Září 2014

Další božácká fotka z wrap párty Equals

30. září 2014 v 17:35 | Ajjinka |  Equals

Tak jsem si mylně myslela, že lepší fotku z wrap párty Equals nedostaneme, ale jo, byl to velký omyl, protože tahle... tahle je fenomenální! :D Chci jich víc a víc a víc! Jo, a když na fotku kliknete, ukáže se vám v původní velikosti, takhle je chudák Scott bez hlavy :D


Camp X-Ray na Forum Film Festival!

30. září 2014 v 16:02 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Na filmovém festivalu Forum se bude promítat Camp X-Ray. Promítání proběhne 7. října v New Yorku a zúčastní se jej Kristen a režisér Peter Sattler (možná ještě někdo další, ale koho to zajímá, že)... Huh, už se nemůžu dočkat říjnové Stewnami! :)


Novinky o soundtracku Camp X-Ray

29. září 2014 v 22:07 | Ajjinka |  Camp X-Ray

O soundtracku Camp X-Ray už jsem něco málo psala, nyní tu máme pár novinek. Originální soundtrack od Jesse Stroupa vyjde 7. října, tedy deset dní před samotnou premiérou filmu, a bude obsahovat 14 skladeb, jejichž audio verze by prý měly být brzy k dispozici online.

 1. Departure (2:00)
 2. Empty Hallways 1 (1:05)
 3. Is That Your Room? (2:39)
 4. Empty Hallways 2 (1:04)
 5. The Cocktail (1:48)
 6. Communal Stash (1:03)
 7. Hitchcock On the Block (1:49)
 8. Morning Routines (1:33)
 9. The Shower (2:02)
 10. Dismissed (2:33)
 11. Writing the Memo (1:07)
 12. Empty Hallways 3 (0:55)
 13. The Knife (3:30)
 14. The Last Walk / Empty Hands (2:45)

Další boží fotka z wrap párty Equals

29. září 2014 v 15:58 | Ajjinka |  Equals

Awww! Objevila se ještě jedna naprosto dokonalá fotka z wrap párty Equals! Nicholas, Drake a Kristen ♥ Zbožňuju je a nemůžu se dočkat proma! Povídá se, že má film políčeno na filmové festivaly příštího roku, tak doufejme, že je to pravda. Hm, celkem bych se podívala do té složky "náhled 68 z 816", pokud jsou to všechno fotky z téhle párty :D

imagebam.com imagebam.com


Still Alice míří na Rome Film Festival!

29. září 2014 v 15:50 | Ajjinka |  Still Alice

Jak už nadpis článku napovídá, Still Alice bude mít svou evropskou premiéru na filmovém festivalu v Římě! Podle jedné italské stránky by se této premiéry dokonce měla zúčastnit i Kristen, ale nejsem si úplně jistá, jak moc brát tuto informaci vážně. Festival proběhne od 16. do 25. října, přesnější datum zatím známo není. Pevně doufám, že se brzy dozvíme něco víc, rozhodně bych uvítala, kdybychom měli Kristen na nějaké další premiéře! :)


Další fotky z wrap párty (26. 9. 2014)

27. září 2014 v 20:19 | Ajjinka |  Equals

Na tyhle fotky jsem musela udělat spešl článek, protože jsou prostě ♥ :D Další dva snímky z wrap párty Equals! Kristen, Nic, asistent Scott a make-up artistka Stacey :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky Kristen z wrap párty Equals

27. září 2014 v 13:15 | Ajjinka |  Equals

Máme tu dvě, vlastně tři, nové fan fotky z wrap párty Equals. Kristen je tu hrozně roztomilá, vůbec bych se nedivila, kdyby se objevily i nějaké další fotky :) Ta hromadná na druhém snímku je skvělá :) Pár fotek ze včerejší párty už jsem zvěřejnila tady.

EDIT: Přidány dvě další fotky. A ještě jedna :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Nové fan fotky ze Singapuru

27. září 2014 v 11:02 | Ajjinka |  Fan fotky

Dnešek je vážně plný novinek. Staré fotky z placu American Ultra, prví oficiální stillska z Equals a teď dvě nové fan fotky. Fotky byly pořízeny někdy během září. Vím, že by si Kristen měla odpočinou, ale byla bych moc ráda, kdyby se nám třeba chtěla ukázat na módním týdnu v Paříži :))

imagebam.com imagebam.com

Nové/staré fotky z placu American Ultra

27. září 2014 v 10:54 | Ajjinka |  American Ultra

Natáčení akční komedie American Ultra sice už před pár měsíci skončilo, ale i tak se objevilo pár nových fotek z placu. Na většině je Kristen, u druhých dvou si nejsem tak úplně jistá, jestli jsou nové, ale tu dost rozmazanou fotku Kristen na place jsme neviděli určitě. Nejvíc mě ale dostala fotka Jesseho a Johna, lol

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

První oficiální stillska z filmu Equals!

