Říjen 2014

Kristen a Julianne se zúčastní AFI Festu 2014

31. října 2014 v 19:36 | Ajjinka |  Události

Sony Pictures zatím odvádí se Still Alice naprosto perfektní práci. Kristen a Julianne Moore se totiž zúčastní AFI Festu, kde film společně podpoří. Obě se objeví na promítání filmu, které proběhne 12. listopadu, a dorazí i o den později, kdy se bude konat promítání pro členky SAG, po kterém bude následovat Q&A s oběma herečkami :)

Teď by nám ještě mohli potvrdit, že se Kristen objeví i na některém z promítání Clouds of Sils Maria a budu maximálně spokojená :D

Sils Maria na Festivalu francouzského filmu

30. října 2014 v 21:54 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

Mám skvělou zprávu pro ty, co při Be2Can nestihli v kinech zhlédnout Sils Maria, ale nechtějí čekat až na dubnovou premiéru. Film totiž bude promítán v pěti městech při Festivalu francouzského filmu. Lístky jsou od 20. října v předprodeji a cena jedné vstupenky je 100 Kč.

PRAHA
  • 19. 11. - 21:00 - Světozor
  • 23. 11. - 20:45 - Lucerna
  • 26. 11. - 18:30 - Kino 35
BRNO
  • 20. 11. - 20:30 - Scala
ČESKÉ BUDĚJOVICE
  • 20. 11. - 20:00 - Kotva
HRADEC KRÁLOVÉ
  • 20. 11. - 20:00 - Bio Central
OSTRAVA
  • 20. 11. - 19:30 - Minikino

Nový klip ze Still Alice!

30. října 2014 v 18:25 | Ajjinka |  Still Alice
Právě se objevil nový klip ze Still Alice, ve kterém mluví Julianne Moore jako Alice se svou dcerou Lydii - Kristen. Já vám povím, že mě tenhle film zabije. V celém článku najdete český překlad, k videu se dostanete kliknutím na obrázek.


EDIT: Video přidáno v HD na YouTube :)


Kristen bude na The Hollywood Film Awards!

30. října 2014 v 18:12 | Ajjinka |  Události

Listopad k nám bude opravdu štědrý, to můžeme říct už teď! Kristenina účast byla totiž potvrzena na 18. ročníku The Hollywood Film Awards, které proběhnou 14. listopadu a poprvé budou vysílány i za mořem. Samotnému předávání filmových cen bude předcházet půlhodinový červený koberec. Kromě Kristen byli potvrzeni třeba Ben Affleck, Robert Downey Jr., Benedict Cumberbatch, Reese Witherspoon, Keira Knightley nebo Kristeniny co-stars z On the Road Amy Adams a Still Alice Julianne Moore.

Skvělou zprávou je fakt, že je 14. listopadu pátek, tudíž by ani nemuselo vadit, že by červený koberec měl začít (podle mých možná dost slabých výpočtů) půl hodinu po naší půlnoci. Pokud se objeví nějaké bližší informace, případně live streamy, budu vás informovat.

Tak a protože jsem nenáročná, prosila bych jen o fotku Kristen společně s Julianne, Robertem, Benem a Amy. Děkuji pěkně! :D

Equals už na jaře?!

29. října 2014 v 18:25 | Ajjinka |  Equals

Steven Weintraub ze serveru Collider na jedné párty mluvil s Drakem Doremem, který řekl, že momentálně tvrdě pracuje na editování Equals a že doufá, že bude film připravený již na jaře. Steven se Drakea také zeptal, jestli film bude hotový už v době Sundance (zhruba leden), ale bohužel, tak brzy s filmem počítat nemůžeme. Ale bylo by víc než úžasné, kdyby se film na nějaký filmový festival přece jen dostal, vždycky můžeme doufat v Cannes! :)

Myslím, že pokud všechno půjde hladce a film bude opravdu hotov už na jaře, mohli bychom se filmu dočkat v nejlepším případě v létě 2015, případně pak na podzim, ale to ukáže až čas :)


Teresa Palmer zmínila Kristen

28. října 2014 v 21:21 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen

Herečka Teresa Palmer, kterou můžete znát třeba z filmů Warm Bodies nebo I Am Number Four, na Twitteru zmínila Kristen, když jí fanoušek napsal, že by s Kristen mohly hrát sestry, protože si jsou neskutečně podobné.
"Haha, jo, už jsme o tom spolu mluvily!"


