Nový projekt pro Kristen?!

16. ledna 2014 v 23:22 | Ajjinka |  Still Alice
Páni, zatím se nebudeme radovat úplně, ale vypadá to, že Kristen čeká další projekt! Měla by jím být adaptace knihy Still Alice od Lisy Genova-ové. K projektu už jsou přiřazena tři jasná jména: Julianne Moore, Alec Baldwin a Kate Bosworth. Kristenina účast zatím nebyla potvrzena, ale epnebelle je důvěryhodný zdroj. Zde je navíc Kristen připsaná k hlavním představitelům, v jednom rozhovoru je zase zmínka, že si "dceru Alice zahraje mladá hvězda z jedné velké série" :)

A o čem film/kniha je? Alice Howland - harvardská profesorka, nadaná výzkumnice, lektorka, manželka a matka tří dospělých dětí - si jde ven zaběhat a brzy si uvědomí, že nemá ponětí, jak najít cestu zpátky domů. Touhle cestou chodila roky, ale najednou nic nevypadá povědomě. Je naprosto ztracená. Lékařská diagnóza zní - počátek Alzeimerovy choroby.

Alice pomalu ale nevyhnutelně ztrácí pamět a spojení s realitou. Postupně ztrácí schopnost sledovat konverzaci, nedokáže si vybavit děj knih, nevzpomene si na věci, které slyšela před chvilkou...

Postavu Alice ztvární úžasná Julianne Moore, jejího manžela si zahraje Alec Baldwin a Kristen společně s Kate Bosworth se nám předvedou jako její dcery. Jméno Kristeniny postavy zatím známo není - tedy ne úplně, v knižní verzi má Alice syna Toma a dcery Lydii a těhotnou Annu. Dá se tedy předpokládat, že si Kristen zahraje právě postavu Lydie.


O režisérské křeslo se podělí Richard Glatzer a Wash Westmoreland, kteří společně sepsali i scénář. Podle všeho by se mělo začít natáčet v New Yorku a to v polovině února. Na svou facebookovou stránku Lisa Genova napsala, že je premiéra stanovena na rok 2015.

Teď jen musíme počkat na potvrzení, což by nemělo trvat dlouho. Obsazení je naprosto přepychové a samotný příběh zní úžasně, o čemž hovoří i hodnocení knihy 4,2 na GoodReads :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Toxique Toxique | Web | 17. ledna 2014 v 14:11 | Reagovat

To jsou samá známa jména a vypadá to skvěle. Ona má ted fůru projektů a líbí se mi že jsou tak různorodé. Prostě na roztrhání:)

2 Angie. Angie. | Web | 17. ledna 2014 v 17:51 | Reagovat

Já jsem ten díl s opilým Sherlockem kupodivu taky viděla zatím jen 2x :D ale ty scény, kde byl opilý právě už taky asi sto padesátkrát :D na něco takového jsem čekala dvě a půl série :D ten díl měl všechno :D kromě opilýho Sherlocka a tak všeobecně všeho, co maj všechny díly, tak ještě obětí Johna a Sherlocka, prostě bezkonkurenční! :D A ten zadek stál rozhodně i za víc než za dva hříchy :D
Jinak z téhle zprávy jsem nadšená, zní to podle popisu velmi dobře, tak doufám, že se potvrdí, že si tam Kristen zahraje, bylo by to skvělé :)

3 Sima Sima | Web | 19. ledna 2014 v 9:27 | Reagovat

Moc si přeju, aby Kristen v tomto filmu hrála! Ten děj je neskutečně zajímavý, dokonce mě nalákal tak, že si asi samotnou knihu přečtu a to už vůbec nemluvím o hereckém obsazení, které je přímo famózní! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama