Leden 2015

Kristen na koncertě Patti Smith (29. 1. 2015)

31. ledna 2015 v 21:07 | Ajjinka

V předchozím článku jsem psala o koncertu Patti Smith, na kterém Kristen údajně předevčírem byla. No, slovo údajně můžeme úplně škrtnout, protože tu máme roztomilé fan fotky jako důkaz :)

imagebam.com imagebam.com

Kristen na koncertě Sama Smithe (30. 1. 2015)

31. ledna 2015 v 10:25 | Ajjinka |  Osobní fotky

Předevčírem Kristen údajně byla na koncertu Patti Smith a včera na koncertu Sama Smithe, na který si zašla společně s přáteli a Taylorem Lautnerem. Fotku zveřejnil přímo Sam Smith na svém Instagramu s dost jasným komentářem: "♥♥♥♥" :) Lehce Kristen závidím, Sam má fenomenální hlas a jeho koncert musí být masakroidní. No a samozřejmě závidím Samovi, že má s Kris fotku! :D A jak vedle Sama a CJe vypadá maličkatá :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Video z módní přehlídky Chanel

30. ledna 2015 v 19:39 | Ajjinka |  Chanel

Dalo se očekávat, že se objeví video z módní přehlídky Chanel. Kromě záběrů samotných modelů z kolekce je video prostříháno krátkými rozhovory. V tom svém Kristen říká, že se na některé modely extrémně těšila (krátké tweedové bundičky a nízko posazené sukně). Tvrdí, že jí tahle kolekce (jaro/léto 2015) přijde mladistvá a nemůže se dočkat, až ji bude nosit. Jo, Kristen, to jsme na tom stejně, jen s tím rozdílem, že my se těšíme, až některé modely uvidíme na tobě :D Video si můžete zhlédnout na domovské stránce Chanelu, na kterou se dostanete kliknutím na obrázek.

Kam zajít na Sils Maria do kina?

30. ledna 2015 v 18:38 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

Připravte si kalendáře a diáře, mám pro vás pár bližších informací, kam si zajít na Sils Maria do kina. Bohužel vás zklamu, ale velká multikina film promítat nebudou, což se dalo předpokládat, ale tady je seznam měst, kde film vidět můžete. Ten se bude postupem času rozšiřovat, takže jej určitě budu aktualizovat. Moc za něj děkuju Petře z Film Europe, jsem nadšená!

Praha, kino Lucerna 10. 2. - 11. 2., 15. 2.
Praha Modřanský biograf - 3. 2.
Praha, kino Radotín - 4. 2. + 10. 2.
Praha, kino Ewald - 2. 2. - 4. 2.
Praha, Francouzský institut - 3. 2.
Beroun, kino Mír - 3. 2.
Plzeň, Fil. klub Měšťanská beseda - 3. 3.
Hradec Králové, kino Central - 3. 2. + 5. 2.
Chrudim, Mětské kino - 1.2.
Jihlava, kino Dupla - 4. 2. + 22. 2.
Brno, kino Art - 3. 2.+15. 2. + 16. 2.
Prostějov, kino Metro - 3. 2.

Více informací o jednotlivých promítáních určitě naleznete na webových stránkách jednotlivých kin. Rozhodně na film zajděte, stojí za zhlédnutí! Navíc je to jedna z mála šancí, jak i my můžeme podpořit Kristen :)

Nové portréty Kristen a Julianne

29. ledna 2015 v 20:48 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Pět nových portrétů Kristen s Julianne, které byly pořízeny při promu Still Alice v New Yorku. Doufám, že se dočkáme ještě nějakých fotek, nebo rovnou nějakého shootu!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Dvě nové fan fotky z Paříže (28. 1. 2015)

28. ledna 2015 v 17:29 | Ajjinka |  Fan fotky

A jako třešničku na dortu tu máme dvě nové fan fotky z dnešního dne. Kristen fanynce prozradila, že Paříž opouští již dnes, opravdu se tedy jednalo o velmi krátkou návštěvu.

imagebam.com imagebam.com


Kristen bude součástí další kampaně Chanel

28. ledna 2015 v 17:19 | Ajjinka |  Chanel

Myslím, že i tahle zpráva se dala očekávat, dokonce se dalo čekat, že půjde o tuhle kolekci. Každopádně teď je oficiální. Kristen a Karl Lagerfeld prodlouží svoji spolupráci. Kristen se společně s Alice Dellal a Vanessou Paradis stanou tvářemi kolekce kabelek značky Chanel pro jaro a léto! Kampaň už je nafocená, samotným Karlem, a měla by být zveřejněna již v dubnu tohoto roku, takže se určitě máme na co těšit!

