Červen 2014

Selfie Kristen a Cole z magazínů Flaunt

30. června 2014 v 18:54 | Ajjinka |  Osobní fotky
Kdo sem chodí už delší dobu, určitě ví, že osobní fotky Kristen jsou něco, co se tak často neobjevuje, proto si určitě dokážete představit tu radost, když se vynořila tahle úžasná selfie fotka Kristen a její fenečky Cole, kterou našla při natáčení Camp X-Ray! :) Fotka byla zveřejněná v novém selfie čísle magazínu Flaunt, který slaví patnácté narozeniny a získal přes 1000 selfie fotek od svých přátel, se kterými za svou dlouhou dobu působení spolupracoval. Momentálně jsem ve stavu, kdy se jen se utápím v téhle úžasné roztomilosti! Vypadá to, že fotka byla pořízena 13. srpna 2013 :)


Kristen a Second Sunrise?

30. června 2014 v 12:43 | Ajjinka |  Second Sunrise

Pamatujete, když jsem psala zmatený článek o tom, že Kristen něco natáčí v Nashvillu a nakonec se ukázalo, že režíruje videoklip pro svou kamarádku Sage Galesi ze Sage (+ The Saints)? Výborně, tak si trochu té zmatenosti připomeneme! :D Kdo nemá trpělivost, může přeskočit na poslední odstavec, případně dát křížek v pravé horní části obrazovky :P

Všechno to začalo tím, když mlaďounká herečka RG Brannan na Facebooku napsala: "Stane se něco VELKÉHO, zatím nemůžu říct co, ale něco strašně úžasného. Chci to TAAAAK moc říct, ale nemůžu. Má to něco společného s upíry a s Kristen Stewart, to je vše, co teď můžu říct."

Kdo zná náš CSI Fandom, lidi začali hledat a narazili na jeden projekt s názvem Second Sunrise, u kterého momentálně probíhá 31denní finanční sbírka, aby se mohl uskutečnit. Krátká synopse:

Upír kmene Navaho Lee Nez a krásná agentka FBI Diane Lopez musí překonat své rozdíly, aby zastavili smrtící měniče a plutonium hledajícího šílence.

Film režíruje Joanelle Romero a mezi herci se ukáže kromě RG Brannan také Sage nebo herec A Martinez. Ve videu, které je přiložené na stránce, kde se na projekt vybírají peníze, režisérka filmu říká "do projektu máme zapojenou tu nejúžasnější herečku", což sice nic neznamená, ale přijde mi moc nahodilé, aby schválně zmiňovala Kristenino jméno, když připomene Sagein klip. Včera zároveň někdo přispěl do sbírky deseti tisíci dolary (z vysněných 350 000): "Obdrželi jsme náš první 10 000 dolarový příspěvek. ANO, neochvějná víra. Děkujeme ti, Příteli.".

Zatím bych nad tím nedělala žádné velké závěry, uvidíme, jestli se dozvíme něco nového. Ani bych se nedivila, kdyby Kristen nějakým způsobem podpořila, i když režisérka filmu tvrdí, že s projektem Kristen nemá nic společného. Druhá možnost je to, že si RG Brannan něco špatně vyložila, což je taky dost možné. No, budeme se muset nechat překvapit :)Kristen a Juliette pro Canal+

28. června 2014 v 17:57 | Ajjinka |  Videorozhovory

Konečně jsme se dočkali rozhovoru z Cannes s Kristen a Juliette pro Canal+. Bohužel je video opět nepříjemně předabované do francouzštiny... Doufám, že se objeví anglický přepis, něco slyšet je, ale nebudu to lámat přes koleno a snažit se to odposlouchat. Kristen je opět neuvěřitelně vášnivá, stejně jako ve většině svých rozhovorů. A společně s Juliette jsou úžasné, těším se na další promo Clouds of Sils Maria a jejich další spolupráci v The Big Shoe! :) K videu se dostanete klasicky po kliknutí na úvodní obrázek.

EDIT: Přidáno video s anglickými titulky! Velké díky patří ItsOkToBeYou


Pokračování Snow White and the Huntsman bez... Snow White?

27. června 2014 v 0:29 | Ajjinka |  Novinky

Oh...

