Únor 2014

Ještě jedna fotka ze Sundance

28. února 2014 v 22:52 | Ajjinka |  Akce
Objevila se ještě jedna fotka ze Sundance, přesněji ze sálu, kde se promítal Camp X-Ray. Fotka byla pořízena před samotným promítáním a takhle by oko poznávám jen Kristeninu publicistku Ruth, ale nikoho dalšího :D A na facebookové stránce Starlight Studios, které spolupracovalo na videoklipu pro Sage + The Saint, byla zveřejněna fotka z natáčení, na které sice není Kristen, ale můžete na ní vidět frontmanku skupiny Sage Galesi :)
Obrázek týdne (40)

28. února 2014 v 20:19 | Ajjinka |  Fotka týdne
V pondělí se začne v New York City natáčet drama Still Alice, místa natáčení už se připravují a proslýchá se, že už i Kristen spolklo Velké jablko, ale zatím žádné fotky, nic. Tak tu mám aspoň fotku týdne, ze světové premiéry Snow White and the Huntsman v Londýně :)


Ještě jeden portrét pro EW

27. února 2014 v 13:15 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
Objevil se ještě jeden portrét, který na Sundance pořídilo EW. Hodně podobnou fotku už jsme viděli, ale stejná není :) Kristen a její herecký kolega, který ztvárnil Aliho Amira, Peyman Moaadi :) Zároveň bych se chtěla omluvit svým affs, teď jsem na to dost kašlala, ale večer se vám to pokusím vynahradit :)Universal má práva na American Ultra

26. února 2014 v 15:18 | Ajjinka |  American Ultra
Myslím, že není nikdo, kdo by logo Universal Pictures a jeho obdoby neznal. Studio Universal patří k šesti největším filmovým distributorům v Americe a je známé po celém světě. A ano, většina filmů, které pod toto studio spadá, se dostane i k nám, ať už přímo do kin, nebo na DVD. O to víc mě těší, že se Universal ujalo i Kristenina připravovaného projektu American Ultra, jehož natáčení začne již v půlce dubna v New Orleans!

Od začátku jsem byla optimistická, protože film vzbudil mnohé ohlasy a herecké obsazení je víc než lákavé, ale teď, když vím, že se o distribuci postará Universal, si jsem prakticky jistá, že v roce 2015 budeme moct na American Ultra zajít jak do českých, tak slovenských kin. Universal se postaral už v roce 2012 o distribuci filmu Snow White and the Huntsman, jehož práva odkoupil Bontonfilm. Vůbec by nebylo na škodu, kdyby se v tomhle případě historie opakovala :)Výberové ticho so zárukou! ♫

25. února 2014 v 13:07 | Ajjinka |  Ode mě
Kristen se zase ztratila z povrchu zemského a v Kristenlandu se tedy momentálně nic neděje, což je nejspíš fajn, protože nás brzy čeká natáčení Still Alice v newyorském Bronxu, odkud budeme dost pravděpodobně dostávat fotky pravidelně. Hned na to začne natáčení American Ultra v New Orleans, kde určitě taky žije nějaký ten paparazzi, který potřebuje zaplatit nájem, takže se nebojím ani toho, že by jsme fotky z místního placu nedostali :D

Dnes začíná v Paříží módní týden, který bude probíhat až do 5. března, ale dost pochybuju, že se na něm Kristen ukáže. Ale třeba překvapí :)

A také připomínám, že jsem si založila Ask, kde se mě můžete ptát na cokoliv hříšného, co vás napadne, muhehe. Zatím v tom nějak velkou výhodu nevidím, ale jelikož odkaz v menu zabírá minimum místa, je to celkem fuk :D


