Květen 2014

Nová fotka z placu American Ultra

30. května 2014 v 13:43 | Ajjinka |  American Ultra
Určitě jste si všimli, že fotky z placu American Ultra nepřidávám. Důvod je vážně jednoduchý - žádné nejsou. O to víc mě potěšilo, že komik a herec Lavell Crawford, který je na Twitteru celkem aktivní, zveřejnil fotku z placu. S Kristen a Jessem! Mike, Big Harold a Phoebe. Vážně umírám z těch Jesseho vlasů, a i když fotka není kdovíjak kvalitní, jsem fakticky šťastná, že se objevilo alespoň něco. Natáčení se blíží pomalu ke konci, poslední klapka by měla padnout 10. června. A čistě pro zajímavost, producent filmu Anthony Bregman v jednom rozhovoru uvedl, že má film rozpočet přes 20 milionů dolarů. Už se nedivím tomu, že si mohli dovolit vyhazovat budovy do povětří :)

"Já s hvězdami nového blockbusteru American Ultra Kristen Stewart a Jessem Eisenbergem."Nová fotka Kristen od Lindsey Byrnes

29. května 2014 v 22:46 | Ajjinka |  Osobní fotky
Miluju Lindsey Byrnes, která mi vždycky zlepší den, když zveřejní nějakou svou fotku Kristen. Tahle byla pořízena v březnu tohoto roku v New Yorku a to na film (myšleno na ten, co se dřív strkal do foťáků :D). Žeru to Kristenino tričko :)Výsledky Cannes v podání filmových kritiků

29. května 2014 v 19:10 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

V Cannes Kristen ani film Clouds of Sils Maria žádnou oficiální festivalovou cenu nevyhrály, ale to neznamená, že její výkon a film samotný nezanechaly dojem. Indiewire požádal filmové kritiky, kteří se letos festivalu zúčastnili, aby všem filmům a hereckým výkonům dali vlastní ohodnocení.

Kristen si od nich vysloužila 1. místo v kategorii Nejlepší podpůrný výkon (zkrátka herečka ve vedlejší roli, z 50 'nominací'). Chloe Moretz na 14. místě ve stejné kategorii. Clouds of Sils Maria získal 4. příčku za Nejlepší scénář a 12. místo přímo v kategorii Nejlepší film. Juliette Binoche skončila na krásném 5. místě za Nejlepší výkon v hlavní roli. S režií kritici asi moc spokojení nebyli, protože Olivier obsadil 15. místo v žebříčku 37 filmů.


Kristen pro Indiewire

28. května 2014 v 23:35 | Ajjinka |  Rozhovory

Dnešek byl opravdu velmi plodný rozhovorový den. Tenhle rozhovor pro Indiewire je jeden z nejlepších za poslední dobu a určitě stojí za přečtení! Kristen konečně odhalila pravdu o svém tetování, vyjadřuje se ke slávě a samozřejmě přijde řeč i na Clouds of Sils Maria. A pokud byste se třeba chtěli zasmát, případně se zamilovat do Roba Pattinsona, můžete to udělat při čtení jeho rozhovoru pro The Hollywood Reporter! :)

"Je otravné, že si lidé myslí: 'Oh, je tohle ta role, kde všem dokáže, jak dospěla?'," řekla Kristen Stewart Indiewire minulý pátek v Cannes. "Nesnažím se nikomu nic dokazovat."

Herečka se cítila trochu defenzivně při premiéře jejího posledního nezávislého filmu Oliviera Assayase Clouds of Sils Maria a nemůžete se jí divit. Od té doby, co ji Twilight vystřelil k světové slávě, není sporu, že žádné jiné herečce nebylo věnováno více pozornosti - často ze špatných důvodů - než Stewart.

Už není tak plachá, jako byla při propagaci svých prvních Twilight filmů, Stewart mluví s vášní, která byla zřetelná v tom, jak artikulovala, když odpovídala na jednotlivé otázky. Je jasné, že je v ní bojovnost. Níže jsou uvedeny body:


Jsem posedlá ignorováním představy, že vytváříme produkty. Opravdu si každičký projekt vybírám podle touhy a podle toho, že vážně chci prožít ten daný příběh.

