Březen 2015

Nová fotka z kampaně brýlí Chanel

28. března 2015 v 14:10 | Ajjinka |  Chanel
Wow, nemůžu se dočkat, až se fotek z téhle kampaně brýlí značky Chanel dočkáme v HQ kvalitě. Tahle nová fotka vypadá rozhodně úžasně!Americké promo Sils Maria

28. března 2015 v 11:21 | Ajjinka |  Události

Sils Maria se vřítí do amerických kin již 10. dubna, takže se samozřejmě můžeme těšit na promo! Duben bude pro Kristen náročný. Kromě toho, že oslaví své 25. narozeniny ji čeká promo filmů Sils Maria a Anesthesia. Také si můžete prohlédnout novou stillsku s Kristen a Julianne, která se vám po kliknutí na úvodní stránku zvětší.
  • 3. 4. - soukromé promítání Sils Maria v LA, konverzace s LACMA
  • 6. 4. - americká premiéra Sils Maria v LA
  • 8. 4. - Kristen se objeví v talk show Briana O'Briena
  • 22. 4. - premiéra filmu Anesthesia na filmovém festivalu Tribeca

Nová fotka z Madame Figaro shootu

28. března 2015 v 11:14 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Huh, tuhle fotku z photoshootu pro Madame Figaro už jste vidět mohli na blogové facebookové stránce, ale protože jsem se na počítač dostala až teď, je tu s menším zpožděním. Vážně, tenhle týden mi dal zabrat, takže jsem včera upadla do kóma a bylo :D Kliknutím se Vám fotka z úvodního obrázku zvětší.


Ozvěny Febiofestu aneb Still Alice ještě dřív

23. března 2015 v 20:40 | Ajjinka |  Still Alice

Informaci o tom, že bude snímek Still Alice promítán na pražském filmovém festivalu Febiofest, jsem tu psala už před hodně dlouhou dobou. Nyní tu mám bližší informace o Ozvěnách tohoto festivalu - tedy o promítání filmů, které jsou tohoto festivalu součástí v jiných městech republiky. Co jsem se dívala, mělo by jít o všechna města, ve kterých je multikino CineStar, kde si již nyní můžete zarezervovat vstupenky. A protože jde o festivalové promítání, stojí kouzelných 89 Kč.

Stačí, když si na webu Cinestar kliknete na Filmy, sjedete níže do kategorie Připravujeme, vyhledáte plakát s Julianne Moore, kliknete na film a v pravém dolním rohu si vyberete promítání, kterého byste se chtěli zúčastnit. Je to jedinečná příležitost, jak vidět film před jeho českou premiérou, která proběhne 16. dubna.

Kristen pro Madame Figaro

22. března 2015 v 14:20 | Ajjinka |  Rozhovory

Bývalé teen hvězdě Twilight se podařilo vyhrát Césara za její zářivý výkon v Sils Maria Oliviera Assayase. Nyní zlobivá holka Hollywoodu a rebelská múza Chanelu ukazuje svůj talent ve Still Alice.

Dvě zvláštně podobné role. "Dvě podpůrné role," navrhuje Kristen. "Ráda pomáhám. Nejsem vůdce, jsem podporovatel." Ve filmu Assayase hraje asistentku stárnoucí hvězdy, které slouží jako zkoušková režisérka, společnice, důvěrnice a fanoušek. Ve Still Alice je tou, co vzdá svůj divadelní sen, aby se mohla starat o svoji matku, které byl diagnostikován Alzheimer. "Tyhle dvě ženské postavy dospěly a nechaly dospět i mě. S Juliette asistuju herečce plné pochybností, jenž čelí nové generaci mladých hereček, která je krutá a bez respektu. S Julianne jsem si začala uvědomost křehkost věcí. S touhle postavou jsem si uvědomila, že nic není navždycky vaše, stačí jedna sekunda a vlna tsunami všechno změní. V tomhle případě je tsunami nevyléčitelná nemoc, jenž zasáhne padesátiletou matku, která je brilantní intelektuálkou. Ve filmu jsem tou nejsilnější, jsem ta, která se rychle přizpůsobí situaci a rozhodne se vzdát se své kariéry, aby se postarala o svou matku. Je to spíše z nezbytnosti než z povinnosti. Dělá to proto, aby se na sebe mohla podívat do zrcadla."

Kristen a reklamní kampaň brýlí Chanel

21. března 2015 v 20:36 | Ajjinka |  Chanel
Kristen se nečekaně objevila na plakátech kampaně brýlí Chanel. Ta holka nám prostě nedá pokoj, wow! Hrozně se těším na fotky v lepší kvalitě!


