Červenec 2014

Budou mít všechny ženy v Equals krátké vlasy?

31. července 2014 v 18:22 | Ajjinka |  Equals

Herečka Aurora Perrineau, která si v Equals zahraje postavu Iris, maminku, jejíž dítě se narodí s pláčem - znakem toho, že má emoce, kvůli čemuž bude muset být posláno do Skrýše, kam jsou přemístěni všichni, kdo se SOS (syndromem, který aktivuje jejich lidské emoce) nakazí, zveřejnila na Twitteru svou novou fotku. Aurora do Tokia dorazila před pár dny a dnes zveřejnila snímek svého nového účesu. Budou mít všechny ženy v této futuristické romanci krátké vlasy? Je to dost možné. Kristen už se ostříhala a dost pochybuju, že by se i Aurora dobrovolně vzdala svého dlouhého hára.

Když si shrneme to, co už víme, můžeme si o filmu udělat celkem solidní obrázek. Muži musí být hladce oholeni a mít krátké vlasy. Ženy musí mít přirozenou barvu vlasů a nyní to vypadá, že je budou muset mít i krátké. Líbí se mi, jak je všechno promyšlené, rozhodně se zdá, že nad scénářem a celým Equals vesmírem někdo opravdu zapřemýšlel :) Natáčení začíná již za čtyři dny!


Nové fan fotky z Tokia (31. 7. 2014)

31. července 2014 v 11:00 | Ajjinka |  Fan fotky
Z Japonska tu máme z dnešního rána dvě nové fotky, kdy si Kristen a Nicholas zašli na sushi. Tyhle fotky ráda nemám, když ani neví, že je někdo fotí, ale je hezké je zase vidět :) Na těchhle záběrech opravdu vyniká, o kolik je Nick vyšší. Je dokonce i vyšší než Rob Pattinson! :D

EDIT: Přidána ještě jedna fan fotka, všechny se vám kliknutím zvětší.EDIT: Objevila se ještě jedna fotka, na které Kristen s Nicholasem kupují nože. Respektive jde o nože na sushi a vzhledem k tomu, že je Kristen náruživá kuchařka, není to nic překvapivého :)Facebooková skupina Camp X-Ray

29. července 2014 v 17:25 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Vypadá to, že si americká distribuční společnost IFC Films konečně někde sehnala mozek a začala kolem Camp X-Ray, který měl premiéru již v lednu tohoto roku na festivalu v Sundance, něco dělat. Momentálně založila uzavřenou facebookovou skupinu, jejíž fanoušci údajně dostanou exkluzivní informace jako první. No, upřímně jsem dost skeptická, ale budiž. Pokud se chcete přidat, stačí kliknout na fotku Amy Cole výše :)

Kristen na coveru magazínu Télérama

29. července 2014 v 16:53 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
Máme tu nový portrét Kristen z Cannes, tentokrát pro francouzský magazín Télérama. A vzhledem k tomu, že je Kristen na coveru, doufám, že se objeví i nějaké další fotky, nový rozhovor je jistý, jsem zvědavá, jaký bude :) Kristen tu vypadá přenádherně, a když na fotku kliknete, ve vedlejším okně se vám zvětší.


Jesse Eisenberg krátce o Kristen & American Ultra

29. července 2014 v 13:27 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen

Jesse Eisenberg odpovídal na otázky fanoušků a v jedné ze svých odpovědí zmínil Kristen. Většina asi víte, že si Kristen zahrála s Jessem ve dvou filmech - ve filmu Adventureland a American Ultra, který se nedávno v New Orleans dotočil. V druhé otázce mluví přímo o American Ultra.

Jen jsem chtěla vědět, jaké bylo pracovat podruhé s Kristen Stewart na American Ultra?
Jesse: Myslím, že Kristen a já máme podobný styl práce a podobné vnímání. Očividně je úžasná herečka a také je v obou filmech, na kterých jsme dělali, velmi vtipná. Oba filmy v sobě mají komediální tón, ale dost neobvyklý.