Kristen by měla být tváří této kabelky.


Kristen je nominovaná na Cesar Award!

28. ledna 2015 v 15:58 | Ajjinka |  Události

Dnes byly vyhlášeny nominace 40. ročníku francouzských filmových cen Cesar Awards a v jedné z kategorií se umístila i Kristen za svou roli v Sils Maria, kde ztvárnila asistentku Valentine. Nominována byla v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli. A abyste věděli, o jaký úspěch se jedná, Kristen je teprve druhou americkou herečkou, která byla za konání těchto cen nominována. Samotné předávání proběhne 20. února, dva dny před Oscary, v Paříži. Kristen se na Oscarech neobjeví, takže můžeme snad doufat, že by se ukázala alespoň tady :)

Nominaci získal i samotný film Sils Maria a to v kategorii Nejlepší film, pozadu nezůstala ani Juliette Binoche (Nejlepší herečka), Olivier Assayas (Nejlepší režie a Nejlepší scénář) nebo kameraman Yorick le Saux (Nejlepší kamera). Snímek celkově obdržel šest nominací, velká gratulace!


SILS MARIA V KINECH JIŽ OD ČTVRTKA 29. 1. 2015!

27. ledna 2015 v 21:37 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

Někteří už snímek Sils Maria mohli vidět při filmovém festivalu Be2Can, ti, co takové štěstí neměli, se na něj mohou vydat již od tohoto čtvrtka. Pro přehled sem přidám malý souhr, za který moc děkuju Petře z Film Europe, která byla tak hodná a poslala mi jej :)

SILS MARIA


Režie: Olivier Assayas
Scénář: Olivier Assayas
Kamera: Yorick Le Saux
Střih: Marion Monnier
Hudba: Daniel Sobrino
Hrají: Juliette Binoche, Kristen Stewart, Chloë Grace Moretz, Lars Eidinger

české titulky, 123 minut, v kinech od 29. 1. 2015

"Pohled do minulosti odhalí její skryté touhy i vlastní identitu."

Filmový kritik a režisér Olivier Assayas často obsazuje do svých filmů charismatické, silné a talentované herečky, které svým půvabem vnáší do jeho snímků magickou energii, napětí, ale i ženskou krásu. Ve snímku Sils Maria režisér zkoumá bohatý a nevyzpytatelný svět žen ovládaný opět skvělými, avšak tentokrát charakterově odlišnými herečkami různých generací - Juliette Binoche, Kristin Stewart a Chloë Grace Moretz. Film, který v roce 2014 učaroval divákům i kritikům na MFF v Cannes a získal nominaci na Zlatou palmu, je poctou hereckému umění a hercům i herečkám, jejichž jediným cílem je podat přesvědčivé a okouzlující výkony.

Okouzlující a stále atraktivní čtyřicátnice Maria Enders je na vrcholu své herecké kariéry, kterou před dvaceti lety odstartovala ztvárněním provokativní a nezapomenutelné postavy Sigrid v oceňovaném lesbickém dramatu. Právě přijala nabídku zahrát si v současném remaku tohoto slavného filmu, avšak tentokrát se má zhostit role starší Heleny, kterou Sigrid svede a dožene až k sebevraždě. Maria se svou asistentkou odjíždí do Sils Marie, odlehlé oblasti švýcarských Alp, aby se nerušeně připravovala na svou náročnou roli. A role Sigrid na druhé straně připadla lehkovážné mladé hollywoodské hvězdičce, vyžívající se v alkoholových skandálech. Maria se tak na rozdíl od původního filmu nachází na druhé straně zrcadla, tváří v tvář okouzlující dívce, která je v podstatě znepokojujícím odrazem jí samotné.

