Srpen 2014

Fotky z Interview Magazine v HQ

30. srpna 2014 v 22:48 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014

Máme tu fotky z německého Interview Magazine v HQ kvalitě. Já se na ně nemůžu vynadívat, jsou perfektní. Kristen, Juliette a Chloe by měly v rámci proma Sils Maria nafotit nějaký společný photoshoot, ten by byl perfektní! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Soundtrack Camp X-Ray již brzy

30. srpna 2014 v 14:15 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Produkční společnost Lakeshore Record, která vydala soundtracky k filmům jako Drive, Mr. & Mrs. Smith či Silent Hill, vydá soundtrack i ke Camp X-Ray. Skladby k soundtracku složil Jess Stroup, který spolupracoval na hudbě k filmům jako jsou Identity Thief nebo Horrible Bosses. Zatím nebylo zveřejněno žádné přesné datum vydání soundtracku, ale bylo použito moje velmi oblíbené slovíčko "brzy". Film má americkou premiéru 17. října, a pokud opravdu natáčení The Big Shoe nevyjde, Kristen by se mohla zúčastnit jeho proma :)


Nové info o The Big Shoe

30. srpna 2014 v 9:39 | Ajjinka |  The Big Shoe

Oh. Takže to vážně vypadá, že se natáčení The Big Shoe bude muset přesunout. Nebo se vůbec konat nebude. Producent Anton Ernst na Twitteru napsal, že to vypadá, že z jednoho jeho projektu sešlo. Dále napsal, že se jim k The Big Shoe nepodařilo skloubit rozvrhy herců. Asi není tak úplně snadné, aby byl hlavní herec, Jim Sturgess, jen tak přeobsazen, podle producenta by on a Kristen byli ve filmu skvělí.

"Možná se i tak film natočí, ale já už ho nebudu produkovat. Je to tak úžasný příběh. Ale přeju si, aby v něm byli KS a JS." - @antonernst


Já to pořád nevzdávám, není nic neobvyklého, že se rozvrhy nezávislých filmů neustále mění. Možná se The Big Shoe někdy v budoucnu dočkáme, možná taky ne. Jen bych byla vážně nerada, kdyby to dopadlo jako s filmy Cali a Focus, kvůli kterým pořád trochu smutním :/ Je mi líto Kristen a Juliette Binoche, které s projektem už počítaly.

Nový layout! Verze 06

30. srpna 2014 v 9:15 | Ajjinka |  Layouty

Jsem si jistá, že už jste si stačili všimnout, ale kdyby náhodou ne... Po čtyřech měsících tu máme nový layout! Já jsem z něj naprosto nadšená, miluju jeho barvy a fotky, nemůžu se na něj vynadívat! Jsem zamilovaná, opravdu. Obrovský dík patří Roxy z EmmaStone-HQ, která byla tak strašně hodná a design mi vytvořila. Pevně doufám, že se bude líbit i vám! Jednoznačně si tu pěknou dobu pobude! :)

"She's back in LA."

29. srpna 2014 v 21:22 | Ajjinka |  Zajímavosti

Kristen byla dneska odpoledne (u nich večer) viděna na tokijském letišti společně se svou kamarádkou a fotografkou Lindsey Byrnes a předpokládalo se, že už míří do Singapuru, kde padne poslední klapka Equals. Ukázalo se ale, že jejich letadlo mířilo do LA. Kristen tak několik dní volna mezi natáčením stráví doma. Zamilovala jsem se do jejího trička "It's awful, I hate it", pruhovaného batohu a nového snapbacku s K! :)

Jen tak mimo 18.0

29. srpna 2014 v 17:04 | Ajjinka |  Ode mě

Tenhle článek je víceméně jen pro má affiliates. Určitě jste si všimli, že poslední dobou na tom s návštěvami nejsem nejlíp, vysvětlení je úplně prosté - není čas, a když už ho mám, investuju ho sem, pak už nemám sílu ani chuť dělat cokoliv jiného. Bojím se, že v září se to nezlepší, možná právě naopak... Takže pokud striktně vyžadujete, abych k vám chodila několikrát týdně, napiště mi to a rozloučíme se, protože tak to bude snazší.

Snažím se svoje návštěvy udělat alespoň trochu osobnější, nekomentuju první články dvěma slovy, takže mi trvá celkem dlouho, než projdu všechny blogy. Takže jestli máte s návštěvami nějaký problém, řekněte mi to. Díky :)

Co se děje s The Big Shoe?