...

Podle nejnovějšího článku serveru The Wrap se s Kristen v hlavní roli v pokračování Snow White and the Huntsman nepočítá. Vypadá to, že studia Universal Pictures a Roth Films nakonec jednají s režisérem Frankem Darabontem (Zelená míle), aby se ujal režisérského křesla u pokračování, oficiální nabídku však ještě nedostal.

Scénář pokračování ještě nebyl dokončen, ale pokud se Kristen k projektu vrátí, objeví se pravděpodobně v menším cameu či v několika málo scénách. Příběh by se tedy měl zaměřit na Chrise Hemswortha, který se ve filmu představil jako lovec. Film je naplánován na rok 2016.

Podle serveru THR se počítá i s Charlize Theron, což podle mě nedává moc smysl. Víceméně je to i jedno, s Chrisovým natáčecím rozvrhem si Universal stejně počká, než bude mít na případné pokračování čas. A bůhví, jestli se do projektu bude vůbec chtít zapojit. Škodolibě bych si přála, aby od té jejich komedie taky odstoupil.

A já jsem neuvěřitelně zklamaná. Má vůbec smysl nějaké takové pokračování plánovat? Ani ne, díky. Ale nezoufejme, Kristen má před sebou i bez SWATH2 hromadu skvělých projektů! Tím si můžeme být jistí.

EDIT: Údajně má jít o spin-off s názvem The Huntsman.


Novinky o Camp X-Ray již brzy

26. června 2014 v 22:39 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Konečně!!! Zatím to opravdu vypadalo, že distribuční společnost IFC Films úplně zapomněla, že má pod sebou Camp X-Ray. Kromě toho, kdy bylo na začátku roku oznámeno, že práva k filmu zakoupilo právě toto studio, se ke Camp X-Ray prakticky vůbec nehlásilo. Jasně, jejich slovo "brzy" může znamenat cokoliv, ale beru to jako velký pokrok. Snad se něčeho dočkáme opravdu BRZY! Pokud premiéra proběhne vážně v říjnu, jak tvrdil režisér Peter Sattler, už by bylo načase zveřejnit minimálně teaser trailer.

"Novinky o Camp X-Ray již brzy. Zůstaňte ve střehu..."


Další nové portréty z Cannes

24. června 2014 v 22:42 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014

Objevilo se šest nových portrétů z Cannes, poslední dva už jsme viděli, ale protože jsou super, dávám je sem znovu. Kristen tu má na sobě barevný top Chanel. Doufám, že se objeví ještě nějaké fotky, vůbec bych se nezlobila!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Tara Swennen o teniskách na červeném koberci

23. června 2014 v 17:23 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen

Stylistka Tara Swennen, která nám tu společně s Kristen už nějakou dobu zdobí místní layout, dělala rozhovor, ve kterém krátce zmínila Kristen. Zrovna touto otázkou naráží na tenisky Chanel, které měla Kristen na premiéře Clouds of Sils Maria v Cannes.

Pustila jsi Kristen Stewart v teniskách na červený koberec. Byl to její nápad nebo tvůj? Co si o tom looku myslíš jako celku?
Tara: Původně se Kristeniny tenisky na červených kobercích objevovaly z nutnosti. Neustále se zraňovala na natáčeních, protože miluje, když dělá kaskadérské kousky sama. Ve skutečnosti je to holka, co denně nosí tričko a džíny, stejně jako já. Takže jsme to přijaly a udělaly z toho součást jejího looku.


Juliette Binoche se přidala k The Big Shoe!

23. června 2014 v 15:13 | Ajjinka |  The Big Shoe

Vypadá to, že Kristenina co-star z Clouds of Sils Maria Juliette Binoche, se přidala k obsazení The Big Shoe! Pravděpodobně tak nahradila Elizabeth Banks, která od filmu nedávno odstoupila. Juliette si tedy nejspíš zahraje terapeutku, která je najatá rodinou nadějného návrháře bot. Film byl zároveň prodán do Evropy, ale přesnější informace ještě nejsou dostupné. Natáčení by mělo proběhnout ještě tento rok v jižní Africe.


