Březen 2014

Nové/staré fotky z Nashvillu

30. března 2014 v 17:21 | Ajjinka |  Videoklip Sage (+ The Saints)

Objevila se rovnou celá řada nových fan fotek z Nashvillu, kde Kristen režírovala videoklip Sage (+Saints) - na poslední fotce - společně s Davidem Ethanem Shapiro, kterého si můžete všimnout i na jedné z fotek. Jsou to vážně krásné obrázky a já jsem neskutečně ráda, že se objevily. Snad se brzy dozvíme i něco nového o samotném videoklipu! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kontrola affiliates. Holahej!

28. března 2014 v 18:41 | Ajjinka |  O blogu
Myslím, že nadpis článku mluví za všechno. Kontrolu bych normálně nedělala, ale rovnou několik blogů, které mám v affiliates, jsou dlouhou dobu neaktivní, u některých blogerů mi zase přijde, že sem chodí jen z povinnosti, což je taky pěkně na draka. Taky bych ten pomyslný seznam chtěla o něco zúžit, takže vážně moc prosím, aby se zapisovali opravdu ti, kteří mají vážný zájem.

Přála bych si, aby všechna má affs měla ráda Kristen, díky čemuž by pak ze sebe nemuseli nutit komentáře. Vážní zájemci piště pod článek.

1) Jméno
2) Adresa blogu
3) Bojovali byste radši s rozhořčeným kentaurem nebo s rozzuřeným minotaurem?

Ještě bych chtěla podotknout, že je mi celkem jedno, jak často sem chodíte, ale jak sem chodíte, protože to je to, na čem nejvíc záleží :)


'She's back in LA'

27. března 2014 v 17:57 | Ajjinka |  Zajímavosti

Mám pro vás rovnou dvě zprávy. Still Alice se stále natáčí, takže se film nenatočil v rekordní rychlosti, což je jedině dobře. Každopádně Kristen je opravdu zpátky v LA, takže se dá předpokládat, že svoji hereckou úlohu v roli Lydie má už úspěšně z krku hotovou. V Los Angeles ji paparazzi vyfotili, když nakupovala s kamarádkou Aliciou. Kristen vypadala úžasně a vlastně je super, že už má natáčení pro Still Alice za sebou, protože si může odpočinout před natáčením American Ultra, které v New Orleans začne již v půlce dubna.

Drake Doremus o Equals

26. března 2014 v 18:48 | Ajjinka |  Equals
Drake Doremus, režisér připravovaného filmu Equals, dělal rozhovor s Indiewire, ve kterém zmínil jak film samotný, tak Kristen s Nickem. Docela mě mrzí, že o filmu víme zatím tak málo. Příběh dvou milenců, kteří žijí ve světě, ve kterém už láska neexistuje. Ale co takhle prozradit i něco víc, hm? :)


Když jsem s tebou mluvil minulý rok na Sundance, zmiňoval jsi, že 'Like Crazy' bylo z minulosti, 'Breathe In' ze současnosti a tvůj další projekt - se kterým, předpokládám, už jsi o něco dál - by měl být sci-fi kousek z budoucnosti.
Drake: Není to úplně sci-fi, spíš to je futuristický kousek. V té době to sci-fi možná bylo, ale od té doby se to trošku změnilo. Jak jsem řekl, je zábava zkoušet něco naprosto jiného. A pro mě je to vzrušující a zároveň trochu děsivá změna. Takže jsem nadšený, že pracuju se scénářem, který napsal Nathan Parker - tak nějak mě ke scénáři něco napadlo, řekl jsem mu o tom a začali jsme na tom spolupracovat, ale to on film napsal.

Tak jaké to bude? Můžeš nám o tom novém filmu něco povědět?
Drake: Jo, je to o něco větší film. Dost těžko se to vysvětluje. Pořád je to velmi intimní a pořád se to hodně zakládá na hereckých výkonech, ale zároveň to má širší koncept a mnohem větší myšlenku.

Co nám můžeš říct o obsazení?
Drake: Máme Kristen Stewart a Nicka Houlta a oba jsou fantastičtí. Myslím, že lidé uvidí jejich velmi odlišnou stránku, kterou u nich dřív vidět nemohli. Prostě do toho půjdeme a zkusíme vytvořit něco opravdu unikátního a speciálního. Natáčíme později v tomto roce.