29. srpna 2014 v 12:51 | Ajjinka |  The Big Shoe


Přípravy na natáčení The Big Shoe jsou v plném proudu, boty vystupující ve filmu se vyrábí a herci mají 18. října dorazit do Kapského Města v Jihoafrické republice a natáčet. Ale teď, necelé dva měsíce před začátkem natáčení, to nevypadá tak jistě. Jim Sturgess, který hraje hlavní postavu Natea, totiž dostal nabídku na další film s Gerardem Butlerem Geostorm, jehož natáčení by mělo začít v říjnu v New Orleans. Určitě vám dojde, že oba projekty naráz zvládnout nemůže, obzvlášť když natáčecí placy od sebe dělí tisíce kilometrů.

Já mám Jima ráda, ale jestli se kvůli němu znovu odloží projekt, který se měl začít původně natáčet již minulý rok, budu mnohem radši, když jej přeobsadí. Jeden by řekl, že už musí být herci s projektem nějak smluvně svázaní, ale evidentně ne. Producent filmu Anton Ernst na dotaz fanynky, jestli se s The Big Shoe stále počítá, odpověděl:

"Nejsem si jistý. Asi nebude záležet na mně, jestli se natáčet bude nebo ne. Ale doufám, že ano." - @antonernst


Celkem Jima chápu, Geostorm spadá pod společnost Warner Bros, takže se jeho předpokládané finanční zisky nedají srovnávat s nezávislým filmem, kterým je The Big Shoe. Ale jestli se natáčení zase odloží, nebo snad úplně zruší, tak budu fakt monstrózně nasraná!

Kristen na obálce zářijového Obsession Magazine

28. srpna 2014 v 23:45 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014
Hrozně mě těší, že má Sils Maria tak silnou propagační kampaň. Kristen se objevila již na páté zářijové obálce, tentokrát zdobí titulní stranu francouzského magazínu Obsession, který vyjde 4. září. Fotku pořídil v Cannes fotograf Claude Olivier Four.


Natáčení Equals v Japonsku skončilo

28. srpna 2014 v 12:30 | Ajjinka |  Equals

Dnes proběhl poslední natáčecí den Equals v Japonsku, které se teď v nejbližších dnech přesune do Singapuru. Kolují zvěsti, že by měli mít herci a štáb krátkou pauzu, než se pustí do zbytku natáčení, které by mělo trvat ještě další tři týdny. Nejsem si jistá, jak to bude s fotkami ze Singapuru, ale moc nadějně to nevidím - ale třeba se pletu :)

"Díky, Japonsko, skvělé časy a vzpomínky. Vrátím se." - @NicholasHoult


A ještě dvě fotky z placu. Na jedné je záběr kostýmů, druhý snímek je vzkaz od režiséra Drakea Dorema těm, se kterými v Japonsku spolupracoval. Drake je vážně miláček! :) Via @worldxdream

imagebam.com imagebam.com

Dvě nové stillsky ze Still Alice

27. srpna 2014 v 22:23 | Ajjinka |  Still Alice
Tady si někdo uvědomuje, jak nalákat pozornost k filmu :D Objevily se další dvě nové stillsky z filmu Still Alice. Na jedné je Kristen jako Lydia - musím říct, že je prostě dokonalá, skvěle mi do její role sedí a tahle fotka to jen dokazuje. Na druhé fotce je Julianne Moore (Alice), Alec Baldwin (John) a Shane McRae (Charlie).
Oficiální česká synopse Sils Maria

27. srpna 2014 v 13:28 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

Datum české premiéry Sils Maria (film u nás ponese tento kratší název) sice ještě neznáme, ale nyní tu máme oficiální synopsi filmu od jeho českého a slovenského distributora Film Europe:

Okouzlující a stále atraktivní čtyřicátnice Maria Enders je na vrcholu své herecké kariéry, kterou před dvaceti lety odstartovala ztvárněním provokativní a nezapomenutelné postavy Sigrid v oceňovaném lesbickém dramatu. Právě přijala nabídku zahrát si v současném remaku tohoto slavného filmu, avšak tentokrát se má zhostit role starší Heleny, kterou Sigrid svede a dožene až k sebevraždě. Maria se svou asistentkou odjíždí do Sils Marie, odlehlé oblasti švýcarských Alp, aby se nerušeně připravovala na svou náročnou roli. A role Sigrid na druhé straně připadla lehkovážné mladé hollywoodské hvězdičce, vyžívající se v alkoholových skandálech. Maria se tak na rozdíl od původního filmu nachází na druhé straně zrcadla, tváří v tvář okouzlující dívce, která je v podstatě znepokojujícím odrazem jí samotné.