Kristen pro Hello Magazine

28. října 2014 v 18:39 | Ajjinka |  Rozhovory

Mám pro vás překlad nového rozhovoru pro britský Hello Magazine. Kristen mluví o své roli v Clouds of Sils Maria, slávě, bulváru a krátce zmíní i Still Alice. Moc pěkný rozhovor, který není ani přehnaně dlouhý. Určitě doporučuju přečíst, ta holka je prostě skvělá! :)

Kristen, jaký pohled jsi díky svému statusu celebrity přenesla do své role v Clouds of Sils Maria?
Kristen: Moje postava dostala šanci říkat skoro ty samé věci, které si myslím o těch nesmyslech, kterých je tenhle business plný. Taky kritizuje způsob, jakým tisk mění filmařinu a herectví do obrovského spotřebního produktu a povrchního fenoménu, s čímž jsem velmi dobře obeznámena. Byla zábava tyhle věci říkat.

Přišlo ti divné hrát asistentku, když jsi ty sama asistenty měla?
Kristen: Měla jsem asistenta, ale nikdy jsem se nedostala do takového závislého vztahu, který má moje postava s tou Juliettinou. Chápu, jak se to může stát, protože sláva může být velmi izolující - lidi se k vám přestanou chovat normálně. V tomhle příběhu bylo velmi zajímavé prozkoumat tu dynamiku, která se mezi těmito dvěma ženami stala tak intenzivní. Asistentka musí naplnit složitou úlohu. Nejste matkou, sestrou, ani kamarádkou, ale svým způsobem jste všechno namíchané dohromady.

Měla jsi při natáčení pocit déjà vu?
Kristen: Musela jsem zadržovat úsměv (ve scéně, kde se ukazuje, jak se mladá herečka špatně chová). Taky jsem se musela ujistit, že se mi nečervenají tváře, když jsem říkala některé své repliky, protože způsob, jakým teď žiju, jim dodával ironii.

Film ukazuje, jak nebezpečné to může být, když je něčí identita definována slávou. Jak se ty odděluješ od businessu?
Kristen: Je to součást mého života a práci si užívám, takže takhle nepřemýšlím. Vždycky na něčem pracuju. Když dokončím projekt, už přemýšlím nad dalším nebo čtu scénáře. Taky si užívám psaní, především poezie, kterou občas dávám číst svým přátelům. Jsem plachá a často je snadnější se vyjádřit právě psaním. Taky čtu hodně literatury a mám ráda, když si s někým můžu o knížkách povídat. Když sdílíte lásku ke knížce s někým jiným, může to být dobrý způsob, jak mezi sebou navázat spojení. Pak se takové knihy stanou ještě speciálnějšími.

Jak reaguješ na příběhy, co o tobě píše tisk?
Kristen: Snažím se nenaštvat, protože je to prostě způsob, jakým média fungují. Ale lidi by měli pochopit, že tyhle příběhy v sobě mají často jen velmi málo pravdy. Lidi nevědí, co se opravdu děje v životě někoho jiného. Také je velmi ojedinělé, že je něco čistě černé nebo bílé. Pravda je často komplikovaná.

Takže je prostě jednodušší drby ignorovat?
Kristen: Obvykle je to předem prohraný boj. Akorát tím přidáte víc hovadin, i když se snažíte být upřímní. A když jde o něco jako rozchod, obvykle věci ještě zhoršíte a rozhodně to neukončíte.