Konkurzy na American Ultra & Still Alice

23. února 2014 v 12:31 | Ajjinka |  Novinky
Už to zase začíná - objevují se videa z konkurzů na filmy, ve kterých uvidíme i Kristen. Dneska tu mám kombinaci dvou pohledných mladíků. Prvním je Eric Colton, který má za sebou zatím jen menší seriálové a krátkometrážní role. Uchází se o roli ve filmu Still Alice, přesněji o roli Toma Howlanda, syna Alice a staršího bratra Lydie, kterou si zahraje Kristen. Scénář zní zatím celkem zajímavě, na videu je rovnou několik scén - kdy dorazí na narozeninovou oslavu, kdy mu otec řekne, že má jeho matka Alzheimerovu chorobu. Nejsem si jistá, jestli by byl tou pravou volbou, ale je to sympaťák, o tom žádná! Herců se hledá ještě opravdu hodně, seznam volných postav si můžete prohlédnout zde.

Další je Kelly Blatz, který vám podle vidění už možná řekně něco víc, protože jeho dosavadní role byly o něco větší. Ten se uchází o roli v American Ultra, přesněji o roli agenta Petera Douglase alias PDho. Víme, že v American Ultra se Mike (Jesse Eisenberg) stane terčem vládní operace, tady můžete nahlédnout více do "zákulisí", protože i v tomhle případě se ve videu spolupracuje se scénářem, který zní prostě skvěle! :)Fotky z after párty Chanelu (10. 12. 2013)

22. února 2014 v 23:49 | Ajjinka |  Chanel
Ještě se objevily tři nové fotky z after párty módní přehlídky Chanelu, která proběhla 10. prosince v Dallasu. Na poslední fotce je Kristen s fotografkou Sarou Nataf a herečkou Zoë Kravitz. Fotky jsou v mizerné kvalitě, protože jsou to jen scary z magazínu Jalouse.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nová fotka z placu Camp X-Ray

22. února 2014 v 12:57 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Fotky z placu Camp X-Ray prostě nemají chybu! Tuhle zveřejnila Tara Holt na svém Instagramu. Zl. JJ Soria, Tara Holt, Kristen a Ser'Darius Blain.


Jinak včera proběhlo další soukromé promítání Camp X-Ray, kterého se kromě 'obyčejných' diváků účastnilo i pár herců. Například Robert Tarpinian, Marco Khan a Anoop Simon, kteří hrají zadržené. Anoop, který na Facebook napsal: "Měl jsem včera šanci zhlédnout svůj první film Camp X-Ray na velkém plátně na soukromém promítání. Jsem poctěn, že jsem součástí tak úžasného příběhu. Všichni v něm byli skvělí, úžasné výkony. Včera večer jsem viděl svůj splněný sen, když moje jméno sjíždělo v závěrečných titulcích na stříbrném plátně. Nemůžu vyjádřit, jaký to byl pocit, ale můžu vám říct, že to bude vzpomínka, kterou budu mít u srdce do konce života. Budu vás informovat, až Camp X-Ray vyjde v celé zemi později tohoto roku."


Ještě jedna fan fotka z Nashvilleu (18. 2. 2014)

22. února 2014 v 12:08 | Ajjinka |  Videoklip Sage (+ The Saints)
Objevila se ještě jedna fan fotka z 18. února, kdy Kristen v Nashvilleu natáčela videoklip pro Sage + The Saints. Hrozně milá fotka, která byla pořízena na jednom z míst, kde byl videoklip natáčen :)Novinky ze všech koutů

21. února 2014 v 15:49 | Ajjinka |  Novinky
Rebecca Red, make-upová umělkyně, která spolupracovala na videoklipu pro Sage + The Saints, napsala na Twitter: "Tohle je konec natáčení pro Sage + The Saints. Nemohla jsem strávit lepší týden s lepší skupinou! Více infa později..."Starlight Studios na facebooku zatím mlčí, ale vzhledem k tomu, že jsme se o celém projektu, který už běžel několik týdnů, dozvěděli teprve před pár dny, není to zrovna velké překvapení. Já se už nemůžu dočkat, až uvidíme výsledek :)

O posunu natáčení American Ultra jsem tu psala nedávno, nyní tu máme předpokládané datum poslední klapky. Natáčení v New Orleans začne 14. dubna a skončit by mělo 10. června. Já jen doufám, že pokud se Kristenin film Clouds of Sils Maria dostane na filmový festival v Cannes (14. - 25. května), udělá si Kristen krátkou pauzu, aby ve Francii mohla svůj film podpořit.