Snad se brzy dočkáme dalších informací týkajících se distribuce filmu u nás i na Slovensku :)

HQ scany z Vanity Fair France

27. srpna 2014 v 10:49 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014

Konečně se objevily digitální scany zářijového čísla Vanity Fair France, jehož obálku zdobí naše krásná Kristen. Fotky jsou vážně fantastické, nemůžu si je vynachválit. Přijde mi trochu líto, že když Chanel konečně přijde s nějakými vážně slušivými modely, Kristen bude tak zaneprázdněná natáčením, že se nejspíš na moc akcích, kde by se jimi mohla blýsknout, nejobjeví :(

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

EDIT: Dodány fotky ze samotného shootu, které nejsou scany. Nejsou přímo v HQ, ale aspoň kolem nemáme žádné popisky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nové fotky ze Still Alice!

26. srpna 2014 v 20:13 | Ajjinka |  Still Alice

Můj ty bože, máme tady tři nové stillsky ze Still Alice! Na jedné je Kristen jako Lydia, na dalších dvou můžete vidět Julianne Moore aka Alice a Aleca Baldwina jako jejího manžela a Lydiina otce. Film bude mít světovou premiéru v září na TIFF 2014, kde by snad mohl získat i amerického distributora. Pak by byla mnohem větší šance, že brzy dostaneme trailer a více fotek! Info o filmu si můžete připomenout zde, recenzi knižní předlohy pro změnu tady.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Novinky o filmovém festivalu Be2Can

25. srpna 2014 v 22:09 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

Juch, mám tady novinky o Be2Can festivalu, který letos poprvé pořádá distribuční společnost Film Europe. Na Be2Can bude promítána dvacítka filmů, která byla letos uvedena na filmových festivalech v Berlíně, Benátkách a Cannes a mezi nimi je i Clouds of Sils Maria. Bohužel zatím nejsou známa data samotných promítání, ale i tak je tu několik skvělých zpráv! Filmy totiž budete moct vidět i v dalších městech, konkrétně těchto:

  • Praha - kina Lucerna, Atlas a Evald
  • Zlín - Velké kino a Golden Apple Cinema

Zároveň se taky změnil termín festivalu, ten teď bude probíhat od 6. do 15. října 2014. Samozřejmě budu situaci okolo festivalu i nadále sledovat, a jakmile budou k dispozici přesná data, dám samozřejmě vědět. Pokud chcete být aktivní, můžete novinky o Be2Can sledovat sami na Facebooku, nebo si pohodlně počkat, až vám všechno zprostředkuju tady :)


Kristen pro Vanity Fair France - 1. část

25. srpna 2014 v 18:06 | Ajjinka |  Rozhovory

Mám tu pro vás první část překladu rozhovoru z francouzského Vanity Fair. Je opravdu dlouhý, ale vážně stojí za přečtení. Obrovský dík patří @SomeLostBliss, která se postarala o překlad do angličtiny. Rozhovor už přeložila celý, sem druhá půlka dorazí někdy později, případně oba články spojím, to bude záležet na jejich celkové délce :) Článek bych proložila fotkami, aby to nebyl jen holý text, ale budu muset počkat na kvalitnější scany. Užijte si čtení!


Poprvé jsem potkala Kristen Stewart, když jí bylo sotva dvanáct let, právě začínala a já byla redaktorkou v Interview. Pamatuju si, že jsem si myslela: "Tahle holka má vážně co říct.". To se nezměnilo. A i když tento rozhovor není jako obvyklý rozhovor u Vanity Fair France, pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Kristen Stewart je rebelka. K popsání této rebelie využila něco, co mi přijde vtipné:: "Nasazuju si svoje boxerské rukavice, na kterých je napsáno Ne.". Takže jsme pravidla porušily, nasadily si rukavice s nápisem Ano a vtrhly jsme do boxerského ringu, abychom poměřily síly, smály se a mluvily.

Kristen: Jak je?
Ty první! Vím, jak moc miluješ "červenokobercové" otázky. Co máš při tomhle rozhovoru na sobě?
Kristen: Nemám na sobě pyžamo. Jsem na sebe hrdá. Jaký je čas, poledne?