Jakým způsobem tě úspěch změnil?
Kristen: Nepřipadám si jinak, přijde mi, že jsem pořád ta samá holka, jakou jsem byla, než jsem se stala slavnou. Je těžké to analyzovat a srovnávat, jaký by můj život byl, kdyby se Twilight nestal. Když se podívám, kde teď jsem, můžu alespoň říct, že jsem šťastná, jak daleko jsem došla.

Také se objevíš ve filmu s Julianne Moore Still Alice. Řekni nám o něm...
Kristen: Byla to velmi prospěšná zkušenost. Julianne Moore pro mě byla velkou inspiací. Ten film mě donutil nad mnoha věcmi přemítat - nad vztahem mezi matkou a dcerou, nad důležitostí paměti a nad hodnotou vzpomínek. Taky to byl jeden z těch příběhů, který mi ukázal, jaké mám štěstí, že jsem šťastná.


První oficiální plakát Still Alice

27. října 2014 v 16:50 | Ajjinka |  Still Alice
Film Still Alice se dočkal svého prvního oficiálního plakátu! Je celkem jednoduchý, ale myslím, že se k filmu skvěle hodí :) Kliknutím se vám plakát ještě o něco zvětší.Kristen se ukáže na Indie Contenders Roundtable panelu při AFI Festu od THR

25. října 2014 v 8:25 | Ajjinka |  Události

Mám radost! Kristen se 9. listopadu objeví na devadesátiminutové diskuzi Indie Contenders Roundtable, kde bude skupinka osmi filmařů oslavovat nezávislé filmy. Celou akci při AFI Festu organizuje server The Hollywood Reporter, který jako moderátora vybral Scotta Feinberga.

Ve skupince těchto osmi filmařů bude samozřejmě Kristen, které budou dělat společnost třeba herci Bill Hader (Kristenin co-star z Adventureland), Jake Gyllenhaal (dejte mi jejich společnou fotku!!!) nebo herečky Marion Cotillard a Tilda Swinton. Celé devadesátiminutové video pak bude zveřejněno na webu THR. Já jsem strašně zvědavá, pořádně si neumím představit, jakým stylem bude akce probíhat :)

Nové/staré video a fotka Kristen s kytarou

25. října 2014 v 8:14 | Ajjinka |  Osobní fotky

Awww! Jedna z Kristeniných kamarádek na svém Instagramu zveřejnila krátké video, na kterém s Kristen jammuje! Upřímně jsem si nemyslela, že se takového dne dočkáme. Video je soukromé, ale už bylo nahráno na YouTube, odkud bude dost pravděpodobně smazáno, ale dokud tam je, musíme si ho užít! :) A aby toho nebylo málo, máme ještě jednu fotku, kterou si zobrazíte v původní velikosti kliknutím :)Kristen u Tavise Smileyho