A ještě taková zpráva mimo... 27. února začíná natáčení komedie Focus, ve které si původně měla zahrát Kristen společně s Benem Affleckem. Nyní jsou v hlavních rolí Will Smith a Margot Robbie :)

Tak už to mám taky, eh!

20. února 2014 v 21:29 | Ajjinka |  Ode mě

Za tohle půjdu do pekla. Původně mi přišlo úplně zbytečné zakládat si Ask, protože mi nepřipadalo, že by byl nějak hodně využívaný, ale poslední dobou jsem si všimla pár dotazů pod článkem o mně, kam jsem se dlouho nepodívala, takže mi tohle přijde jako takové nejschůdnější řešení. Nikoho nenutím, aby se mě na něco ptal, ale jen chci nějak veřejně ohlásit, že tady to možnost je - odkaz bude i pohodlně v menu, takže kdyby něco, jsem jedno velké ucho a pokusím se vám co nejdřív odpovědět. Ať už se bude váš dotaz týkat Kristen, Roba nebo přímo mě, odpověď na něj vždycky dostanete! :)

ASK.FM


Chloe Moretz o Kristen

20. února 2014 v 18:02 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen

Včera bylo na A drink with zveřejněno video s krátkých rozhovorem s Chloe Grace Moretz, ve kterém zmiňuje i Kristen. Byl pořízený ještě na Sundance, takže se k němu i vztahuje.

Nějací přátelé, u kterých jsi doufala, že je tu potkáš?
Chloe: Mluvila jsem s Kristen, protože chci vidět její film Camp X-Ray. Chtěla jsem se s ní vidět, ale už dneska odjíždí! Akorát jsme spolu dotočily Clouds of Sils Maria, který vyjde později tohoto roku. Doslova sem přijela, celý den dávala rozhovory a už je pryč. Je to šílený.


Další tři fan fotky (18. 2. 2014)

20. února 2014 v 15:37 | Ajjinka |  Fan fotky
Přidávám další tři fotky z natáčení videoklipu pro Sage + The Saints, který Kristen režíruje. Fotky byly pořízeny 18. února v Nashvilleu, ale natáčení samotného klipu ještě neskončilo. Na první fotce je Kristen se zpěvačkou Courtney Lynn, na dalších dvou ji můžeme vidět přímo v akci při režírování. Jinak samozřejmě na natáčení zamířili místní fanoušci, jedna z fanynek napsala dlouhý popis toho, jak všechno probíhalo. Stručně vzato... Kristen byla ponořená do práce, byla prý neustále v pohybu a postávala za kamerou, jednak aby nebyla v záběru a taky proto, že měli jasnou představu, jak co chtějí natočit. Když prý se jim nějaký záběr povedl, Kristen byla nadšená a všechny poplácávala po zádech. Já osobně se nemůžu dočkat, až její práci uvidím :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Obrázek týdne (39)

20. února 2014 v 8:00 | Ajjinka |  Fotka týdne
Nejsem si jistá, jak moc tady dneska budu, takže čistě pro jistotu přidávám fotku týdne, která už tu nějaký ten čas nebyla :) Fotku jsem vyštrachala na SmilingKristen a úplně jsem si ji zamilovala :) Kristen je momentálně stále někde, kde se bude natáčet/dotáčet videoklip, který režíruje, více informací najdete níže a ještě níže :D


Nová fan fotka z Nashvilleu (18. 2. 2014)