Nový portrét z Cannes pro Les Inrockuptibles

28. května 2014 v 14:00 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
Ha, konečně se objevila jedna z fotek z photoshootu pro Les Inrockuptibles, z jehož focení jsme tu už jeden snímek měli. Bohužel je fotka zatím ve velmi špatné kvalitě, ale pevně doufám, že se brzy objeví v HQ a bude jich tolik, že je nebudeme moct spočítat. A jistě, opět šaty Chanel :)

Přidán HQ scan, který se vám po kliknutí zvětší.


Nový portrét z Cannes pro Télérama Magazine

28. května 2014 v 13:01 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
Máme tu nový dokonalý portrét z Cannes, který fotil fotograf Jerome Bonnet pro magazín Télérama. Fotku před pár hodinami zveřejnil na svém Twitteru a já pevně doufám, že se dočkáme ještě několika dalších. Tenhle barevný top Chanel vypadal totiž skvěle :) Kliknutím se vám fotka ve vedlejším okně zvětší.

Kristen z Cannes dorazila do LA, odkud včera opět někam odlétala. Pravděpodobně zpátky na plac American Ultra, jehož natáčení končí 10. června.


Kristen pro The Wall Street Journal

28. května 2014 v 11:45 | Ajjinka |  Rozhovory

Jak se vlak motá po horské trase ve švýcarských Alpách, Val žongluje se svými několika zvonícími telefony, nadává na špatné spojení a snaží se vypořádat s návalem nežádoucích médii, neodbytných režisérů a překvapivých zpráv, které dramaticky změní celý její rozvrh.

Ve filmu Stewart hraje brýlatou osobní asistentku okouzlující Marii Enders, slavné herečky kolem čtyřicítky, brilatně ztvárněnou Juliette Binoche. Je Valinou prácí zařídit každý nepatrný detail - od toho, aby Maria včas stihla zkoušky Chanel šatů, po to, aby si herečka prošla svými replikami ze scénáře.

"Důvod, proč byl tenhle film natočený, není ten, aby se udělalo vyjádření o tom, jak povrchní média můžou být, ale pro mě to byla opravdu zábava, když jsem mohla být tou, která to říká. Evidentně mám s médii více zkušeností, takže tím to bylo ještě vtipnější."

"Momentálně nemám osobní asistentku," říká herečka, "ale jednu jsem v minulosti měla a rozhodně rozumím té dynamice. Rozdíl je v tom, že jsem nikdy neměla tak takhle závislý vztah, jako má Valentine s Mariou."

Podle toho, co Stewart zažila v reálném životě, říká, že při natáčení byly chvíle, kdy koučovala svou co-star Juliette Binoche, aby byl její výkon víc věrohodný. "Když jsme vystupovaly z auta u červeného koberce, Juliette jen otevřela dvěře a začala vylézat ven. Řekla jsem: 'Co to děláš? Hvězda by tohle nikdy neudělala!'."

V jedné chvíli ve filmu postava Stewart, Val, vášnivě obhajuje mladou hvězdičku Jo-Ann Ellis (Chloe Grace Moretz), která hraje druhou roli v připravované divadelní hře. I přes Jo-Anninu bezohlednou bulvární image Val říká Marie, že by tuhle herečku čerstvě-z-odvykačky neměla soudit tak tvrdě.

"Nechce být polknutá tlamou Hollywoodu," říká Val.

"Když přijmu roli," říká Stewart, "nezajímá mě, co si o ní později budou myslet ostatní. Jde mi vážně o ten zážitek. Myslím, že hodně herců - ne těch dobrých - se orientují jen na produkt, jako by to byl business."

"Americké filmy jsou postavené komplexně a donesené přímo k vám," pokračuje. "Myslí za vás. Jako ty příběhy v bulváru - jsou tak snadno stravitelné. Ale musím říct, že miluju velké americké filmy - jsou mým základem, vyrostla jsem u nich - a pořád na nich chci dělat."

"Kristen je tak silná a má tak silnou přítomnost," říká francouzský režisér Olivier Assayas. "Tuhle roli jsem napsal doufajíc, že by ji mohla alespoň vzdáleně zajímat. Upřímně jsem si nemyslel, že by ji vzala. Myslel jsem si, že to téma bude příliš choulostivé, ale jí se ten nápad líbil."

Stewart říká, že byla nadšená, když mohla přijmout roli v Assayasovo filmu. "Nedělala jsem na filmu opravdu dlouhou dobu, protože mi nebylo nabídnuto nic, co by se mi líbilo. Nepracovala jsem dva roky."