21. října 2014 v 19:46 | Ajjinka |  TV shows

Bože můj, tohle je jeden z rozhovorů, který mi připomněl, proč mám Kristen ráda. Ta holka opravdu ví, co chce říct. Zezačátku mluví o Camp X-Ray a vztahu Amy Cole a zajatce Aliho. Pak povídá o zkouškách před Camp X-Ray, kdy se snažila pro Amy vymyslet nějaký životní příběh. Tavis se snaží zjistit, co Kristen vedlo ke spolupráci s režisérem, který ještě žádný film nenatočil. Kristen odpovídá, že hodně dá na pocity a u Petera to udělala stejně. Říká, že Pete (miluju, jak mu tak říká :D) natočil nádherný film a ona při jeho vytváření získala krásnou zkušenost. Kristen říká, že vždycky, když natáčení, říká si, že natáčejí ten nejúžasnější film a bez toho pocitu jí ani hrát nejde. Tavis se ptá, jak se Kristen rozhoduje, do jakých projektů přidá své jméno, říká, že chápe jeho show, protože jeho asistentka je Kristenina kamarádka, ale jak to má s ostatními. Kristen říká, že nedělá rozdíly mezi velkými a malými filmy, vždycky musí cítit, že ten film chce natočit, nejde jí o to, kolik vydělá nebo jaký bude mít úspěch. Říká, že se k ní čas od času dostanou vážně fantastické scénáře, ale třeba se v tu dobu na tu danou roli necítí. Vždycky se ve scénáři snaží najít něco pravdivého. Zbožňuje, když v ní scénář odhalí část jí samotné, o které do té doby nevěděla. Nakonec vtipkuje, že jednou to bude mít možná jinak a bude hrát třeba tučňáka. Tavis se směje a říká, že kdyby Kristen hrála tučňáka, všichni bychom nad tím áchali nadšením. Na úplném konci Kristen říká, že nedávno natočila filmy Equals s mladým režisérem Drakem Doremem a American Ultra s Jesse Eisenbergem, který byla zábava natáčet. American Ultra Kristen popisuje jako ultra násilnickou komedii, těším se! :D


Ukázka ze show Tavise Smileyho

20. října 2014 v 21:02 | Ajjinka
Show Tavise Smileyho mám opravdu ráda, ten chlápek klade skvělé otázky a už i z téhle ukázky můžete poznat, že se Kristen musela cítit příjemně, protože byla úžasně uvolněná. Tavis říká, že když v téhle době v Americe pustí do kin film o Guantanamo Bay, vyvolá to jisté rozpaky a otázky. Kristen říká, že měli štěstí, že film vychází v tuhle dobu a že je připravená debatovat s lidmi na tohle téma. Podle ní se velmi snadno zapomene na to, že Camp X-Ray stále existuje, protože je hodně daleko. I právě teď jsou v něm strážní, kteří 24/7 chodí kolečka ve vězeňských blocích. Je skvělé, že tohle téma bylo znovu vzkříšeno. Film neudává žádné odpovědi, co by se Gitmem mělo stát, kdyby je odpovídal, Kristen by prý byla momentálně na telefonu a říkala by: "Mám řešení!". Tavis vtipkuje a říká, že by to volala Obamovi, Kristen na to předstírá, že Barackovi telefonu: "Kámo, mám řešení! Našla jsem řešení, příteli!"


Clouds of Sils Maria a Still Alice zaútočí na AFI Fest!

20. října 2014 v 19:40 | Ajjinka |  Události

Pokud sledujete blogový Facebook, už jste o tom, že by dva z Kristeniných filmů měly zamířit na AFI Fest 2014, slyšeli. Nyní o tom informoval i server Variety a konkrétně zmínil Clouds of Sils Maria a Still Alice! Bližší informace zatím bohužel nejsou známy. Snad jen to, že oba filmy budou promítány v kategorii Special screening.

Každopádně vzhledem k tomu, že festival probíhá přímo v Los Angeles, můžeme si být v podstatě jistí, že se Kristen ukáže na obou promítáních! Juch! :)


Všechno jednou končí </3

19. října 2014 v 16:07 | Ajjinka |  Ode mě

Kdo sem chodí delší dobu nebo mě sleduje na Asku, nejspíš ví, že jsem byla máma devítiletého zlatého retrievera Britta. Ten mě v pátek v 19:24 definitivně opustil. Bylo to nečekané a hrozně rychlé. Byl už dlouho nemocný, ale v pátek jsem zjistila, že mu celou dobu léčili něco jiného. S deseticentimetrovým nádorem na játrech už se nedalo vůbec nic dělat. Uklidňuju se tím, že už ho nic nebolí a určitě se má líp. Kdo někdy měl psa, jistě pochopí, čím si momentálně procházím. Byl to můj nejlepší kámoš a ten nejlepší parťák, jakého jsem si mohla přát. Prožil krásný život a mnohé mě naučil. Vím, že to sem nepatří, ale já to sem napsat musela. Prostě tenhle článek ignorujte.