Švýcarsko, Německo, Francie, 2014, anglická verze, nevhodné do 15 let, DCP, BRD, DVD

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen na módní přehlídce Chanel (27. 1. 2015)

27. ledna 2015 v 16:45 | Ajjinka |  Akce

Za chvíli mám jít s Marcelle do baru, nestíhám, protože tam mám být v pět a musím tam být v pět, protože pořád chodím pozdě a... Jo, já vím, to vás nezajímá :D Kristen se dnes podle očekávání objevila na módní přehlídce Chanelu, která proběhla při módním týdnu v Paříži. Kristen vypadala skvěle, na sobě měla samozřejmě Chanel. Na fotkách je s Karlem nebo třeba Gaspardem Ullielem (umírám!). Více informací dodám později večer :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.comDVD Still Alice vyjde v červenci v UK

26. ledna 2015 v 20:33 | Ajjinka |  Still Alice

I když my nemáme ještě ani datum premiéry Still Alice (dotčeně ukazuje prstem na české distributory), UK distributor už uvádí datum vydání filmu na DVD. DVD by v Británii mělo vyjít 6. července, takže pokud se nedočkáme české distribuce (věnuje českým distributorům tvrdý pohled), můžete si DVD předobjednat na Amazonu.

Kristen v Live! with Kelly and Michael

26. ledna 2015 v 18:21 | Ajjinka |  TV shows

Jaj, překvapivě je tenhle rozhovor vážně skvělý! Kristen mluví o tom, jak v hotelu potkala Antona Browna, který má vlastní kulinářskou show na Food Network, a jak byla úplně vyjevená z toho, že ho vidí. Její publicistka Ruth se jí pak ptala, jestli je v pořádku, vůbec neměla ponětí, kdo ten chlápek byl. Říká, že nemá svoji specialitu, ale že umí uvařit prakticky všechno. Myslí si, že je dobrá kuchařka. Miluje jídlo a je jednoznačně jedlík. Pak ukazují soukromé fotky Kristeniny fenečky Cole, Kristen o ní říká, že je světlem jejího života a že je strašně roztomilá. Říká, že neví, co je zač, je to kříženec a připomíná, že je nalezenec. Poznamenává, že má momentálně tři psy. Pak povídá o tom, že si chce teď oddechnout a že maluje. Samozřejmě přijde řeč na Still Alice, mluví také o Julianne Moore. Na konci videa je promítán krátký klip z filmu.

Pod videem najdete fotky Cole, dvě byly ve videu, třetí byla zveřejněna na Instagramu jedné z Kristeniných kamarádek. Když se zaměříte na roh první fotky, můžete si všimnout srsti Beara, Kristenina dalšího svěřence :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fan fotky z Paříže (26. 1. 2015)

26. ledna 2015 v 17:32 | Ajjinka |  Fan fotky

Ach, Kristen dnes v pořádku přistála v Paříži, kde se tento týden koná módní týden! V plánu jsou rovnou dvě přehlídky Chanel, pevně doufám, že se Kristen ukáže na obou, případně i na pár dalších přehlídkách :) Tady jsou nové fan fotky s fanynkami z letiště :)

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Kristen bude v Live with Kelly and Michael

25. ledna 2015 v 17:39 | Ajjinka |  Události

Kristen se zítra objeví v Live with Kelly and Michael, show bude vysílána v 15:00 našeho času, ale nebude úplně živě - Kristen rozhovor předtočila při své návštěvě New Yorku. Tenhle týden by mohl být skvělý. Proč? Tři a půl slova. Módní týden v Paříži. Samozřejmě se budou konat rovnou dvě módní přehlídky Chanelu, takže je dost možné, že by se jich mohla zúčastnit i jejich hlavní múza. Nic však nebylo potvrzeno, takže musíme jen doufat a věřit :)

Vzkaz pro Kristýnku, která komentovala u předchozího článku: Nikdo tě sem nenutí chodit a pokud ti nevyhovuje, že se tu denně neobjevuje dvacet článků, támhle jsou dveře (v podobě roztomilého křížku v pravém horním rohu obrazovky) ;)

Kristen pro Yahoo

20. ledna 2015 v 19:51 | Ajjinka |  Rozhovory

Vážně se mi nestává, že by se mi v počítači jen tak válely přeložené rozhovory, ale inu... všechno je jednou poprvé :) Další skvělý rozhovor, který rozhodně stojí za přečtení! Budu ráda za nějakou zpětnou vazbu, celkem by mě zajímalo, jestli rozhovory stále někdo čte - pokud ne, budu čas využívat efektivněji (ano, nová knížka od Jojo Moyes čeká! :D)

Stewart však chce nechat věci nepředvídatelné a vždycky je ochotná přijmout šanci. Jako třeba blockbuster od Marvelu nebo DC. "Zbožňuju sledování těchhle filmů," řekla Yahoo Movies. "Ráda bych lidem ukázala, že můžu udělat víc než jen být 'Kristen Stewart' v jiném filmu, v jiné situaci." Poznamenává svou minulou roli Snow White z vysokorozpočtového fantasy dobrodružství Snow White and the Huntsman, která mohla být odrazovým můstkem pro roli superhrdinky. "Jsem si jistá, že bych se mohla dostat na palubu s Kapitánem Amerikou, víte, jak to myslím? Jen by to musela být ta správná věc."

