - určitě nebudete litovat, když si tuhle skvělou knížku od Lisy Genova přečtete! :) A samozřejmě dejte vědět, jak se vám samotným knížka líbila :)

Žánr: Literatura světová - Ostatní
2009, 243 stran


Další nový portrét ze Sundance

26. ledna 2014 v 13:21 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
A ještě jeden nový portrét ze Sundance. Jinak včera proběhlo vyhlášení soutěžních kategorií, Camp X-Ray tu svou nevyhrál, ale myslím, že to vůbec nevadí :) Dočkali jsme se skvělých ohlasů, které snad filmu získaly dostatečnou pozornost pro to, aby sehnal kupce. Ideálně nějakého velkého disrributora, kterému by se podařilo dostat film i k nám :)

imagebam.com

Kristen pro Style.com

25. ledna 2014 v 18:28 | Ajjinka |  Rozhovory

Když jsem si sedala s Kristen Stewart, věděla jsem, že jsem nešla dělat rozhovor s typickou parfémovou mluvčí, která chce pózovat kvůli selfies fotkám a mluvit o své oblíbené řasence (i tak jsem se zeptala). Byla překvapivě přirozená - na sobě černou koženou bundu Balenciaga, žádný lak na nehty a rozházené vlny ve vlasech. Byla velmi upřímná o tom, že to, co vidíte na červených kobercích, je produkt talentovaného týmu - probouzí se s "mývalíma očima" stejně jako my ostatní. A pokud vás to zajímá: Usmívala se a smála. V rozhovoru Stewart odhaluje své názory na nový parfém Rosabotanica od Balenciagy (jehož je tváří) a dvě věci, ve kterých ji nikdy neuvidíte.

Co se ti na Rosabotanice líbí nejvíc?
Kristen: Je to dokonalý protějšek Florabotanicy, což jsem si opravdu zamilovala a neustále ji používám. Nemám s parfémy moc zkušeností, takže bylo hezké si rozšířit mou sbírku - i když mám momentálně jen tyhle dvě. Je o něco teplejší a odvážnější, hodně z ní cítíte růži. Spíš ji budu nosit v noci než ve dne.

Kam si ji nanášíš?
Kristen: Klasická místa: dvakrát pod krk a jednou na oblečení, které nosím, aby to zůstalo i na něm. Ani jedna z nich není příliš agresivní - Florabotanica možná ještě méně než Rosabotanica.

Než ti byla představena Balenciaga, jaká byla tvá používaná vůně?
Kristen: Tady jsem začala. Začala jsem s Balenciagou, když mi bylo 22. Možná 21. Do té doby jsem s žádnými vůněmi neexperimentovala.

Nové fotky z proma Rosabotanicy

24. ledna 2014 v 23:16 | Ajjinka |  Photoshooty: 2013
V krásném rozhovoru pro POPSUGARBeauty se objevily tyhle dvě nové, naprosto dokonalé promo fotky ze shootu pro Rosabotanicu od Balenciagy. Třetí už jsme viděli, každopádně všechny tři jsou v úžasné kvalitě! Rozhovor později :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen pro Into The Gloss

24. ledna 2014 v 22:08 | Ajjinka |  Rozhovory
Tak je tu slíbený rozhovor, který dnes Kristen dělala s Into the Gloss! Je skvělý, Kristen byla otevřená, hodně v něm mluví o módě, make-upu, vlasech,... Celý text níže je jen přímá řeč, tak si ji užijte! :)


"Pokud jste se podívali na fotky, na kterých je mi čtrnáct nebo patnáct, nemohli jste najít rozdíl mezi mnou a mými bratry. Vypadala jsem jako kluk, úplně. Mám opravdu ráda extrémy. Nosím džíny a trička a jsem totální tomboy, ale zároveň, když jde o nějakou událost, chci do toho jít kurevsky na plno, odlišit to od mé obvyklosti. Všechno, co Balenciaga vytváří, je nádherné, sledovat jejich módní show je jako sledovat film. Ale nosit jejich věci není nejjednodušší. Je těžké tenhle typ oblečení začlenit do vašeho života. Ale když to můžete udělat - nosit něco nečekaného a to svým osobitým stylem - je to neuvěřitelně drsné.

Pořád víceméně nevím, jak si udělat svůj vlastní make-up. Když už si dělám make-up, dělám si ten samý každý den, řasenku a černou tužku. Jsem trochu mýval - už tak mám tmavé oči, takže je jen udělám ještě o něco tmavší. Jedna z mých make-upových vizážistů, Jill Dempsey, vytvořila oční linky, které ke mně vážně šly, ale nemyslím si, že je ještě vyrábí, což je průšvih. Prostě používám jakoukoliv černou linku. Třeba tužku, kterou můžete koupit v Topshopu, jsou levné, takže si jich koupím tak pět, vydrží věčnost a jsou opravdu, ale opravdu dobré. Dělám si horní i dolní linku a pak to jen rozmažu prstem. Nemám žádnou oblíbenou řasenku, vážně. Řasy mám ráda shromážděné - použiju jakoukoliv řasenku, pokud řasy shromáždí, je černá a funguje. Je mi jedno, jestli je to pak až příliš.