Cherie Currie vyrobila pro Kristen dračí lavičku

23. června 2014 v 13:14 | Ajjinka |  Zajímavosti

Zpěvačka Cherie Currie, kterou budete určitě znát ze skupiny The Runaways, se kromě zpěvu věnuje velmi zajímavému koníčku. Vyřezává sošky ze dřeva a musím říct, že její díla jsou opravdu nádherná. Proto se ani nedivím, že ji Kristen požádala, aby jí na zahradě vytvořila dračí lavičku.

"Tohle je lavička, kterou jsem v pátek (20. 6. 2014) dokončila ze zkamenělého (tvrdého jako beton) olivového kořenu, který byl odkrytý na svahující se straně Kristenina domova. Nikdy jsem neupravovala tak tvrdé dřevo jako tohle. Problémy se špínou, kameny (které rozbíjí vrtačky), kořeny, které mi říkaly, co můžu a co nemůžu udělat, a horko, které nás potkaly, byly výzvou (100 a něco dní). Není nic lepšího než se dostat zpátky do hry s něčím tak složitým. Že jsem v tomto kořenu dokázala najít draka a vytvořit funkční lavici je něco, na co jsem hrdá... a taky je pohodlná! Natírání začne příští týden a výsledek bude úžasný! ;-)"

Více fotek najdete na veřejném facebookovém albu. Není to tak dávno, co se objevily letecké paparazzi záběry Kristenina pozemku, kdo je viděl, určitě si všiml, že se celá její zahrada rekonstruuje.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Max Landis o traileru American Ultra

23. června 2014 v 11:45 | Ajjinka |  American Ultra

Moc často se nestává, že by Max Landis tweetnul něco, co by mě zajímalo, ale včera se tomu tak stalo. Přesněji odpověděl na otázku, kdy bychom mohli čekat trailer American Ultra:

"Pravděpodobně koncem tohoto roku." - @Uptomyknees


Jasně, mohlo by to být přesnější, ale už jen představa, že se traileru dočkáme nejspíš ještě tento rok, je opravdu velmi lákavá! :)

Nové info o Camp X-Ray - vyjde v říjnu!

23. června 2014 v 11:31 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Jak jsem s předstihem informovala, včera v LA proběhlo promítání Camp X-Ray, po kterém následovalo Q&A s režisérem Peterem Sattlerem a producentkou Ginou Kwon. Promítána byla stejná verze, která běžela již v lednu na Sundance a při Q&A jsme se dozvěděli pár nových informací, za které děkuju přeúžasným holkám ze StrictlyRobsten, i když jim tajně závidím fakt, že se objevují na hromadě akcí, kde bych sama chtěla být :D
 • Camp X-Ray v USA vyjde tento říjen.
 • Peter Sattler se postaral o to, aby film zaměřoval obě strany - jak amerických vojáků, tak držených muslimů.
 • Kristen měla vojenského konzultanta, kterého povolali, protože chtěla přesně vystihnout, jak se opravdoví vojáci chovají a jak co dělají.
 • Prý bylo velmi nápomocné, že se natáčelo v LA, protože měli nízký rozpočet.
 • Scéna na lodi, ze které jsme viděli paparazzi fotky, byla čistou improvizací.
 • Zdá se, že existuje hodně vymazaných scén s Kristen a Lanem.
 • Kristen prý byla pro roli Cole dokonalá. "MUSÍ to být Kristen, je perfektní!"
 • Peter už s Kristen pracoval na filmu Undertow (2004), kde se staral o kostýmy.
 • Po zhlédnutí The Runaways si byl Peter jistý, že pro film musí získat Kristen.
 • V opravdovém Guantanamo Bay je prý Twilight sága velmi populární.
 • Ve scénáři byl původně vtípek, kdy Laneho postava mluvila s Kristen o Breaking Dawn, tu však později Peter zamítl.
 • Opravdoví vojáci se po promítání Camp X-Ray na Sundance zastavili za Peterem a byli dojatí tím, jak přesný film byl.
Jak jsem psala, počítá se s premiérou Camp X-Ray v říjnu, tou dobou proběhne v New Yorku filmový festival, takže je dost možné, že se film ukáže právě tam. Doufejme, že Kristen v té době bude moct dorazit. Bohužel nové info o traileru jsme se nedozvěděli, ale už by to mělo být snad jen otázkou času.