18. února 2014 v 23:37 | Ajjinka |  Videoklip Sage (+ The Saints)
Kristen je opravdu v Nashvilleu, o čemž svědčí nová fanouškovská fotka, která byla zveřejněna s textem: "Právě jsem potkala Kristen Stewart a budu ve videoklipu, který dělá její kamarádka!!!"! :) Později na Twitter slečna napsala, že Kristen stála za kamerou, ale že nic víc neví. Zmiňovaná kamarádka je Sage (+ The Saints). Není to sice potvrzení, že se Kristen představí jako spolu-režisérka jejího nového klipu, ale řekla bych, že je to už víc než jasné. Více si můžete připomenout v předešlém článku. Dnes večer se bude konat koncert, na kterém bude natáčení videoklipu pokračovat, údajně se natáčely již scény v LA, některé dokonce u Kristen doma.EDIT: Kristen s natáčecí crew a hudebníky! :) Pán v růžové košili (to dvojče Joshe Horowitze :D) je spolu-režisér David Ethan Shapiro a slečna v bílém tričku je zpěvačka Sage :)EDIT2:


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LizThurman - Dnes večer jsem potkala Kristen Stewart a byla skvělá a velmi milá!

JessicaLynnStagram - Stala jsem se součástí náhodného natáčení videoklipu, který režíruje Kristen Stewart. Nashville je zvláštní místo.

@AllOrNothingKR - Fotka Kristen mezi natáčením klipu Sage + The Saints. Tvrdě pracovala a celý gang byl s ní. Vážně do toho byla zapálená. Mohli jste říct, jakou vášeň k tomu má. Vždycky byla za kamerou.

"Když chtěli získat její pozornost, volali na ni Kristen Jaymes a někdy jenom Jaymes."

Tím gangem fanynka myslí Kristeniny kamarády, Suzie a CJ jsou vidět i na fotce, kterou zveřejnilo studio na svém facebookovém účtu.

imagebam.com


EDIT3: Další dvě fotky režírující Kristen. @BATtheRapper, @blackwolf812

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vypadá to, že natáčení bude dále pokračovat, štáb se přesouvá do jiné lokace.


Marie Claire CZ na stáncích již zítra!

18. února 2014 v 14:07 | Ajjinka |  Zajímavosti
Pro všechny, kteří by rádi měli doma svůj vlastní výtisk magazínu Marie Claire, ve kterém je rozhovor a photoshoot s Kristen, mám skvělou zprávu. Kristen se totiž ukáže i na coveru české verze časopisu a na novinových stáncích bude k dostání již ZÍTRA a to za krásných 89 Kč (píšu krásných, protože objednání původní US verze vyšlo bez poštovného na 200 Kč :D).Fotky z GQ UK v HQ

17. února 2014 v 13:04 | Ajjinka |  Photoshooty: 2011

V roce 2011 Kristen nafotila tenhle úchvatný photoshoot pro magazín GQ UK. Nyní se objevily všechny fotky v HQ, takže je přidávám i sem :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.comKristen, co se zase děje?

16. února 2014 v 20:13 | Ajjinka |  Videoklip Sage (+ The Saints)
Taky tak milujete, když se objeví zpráva, které vlastně nikdo nerozumí? :D To se děje právě teď. A protože si myslím, že se o tom nedá napsat tak, aby to dávalo smysl, jen se o to pokusím. Upozorňuju však, že jde spíš o čistou dedukci fanoušků, než o nějaká ověřená fakta.

Už delší dobu se šušká, že je Kristen zapojená do videoklipu zpěvačky Sage (+ The Saints), ale nic jistého nebylo. A teď už se to začíná zamotávat. Dnes zveřejnila make-upová umělkyně Keaghlan Ashley na Instagramu tuhle fotku, která uvádí Kristen Stewart jako spolu-režisérku nějakého projektu.