"Chci začít režírovat," dodává herečka. "Pořád je to ještě mimo, ale chystám se začít do toho dostávat a natáčet krátkometrážní filmy. Učíte se tím, že děláte chyby. Určitě je to něco, na co se chci dál soustředit."


Další úžasný rozhovor z Cannes

27. května 2014 v 22:34 | Ajjinka |  Videorozhovory

Objevil se další naprosto úžasný rozhovor z Cannes! Nejsem si jistá, pro koho je dělaný, vzhledem k tomu, že první část byla zveřejněna na YouTube kanálu Getty Images, je to asi takový ten rozhovor, který může využít každý, kdo si jej zaplatí. Video je rozdělené na dvě části, první si můžete užít v luxusním 1080px rozlišení (i když sem nejde vložit a musíte na něj najet kliknutím na obrázek nahoře), druhá část už bohužel tak kvalitní není.

Kristen říká, že je v pozici, kdy může vyzývat sama sebe a ujišťovat se, že dělá na věcech, které ji děsí a které za to stojí. Říká, že tohle často vede k otázce 'A co chceš tedy dělat?', na kterou okamžitě odpovídá, že nemá ani ponětí. Říká, že neví, na čem chce dělat, dokud to není přímo před ní. Je to vždycky velmi instinktivní věc. Prostě se snaží rozhodnout, jakou cestou se vydá. Pak mluví o Clouds of Sils Maria. Tvrdí, že je to úplně jiná zkušenost dělat na filmu takového rozměru a tónu. Prý je to opravdu jako francouzský film, i když je v angličtině, říká, že celý jejich natáčecí štáb mluvil francouzsky. Není to žádný komerční film, nemyslí za vás, nechává vás myslet. Reportérka pak nadhodí, že si myslí, že je skvělá asistentka pro herečku. Kristen nadšeně pronese, že to jako asistentka zabijí :D Byla by prý tou nejlepší hereckou asistentkou. Vtipkuje, že by mohla dělat asistentku Juliette, protože vždycky přesně ví, co potřebuje. Pak říká, že není ten typ člověka, co by dopředu plánoval, rozhoduje se podle svých pocitů, určitě chce dál dělat filmy, jednou je chce režírovat, ale to až o něco později, teď ze sebe chce dostat to nejlepší.

V druhém videu reportérka říká, že je Kristen teprve lehce po dvacítce a asi je to docela nátlak, když po ní lidi chtějí, aby odpověděla na to, co chce dělat. Kristen reaguje tím, že pokud člověk na otázku nemá odpověď, neměl by na ni odpovídat, protože když na ni odpoví, nebude tu odpověď myslet vážně. Říká, že to dřív dělala, snažila se odpovědi vymyslet, ale teď si říká: 'Prostě řekni, že nevíš. Je to celá věta, i samotné ne je celá věta.'. Říká, že se nepřiklání na žádnou stranu - má ráda velké filmy, i ty malé. Na konci videa reportérka říká, že se těší, až bude Kris režírovat, a že ji ráda vidí v converskách, naráží na to, jaké jehly měla na premiéře filmu. Kristen říká, že ty podpatky byly vážně brutální :)


Jen tak mimo 16.0

27. května 2014 v 18:43 | Ajjinka |  Ode mě

Dámy, jsem zpátky. Ehm, ne, že bych někde byla, to ne, ale vzhledem k tomu, že probíhal festival v Cannes a oba moji blogoví svěřenci na něm byli, měla jsem toho až nad hlavu, takže jsem už na nic dalšího chuť neměla. Opět vás začnu aktivně navštěvovat a děkuju všem, kteří se mnou měli trpělivost a vydrželi to :) Výhledově pro vás mám připravený další doporučující článek, nevím, kdy ho zvládnu sepsat, ale pokusím se co nejdřív, dokud jsem ještě plná dojmů a tak všeho :D Co nejdřív bych taky chtěla udělat ikonky pro affs, nebude to žádné grafické veledílo, ale už se mi po nich v menu stýská... A to je asi zatím všechno, muhehe!

