Únor 2015

Nová fan fotka z LA (27. 2. 2015)

28. února 2015 v 12:29 | Ajjinka |  Fan fotky

Včera se v LA otevřela nová pobočka módního obchodu HUF, kterou přišla podpořit Kristen společně se svou kamarádkou Suzie, která opět změnila image a ukázala se s fialovými vlasy :) Fotka se vám po kliknutí zobrazí v původní velikosti :)


Nový projekt pro Kristen!

28. února 2015 v 12:05 | Ajjinka |  Certain Women

Pár dní už se o tom na Twitteru šuškalo, ale teď to máme potvrzené! Kristen si zahraje v novém nezávislém snímku, který zatím nemá jméno, ale říká se mu zatím Untitled Kelly Reichardt Project. Půjde o drama, které bude sledovat příběhy životů lidí z malého města v Montaně.

Kristen si zahraje mladou právničku z Boise jménem Beth, která přijme práci učitelky v místě, které je vzdálené několik hodin od jejího domova. V učení si není jistá, ale je rozhodnutá dokázat sama sobě, že to zvládne. Krátce po tom, co práci přijme, naváže blízké přátelství s Jamie, místní ženou, která chodí do její třídy.

Kromě Kristen se v projektu objeví Michelle Williams a Laura Dern. Scénář a režii má v rukou Kelly Reichardt. Kromě výše zmíněných hereček se v projektu objeví i pánové James Le Gros a Jared Harris. Produkce se ujal Neil Kopp a Anish Savjani. Film se bude natáčet v místech Big Sky country a natáčení by mělo začít již 2. března.

Mě neuvěřitelně těší, že se Kristen pustila do dalšího projektu, opravdu musí stát za to, když se na něm rozhodla podílet. Velkou radost mi dělá i fakt, že bude po delší době opět spolupracovat s nějakou režisérkou :) Navíc Lauru zbožňuju už od dob Jurského parku, takže mě navíc těší i jejich spolupráce :)


Still Alice v českých kinech od 16. dubna!

27. února 2015 v 13:55 | Ajjinka |  Still Alice

ANO, ANO, ANOOOOO!!! ANO! Konečně! Česká premiéra filmu Still Alice, který se vřítí do českých kin pod názvem Pořád jsem to já, bude mít premiéru 16. dubna! HURÁ! O distribuci se postará společnost Falcon, která je momentálně mojí nejvíc nejoblíbenější! Pevně doufám, že všichni do kina zajdete, když už k tomu budeme mít příležitost! :) Film by měl být do kin uveden s českým dabingem, ale pevně doufám, že bude klasicky na výběr, jestli zvolíte původní znění s titulky nebo dabing.


Promo fotka Chanel v lepší kvalitě

26. února 2015 v 17:59 | Ajjinka |  Chanel
Konečně jsme se dočkali HQ digitálního scanu z nové kampaně kabelek značky Chanel. Pořád z té fotky nemůžu, ty vlasy jsou prostě dokonalost sama :) Po kliknutí se vám fotka zobrazí v původní velikosti.Vyjde American Ultra kolem října?

24. února 2015 v 20:22 | Ajjinka |  American Ultra

Nedávno jsem psala zprávu o tom, že má akční komedie American Ultra vyjít někdy toto léto, vypadá to však, že se filmu dočkáme až na podzim, kdy nebude v kinech takový nápor blockbusterů. Doufám, že se brzy dočkáme nějakého určitého data, no, a samozřejmě traileru, stillsek a tak!

"Pravděpodobně vyjde kolem října."


Oficiální portrét výherkyně Césara

23. února 2015 v 20:19 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015
Tohle je jeden z důvodů, proč Kristen naprosto zbožňuju. Oficiální portrét výherkyně Césara, ňuf! :) Kliknutím se vám fotka ještě o něco zvětší!Nová fotka z placu Still Alice

23. února 2015 v 17:01 | Ajjinka |  Still Alice

Kristenina kamarádka a fotografka Lindsey Byrnes zveřejnila novou fotku z placu Still Alice, ke které přiložila text: "Výherkyně Césara Kristen Stewart a výherkyně Oscara Julianne Moore na place Still Alice focené mnou.". Někdy bych chtěla vidět, jaké oklady má Lindsey u sebe v počítači :D Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.