Protřídění affiliates

16. února 2014 v 19:00 | Ajjinka |  O blogu
Tak. Jak jsem psala, opravdu nestíhám navštěvovat všechny blogy, které mám v affiliates, protože neumím jen tak přijít, napsat nějaký komentář, aby se neřeklo, a takhle to pořád dokola opakovat. Zkrátka když něco dělám, dělám to pořádně. Takže jsem se rozhodla tenhle seznam zkrátit. To bohužel nejde bez toho, aniž bych nějaké blogy smazala. Ke každému se vyjádřím zvlášť, rozhodně by mě mrzelo, kdyby si to jejich majitelé brali osobně, zároveň to taky neznamená, že k nim už nikdy nezavítám.


http://fan-mileyrcyrus.blog.cz/ - Caroline, nejsme spřátelené moc dlouho, novinky kolem Miley mě celkem baví, ale ne tak, abych je sledovala nějak blíž.

http://iwebpears.yolasite.com/ - Sašo, díky vašim stránkám jsem měla přehled skoro o všech, ale novinky o těch, co mě doopravdy zajímají, sleduju už jinde.

http://gra-sis.blog.cz/ - Krissi a Teez, holky, máte skvělou grafiku a odvádíte skvělou práci, sem tam k vám zavítám, ale nerada bych z toho dělala povinnost.

http://martinashalova.blog.cz/ - Marti, ty máš jeden z nejlepších a nejstarších blogů, které znám. Hilary je úžasná herečka a osoba, ale zjistila jsem, že mi novinky o ní příliš nedávají.

http://online-chloemoretz.blog.cz/ - Mindy, tvůj blog znám teprve krátce, Chloe zbožňuju, ale časem mi došlo, že o ní novinky sledovat nemusím.

http://fifty-shades-fan.blog.cz/ - Twirl, kam jsi zmizela? Hrozně mě mrzí, že se na blogu nic dlouhou dobu neobjevilo, budu ho dál sledovat, a když se vrátíš, vrátím tě i já sem.

Huh, šest blogů. Některým možná může připadat, že se tím pro mě nic moc nezmění, ale to vůbec není pravda. Zůstane mi tak čas, který můžu investovat někam jinam. Bylo pro mě těžké tahle slova psát, ale opravdu si nemyslím, že bych chtěla udržovat spřátelení i v případě, kdy u mě z nějakého důvodu uvadá zájem, to by prostě nemělo smysl. Jsem jen upřímná. A to stejné bych chtěla i po vás - pokud už sem nebudete chtít chodit, jednoduše mi to napište, nedělejte z toho vědu, je to totiž mnohem lepší, než sem chodit z nějaké rádoby povinnosti, no ne? Doufám, že chápete, proč jsem tenhle článek napsala, pokud ne... No, třeba se dočkám prvních hateů! :)

Kristen pro ELLE France

15. února 2014 v 23:59 | Ajjinka |  Rozhovory
Objevil se ještě jeden rozhovor s propagace Rosabotanicy v NYC, tentokrát pro ELLE France. Otázky jsou v podstatě stejné, jaké jsme už četli, jen tyhle dvě mi přišly dostatečně zajímavé na přeložení, takže tady jsou.


Dietní plán pro udržení štíhlého pasu?
Kristen: Můžu sníst pět cheeseburgerů za týden! Mám kliku, o své váze nemusím přemýšlet. Ale před natáčením filmu se snažím jíst o něco líp, víc zdravě. Miluju vaření: dělám tu nejlepší quinou* s kokosovým mlékem místo vody, mangem a koriandrem. Křupavé a zároveň jemné.

Jaká je tvá fitness rutina?
Kristen: Memám trenéra, ale měla bych ho mít! Zbožňuju běh, plavání, skateboarding a cyklistiku, nebo procházku s mým psem. Mám štěstí, že žiju v Californii, kde je spousta venkovních míst, štve mě trénování v posilovně. Ale někdy tam musím, třeba před natáčením Snow White: věděla jsem, že nepřestanu běhat, nechtěla jsem, aby na mě všichni museli čekat, než znovu popadnu dech! Cvičila jsem v LA každý den s trenérem, který mi nakopával zadek, byla jsem ve velmi dobré kondici.

* Quinoa - obilovina, něco zhruba jako kuskus
Velké díky za překlad do angličtiny patří ItsOkToBeYou! :)