Přípravy Equals pokračují

22. června 2014 v 16:10 | Ajjinka |  Equals

Víme, že natáčení filmu Equals, který byl ještě před začátkem natáčení, které začíná 4. srpna, prodán do 35 zemí, bude probíhat v Tokiu a Singapuru. Také víme, že se v Tokiu byl podívat režisér filmu Drake Doremus, ale nyní tu pro vás mám pár fotek od kameramana Equals Johna Guleseriana, který na tyto natáčecí lokace zamířil již na začátku června a zůstane na nich po čtyři měsíce, tedy až do konce samotného natáčení. Většina fotek byla pořízena v Singapuru, jedna (ta první) je z Tokia. Jasně, jsou to fotky míst, která si snadno můžete hodit do Googlu, ale je skvělé vědět, že už teď se na natáčení vše připravuje.

Jsem si jistá, že těch pár týdnů uteče jako voda. Pak už se dočkáme teamu Kristen, Nicholas Hoult a Guy Pearce v akci.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Charles Gillibert o Clouds of Sils Maria a Kristen

21. června 2014 v 16:30 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

A ještě je tu jeden nový rozhovor s Charlesem Gillibertem, producentem filmů On the Road a Clouds of Sils Maria, který mluví o celém projektu a jedné zajímavosti, o které jsme zatím nevěděli. Pokud chcete přeskočit k tomu, co se týká přímo Kristen, jde o poslední odstavec.

Odkud pochází ten nápad dalšího filmu Oliviera Assayase Sils Maria?
Charles: Olivier mi zavolal tři roky zpátky, když jsem ještě byl producentem u MK2 (pozn. francouzská distribuční společnost, má na starosti Clouds of Sils Maria a postarala se i o On the Road), a řekl mi o projektu o třech ženách různých generacích, které jsou na horské chatě. V Olivierových filmech je příroda často spojována s ubíhajícím časem. Režíroval také samé dobré herce. Tenhle konkrétní projekt byl dostatečně prostý, aby režisérovi ponechal dost kreativní svobody, takže jsem ho nadšeně vyslechl.

Juliette Binoche byla už obsazená v hlavní roli. Ona a Olivier chtěli pokračovat ve své spolupráci, po tom, co dělali na Summer Hours. Rok na to jsem opustil MK2, ale pořád jsem byl schopný rozpracovat tento film. Byl to dost komplikovaný projekt, protože jsme ho chtěli v angličtině, a s poněkud sofistikovanějším scénářem a s poměrně vysokým rozpočtem. Takže jsme do produkce museli poznat další čtyři partnery z Německa, Itálie, Švýcarska a Francie, i když jsme z Francie nedostali žádné dotace, protože film byl anglicky a to vyškrtává hodně projektů. Každopádně se nám nakonec podařilo získat několik evropských grantů, spolupracovali jsme s dalšími producenty a naším americkým partnerem Ezekielem.

Také jsme mluvili s Chanel, když už se jejich značka objevila ve scénáři. K filmu byli velmi vnímaví. Chanel nás v mnoha směrech podpořil a pokračoval v tom i při přípravách našich hereček na samotná promítání.

Olivier i já jsme ve filmu chtěli Kristen Stewart, ať to stojí, co to stojí. Setkal jsem se s ní na natáčení On the Road Waltera Sallese a byl jsem unešený její instinktivním a zároveň promyšleným hraním. Takže jsme jí poslali scénář. Uteklo dost času a my si začali myslet, že na tom nechce dělat, takže jsme kontaktovali jinou herečku (Mia Wasikowska), která od projektu později odstoupila kvůli další Alice in Wonderland. Nakonec se ukázalo, že se scénář ke Kristen Stewart vůbec nedostal. Takže jsem kontaktoval přímo ji, aby se věci daly do pohybu. Myslela si, že je scénář výtečný. Minulé léto jsme se sešli na natáčení s Chloe Moretz, Kristen a Juliette. Naše deadlines byly velmi blízko, ale Olivier pracuje rychle. Film je absolutně úžasný a jeho výběr do Cannes byl milým překvapením.