První fotky z photoshootu pro Chanel

25. března 2014 v 10:39 | Ajjinka |  Chanel

WOW! O tom, že se Kristen stala tváří značky Chanel, přesněji reklamní kampaně Chanel MétiersD'Art pro rok 2013/2014, už dávno víme. Kampaň, kterou měl nafotit sám módní návrhář Karl Lagerfeld, měla být zveřejněna v květnu tohoto roku, nyní tu už ale máme náhledy photoshootu, který byl pravděpodobně pořízen už na módní přehlídce, která se konala v Dallasu. Fotek je pár a pravděpodobně vůbec neměly být zveřejněny, protože je na Instagram postnul nějaký pán, o kterém dost pochybuju, že k tomu měl povolení. Fotky jsou super, trošku mě mrzí, že se Kristen stala tváří zrovna téhle "kovbojské" kolekce, ale zase je to něco jiného, než nadýchané šatičky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Skončí natáčení Still Alice už zítra???

24. března 2014 v 23:24 | Ajjinka |  Still Alice
Hunter Parrish dnes dělal rozhovor s THR, ve kterém zmínil film Still Alice, ve kterém hraje Toma, bratra Lydie, a prozradil jednu celkem hodně zajímavou informaci.

Co na tebe čeká dál?
Hunter: Právě natáčím nezávislý film s Julianne Moore, Kristen Stewart a Alecem Baldwinem podle bestselleru New York Times Still Alice. Zítra s natáčením končíme.


Když to vezmeme čistě matematicky... Rozhovor byl opravdu pořízen dnes, tedy 24. března, takže pokud si Hunter nelže do batůžku, natáčení končí zítra, tedy 25. března. To by znamenalo, že natáčení celého filmu netrvalo ani 21 dní, protože se začínalo natáčet 3. března a minimálně jeden víkend měli herci volno. Hm. S tímhle tempem se opravdu přestávám divit tomu, že by film mohl mít premiéru už tento podzim... :D Uvidíme, jestli se tahle informace úplně potvrdí, ale nevidím důvod, proč by měl Hunter lhát.


Sid z Doby ledové si zahraje v American Ultra

24. března 2014 v 23:03 | Ajjinka |  American Ultra

Momentálně moc novinek kolem Kristen není, spíš vůbec žádné, každopádně kolem American Ultra se pořád něco děje! Máme tu nové herecké jméno, který se ve filmu objeví. Je jím John Leguizamo, kterého můžete znát například z další akční komedie Kick-Ass 2. Celkově je Johnova filmografie uctyhodně dlouhá, nejznámější vám ale asi bude jeho hlas, který propůjčil lenochodu Sidovi z Doby ledové. V American Ultra se nám představí jako Brad Cage.


Max Landis, scénárista filmu, na Twitter napsal, že se nemůže dočkat, až John řekne větu "YO HOW YOU KNOW THAT MONKEYFUCKN MOTHERFUCKER!?", což prý bude dávat smysl až v kontextu. Dá se tedy předpokládat, že jde o hlášku z filmu = Kristen si s tímhle slovníkem natáčení AU bude jednoznačně užívat! :D

Na IMDb je ještě přidáno jméno stunt doublerky Monique Ganderton, která se krátce ukázala v třetím díle Twilight ságy Eclipse, ale pomáhala i při natáčení filmů jako Hunger Games či Godzilla. A Don Yesso se nám ukáže jako velitel vzdušných sil, Don se mihl již v hodně filmech, ale žádná významná role ho neproslavila.


Lisa Genova ve FOX News

24. března 2014 v 19:33 | Ajjinka |  Still Alice
Lisa Genova byla pozvána do FOX News, kde mluvila o své knize Still Alice. Samozřejmě přišla řeč i na film. Lisa říká, že je to opravdu surreální a že když všechny potkala na natáčecím place, říkala si: 'Kdo jste? Vždyť jsem si vás vymyslela!'. Lisa zmiňuje, že vzhledem k tomu, že se film natáčí v New Yorku, došlo k pár změnám. Například v knize je Alice harvardskou profesorkou, nyní ve filmové verzi přednáší na Kolumbijské univerzitě. Moderátorka pak zmiňuje i dobročinnou sbírku, kterou pořádají fanoušci Kristen Stewart v rámci narozeninového projektu, z čehož Lisa vypadá opravdu nadšeně. Poslední Lisina odpověď by nás všechny mohla potěšit, protože podle ní by film mohl pravděpodobně vyrazit do kin již tenhle podzim, což by tedy byla opravdu neskutečná rychlost! :) K videu se dostanete kliknutím na obrázek.