Sage and The Saints - Take Me to the South

27. května 2014 v 14:52 | Ajjinka |  Videoklip Sage (+ The Saints)
Je to tady, videoklip country songu skupiny Sage and The Saints Take Me to the South, který Kristen režírovala spolu s Davidem Ethanem Shapiro je na světě! Užijte si ho, je to vážně skvělá práce a písnička je opravdu moc hezká, což jsem od country nečekala. V klipu si můžete všimnout Suzie a CJe :)


Kristen pro Showbiz 411

26. května 2014 v 15:32 | Ajjinka |  Videorozhovory
Máme tu nový videorozhovor z Cannes. Kristen mluví o natáčení videoklipu pro Sage (který vyjde již tuto středu), říká, že je to v podstatě maličkost a byla ráda, že videoklip mohla režírovat, ale stejně se to bude strašně řešit, i kdyby to natáčela polaroid, lidi by byli jako 'Co že to udělala? Pojďme se podívat!'. Pak mluví o Clouds of Sils Maria, říká, že pro ni bylo zajímavé hrát asistentku herečky, která komentuje ten svět kolem slávy a to, jak celý funguje.


Rozhovory pro AP

26. května 2014 v 0:21 | Ajjinka |  Videorozhovory

Objevil se první videorozhovor z Cannes! Překlad najdete pod videem. Kristen je roztomilá, sem tam za ní proletí racek, roztomile se směje. Oliviera zbožňuju a ještě víc zbožňuju jeho přízvuk, vážně mě ten chlap baví. No a Chloe je prostě kouzelná mladá slečna, co to má v hlavě evidentně srovnané :) K samotnému videu se dostanete po kliknutí na obrázek.


Co Kristen motivovalo, aby roli přijala?
Myslím, že v tomhle případě mě motivoval strach ze spolupráce s Juliette. A stejně tak s Olivierem. Pro americkou herečku je to prostě strašně jiné natáčení. Film je takový velmi evropský. Je hodně přemýšlivý, nezabalí vám jeho ideje a nepoloží je přímo před vás. Myslím, že má svoji vlastní cestu a je to opravdu složitý komplex. Co mě děsilo, bylo - perfektně to podat a udržet ten balanc. A tohle byla příležitost to udělat. Hraju asistentku herečky, komentuju to, jaká média můžou být a to často neuvěřitelně povrchně. Jo, právě teď jsem milá, ale v podstatě jí říkám, že je to hloupý, ne teď v rozhovoru, ne s vámi, ale ve filmu to opravdu něco znamená, je to něco jiného. Rozhodně bylo uspokojující říkat Marie některé mé repliky, ne děsivé, jen velmi uspokojivé.

Proč Oliviera pro tuhle roli napadla Kristen:
Potkal jsem ji díky mému producentovi Charlesu Gillibertovi, který produkoval On the Road, takže jsem Kristen potkal přes něj. V té době jsem o filmu ještě nepřemýšlel, ještě jsem ho neměl napsaný. Ale velmi se mi líbila. Myslel jsem si, že je v ní něco neobyčejně silného a že z toho ve filmech nemohla využít ani polovinu. Takže jsem v ní viděl někoho, kdo dělal na skvělých věcech, ale měl před sebou ještě lepší.

Kristeniny pocity z natáčení v Alpách:
Musím říct, že když jsme byli v St. Moritz, které jsme využili jako Sils Maria, začala jsem mít trošičku ponorkovou nemoc. Na chvíli jsem se tam cítila trochu jako Jack Nicholson v The Shining. Všichni jsme bydleli v tom starém usedlém hotelu a bylo to, jako bychom vytvářením toho filmu byli tak posedlí, jako by každá vteřina našich životů byla věnována soustředění se na tento film, až se to stalo tím izolovaným obsesivním prostředím, ale je to úžasné, tak by to mělo být. Jsem pro. Mám opravdu ráda intenzivní výbuchy, jako třeba tyhle tři měsíce a při nich nemyslet na nic jiného, ale pak se to rozhodně stalo trošičku... V jistém bodě jsem byla jako 'OK, všichni si musíme dát trochu oddych.'.

Chloe o tom, co pro herce internet změnil:
Myslím, že je to zvláštní, třeba pro mě kvůli tomu, že pokaždé, když jdu na nějaké setkání s médii, ptají se mě 'Jsi na sociálních sítích? A jestli jsi, kolik lidí tě sleduje?' a to mi přijde vážně divné, protože místo toho, aby se mě ptali 'A jaké filmy chceš dělat? Čeho chceš dosáhnout?', ptají se na to, jak si vedeš na sociálních sítích, což mi přijde vážně otravné. Pro mladé herce se to stalo součástí jejich kariéry, protože když nedáváte fotky ze svých filmů na Instagram nebo o svých filmech netweetujete a podobně, jako by vaše filmy ani neměly šanci uspět.