Docela by mě zajímalo, kolik skvělých scénářů takhle Kristen minulo... Snad jich moc nebylo!


Kristen kráce pro ELLE South Africa

21. června 2014 v 16:04 | Ajjinka |  Rozhovory

Dlouho jsme tu žádný rozhovor s Kristen neměli a zrovna dnes se objevil jeden pro ELLE. Bohužel se váže zpětně k Rosabotanice, takže jsou to vesměs věci, které jsme už několikrát četli. Čtyři otázky se mi celkem líbily, takže tady jsou. A nechci předbíhat, protože se to Kristen ani týkat nemusí, ale včera se v LA fotil nový photoshoot a vzhledem k tomu, že se focení zúčastnila i publicistka Ruth Bernstein, může to znamenat jen dvě věci - buď nový photoshoot Katy Perry nebo Kristen. Tak se nechme překvapit :)

Jak ses na tohle focení připravovala? Nebo tomu necháváš volný průběh?
Kristen: V tomhle případě jsem tomu nechala volný průběh. Velmi důvěřuju těm, se kterými jsme pracovali, a do poslední chvíle jsem vlastně nevěděla, o co půjde, což mám ráda. Líbí se mi, když mě tím někdo může provést. A u tohohle focení toho upřímně k přípravám moc nebylo. Co se mi na tom líbilo, bylo to, že jsem ze sebe nemusela dělat někoho jiného. Chtěli jsme zachytit něco přirozeného a s Craigem to jde snadno.

Jaké to je spolupracovat s Craigem McDeanem?
Kristen: Skvělé. Už jsem s ním jednou pracovala. Je zvláštní, že mám tendence říkat o všech fotografech, se kterými práci miluju, to samé, ale jakmile přijdete na focení a jste do něčeho nuceni, snažíte se získat jeden konkrétní záběr, už to není zábava. Myslím, že Craig nikdy nedovolí, aby se něco takového stalo. Vždycky to nechá volně probíhat a pak je z toho schopný vybrat takové záběry, které jsou opravdu krásné. Pak se na to díváte zpětně a říkáte si: 'Jak se tohle stalo? Byli jsme tu tak pět minut!'. Dokáže zachytit moment, nesnaží se něco vykonstruovat a vynutit to.

(Mluví o květinové vůni Rosabotanicy.) Takže jsi v té magické a zvláštní zahradě, měla bych předpokládat, že jde o tvoji zahradu? Máš zahradu? Máš na ni čas?
Kristen: Ne, zahradu nemám. Ale ráda bych. Ráda bych měla bylinkovou zahradu. Ale zatím nemám žádnou. Bylinky bych rozhodně dokázala dobře využít, ale momentálně netrávím doma dostatek času.

Máš nějakou oblíbenou květinu?
Kristen: Myslím, že moje oblíbená květina je gardédie. Ta vůbec se mi líbí nejvíc. Zbožňuju ji. Neřekla bych, že umím přiřadit vůně k dalším květinám, ale k téhle ano, protože ji znám.

Celý rozhovor si můžete přečíst tady.

První fotka z American Ultra!

19. června 2014 v 20:01 | Ajjinka |  American Ultra
Panika! Na tohle jsem nebyla připravená, ale režisér Nima Nourizadeh na to nebere ohledy, za což mu neskutečně děkuju! Tuhle úžasnou fotku Kristen (Phoebe) a Jesseho (Mikea) z American Ultra, která byla pravděpodobně pořízena při zkouškách před natáčením, protože Kristen má ještě tu broskvovou barvu a Jesse nemá dlouhé vlasy, zveřejnil na svém Instagramu se slovy: "Dokončil jsem natáčení American Ultra a odjíždím z New Orleans. Tohle natáčení jsem si šíleně užil. Budou mi chybět všichni, co se na projektu podíleli, obzvláště tihle dva. Jesse Eisenberg a Kristen Stewart. Teď mířím do New Yorku editovat."