27. září 2014 v 8:08 | Ajjinka |  Equals

Natáčení Equals skončilo teprve včera a my už tu máme první oficiální stillsku! Jako... nemůžu tomu pomálu uvěřit, většinou trvá několik měsíců, než se nějaké fotky objeví. Equals je prostě neobyčejný film! Fotka je nádherná, jsem strašně zvědavá, až uvidíme více fotek Nii a Silase, tihle dva jsou spolu naprosto úžasní :)

Další zprávou je to, že Kristen včera nebo dneska v noci opustila Singapur. Trochu se bojím, co pro ni budou mít paparazzi v LAX, pokud zamíří rovnou tam, připraveno.

Také se objevil rozhovor s producentem filmu Michaelem Prussem, který zmínil, že byl docela naštvaný, když se objevily první fotky z natáčecího placu online, ale že rozumí té zvědavosti, protože mají ve filmu dvě velké herecké hvězdy. Také řekl, že si myslí, že Kristen znají v Singapuru o něco víc, protože o ni fanoušci a lidi celkově projevovali větší zájem. Řekl, že oba herci jsou k fanouškům velmi ochotní, všechno podepíší, vyfotí se a jsou za ně vděční.Natáčení Equals skončilo

26. září 2014 v 17:18 | Ajjinka |  Equals

Tak, skoro po dvou měsících natáčení Equals skončilo, nebo alespoň v Singapuru. Natáčení probíhalo i v Japonsku a podle posledních informací bychom se filmu mohli dočkat již v září příštího roku! Ale to už předbíháme, teď jen doufat, aby se objevily další filmové novinky, protože The Big Shoe už se konat nebude a Kristenin natáčecí rozvrh je teď prázdný :) Přidávám ještě dvě fotky štábu Equals, na jedné z nich je Kristen a je hrozně roztomilá, v tom svém outfitíku :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Dvě nové fan fotky ze Singapuru (25. 9. 2014)

25. září 2014 v 16:07 | Ajjinka |  Fan fotky

Máme tu dvě nové fan fotky ze Singapuru z dnešního večera (ten časový posun je fakt vtipný). Na fotkách samozřejmě Kristen, režisér Drake Doremus, producent a tuším, že někde vzadu Nick :) Šušká se, že by natáčení Equals mělo skončit kolem 27. září, což by možná odpovídalo, když jde o sobotu :)

EDIT: Přidána ještě jedna fotka.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Datum americké premiéry Still Alice?

24. září 2014 v 19:18 | Ajjinka |  Still Alice

Zdá se, že už máme datum americké premiéry dramatu Still Alice v hlavní roli s Julianne Moore. Dnes o něm informoval server Film Stage, který patří k velmi důvěryhodným zdrojům. Podle nich by datum premiéry mělo být 16. ledna 2015. Sony Pictures Classics datum zatím nepotvrdilo, ale myslím, že by se to do awards season teoreticky stihnout mohlo. Kdyby promo filmu začalo už v prosinci, akorát by to vycházelo, samozřejmě když pořád budeme počítat s tím, že chce Sony získat filmu Oscara :)


Data a časy promítání Sils Maria

23. září 2014 v 17:17 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

Takže jsem se rozhodla, že všem usnadním práci a sepíšu seznam kin, kde se Sils Maria bude promítat. Článek budu postupně aktualizovat, protože některá kina své programy ještě nezveřejnila. Přípomínám, že je tohle s vysokou pravděpodobností jediná šance, jak film v kinech vidět dřív než koncem dubna příštího roku, kdy snímek půjde do českých a slovenských kin.

Režie: Olivier Assayas
Hrají: Juliette Binoche, Kristen Stewart, Chloë Grace Moretz, Lars Eidinger
Délka: 123 minut
Žánr: Drama
Přístupnost: 15+
Originální znění s CZ titulky

Praha - kino Lucerna
Praha - kino Evald
Praha - kino Atlas
České Budějovice - kino Kotva
Zlín - Velké kino
Zlín - Golden Apple Cinema
Brno - Kino Art
Bratislava - Kino Film Europe

Chybí už jen bratislavské Kino Film Europe, které svůj program ještě nezveřejnilo.