Kristen na obálce zářijového Vanity Fair (France)

25. srpna 2014 v 13:26 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014

Tak tohle je vážně nečekané! Kristen se objevila na titulní straně francouzského vydání Vanity Fair! Takže tu máme nový photoshoot a nový rozhovor! Kristen vypadá fantasticky, těším se, až se objeví nějaké kvalitnější scany, protože tyhle za moc nestojí. Ale wow, ta fotka v modrých šatech, ach! A i když Vanity Fair od jisté doby nemusím, photoshoot se jim opravdu neskutečně povedl. Snad se to samé bude moct číst i o samotném rozhovoru :) Asi nikoho nepřekvapí, že má na sobě Kristen jen modely Chanel z kolekce Haute Couture pro podzim/zimu 2014. Řeknu vám, že tyhle modýlky jsou super, líbí se mi mnohem víc než ty z předchozí kolekce.

Photoshoot byl pořízen Sebastianem Kimem v Los Angeles a to 16. července, což jsem předpověděla tady, protože jsem prostě dobrá. "Vzhledem k tomu, že byla na místě i její publicistka Ruth (blondýnka vlevo), troufám si tvrdit, že šlo s největší pravděpodobností o nějakou pracovní záležitost. Zároveň má Kristen nalakované nehty, což u ní moc často nebývá. Teď se jen modlit. Vůbec bych se nezlobila, kdybychom dostali nějaký nový photoshoot nebo rozhovor, ideálně obojí! :)" :D

Aww, Kristen zmínila své pejsky, jejichž vrčení bylo slyšet při rozhovoru: "Bear, Bernie a Cole. Moje opravdová ochranka. To jsou oni."


imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Nová fan fotka z Tokia (24. 8. 2014)

24. srpna 2014 v 11:03 | Ajjinka |  Fan fotky
Včera jsem psala o tom, že se natáčení Equals přesouvá zpátky do Tokia. A hned dnes tu máme první ovoce z tohoto návratu. Kristen navštívila místní prodejnu, ve které můžete sehnat trička s těmi nejrůznějšími potisky, takže se určitě musela cítit jako v nebi :) Taky mi přijde roztomilé, že je skoro stejně velká jako fanoušek, ale jen ať si to užívá, pak se vedle ní zase postaví Nicholas a kouzlo stejné výšky bude pryč :D


Nová fotka z placu Equals, den 17.

23. srpna 2014 v 16:26 | Ajjinka |  Equals

Drake Doremus, režisér filmu Equals, přidal na Twitter novou fotku z natáčecího placu, ke které napsal: "Sbohem, Awaji. Je těžké odjet. Den 17.". Z japonského ostrova Awaji jsem sem dávala krásné fotky, nyní se natáčení přesune zpátky do Tokia, takže se možná dočkáme i nějakých těch fotek Kristen. Doufejme! :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.Obálka Trhni si!

22. srpna 2014 v 19:13 | Ajjinka |  Ode mě
Dnes byl zveřejněn ediční plán nakladatelství Fragment pro podzim 2014, takže už se konečně můžu pochlubit obálkou mé Young Adult romance "Trhni si!", která vyjde 6. října :) Co jsem se dívala po netu, na některých místech už si ji můžete dokonce i předobjednat, muhehe :)‎

Mia je sedmnáctiletá holka, která se na vlastní pěst protlouká životem. K tělu si jen tak někoho nepustí a pro drsné slovo nejde daleko. Když odejde od své nesnesitelné matky, začne žít v opuštěném domě s partičkou kluků, kteří jsou na tom podobně jako ona. Když mezi ně přijde nový spolubydlící, není z něj Mia zrovna nadšená. Hádky jsou na denním pořádku, ale postupem času se ukazuje, že na rčení "co se škádlívá, to se rádo mívá", možná něco bude.


Facebooková skupina slaví 2. narozeniny!

22. srpna 2014 v 16:10 | Ajjinka |  O blogu

Málokdo asi ví, že ještě předtím, než jsem se rozhodla založit tenhle blog, založila jsem o Kristen facebookovou skupinu. Ta ale nedokázala uspokojit všechny moje zvrhlé potřeby, takže je z ní nakonec facebooková skupina blogu. No a proč to píšu? Dneska jsou to přesně dva roky od jejího založení! Takže si udělejte pohodlí, nasypte si chipsy, bouchněte si šáňo a slavíme! YAY!

No a jasně, pokud nejste členem, rozhodně byste měli dát like, protože o mnohé přicházíte. Přirozeně.