Kristen pro Interview Magazine

22. února 2015 v 16:08 | Ajjinka |  Rozhovory

Tak, konečně se mi podařilo tenhle rozhovor dopřeložit. Je opravdu dlouhý, ale rozhodně stojí za přečtení. Kristen a Patti mají úžasný kamarádský vztah, takže tomu odpovídá i celý rozhovor. Kristen mluví o své práci, o Twilight, úžasné zkušenosti, kterou zažila na place Equals. Zmiňuje filmy, na kterých pracuje, a prozrazuje, jak ji Patti Smith ovlivnila.

Patti Smith: Ahoj. Je tohle divný?
Kristen: Tak strašně moc. Budeš dělat ten správnej rozhovor, huh? Myslím, že je to parádní.

Patti: Kolik ti je, 24? Já právě oslavila 68 a přemýšlela jsem nad tím, co jsem ve čtyřiadvaceti dělala já. Ještě jsem nenahrála Horses (album, 1975). Pracovala jsem v knihkupectví. Vystupovala jsem, psala jsem. Ale to, čím už sis ty prošla a co jsi profesně dokázala, je úžasné. Chtěla jsi být herečkou už jako holčička? Už jsi nad tím v té době uvažovala?
Kristen: No, teď si užívám výhody rozhodnutí, které jsem udělala, když jsem byla někým, s kým se pořád můžu ztotožnit, ale už jím nejsem. Myslím, že jsem chtěla být herečkou z toho důvodu, že jako dítě můžete být na place, jen když hrajete. A mně celý ten proces fascinoval. V tu dobu jsem vážně jen chtěla být na natáčecích placech, navštívit tisíce jiných míst, a pracovat tak tvrdě jako moji rodiče. Oba moji rodiče pracují u filmu. Jsou ve štábu. Miluju filmy a prostě jsem toho chtěla být součástí. Měla jsem opravdu štěstí. Nějaký čas jsem jezdila po konkurzech a pak začala natáčet filmy. Dřív jsem říkala, že chci být nejmladší režisérkou. Ale jsem spíš jako: "Ne, počkám, dokud na to nebudu úplně připravená."

Fotky ze včerejší večeře

22. února 2015 v 11:43 | Ajjinka |  Osobní fotky

Dvě fotky ze včerejší večeře - Courtney Eaton, Riley Keough, Zoe Kravitz a naše Kristen :)) Těší mě, že se Kristen bavila :D

imagebam.com imagebam.com


Kristen na Charles Finch and Chanel's annual pre Oscar dinner

22. února 2015 v 9:50 | Ajjinka |  Akce

Kristen je prostě multifunkční, takže po tom, co si odskočila do Paříže, aby se jako první americká herečka, která získala Césara, zapsala do historie, včera večer se zúčastnila speciální večeře k Oscarům, na kterou mohli dorazit jen pozvaní. Večeře byla pořádána ve jménem Chanelu a Charlese Finche. Není tedy překvapením, že má na sobě Kristen šaty z nové kolekce Chanelu a stejně tak ji doplňují chanelské šperky, na které by normální smrtelník vydělával většinu života :D Na fotkách je Kristen například s kamarádkou Riley Keough, na jejíž nedávné svatbě Kristen četla jednu ze svých básniček :) Na dnešních Oscarech Kristen čekat nemáme, sama řekla, že je bude sledovat doma u televize - ani se není čemu divit, musí být šíleně vyčerpaná :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