Ne, na tuhle dokonalost nejsem vůbec připravená! :) Uá, dejte mi film! Nemůžu z těch jejích vlasů, škoda, že si je nenechala i pro film, ty růžové konečky jsou prostě perfektní.Guy Pearce o spolupráci s Kristen

18. června 2014 v 23:47 | Ajjinka |  Equals

Jak jsem říkala - nastalo novinkové ticho, takže se připravte na články, které budou v podstatě o ničem. Třeba tenhle bych sem normálně nedávala, ale protože nechci, aby to tu úplně stálo, přidám ho. Guy Pearce momentálně v New Yorku propaguje svůj nový film The Rover společně s Robem Pattinsonem a v rozhovoru pro Good Day Philadephia padla zmínka o Equals, ve kterém si má zahrát po boku Kristen. Přesněji moderátorka řekla: Taky jsi pracoval s Kristen Stewart.. Guy řekne: "Ještě jsem s ní nepracoval, ale budu, pravděpodobně."

Upřímně... trochu mě to slovíčko pravděpodobně znervózňuje, je fakt, že třeba postava Victorie v American Ultra se přeobsadila třikrát, takže není v podstatě nikdy nic úplně jasné, dokud se herci nepostaví na plac, ale i tak. Fakt by mě mrzelo, kdyby se Guy z nějakého důvodu nemohl projektu účastnit.


Snad se brzy dozvíme novinky o Camp X-Ray

16. června 2014 v 23:50 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Kolem Camp X-Ray se už pěkně dlouhou dobu nic nového neobjevilo. Tedy byly tu náznaky, kdy to vypadalo, že by film mohl vyjít již tento podzim, ale nic oficiálního oznámeno nebylo. To by se však mohlo změnit tuto neděli, kdy v Los Angeles proběhne promítání filmu, po kterém bude následovat Q&A s režisérem Peterem Sattlerem a producentkou Ginou Kwon. Doufám, že se dozvíme něco o datu, kdy se film dostane do kin, nebo alespoň kdy konečně uvidíme nějaký ten trailer! :)


Kristen v LA (15. 6. 2014)

16. června 2014 v 22:27 | Ajjinka |  Zajímavosti

Obvykle sem paparazzi fotky nedávám, ale když se objevily nové snímky ze včera z LA, dávám je sem jako důkaz, že v něm Kristen doopravdy je. Zároveň bych zavedla dvě svět obohacující diskuze.
 • Jakou myslíte, že bude mít Kristen barvu vlasů jako Nia v Equals?
 • A proč nás neustále trollinguje se svým tetováním? :D (foto)
Pište své názory, jsem jedno velké ucho, tedy... oko :)

Clouds of Sils Maria na Be2Can

16. června 2014 v 18:56 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

Mám skvělou zprávu pro všechny, kteří mají v plánu zajít na film Clouds of Sils Maria ještě předtím, než se dostane normálně do 'oběhu'. Už jsem psala, že se o českou a slovenskou distribuci postará distribuční společnost Film Europe, ta nyní připravila první ročník filmového festivalu Be2Can, na kterém představí zajímavé snímky z mezinárodních filmových festivalů v Berlíně, Benátkách a Cannes. Mezi promítanými filmy samozřejmě nebude chybět ani film Oliviera Assayase Clouds of Sils Maria. Přesný termín promítání zatím znám není, ale termíny samotných festivalů už známy jsou:

Praha (kino Lucerna) & Brno (kino Art): 24. - 29. 9. 2014

Bratislava (Kino Film Europe): 30. 9. - 5. 10. 2014

Jakmile budou přesné termíny, kdy se na film budete moct vydat, samozřejmě o tom napíšu. Myslím, že je naprosto skvělé, že jsou rovnou tři místa konání, protože se tak festival stane přístupnější více fanouškům. Na filmy může dorazit naprosto každý, kdo si ve výše vypsaných kinech zakoupí vstupenky. Jakmile přijde čas, kdy se budou dát zakoupit, přidám sem pro jistotu odkazy přímo na daná kina.

Nová fotka z Cannes v magazínu Studio Ciné Live

15. června 2014 v 17:42 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
Chjo, fakt mě mrzí, že se fotky z Cannes objevují tak pomalu a navíc po kouskách. Jsem si totiž víc než jistá, že si jich u sebe fotografové syslí mnohem víc, přece neudělají jednu fotku a šmitec, no ne? :D Tahle je z červnového čísla magazínu Studio Ciné Live.