Můžeš nám říct trošičku víc o American Ultra? :)
Jesse: Právě jsme s natáčení tohohle filmu skončili, takže je trochu brzy na jeho souhr, ale bylo úžasnou zkušeností hrát tuhle roli. Roli chlápka, jehož život nemá žádný směr a který zjistí, že mu vymývali mozek, aby byl bojovníkem vládního programu založeném na MK-Ultra programu ve Státech. Z velmi osobního a intimního příběhu mé postavy a jeho přítelkyně, kterou hraje Kristen Stewart, se stane stylizovaný film v pohybu o tomhle chlápkovi, po kterém začnou jít.


Nové fan fotky z Tokia (28. 7. 2014)

28. července 2014 v 18:45 | Ajjinka |  Equals

Awww!!! Vypadá to, že se Kristen a Nicholasem v Tokiu skvěle baví! Máme tady dvě nové fan fotky z dnešního dne, přesněji z Robot Restaurant v tokijské části Shinjuku, které jsou toho důkazem. Vlastně jsou tři s Kristen, no, vidíte sami. A jak si můžete všimnout, Kristen už má hnědé vlasy! Dalo se celkem očekávat, že půjdou do nějaké přirozené barvy, protože to film víceméně vyžaduje. Taky jsou o něco kratší, snad se dočkáme i lepších fotek. Nicholas Hoult do Tokia vyrazil hned v sobotu po jeho návštěvě Comic Conu v San Diegu. K první fotce fanynka připsala: "Ten moment, kdy vám Nicholas Hoult photobombí fotku s Kristen Stewart.". Obě fotky se vám kliknutím ve vedlejším okně zvětší.

EDIT: Přidány další čtyři fotky. Nick je vážně zabiják, ta třetí fotka! :D

List of Affiliates

26. července 2014 v 21:04 | Ajjinka |  O blogu

Už nějaký čas zpátky jsem psala o tom, že trochu proberu affiliates. Myslím, že nejde o žádné drastické změny, pár blogů jsem sice smazala, ale opravdu jich bylo jen pár. Zároveň jsem si dvě úžasné slečny přidala k sister sites, protože jsem si je strašně oblíbila. Samozřejmě nic nečekám na oplátku, prostě vás jen chci mít v téhle kolonce :) Zároveň - kdyby se našel někdo, kdo by se chtěl v životě ochudit a přestat být se mnou affs, stačí napsat!


http://KStewartFans.livejournal.com
http://Team_KBitch.livejournal.com
http://TeamKristenSite.blogspot.com
http://FierceBitchStew.livejournal.com
http://StrictlyRobsten.com
http://SWATHFanSite.blogspot.com
http://KrisbianSite.blogspot.com
http://StewartChile.com
http://KristenAndRobert.net


http://StewartLawrence-Fan.blog.cz
http://K-Stewart-Fan.blog.cz
http://Iheart-Fanning.blog.cz
http://MKunis-NDobrev.blog.cz
http://TatianaMaslany.blog.cz
http://EvansChris.blog.cz
http://Lovely-AnneHathaway.blog.cz
http://EmmaStone-HQ.blog.cz


http://SamClaflin.blog.cz
http://HolmesSherlock.blog.cz
http://Jaja-Beruska.blog.cz
http://The-WalkingDead.blog.cz
http://S-Ronan.blog.cz
http://LinLohanCZ.blog.cz
http://StreepMeryl.blog.cz
http://Lana-Del-Rey-Daily.blog.cz
http://Best-Actresses.blog.cz
http://Arrow-Web.blog.cz

MAŽU (3)

Doufám, že moje rozhodnutí budete respektovat, nejsou v tom žádné hard feelings, prostě je čas udělat krok dál. Do budoucna vám přeju mnoho dalších blogařských i osobních úspěchů :)

http://Jessica-Alba-Online.blog.cz - Jessicu mám ráda, ale zjistila jsem, že o ní vážně nepotřebuju sledovat novinky. Když ji uvidím ve filmu, jedině dobře, ale tím to asi končí.

http://Browning-Daily.blog.cz - Emily je skvělá, těším se na její budoucí filmy, ale tvůj blog není zrovna nejaktivnější a to je pro mě asi to nejdůležitější, promiň.

http://Norman-Reedus.czin.eu - Norman je borec, pořád ho sleduju na blogu u Kelsey, tvůj blog přes měsíc stojí, nevím, co se děje, je to škoda.