První fotka z nové kampaně Chanel

21. února 2015 v 14:55 | Ajjinka |  Chanel
Ne, opravdu se nikdy nic neděje samo. Objevila se první fotka z kampaně kabelek pro jaro a léto 2015 značky Chanel, jejíž je Kristen tváří společně s Alice Dellal a Vanessou Paradis. Celá kampaň by měla být zveřejněna v dubnu tohoto roku. Zatím to vypadá víc než úžasně, líbí se mi Kristeniny prodloužené vlasy! ♥Oficiální rozhovor po přijetí ceny

21. února 2015 v 14:41 | Ajjinka |  Videorozhovory

Po tom, co Kristen na pódiu převzala cenu a poděkovala, dostavila se do zákulísí, kde vzniklo pár fotografií a tento milý kraťoučký rozhovor, během kterého jí na cenu César bylo vyrýváno jméno. Kristen ve videu říká, že je z výsledku úplně hotová, a že je momentálně ve světě francouzského filmu, do kterého obvykle lidi jako ona nemají přístup. Je nesmírně šťastná. Mluví o producentu Charlesi Gillibertovi, který ji do tohoto světa uvedl. Dále zmiňuje Juliette, říká, že si nikdy nemyslela, že by mohla udělat něco, jako je ona, ale když s ní byla na place, chovala se jako zrcadlo. Prý to z nich šlo samo a přirozeně. Kristen tvrdí, že by určitě chtěla natočit další film s francouzským režisérem. Vůbec by se nebránila ani francouzsky mluvenému filmu, i když jí zatím tenhle jazyk moc nejde, ale snaží se (částečně své poděkování odříkala ve francouzštině). K videu se dostanete kliknutím na animaci, Kristen je neskutečně roztomilá! :)


KRISTEN VYHRÁLA CÉSARA!

21. února 2015 v 0:11 | Ajjinka |  Události

ANO, ANO, ANO!!!!! ANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! Mohla jsem tuhle ZATRACENĚ DOKONALOU NOVINKU doplnit do článku níže, ale ne, musí tu být článek zvlášť! Kristen VYHRÁLA CENU FRANCOUZSKÝCH FILMOVÝCH CEN CÉSAR ZA VEDLEJŠÍ ROLI VE FILMU SILS MARIA! Je vůbec první americkou herečkou, která za čtyřicet let konání těchto prestižních cen vyhrála. Nemůžu být pyšnější! Jsem tak nadšená a Kristen OBROVSKY GRATULUJU, jde o absolutní mega úspěch! :)"Skáču a slzím radostí - moje holčička je první americká herečka, která VYHRÁLA cenu César"


KRISTEN PŘEBÍRAJÍCÍ CENU

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

KRÁTCE PO VYHLÁŠENÍ V ZÁKULISÍ:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

S OSTATNÍMI VÝHERCI
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PHOTOCALL PO VYHLÁŠENÍ

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

KRISTEN A JULIETTE PŘEDÁVAJÍ CENU ZA NEJLEPŠÍHO HERCE

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

César Awards 2015

20. února 2015 v 19:43 | Ajjinka |  Akce

Z přímého přenosu César Awards asi nic moc mít nebudeme, protože bude samozřejmě probíhat ve francouzštině, každopádně... who cares? :D Červený koberec začal již v 18:30, Kristen se zatím neukázala, i když dnes už na slavnostní pódium jednou vystoupila a to při zkouškách - Kristen bude předávat jednu z cen.

Přímý přenos startuje v 21:00 a vy jej můžete online sledovat. Držte palce, Kristen je druhou americkou herečkou, která byla za čtyřicet let těchto cen nominována. Kromě Kristen je nominována i Juliette Binoche, Olivier Assayas a samotný film Sils Maria.