Kdybych byla zodpovědná, umyju si obličej, ale nikdy si linku nebo řasenku neodličuju, protože to příští den vypadá tak dobře. Je to nekonečná záležitost, myslím, že jsem nikdy neměla opravdu čisté oči (směje se). Na moji pleť používám celý Proactive systém. Pro mě opravdu funguje, používám ho od té doby, co jsem byla teenager, hodně mladý teenager. Přijde mi, že jsem pro ně úplný mluvčí, protože mi to opravdu pomohlo a vždycky o tom říkám lidem a zmiňuju to v rozhovorech, ale neumím si představit dělat na jedné z jejich reklam. Upřímně - taky si nemyslím, že by mě chtěli. Lepší je, že jim dělám reklamu v tisku (směje se).

Kdybych nebyla herečka, moje vlasy by si určitě užily. Víc bych si je stříhala, víc bych si je barvila. Svým způsobem bych šla do úplného klučičího střihu, úplně - ne do té hezké, holčičí verze - přímo do střihu ve stylu Jamese Deana. Než umřu, určitě si chci vyholit hlavu. A určitě si nechám na hlavu udělat tetování, zatímco ji budu mít vyholenou, než mi vlasy narostou zpátky. Nejsem si jistá, na kterou část - asi vzadu ve spodní čtvrtině. Zatím nevím, co za tetování to bude. Pořád se rozmýšlím.

Snažím se se do ničeho nenutit. Při focení spíš pomáhá, když si najdete jednu dvě věci, které vám opravdu vykouzlí úsměv, než když se soustředíte na to, abyste pořídili krásné fotky. Protože v tu chvíli jste doslova tak obklopeni, že nemůžete myslet na každý úhel. Jen se při tom snažím dýchat. Není to moje nejoblíbenější věc, ale zlepšilo se to od doby, co jsem byla mladší. Když se cítíte příjemně, vypadáte příjemně. Například já se příjemně necítím, když zvednu ruku nahoru. To je pak dopadá 'Oh, kurva, nevím, co se sebou mám dělat' lookem. Obvykle se cítím příjemně, když mám ruce dole. Snažím se chovat přirozeně.

Osobně se snažím zůstat neutrální, takže jsem pak v ideální pozici pro - zní to hloupě - přeměnu do mojí role. Pokud by přišel nějaký projekt a já už měla tou dobou oholenou hlavu, byl by to problém, nesnáším nošení paruk. Ale stejně... při výběru rolí dávám hodně na vnitřní pocit.

Dokud se cítím svá ve svých tvůrčích volbách, lidé o mně můžou mít obrázek a dojem, jaký jen chtějí. Nemůžete si myslet, že něčí dojem na vás je špatný - je to jeho dojem - nemůžete si s tím dělat starosti. Tolik lidí si vytvořilo na někoho dojem, který je založený na totálních sračkách. Nikdy nebudete upřímní sami k sobě, nikdy nebudete vytvářet to, co opravdu chcete, když se budete soustředit na cizí dojmy. Zároveň... je mi dvacet tři. Líbí se mi oblečení, ale ne proto, že bych byla jako 'Oh můj bože! Musím zůstat relevantní!' (směje se)."


Nový photoshoot pro Into the Gloss

24. ledna 2014 v 20:55 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
Ano, Kristen je opravdu v New Yorku, kde dává rozhovory. Tohle jsou fotky z magazínu Into The Gloss, které byly pořízené vážně před chvilkou (cítíte, jak jsou horké? :D). Kristen vypadá úchvatně, rozhovor je krátký, takže ho pak přidám :)

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Promo pro Rosabotanicu? Kristen v NYC?

24. ledna 2014 v 17:53 | Ajjinka |  Zajímavosti
Vypadá to, že Kristen má své ninja schopnosti stále pod kontrolou, protože to vypadá, že je momentálně v New Yorku, kde probíhá den pro tisk pod záštitou Balenciagy, jejíchž dvou parfémů je Kristen tváří. To by ještě nic neznamenalo, ale Beau Nelson, vizážista, který spolupracuje s Kristen, zveřejnil z New Yorku novou fotku z téhle konference. Pak psala na Twitter Lauren Levinson, editorka POPSUGARBeauty, že právě dodělala rozhovor s Kristen Stewart. Nic není potvrzeno, ale vzhledem k tomu, že promo k Rosabotanice zatím žádné nebylo, nejspíš se ho konečně dočkáme :))Obrázek týdne (38)

24. ledna 2014 v 15:18 | Ajjinka |  Fotka týdne
Huh, fotku týdne jsem nějak zazdila, takže ji přidávám teď :) Díky za ni, HollRoden :)


Ještě tři portréty ze Sundance

23. ledna 2014 v 18:48 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014

Tak a ještě tři portréty ze Sundance v HQ. Pak se objevilo ještě několik fotek z premiéry, takže je dneska ještě přidám. O víkendu bych chtěla přeložit rozhovor pro LA Times, který podle mě vážně stojí za přečtení. Dneska mi navíc přišla knížka Ještě jsem to já (Still Alice), takže se tu možná už o víkendu objeví nějaká ta malá... 'recenze' :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com