Nové bts video z Clouds of Sils Maria

25. května 2014 v 20:14 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Achjo, štval mě francouzský dabing, ale ten německý je snad ještě stokrát horší. Každopádně nové behind the scenes video z placu Clouds of Sils Maria obsahuje několik nových záběrů a rozhovor s Olivierem z Cannes, ale nemám ani ponětí, o čem mluví, takže asi tak :D A protože mi sem pořád nejdou vložit videa z DailyMotion, dostanete se na něj po kliknutí na obrázek. Meh.Pár dalších fotek z Cannes

25. května 2014 v 18:03 | Ajjinka |  Premiéry

Master post z páteční premiéry Clouds of Sils Maria jsem v podstatě uzavřela, ale když se objevilo přes 800 nových fotek, musela jsem jimi projít, a protože mě polovina z nich zabila, některé krásky sem ještě přidávám :) Zbytek fotek si můžete najít ve zdrojovém odkazu, kde jsou ve třech různých galeriích. Bolelo to, ale nakonec jsem jich zvládla vybrat jen 41! *hrdě se plácá po rameni a dojatě si utírá slzu* Myslím, že holky z KStewartFans by si zasloužily metál, protože 95% fotek Kristen pochází vždycky od nich.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

'Kristen, be our Valentine'

24. května 2014 v 23:24 | Ajjinka |  Zajímavosti
Holky z Kristeniny francouzské fansite ItsOkToBeYou si na premiéru Clouds of Sils Maria přinesly transparent "Kristen, be our Valentine". Kristenina reakce je perfektní, takže jsem sem tyhle gifky zkrátka musela dát! :3 A pro ty, kteří by se čirou náhodou nechytali, Kristenina postava se jmenuje Valentine :)
Kristen pro Le Monde

24. května 2014 v 19:13 | Ajjinka |  Rozhovory

V pátek 23. května, dva roky po On the Road Waltera Sallese, Kristen Stewart vkročila do Cannes se svojí rolí v Sils Maria Oliviera Assayase. Hvězda Twilight ságy hraje asistentku slavné herečky, kterou ztvárnila Juliette Binoche.

Jaké bylo promítání?
Kristen: Velmi dobré. Může to být proto, že jsem Američanka a my bereme filmy především jako zábavu, ale nemyslím si, že můžete vzbudit tak bezostyšný filozofický zájem publika v takovém měřítku, i když myslím, že právě to se v tomto případě stalo.

Tvoje postava a postava Chloe Grace Moretz ztělesňují Ameriku ve velmi evropském filmu.
Kristen: Je pravda, že tohle je poprvé, co jsem celý film natočila v Evropě. Chvíli se mluvilo o tom, že bych měla vzít roli Chloe. Myslím, že by to byla chyba. Chtěla jsem skrz svou postavu kritizovat tu obrovskou masu falešných životů, kterou vytvářejí média. Když se nad tím zamyslíte, je to velmi zvláštní fenomén, který člověka přizdobuje. Některé z mých replik přesně vystihují to, co si o tomhle nesmyslu myslím. Olivier našel ta správná slova.

Co tě přimělo roli přijmout?
Kristen: Po tom, co Charles produkoval On the Road, mě přesvědčil, že Olivier je pro mě ten pravý režisér. Scénář mě okamžitě dostal. Olivier mi řekl, že ho psal, aniž by na mě myslel. Ve skutečnosti už tam jeho pohled na umění byl. Řekněme, že moje přítomnost udělala některé pasáže trošičku víc vzrušující, díky mým předchozím zkušenostem.

Znala jsi jeho filmy?
Kristen: Sils Maria se velmi liší od jeho předchozích filmů, je tichý a přemýšlivý. Juliette ho nechala napsat dvě generace ženských umělkyní - to, čeho se kvůli umění vzdají a co na oplátku získají zpátky.

Je to filmař, který natáčí krásně rytmicky...
Kristen: Opatrně si organizuje scény, ale nikdy jsem si nepřipadala utlačovaná. Měla jsem pocit, jako bych tančila s hlavním kameramanem, který mě zachytil, když jsem šla dál, než se předpokládalo. Natáčení bylo velmi volné, plynulé a poklidné. To je to, co dělá některé scény, obzvláště ty divadelní, tak plné života.