V rozmanité konverzaci Stewart také mluví o svém hlubokém obdivu k Moore (Je génius) a o chvíli ve Still Alice, kvůli které se krčí (Vypadám kurevsky směšně), vysvětluje proč ji její co-star z Clouds Juliette Binoche "kurevsky přivádí k šílenství" a podělí se o více detailů o její režisérké touze (Chci začít úplně od nuly).

Kristen a Stella McCartney, hehe

19. ledna 2015 v 17:14 | Ajjinka |  Akce

Krátké video, které jsem chtěla přidat ke článku z přehlídky Stelly McCartney, ale je mi jasné, že by se úplně ztratilo, což by byla škoda. Kristen a módní návrhářka Stella McCartney v 00:13, dámy a pánové! :D


Kristen pro ELLE

17. ledna 2015 v 16:48 | Ajjinka |  Rozhovory

Slíbený rozhovor Kristen s ELLE je tady. Je vážně skvělý! Stejný názor měla pravděpodobně i novinářka Faran Krentcil, která z rozhovoru s Kristen zveřejnila fotku na svém Instagramu a na Facebook napsala status, ve kterém zmínila, že se právě zamilovala :))) Naše holka to prostě umí!

Still Alice je tak dobrý a děsivý film. Vidět v tomhle filmu Alzheimerovu chorobu je zničující.
Kristen: Děkuju. Je to strašně důležitý film - lidi o tomhle problému musí mluvit -, ale zároveň mě udělal šíleně paranoidní. Vždycky, když si nemůžu vzpomenout na nějaký slovo, znervózním, protože mě napadne, že je to symptom. Minulý týden si na slovo nemohl vzpomenout můj táta. Je to kurevsky děsivý.

Dneska jsem si popletla slova "dub step" a "Diplo"...
Kristen: To není děsivý. To je prostě k popukání.

Další fotky z nedávného shootu

16. ledna 2015 v 17:43 | Ajjinka |  Photoshooty: 2014

Na tenhle coolový photoshoot si určitě pamatujete, byl zveřejněn v podstatě celkem nedávno, tuším, že někdy v říjnu při promu Camp X-Ray nebo Sils Maria. Kristen vypadá fantasticky! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen v Late Night with Seth Meyers

16. ledna 2015 v 17:05 | Ajjinka

Kristen včera navštívila Late Night show se Sethem Meyersem. Ve video mluví o Julianne a Alecovi, o obou říká, že jsou úžasní herci a lidé. Alec jí prý ve filmu hodně pomohl. Kristen říká, že po každém natáčení má takové nutkání říkat si, ať maže domů, spálí se od sluníčka, nechá se tetovat nebo si ostříhat vlasy, aby měla zase pocit, že je její tělo jen jejím tělem a ne její postavy, kterou právě dohrála. Když se jí Seth zeptal, co udělala po dotočení Still Alice, Kristen se smíchem odpověděla, že neví a že to není jeho věc :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen v The Today Show (15. 1. 2015)

15. ledna 2015 v 19:34 | Ajjinka |  Akce

Kristen dnes byla hostem v The Today Show, odkud máme rovnou několik fotek. No, fotky jsou od paparazzi fotografů, kteří ji přes sklo nafotili. Třeba se dočkáme i nějakých oficiálních fotek, jako je ta na úvodním obrázku, kde je Kristen společně s labradorským retrieverem Wranglerem, který je štěňátkem této show :) Kristen měla na sobě oblečení značky Atea :)

Kristen povídá o své postavě Lydii, o vztahu Lydie s Alice (Julianne). Pak mluví o tom, jak ji film ovlivnil, říká, že si prošla zkušeností s Alzheimerovou chorobou bez toho, aniž by ji měl nějaký její příbuzný nebo kamarád. Tvrdí, že jen sociopat by nebyl ovlivněn tím, co na place Julianne předváděla za výkony, je to nakažlivé. Na konci videa Kristen říká, že se teď zabavuje doma v LA a připravuje se na další věc, na které bude dělat - chce, aby to bylo opravdu něco, takže bude trvat, než na něco takového narazí. Já jen doufám, že nás nenechá čekat příliš dlouho :))


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com