Co se týče samotné sbírky, momentálně je vybráno 5 790 dolarů, takže něco přes 115 000 Kč! Pokud se chcete zapojit i vy, odkaz najdete permanentně v podobě banneru v horní části menu :)


Twilight Saga ft. Cz/Sk Songs

23. března 2014 v 13:48 | Ajjinka |  Fan videa
Hezkou neděli! :) Dneska nevím, co bych přidala, zatím se nic nového neobjevilo - snad jen to, že se momentálně řeší, jestli už Kristen nezamířila zpátky do LA, ale to mi nepřijde moc reálné, každopádně uvidíme. Lydia nemá ve Still Alice zas tak velkou roli, ale stejně mi to přijde celkem brzo :) No, a když není co přidat, vyhrabala jsem aspoň jedno starší video s Twilight ságou... :D


Video z natáčení Still Alice (21. 3. 2014)

22. března 2014 v 18:13 | Ajjinka |  Still Alice
I ze včerejšího natáčení na pláži tu máme jednoho paparazzi video. Ani tohle není zrovna nějak spoilerové, nic, co bychom neviděli na fotkách.

EDIT: Angie, díky za upozornění, díky tobě jsem si všimla, že se mi to sem nevkládá správně. Takže pokud chcete video zhlédnout, klikněte na KSF032114 tady nebo níže pod videem, netuším, proč mi to nejde vložit normálně :/

 



Lavell Crawford si zahraje v American Ultra

22. března 2014 v 11:40 | Ajjinka |  American Ultra

Myslím, že každý film by měl mít na Twitteru tak sdílného a aktivního scénáristu, jako má American Ultra! Max Landis informuje o všech novinkách, o kterých může. Momentálně prozradil jméno dalšího herce, na kterého se v téhle akční komedii můžeme těšit. Jde o amerického herce a stand-up komika Lavella Crawforda, kterého můžete znát jako Huella ze seriálu Breaking Bad. Zatím není známo, jakou postavu si Lavell zahraje, ale je to jen otázka času, než budeme vědět i to.


Nové fan fotky z NYC (13. 3. 2014)

22. března 2014 v 11:19 | Ajjinka |  Fan fotky

Když sledujete někoho na Twitteru, sem tam si s ním vyměníte pár slov, a pak zjistíte, že má rovnou několik fotek s Kristen a víc než týden o tom mlčel (a tyhle nejsou první, už jich s ní opravdu pár má), je to rána. Přeju jí to, samozřejmě, ale občas si tak říkám, že vážně musí být fajn bydlet v New Yorku a mít takovéhle možnosti. Kristen Antoinette podepsala knížku, taky se bavily s jejím bodyguardem, tím obrovským chlápkem, prý byl úplně v pohodě :) Kristen se divila, jak na ni dokázaly venku čekat v takové zimě :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


První behind the scene záběr ze Still Alice

21. března 2014 v 20:18 | Ajjinka |  Still Alice
Dosud jsme měli jen fotky z natáčení, nyní tu máme přímo záběr z filmu Still Alice! Je sice dost nekvalitní, ale to vůbec nevadí. Byl pořízený v pondělí, kdy se natáčelo v mexické restauraci Guapo v Yonkers. Snímek na svém Instagramu zveřejnila sama restaurace. Dost pravděpodobně se natáčela scéna, kdy Alice (Julianne) přijede do LA navštívit svou dceru Lydii (Kristen), se kterou si zajde na oběd/večeři. Kliknutím na obrázek se vám ve vedlejším okně zobrazí celý náhled.



Nová fan fotka z NYC (21. 3. 2014)

21. března 2014 v 19:21 | Ajjinka |  Fan fotky
Na dnešní natáčení zavítala i jedna z fanynek, která měla to štěstí a s Kristen se vyfotila :) K fotce připsala: "Konečně jsem potkala mou královnu KRISTEN STEWART! Přímo u mého domu! Po dvou cestách do LA a letech čekání se můj sen stal skutečností!". Já nevím proč, ale nejvíc mě zbořila ruka Kristenina newyorského bodyguarda... Ten chlápek je vážně obrovský!!! :D

EDIT: Fanynka ještě napsala, že Kristen byla úplně v pohodě, když se jí zeptaly, jestli se s ní můžou vyfotit. Dala jí narozeninový dárek, který pro ni koupila. Kristen poděkovala a objala ji. Pak prý mluvily o tričku, které si fanynka pořídila, Kristen ho podepsala (tady) a řekla, že je úžasné. A taky řekla, že ji slyšela dva týdny zpátky nadávat paparazziům :D



Still Alice: Fotky z natáčení (21. 3. 2014)