EDIT: A behind the scenes fotka z focení kampaně kabelek :)

imagebam.com imagebam.com

Nová fotka ze svatby Riley Keough

19. března 2015 v 20:40 | Ajjinka |  Osobní fotky

Objevila se další fotka ze svatby Kristeniny kamarádky Riley Keough, která proběhla na začátku února. Jednu fotku už jsme vidět mohli, tentokrát jsou však na snímku i novomanželé - Riley vedle Kristen a Ben, který čouhá nad Kristen. A jo, Kristenino oblíbené gesto ♥ :D Kliknutím se vám fotka zobrazí v původní velikosti.


Kristen na coveru Madame Figaro

17. března 2015 v 20:34 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Huh, pár dní je ticho, a pak najednou BUM! Opět všechno najednou. Nyní se můžeme pokochat titulní stránkou francouzského magazínu Madame Figaro. Zatím je venku jedna fotka, snad jich v tomto čísle, které vychází již 21. března, bude víc! :) Snímky nafotil Vincent Peters. V magazínu si přeteme nový rozhovor! Kliknutím se vám fotka zobrazí v původní velikosti.

EDIT: Přidány digitální scany. Rozhovor je zatím ve francouzštině, takže si stejně musíme počkat, než jej nějaká dobrá duše přeloží do angličtiny :) Za scany díky spřátelenému webu KStewartFans ♥ Rozhodně jde o šíleně povedený shoot, hrozně se mi líbí druhá a třetí fotka v druhém řádku :) Asi nikoho nepřekvapí, že jsou modely značky Chanel, botky jsou z dílny Christian Louboutin.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Premiéra Sils Maria v Los Angeles?

17. března 2015 v 19:26 | Ajjinka |  Události

Podle webu Average Socialite by měla 6. dubna v Los Angeles proběhnout americká premiéra Clouds of Sils Maria, které by se měla zúčastnit Kristen, Juliette Binoche a Chloe Moretz. Pevně doufám, že je tato informace pravdivá, pokud ano, máme se na co těšit! :)


Nick Hoult o Kristen a Equals

17. března 2015 v 19:23 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen

Miláček Nicholas Hoult ve svém nedávném rozhovoru zmínil Kristen a film Equals, na který mimochodem neskutečně těším, snad se brzy dočkáme nějakého pevného data, kdy bychom mohli snímek očekávat.

"Je tak talentovaná. Vážně ji nemůžu dostatečně vychválit. Je talentovaná, milá a úžasná holka... Má hrozně chytrý přístup k práci a je skutečná umělkyně."

Ve filmu žijí Hoult a Stewart ve světě, ve kterém neexistují žádné emoce. "U mojí postavy se začne projevovat nemoc, jak tomu oni říkají, kdy začne mít noční můry a začne mít pocity, je jako: 'Počkat! Co se to tu děje?'," říká. "A pak si všimne postavy Kristen, se kterou si začnou vytvářet vztah ve světě, kde lidé vztahy mít nemohou, kde ani neexistujou. V podstatě je to milostný příběh."


Americký plakát Clouds of Sils Maria

17. března 2015 v 19:16 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria
Clouds of Sils Maria se dočkal svého amerického plakátu. Je super vidět, že se alespoň trochu liší od těch předchozích, když už studio s propagací vázne :) Film bude do vybraných kin v Americe vpuštěn 10. dubna. Na zdrojové stránce najdete také nový klip.


Pár nových fotek z Camp X-Ray

14. března 2015 v 20:40 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Pár nových stillsek z Camp X-Ray. Škoda, že se o filmu tak rychle přestalo mluvit, zrovna tahle tématika by měla být lidem víc na očích :) Navíc kombinace Kristen a Peymana byla úžasná!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Oficiální český plakát a synopse Still Alice

13. března 2015 v 15:33 | Ajjinka |  Still Alice
Máme tady oficiální český plakát a synopsi snímku Still Alice, který do českých kin vtrhne již 16. dubna. Po kliknutí se Vám fotka zobrazí v ultrakrutopřísné kvalitě :)

Alice Howlandová, šťastně vdaná matka tří dospělých dětí, je uznávanou profesorkou lingvistiky, která začíná zapomínat slova. Když je jí diagnostikována raná forma Alzheimerovy choroby, zjišťuje Alice společně se svou rodinou, že jejich vzájemné vztahy projdou tou nejnáročnější myslitelnou zkouškou. Její úsilí zůstat stále tím, kým kdysi byla, je děsivé, dojemné i inspirující.


Zemřel Richard Glatzer

12. března 2015 v 16:47 | Ajjinka |  Události

Tahle zpráva mi láme srdce. Ve věku 63 let zemřel Richard Glatzer, co-režisér Still Alice, který trpěl chorobou ALS </3 Upřímnou soustrast jeho rodině a přátelům. A hlavně jeho partneru Washovi, který s ním byl do poslední chvíle. Vzdejte prosím Richardovi hold a zajděte si od 16. dubna na jeho poslední film Still Alice do kin.