Portréty z Cannes v HQ

26. července 2014 v 21:00 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014

Poslední tři portréty tu máme nyní v HQ kvalitě. Já jsem z nich nadšená, kvalita prostě udělá své :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Jacki Weaver krátce o Equals

25. července 2014 v 19:19 | Ajjinka |  Equals

Není to tak dávno, co jsem psala o tom, že se Jacki Weaver pravděpodobně přidá k obsazení Equals a myslím si, že tenhle krátký úryvek dokazuje, že se tomu tak doopravdy stane :)

"Ještě jsme smlouvu nepodepisovali, ale scénář je fantastický a Drake Doremus (režisér) je úžasný. Je mu teprve 31 let a má za sebou pět filmů. Scénář jsem si zamilovala a opravdu se těším na spolupráci s lidmi jako Nick Hoult, Kristen Stewart a Guy Pearce. Natáčení v Tokiu bude taky skvělé. Moje vnouče je Japonec, moje dcera se za jednoho provdala, takže to bude úžasné."


Kristen v Japonsku (25. 7. 2014)

25. července 2014 v 14:29 | Ajjinka |  Equals

Kristen před pár minutami bezpečně dorazila na tokijské letiště, kde na ni čekalo pár jejích fanoušků, takže tu máme hned první fan fotku! :) Vždycky, když byla Kristen v Japonsku kvůli propagaci nějakého filmu, všichni byli opravdu hrozně milí, jsem si jistá, že jí místní fanoušci i po skoro jedenáctihodinovém letu, který měl navíc dvě hodiny zpoždění, udělali radost :) Fanouškům se podepsala a snad se dočkáme i více fotek. Celkem se mi japonské časové pásmo zamlouvá, jsou jen o sedm hodin před námi, takže pokud se za její pobyt objeví něco nového, získáme to v poměrně rozumnou dobu :)


Na letišti žádní paparazzi nebyli, ale fanouškovský fotek je celkem dost :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nová fotka z příprav Met Gala 2014

25. července 2014 v 10:53 | Ajjinka |  Osobní fotky
Máme tu další úžasnou fotku, kterou zveřejnil Kristenin kadeřník Adir Abergel, od kterého jsme tu už jednu fotku z příprav na letošní Met Gala měli. Aneb Další selfie fotka © Kristen Stewart :)

"Moje krásná kamarádka před Met Gala. Strašně mi tahle úžasná holka chybí!"Kristen už míří do Tokia

25. července 2014 v 0:22 | Ajjinka |  Equals

Wow. Do natáčení Equals zbývá 11 dnů, ale vypadá to, že Kristen už je na cestě do Japonska! Není to úplně potvrzená informace, druhá možnost je ta, že si z nás Kristen a její make-up artista, který na Instagramu zveřejnil fotku svého pasu, označil Kristen a napsal "Jdeme na to!", na což ona napsala "Tohle je to nejhorší", dělají srandičky, což je taky klidně možné. Jsem ale spíš toho názoru, že už Kristen doopravdy míří směr Japonsko.

Nejsem si jistá, jak přesně bude její pobyt probíhat, přece jen jde o dost dlouhé natáčení (od 4. srpna minimálně do 14. září). Dost možná bude v natáčení mít i nějaké volno, ale dost pochybuju, že by se jí vyplácelo cestovat zpátky do US. Alespoň doufám, že se objeví nějaké fotky, abychom mohli vidět Kristenin finální účes, ve kterém se nám představí jako Nia po boku Silase v podání Nicholase Houlta. Lidé v Japonsku jsou vesměs velmi milí, takže se trochu bojím, že se moc fotek nedočkáme... Třeba nás prostě čekají jen další dva měsíce naprostého ticha.