Kristen na sobě měla šaty značky Chanel z nové kolekce a vypadala naprosto překrásně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fan fotky z Paříže (19. 2. 2015)

19. února 2015 v 21:34 | Ajjinka |  Fan fotky

Kristen už dnes bezpečně přistála v Paříži, kde zítra proběhne předávání César Awards. První fotka je z hotelu, vedle Kristen je producent filmu Sils Maria Charles Gillibert. Na druhé fotce je Kristen na nákupech, společnost jí dělá její publicistka Ruth. Hehe, že by nový tenisky? :D

imagebam.com imagebam.com

Charles Finch and Chanel's 7th Annual Pre-Oscar Awards Dinner

18. února 2015 v 17:31 | Ajjinka |  Události

A aby toho dnes nebylo málo, Kristen se 21. února ukáže na jedné z oscarových párty, když už se samotného předávání cen nezúčastní. Přesněji jde o 7. ročník předoscarové večeře, která je pořádána pod jmény Chanel a Charlese Finche. Doufám, že můžeme vyhlížet nějaké další fotky! :) Chudák Kristen, zase bude celá rozlítaná - doslova. 20. února totiž bude předávat cenu na francouzských filmových cenách César, při kterých získala nominaci za svůj výkon v Sils Maria a které proběhne přímo v Paříži.

Kromě Kristen se večeře zúčastní například Julianne Moore nebo Eddie Redmayne.


Photoshoot pro Interview Magazine

18. února 2015 v 15:52 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Protože se v Kristenlandu vždycky děje všechno najednou, máme tady nový photoshoot pro magazín Interview! Jde o poměrně nadčasový shoot, mám ráda, když jsou fotky něčím jiné a tyhle takové opravdu jsou. Fotky byly pořízeny v lednu v New Yorku. Líbí se mi ty barvy a celkově jsem nadšená, že se zase něco děje! Součástí je samozřejmě také rozhovor, který s Kristen vedla její kamarádka a idol Patti Smith, rozhodně se tak chystám rozhovor přeložit, lépe řečeno jde do fronty rozhovorů, které se chystám přeložit, hehe :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Kristen a Adir Abergel (17. 2. 2015)

18. února 2015 v 15:37 | Ajjinka |  Osobní fotky
Kristenin kadeřník a kamarád Adir Abergel, který ji připravoval na tajemný photoshoot, zveřejnil další jejich společnou fotku. Omlouvám se, ale tentokrát mi vážně docházejí slova ♥ "Tolik tohohle človíčka miluju!" ♥Kristen na focení photoshootu (17. 2. 2015)

18. února 2015 v 15:33 | Ajjinka |  Zajímavosti

Miluju, když se něco děje! Kristen včera na pláži v Malibu nafotila nový photoshoot, ze kterého je pár paparazzi fotek. Ty sem sice nedávám, ale tentokrát udělám výjimku, protože těžko říct, kdy se samotného shootu dočkáme. Zatím ani není známo, pro jaký photoshoot byl nafocen, ale tipovala bych, že půjde o nějaký větší časopis typu Elle :) Nikoho asi nepřekvapí, že všechny outfity jsou Chanel. O účes se postaral Kristenin kadeřník a kamarád Adir Abergel, kterého můžete vidět i na fotkách, stejně tak její publicistku Ruth. Kristen vypadá přenádherně! Už abychom se shootu dočkali! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen bude na César Awards

14. února 2015 v 16:36 | Ajjinka |  Události

Už když jsem psala o Kristenině nominaci na prestižní francouzskou filmovou cenu César, nezapomněla jsem podotknout, jak velká pocta to pro americkou herečku je. Kristen je teprve druhá americká herečka, která při těchto cenách získala nominaci, proto se není čemu divit, že se Kristen slavnostního večera, který proběhne již v pátek 20. února, zúčastní. Těžko říct, zda vyhraje v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, jistí si však můžeme být tím, že předá cenu někomu jinému - zatím není známo, jakou kategorii bude vyhlašovat, ale určitě to bude stát za to! A my se tak máme zase na co těšit :))

Samotné předávání bude vysíláno online a to ve 20:50 našeho času na Canal+. Přítomna bude i Juliette Binoche nebo Sean Penn, který režíroval Into the Wild :)