Další fan fotka ze Singapuru (21. 9. 2014)

21. září 2014 v 18:36 | Ajjinka |  Fan fotky

Poslední dny vládly Singapuru F1, protože se jely závody Grand Prix, na kterých se byla podívat jak Kristen, tak i Nicholas Hoult. Nyní tu máme novou fan fotku z dnešního dne, ke které fanoušek, který se kamarádí s Nicholasem, napsal: "Hamilton vyhrál Grand Prix a Nicholas Hoult a já jsme porazili Kristen Stewart v beer pongu. Oh, ano, byl to ten nejlepší víkend." Když si fotku kliknutím zvětšíte, můžete si všimnout, že si z nás její tetování zase dělá prdelky, hehe!


Nové fan fotky ze Singapuru (21. 9. 2014)

21. září 2014 v 18:27 | Ajjinka |  Fan fotky

Z dnešího dne tu máme rovnou šest fan fotek, kdy byla Kristen společně se svým kamarádem CJem nakupovat v Singapuru. Miluju, když má tyhle své brýle a ještě navíc beanie! Přiznám se, že si vůbec netroufám tvrdit, jak dlouho ještě v Singapuru pobude, to bude nejspíš překvapení :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Datum české a slovenské premiéry Sils Maria!

20. září 2014 v 17:36 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

Konečně jsme se dočkali nějakého data! Sice nevím, jestli některé potěším, ale pevně doufám, že ano. Film Sils Maria, ve kterém si Kristen zahrála po boku Juliette Binoche a Chloe Grace Moretz, bude mít v České a Slovenské republice premiéru 30. dubna 2015! Sice jsem tajně doufala, že se premiéry dočkáme již tento rok, ale bohužel si budeme muset ještě počkat.

Jediná šance, jak film vidět dřív, je filmový festival Be2Can, kde bude film uveden v době od 6. do 15. října a to v Praze, Brně, Zlíně, Českých Budějovicích a Bratislavě.

Víceméně program festivalu ještě zveřejněn není, ale například v kině Kotva, které je v Českých Budějovicích, budou film promítat ve čtvrtek 9. 10. ve 20:30. Lístek stojí 99 Kč a vstupenku si můžete už nyní objednat ZDE. Jestli stejné datum platí i pro ostatní kina, která do seznamu spadají, to opravdu netuším, ale pokusím se to zjistit :) Zatím se můžete podívat na trailer s českými titulky!


FilmEuropeSK, KinoKotva, Via MojeDokonalost ♥ :D

Nová fan fotka ze Singapuru (16. 9. 2014)

16. září 2014 v 22:16 | Ajjinka |  Fan fotky

Máme tu novou fan fotku ze Singapuru, která byla pořízena dnes. Popravdě jsem trochu zmatená, kdy má natáčení skončit, původně to mělo být 18. září, ale vypadá to, že se trochu protáhne - i když je dost možné, že pro Kristen bude platit původní termín, to uvidíme v následujících dnech :)


Video z placu Camp X-Ray

16. září 2014 v 11:59 | Ajjinka |  Camp X-Ray
Premiéra Camp X-Ray se nezadržitelně blíží, pro její zkrácení tu máme behind the scenes video, které obsahuje pár nových záběrů z natáčecího placu a rozhovory s herci. Líbí se mi, jak má Kristen v jednom ze záběrů k uniformě své oblíbené Conversky, nebo jak podepisuje kopii Harryho Pottera :))


Nová fan fotka ze Singapuru (14. 9. 2014)

14. září 2014 v 14:23 | Ajjinka |  Fan fotky

Vážně nechci, aby natáčení Equals skončilo! Budou mi tyhle fotky strašně chybět, navíc je úžasný vědět, že si Kristen může volně užívat, jak se jí zlíbí, aniž by se musela starat o otravné paparazzi, kteří ji všude nahání. Dnes si crew Equals vyrazila na motokáry, zatím je jen jedna fotka, na které je Kristen špatně vidět, ale třeba se objeví i něco dalšího. Na snímku si můžete všimnout jejího kamaráda CJ a režiséra filmu Drakea Dorema, kterému jsem v úvodní fotce podle uřízla hlavu :) Vsadila bych se, že fotka, kterou Kristen pořídila, okamžitě zamířila k ní na Instagram :))

imagebam.com imagebam.com