EDIT: Tak ano, Kristen už je opravdu na cestě do Japonska, včera byla vyfocena na letišti LAX v LA. S sebou měla kytaru a její vlasy byly pořád stejné, takže k finálním úpravám nejspíš dojde až přímo v Tokiu. Podle @HoultBR se Nicholas do Japonska vydá hned po svém panelu na Comic Conu v San Diegu. Pak budou moct začít před natáčením zkoušet.

EDIT2: Konečně chápu Kristenin komentář, jejich let měl totiž dvě hodiny zpoždění. A stejný make-up artista pracoval již na American Ultra :)

Dakota Fanning zmínila Kristen

24. července 2014 v 16:34 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen

Určitě víte, že Kristen a Dakota Fanning jsou skvělé kamarádky. Dakota v rozhovoru pro Teen krátce Kristen zmínila, stejně tak videoklip Jenny Lewis Just One of the Guys.

Hudba je velkou součástí filmu Very Good Girls a score k němu je od úžasné Jenny Lewis. Měla jsi šanci vidět její nový videoklip s Kristen Stewart a Anne Hathaways?
Dakota: Viděla jsem ho! Kristen je jednou z mých nejbližších kamarádek, takže jsem o klipu věděla, když ho natáčela. Byla vážně zábava pracovat s Jenny. Je si blízká s Naomi (Foner, režisérka filmu) a já byla nadšená, že jsem ji mohla poznat! Hudba ve filmu je podle mě opravdu úžasná."


Trailer Fifty Shades of Grey

24. července 2014 v 14:38 | Ajjinka |  Ode mě
Vím, že tohle sem vůbec nepatří, i když trochu ano, když si E. L. James při psaní původní Twilight FanFiction Master of the Universe pod hlavními postavami představovala Kristen a Roba. Každopádně byl zveřejněn dlouho očekávaný trailer Fifty Shades of Grey, který vypadá skvěle. Jamie je sexy, až to bolí, výtahová scéna má ty správné grády, jak jsem chtěla, a Dakota mi snad i celkem začne sedět. Takže... za sedm měsíců v kině! :D Co vy, četli jste knihy? Líbí se vám trailer? Půjdete na film? Nebo patříte mezi zapřísáhlé hatery? :)


Still Alice míří na TIFF 2014!

22. července 2014 v 16:22 | Ajjinka |  Still Alice

ANO, ANO! Před malou chvilkou skončila první tisková konference oznamující filmy, které se objeví na letošním ročníku filmového festivalu v Torontu. Mezi vyhlášenými snímky byl i film Still Alice, ve kterém si Kristen zahrála po boku Julianne Moore a Aleca Baldwina! Festival bude probíhat od 4. do 14. září, takže je dost možné, že se jej Kristen ani nezúčastní, jelikož v té době bude natáčet v Singapuru film Equals, ale... Uvidíme! Já mám neskutečnou radost, protože se teď určitě brzy dočkáme minimálně nových informací a třeba i traileru! Dnes bylo vyhlášeno pouhých 60 titulů z celkových 263, doufat tak můžeme i v další filmy :)

EDIT: A také tu máme novou stillsku z filmu s Julianne Moore jako Alice :)BTS fotka z natáčení klipu Jenny Lewis

22. července 2014 v 16:13 | Ajjinka |  Zajímavosti
Z natáčení videoklipu Just One of the Guys od Jenny Lewis se objevila nová behind the scenes fotka :)Datum australské premiéry Still Alice?

21. července 2014 v 12:23 | Ajjinka |  Still Alice

Podle australského serveru FilmInk proběhne premiéra filmu Still Alice v Austrálii 29. ledna 2015. My jsme zatím věděli, že se filmu pravděpodobně dočkáme ještě tento rok na podzim, což je stále dost možné, protože jde zatím jen o první datum spojované s filmem, můžou tu být další (doufejme, že i u nás a na Slovensku), která se vejdou ještě do roku 2014. Je ale skvělé, že se objevilo něco nového, je tak vidět, že se producenti snaží a film získává další distributory na nových územích :)