Přemýšlela jsem nad tím, že bych na blozích hodila hiatus, ale jakmile nic nedělám, myslím jen na něj, takže to nakonec nebyl úplně nejlepší nápad. Musím se s tím poprat, sice to nebude jednoduché, ale nic jiného mi nezbývá. Jistě chápete, že je moje nálada momentálně na bodu mrazu, ale pokusím se co nejdřív najet do nějakých normálních kolejí...

RECENZE: Camp X-Ray

19. října 2014 v 14:59 | Ajjinka |  Recenze

Wow, prostě WOW! Právě jsem dokoukala Camp X-Ray a můžu Vám upřímně říct, že i když jsem od filmu očekávala mnohé, rozhodně mě nenapadlo, že se mi dostane pod kůži až takhle moc. Na tenhle film jsme čekali neskutečně dlouho a je pravdou, že se čekání vyplatilo, protože vážně... wow. Jakmile vás film při sledování rozbrečí, je kvalitní, ale když vás rozbrečí a ještě donutí k zamyšlení, je jeho kvalita ještě lepší!

Fotky Kristen pro USA Today

19. října 2014 v 10:16 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014

Když byla Kristen v New Yorku, byl s ní pořízen rozhovor pro USA Today, ten je celkem zajímavý, takže ho mám v plánu přeložit, zatím přidávám tři fotky, které Kristen nafotila. Vypadá dokonale ♥

EDIT: Přidány dvě nové fotky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky ze show Tavise Smileyho

19. října 2014 v 10:09 | Ajjinka |  Akce

Zítra se Kristen objeví v show Tavise Smileyho, zatím tu mám pár fotek. Kristen vypadá úžasně a na video už se vážně těším, tohle promo je zatím víc než povedené! :) Kristen už Tavise jednou v jeho studiu navštívila a to při promu On the Road, rozhovor měl přes půl hodiny a připomenout si jej můžete zde.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen a její team (15. 10. 2014)

16. října 2014 v 18:40 | Ajjinka |  Osobní fotky
But first... let me take a selfie! Tak nějak by to mohlo vypadat včera, kdy Kristen navštívila show Tavise Smileyleho, která bude odvysílána někdy... někdy. Na fotce je Kristenin kadeřník Adir Abergel a její makeupová artistka Jillian Dempsey.Nová stillska z Camp X-Ray - už jen dva dny!

15. října 2014 v 19:11 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Do premiéry Camp X-Ray zbývají dva dny a IFC Films zveřejnilo další novou stillsku. Já už se nemůžu dočkat! Jsem na tenhle film neskutečně zvědavá, naštěstí se to dlouhé čekání konečně krátí. Fotku kliknutím zobrazíte v původní velikosti :)


Nicholas Hoult o natáčení Equals

14. října 2014 v 22:01 | Ajjinka |  Equals
Awww! Nicholas Hoult propaguje svůj nový film Young Ones a popovídal si i s Joshem Horowitzem z MTV. Josh se Nicka ptá, jestli ho Kristen donutila podívat se na všechny Twilight filmy. Říká, že určitě viděl první díl, z dalších pravděpodobně jen některé scény. Říká, že natáčení Equals bylo úžasné. Je velmi inspirující být poblíž Drakea a Kristen, vytváří úžasné filmy. Nikdy na place nepanikařil, jak to bylo v pohodě. Josh připomíná, že jde o romantický film, a ptá se Nicka, jestli má v pohodě záda, když je Kristen o tolik menší než on. Vtipkují, že ho na plakát museli zmenšit, což asi není úplně vtípek. Nick pak vtipkuje a říká, že občas svou postavu zakládal na Quasimodovi a že to sice je romance, ale bylo to jako by natáčel Hobbita :D Zbožňuju ho! ♥