Pár slov o spolupráci s Juliette Binoche?
Kristen: Oh, můj bože, jsme tak odlišné! Ona si vše opakuje. Já se svoje repliky naučím dvacet minut před každou scénou. Jsme si podobné, ale náš způsob, jakým se k věcem dostáváme, by nemohl být víc odlišný.

Jsi obklopená zástupem asistentů. Inspirovala ses jimi pro svou roli?
Kristen: Strašně moc! Je to velmi zajímavá dynamika. V momentě, kdy si moje postava uvědomí, že reaguje pouze na příkazy, ale může ze sebe vydat víc, odchází. Viděla jsem profesní vztahy, které se rozpadly. Je to smutné, protože je to tvrdá práce, která vás provází dnem i nocí. Zbožňuju filmy o natáčení filmů.

V Maps to the Stars Davida Cronenberga, který tu v Cannes také soutěží, Robert Pattinson hraje asistenta filmové hvězdy. Viděla jsi film?
Kristen: Ještě ne! Podívám se.

Pět let po Adventurelandu jste se s Jessem Eisenbergem sešli v American Ultra Nimy Nourizadeha.
Kristen: S Jessem máme skvělý vztah. Nebojíme se ukázat naši nervozitu. Je to velmi komerční akční komedie, ale bereme ji opravdu vážně. Souhlasím s tím, co řekla moje postava v Sils Maria: Když je to provedeno dobře, komerční film ve vás může něčím pohnout. Což není vždycky ten případ u náročnějších filmů.

LeMonde, Via @Gossipgyal, Překlad do aj pomocí Google translate Via TeamKristenSite, proto může být rozhovor chvílemi... off.

Cannes: Vyhlašovací ceremoniál

24. května 2014 v 18:10 | Ajjinka |  Události

Dnes v 18:15 začíná živý přenos z červeného koberce slavnostního vyhlašovacího ceremoniálu 67. ročníku filmového festivalu v Cannes. Držte palce, aby si Kristen či Clouds of Sils Maria odnesly nějaké ocenění. Zatím se neví, jestli budou Kristen, Juliette, Chloe a Olivier přítomni, ale pořád v Cannes jsou, takže třeba je tam uvidíme :)

LIVE STREAM

Kategorii nejlepší herečka v Cannes vyhrála Julianne Moore, Kristenina co-star ze Still Alice, za Maps to the Stars! :)))

Kristen na focení v Cannes (24. 5. 2014)

24. května 2014 v 13:18 | Ajjinka |  Akce
Jsem hrozně ráda, že Kristen se v Cannes ještě chvíli zdrží, a když budeme mít hodně velké štěstí, vážně by se mohla večer objevit na slavnostním vyhlašování. Jak můžete vidět na téhle behind the scenes fotce, dočkáme se nových fotek :3 A na světě je i první rozhovor a jsem si jistá, že u jednoho nezůstaneme :))A další várka fotek. Kristen vypadá opravdu fantasticky! Celá v Chanelu :3 Mám radost, protože se objeví i nějaké videorozhovory!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


A samozřejmě chvíle pro tisk :) A fanoušky! :) Barevný top také od Chanelu.


Clouds of Sils Maria půjde do českých a slovenských kin!

23. května 2014 v 23:50 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

OMG, OMG! Tohle je naprosto fantastická novinka! Společnost Film Europe odkoupila práva k filmu Clouds of Sils Maria a postará se tak o jeho distribuci v České a Slovenské republice!!! Zatím nemám podrobnější info, ale jakmile se ke mně donese, podělím se o něj s vámi. Uh, já jsem TAK nadšená!!! :))

Sils Maria (Clouds of Sils Maria) - Jeden z nejuznávanějších a nejúspěšnějších francouzských filmařů dneška, Olivier Assayas, přivezl do přímořského letoviska již svůj 15. snímek, které spolu s ním přijely představit dvě okouzlující herečky - jedinečná a vždy úchvatná Juliette Binoche a mladá, velmi talentovaná kráska Kristen Stewart. Film o našich vztazích k minulosti, která nás formovala. Jeho záměrem není cokoliv objasňovat, spíše hledat klíče k naší vlastní identitě, díky které jsme tím, čím jsme a která nás stále posouvá kupředu.

Za echo moc děkuju Lucce! :3, FilmEurope

Clouds of Sils Maria Cannes Premiere - Master Post

23. května 2014 v 20:32 | Ajjinka |  Master Posts

INFORMACE | FOTKY | VIDEA