Narozeninový projekt pro Kristen

11. března 2015 v 20:59 | Ajjinka |  Události

Stejně jako minulý rok probíhá dobročinná sbírka na výzkum léčby Alzheimerovy choroby, kterou pořádají fanoušci Kristen, kteří celou částku následně předají organizaci Alzheimer's Association, jejíž členka a poradkyně Sandy Oltz, která sama touto nemocí trpí, pomáhala Julianne Moore s přípravou na film Still Alice. Celá akce probíhá ku příležitosti Kristeniných blížících se narozenin, kdy 9. dubna oslaví pětadvacet let.

Libovolnou částkou můžete přispět i vy, bez problémů lze darovat peníze i z České republiky a ze Slovenska. Stačí, když zajdete na tuto stránku, kde vyplníte všechny potřebné informace k transakci. Pamatujte, že každá menší částka dokáže zvýšit konečnou sumu.

Minulý rok se nám podařilo vybrat přes 24 000 dolarů, což je naprosto úžasné číslo. Navíc je to věc, která má smysl, protože, řekněme si to upřímně, nikdo vlastně neví, jestli se tahle nemoc nebude někdy týkat právě i jeho... Takže šup do toho! :)

Nový projekt pro Kristen!

9. března 2015 v 19:53 | Ajjinka |  Café Society

Bože! Rok 2015 bude VELKÝ! Máme tu nový projekt pro Kristen, ve kterém se objeví po boku Jesseho Eisenberga, Bruce Willise a pod režií Woodyho Allena! Jako u většiny Allenových filmů ani tento zatím nemá název a vlastně se o něm prakticky nic moc neví, natáčet by se však měl již tento rok. Producenty filmu jsou Letty Arsonson, Stephen Tenenbaum a Edward Walson, kteří s Allenem běžně spolupracují.

Natáčení by mělo začít již letos, jakmile budeme vědět něco víc, dám vědět! Ale wow! Prostě wow! Kristen a Jesse ♥

Hrozně mě zajímá, o jaký film se bude jednat, především proto, že se do něj zapojil i Bruce. Allen... no, jako režisér je skvělý, ale není to zrovna člověk, kterému bych fandila, tak uvidíme, s čím přijde tentokrát :)


Nová fan fotka z Idaha (5. 3. 2015)

6. března 2015 v 17:12 | Ajjinka |  Fan fotky

Kristen si na plac zatím nepojmenovaného projektu režisérky Kelly Reichardt vydala road tripem společně se svými přáteli. Jedna fanynka ji potkala v army obchodě, kde pracuje, a prohodila s ní pár slov. Kristen jí potvrdila, že míří na natáčecí plac v Montaně a byla prý neskutečně milá :)

imagebam.com imagebam.com


Kristen, Jules a Cameron (1995)

6. března 2015 v 17:07 | Ajjinka |  Osobní fotky
Ňuf, Kristenina mamka Jules zveřejnila na Twitteru jednu fotku, na které je s pětiletou Kristen a jejím bratrem Cameronem. "Zpátky do minulosti - Queensland, Austrálie, 1995" :)
Anesthesia bude mít premiéru na Tribeca Film Festival

5. března 2015 v 20:35 | Ajjinka |  Anesthesia

Snímek režiséra Tima Blake Nelsona Anesthesia, ve kterém si Kristen zahrála menší roli Sophie, bude mít světovou premiéru na filmovém festivalu Tribeca. Zároveň byla zveřejněna první stillska filmu, na které je Sam Waterston jako Walter Zarrow, profesor Kolumbijské univerzity, a jeho žena Marcia v podání Glenn Close. Festival proběhne v datech mezi 15. a 26. dubnem v New Yorku.


Více informací o Kristenině postavě

4. března 2015 v 19:28 | Ajjinka |  Certain Women

Máme tu pár podrobností o postavě Kristen v zatím nepojmenovaném projektu režisérky Kelly Reichardt. Celé jméno Kristeniny postavy je Beth Travis, které je 25 let a bydlí v městečku Missoula, které je vzdálené devět a půl hodiny jízdy od místa jejího pracoviště. Je čerstvá právnička, která vzala tuhle práci ze strachu, že nezvládne studentské půjčky. Neuvědomila si však, že přijala práci na tak vzdáleném místě.

Celý film je založen na krátkých příbězích, které v roce 2002 napsala pro The New Yorker Maile Meloy. Příběh, který se týká Kristeniny postavy Beth, si můžete celý přečíst na ItsOkToBeYou. Předem vás ale varuju, je hoodně spoilerový, to je snad jasné :)

Podle všeho natáčení zatím nezačalo, uvidíme, kdy vypukne :) Jsem zvědavá, jestli si Kristen projde nějakou tou proměnou :)