FilmInk, @Mel452 (které závidím, protože jsem včera zjistila, že telefonovala s Kristen a Chrisem Hemsworthem, když při propagaci SWATH dělali rozhovor v místním rádiu a bavili se jako staří známí! :D)

Boty pro The Big Shoe už se vyrábí

19. července 2014 v 19:46 | Ajjinka |  The Big Shoe

Anton Ernst, producent filmu The Big Shoe, sem tam něco napíše na Twitter. Momentálně nás upozornil, že boty, které se objeví ve filmu, který bude o mladém návrháři bot, jsou už ve výrobě. Od samého začátku je s filmem spojována Georgina Goodman, obuvní návrhářka z Anglie, která se tedy dost pravděpodobně stará právě o tyto nové botky.

"Boty, které se objeví v THE BIG SHOE, jsou právě vyráběny. Už je skoro čas začít s pre-produkcí."Kristen v Los Angeles (16. 7. 2014)

17. července 2014 v 14:03 | Ajjinka |  Zajímavosti

Dnes se objevilo pár paparazzi fotek ze včerejšího dne v Los Angeles, na kterých je Kristen a její kamarád CJ. Vzhledem k tomu, že byla na místě i její publicistka Ruth (blondýnka vlevo), troufám si tvrdit, že šlo s největší pravděpodobností o nějakou pracovní záležitost. Zároveň má Kristen nalakované nehty, což u ní moc často nebývá. Teď se jen modlit. Vůbec bych se nezlobila, kdybychom dostali nějaký nový photoshoot nebo rozhovor, ideálně obojí! :)


Pár novinek o natáčení Equals

17. července 2014 v 5:51 | Ajjinka |  Equals

Mám tu nějaké nové info o natáčení Equals. Už jsme věděli, že se má natáčet v Japonsku a Singapuru, nyní už víme, že se začne Tokiem, kde natáčení odstartuje již 4. srpna. To se pak přesune do Singapuru, kde se bude natáčet od 4. do 14. září, dá se tedy předpokládat, že 14. září bude i den poslední klapky.

V Singapuru momentálně probíhají konkurzy na extras a jsou u nich celkem zajímavé požadavky. Když opomenu fakt, že musí zájemci mluvit skvěle anglicky a mělo by jim být mezi 20-50 let, muži musí být například ochotní se ostříhat na krátko a být hladce oholeni. Ženy musí mít pro změnu přírodní barvu vlasů. U žen ani u mužů není možné, aby nosili brýle.

Zní to zajímavě, nemyslíte? Já se už neskutečně těším, až tahle bomba vybuchne, jsem zvědavá, jak budou vypadat naši dva hlavní protagonisté - Kristen a Nicholas Hoult! :)

EDIT: Myslím, že vysvětlení celkem přísných požadavků o konkurzů je dost jednuché - v Equals bude existovat vlastní svět, vlastní populace, která nebude stejná jako ta naše, z toho mála, co nám v tomhle článku bylo řečeno, se dá předpokládat, že se o sebe lidstvo opravdu stará (krátké sestřihy, oholené vousy), jejich svět asi nebude plný chemie (přirozená barva vlasů) a dost možná u nich ani nebude možné, aby špatně viděli, tudíž nebudou muset nosit brýle - můžou si dovolit prakticky cokoliv, když dokázali zařídit, aby lidi zprostili emocí :)

EDIT2: Podle IMDb se o hudbu k filmu postará německý hudebník Sascha Ring, který vystupuje pod uměleckým jménem Apparat a zaměřuje se především na elektronickou hudbu. Některé nahrávky jeho skladeb zní vážně skvěle, takže jsem zvědavá, co vykouzlí pro film!


EDIT3: O tom, že si ve filmu zahraje i Guy Pearce, už víme dlouho a asi mnozí očekávali, že nebude hrát žádného hodného strýčka, který bude Silasovi a Nie pomáhat. A opravdu, Guy si tentokrát opět střihne zloducha. "Společně (Nicholas a Kristen) se rozhodnout utéct před jejích společností a stanou se tak pronásledováni mocným nepřítelem (Guy)."