21. března 2014 v 17:52 | Ajjinka |  Still Alice

Juch! Po menší pauze tu máme další fotky z dnešního natáčení Still Alice. Natáčení se přesunulo na Lido Beach v NY, kde se na place ukázala Kristen, Julianne a také Alec Baldwin. Fotek je spousta, dávám sem samozřejmě nejvíc fotek s Kristen, ale neodolala jsem i těm s Julianne a Alecem, jsou fakt sladcí :)

Jak můžete vidět podle outfitů, točilo se rovnou několik scén, já osobně jsem úplně unešená z toho, co má na posledních fotkách Julianne, opravdu jí to moc sluší :) A myslím, že ti, co četli knihu, mají víceméně jasno o tom, jaké scény se točily :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

EDIT: Objevilo se dalších 240 fotek, tak sem házím ještě pár :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


4 nové portréty ze Sundance

21. března 2014 v 13:37 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
Máme tady čtyři úplně nové portréty ze Sundance. Nejsou zrovna v nějaké extra dobré kvalitě, ale jsou boží, takže jsem fakt ráda, že je máme šanci vidět :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nová fotka z natáčení Camp X-Ray

21. března 2014 v 11:23 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Objevila se nová fotka z natáčení Camp X-Ray, na které je Kristen s JJem Soriou :) Docela mě mrzí, že se o filmu nic nového neví, IFC Films mlčí, tak aspoň ty fotky, no.

Jinak mám jednu super zprávu, která mi dneska rozjasnila den! Název Trhni si! mi byl schválen, takže si nemusím lámat hlavu s vymýšlením dalších názvů! :)



Jen tak mimo 10.0

19. března 2014 v 14:21 | Ajjinka |  Ode mě
Využiju toho, že nemám co přidat a konečně se dokopu k takovému informačnímu článku, o kterém jsem nedávno psala. Napíšu vám něco o plánované knížce a taky přidám pár věcí, které mám pro blog v plánu :)


Nejdřív vypíšu pár bodů, co mám v plánu, v celém článku už jsou věci jen o knížce :)

  • Dixie, u které jsem ve wardrobe, se momentálně učí na přijímačky, takže zkusím oslovit někoho jiného, ale těžko říct, zda bude někdo souhlasit, že :D Tenhle design miluju, ale už by to chtělo změnu :)
  • V blízké budoucnosti proběhne kontrola affiliates, pár jich vůbec není aktivních, jejich blogy spinkají, takže je chci protřídit.
  • Kdyby byl zájem, chtěla bych pokračovat v módních vsuvkách. Sice už není na výběr z tolika akcí, ale myslím, že by se jednotlivá kola dala pořádat nějak pravidelněji.


Still Alice: Fotky z natáčení (18. 3. 2014)

18. března 2014 v 20:43 | Ajjinka |  Still Alice

Mám tu pro vás pár fotek z dneška, kdy Kristen mířila na natáčecí plac Still Alice. Sice nejde o fotky přímo z natáčení, ale vzhledem k tomu, že to na nich Kristen hrozně sluší, jsem udělala tak trochu výjimku. I když ne tak velikou, vlastně většina fotek byla zatím zachycena, jen když přijížděla na plac. Taky mě hrozně baví její bodyguard, ten výškový rozdíl je fakt k popukání :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fanoušci a Cure Alzheimer’s Fund

18. března 2014 v 16:22 | Ajjinka |  Zajímavosti
Kristeniny narozeniny se nezadržitelně blíží, já letos žádný narozeninový projekt v plánu nemám, loni jsme společně vytvořili video, letos to bude o dost pasivnější. Ale fanoušci Kristen jsou vesměs hrozně aktivní lidé. Minulý rok se vybralo přes 7 600 dolarů (přes 150 000 Kč), které byly věnovány charitativní organizací Children of the Night (Kristen s ní spolupracovala), která se snaží bojovat proti dětské prostituci.

I letos je tu podobný projekt, a protože je opravdu aktuální, vybírají se peníze, které budou věnovány výzkumu Alzheimerovy choroby. Zatím se vybralo 1 326 dolarů (něco kolem 26 500 Kč), což je naprosto úžasné. Samozřejmě můžete přispět i vy a to přímo tady. Podle mě je to naprosto úžasná věc a pevně doufám, že se podaří vybrat co největší možnou částku :) Více informací najdete na odkazu pod fotkou :)



Zpráva o tomto projektu se donesla i k autorce knihy Still Alice, Lise Genova, která o tom napsala na Twitteru.

"Fanoušci Kristen Stewart obdarovávají CureAlzheimersFund. Uvědomění, štědrost, vytváření rozdílu - zbožňuju to!"