Duben 2015

Datum americké premiéry American Ultra!

30. dubna 2015 v 19:59 | Ajjinka |  American Ultra

YES!!!! Akční komedie s Kristen a Jesse Eisenbergem v hlavních rolích, American Ultra, má stanovené datum americké premiéry! Film do kin vtrhne toto léto, přesněji 21. srpna 2015! A vzhledem k tomu, že jde o velký film a jeho distributorem je Lionsgate, jsem si celkem jistá, že se dostane i do našich kin. Jakmile by se objevilo nějaké české datum premiéry, dám vědět, do té doby se můžeme radovat - letní premiéra totiž přislibuje blížící se trailer! :)


Další fotky ze shootu Harper's Bazaar

29. dubna 2015 v 18:35 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Huh, vážení, photoshoot pro Harper's Bazaar je dokonalost sama! Vážně, stal se jedním z mých nejoblíbenějších vůbec. Rozhovor je taky senzační, takže už se nemůžu dočkat, až se tu o něj s vámi podělím :) Fotografie pořídil Alexi Lubormirski a byl nafocen na pláži v Malibu.

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Kristen na obálce Harper's Bazaar UK

25. dubna 2015 v 20:13 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Máme tu první náhled coveru Harper's Bazaar UK, na jehož červnové obálce se objevila Kristen. Fotka z obálky vypadá luxusně, už se nemůžu dočkat těch dalších. A taky se neskutečně těším na rozhovor, HB má vždycky skvělé rozhovory. Nádhera!

imagebam.com imagebam.com


První stillska Kristen z Anesthesia

25. dubna 2015 v 18:34 | Ajjinka |  Anesthesia

Jednu stillsku z filmu Anesthesia jsme tu už měli, nyní je tu první, na které je Kristen jako Sophie! Už dopředu je mi jasné, že mi tenhle film bude lámat srdce, huh. Fotka se vám kliknutím zobrazí v plné velikosti.


Kristen ve filmu Pin Down Girl?

25. dubna 2015 v 18:14 | Ajjinka |  Pin Down Girl

Páni, aby toho nebylo málo, máme tady další možný projekt pro Kristen. Server Backstage má její jméno přiřazené k dalšímu projektu, který je právě v pre-produkci. Drama se jmenuje Pin Down Girl a zatím je o něm známo velmi málo, každopádně by mělo sledovat příběh skutečných životů ženských wrestlerů v letech 1950. Zajímavé, že? Těžko říct, jak moc brát tuto informaci vážně, zatím nic oficiálně potvrzeno nebylo.

Natáčení by mělo začít na podzim tohoto roku. Kromě Kristen jsou k filmu přiřazena jména jako Jennifer Jason Leigh, Billy Magnussen a Zosia Mamet. Produkce se ujme společnost Spring Pictures. Uvidíme, zda se tato zpráva potvrdí, určitě by bylo skvělé, kdyby se Kristen uvázala k dalšímu projektu :)


Kristen v The Late Late Show with James Corden

22. dubna 2015 v 17:13 | Ajjinka |  TV shows

Kristen navštívila show , kde prozradila, že na svoje narozeniny nějakých 18 hodin pracovala, zatímco její kamarádi její narozky oslavovali. Prý tam dorazila kolem jedné ráno a všichni byli akorát na odchodu. Pak přijde řeč na Sils Maria, James nadhodí to, že hodně lidí asi neví, že je Kristen první americkou herečkou, která vyhrála cenu César, což je vlastně francouzská verze Oscarů. James říká, že Kristen do té doby žádné tetování neměla a pořídila si ho až po natáčení. Kristen odpovídá, že měla dva měsíce falešné, na kterém si to natrénovala. Pak jí došlo, že jí hodně chybí. Roky prý byla jediná v jejich rodině, kdo žádné tetování neměl, říkala si, že zůstane bez nich, ale pak si uvědomila, že se jí líbí, takže řekla své mamce: "Mami, můžeš zavolast svýmu taterovi?" :D Kristen byla v show vypípnutá, evidentně fucking není jejich oblíbené slovo. Zmiňuje se film Woodyho Allena, na který Kristen dělala konkurz - byl to její první konkurz od toho k Twilight, takže byla nervózní a bála se, že to zkazila, naštěstí tomu tak nebylo.imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Still Alice a omezená distribuce v ČR

21. dubna 2015 v 20:58 | Ajjinka |  Still Alice

Jestli jste patřili k těm, kteří se těšili na tento fenomenální snímek do kina, bude to opět o něco složitější. Still Alice má bohužel u nás jen omezenou distribuci, což znamená, že i když bylo v původním plánu uvést jej v obou velkých multikinech, nakonec se jej tam nedočkáme. Film můžete vidět například v CineStar Anděl a případně v dalších menších kinech, jako je například pražské kino Lucerna, kde jej hrají celkem pravidelně. Samozřejmě nejjednoduší způsob, jak zjistit, jestli se ve vašem okolí snímek promítá, je navštívit stránky a program vašeho kina, případně můžete využít tohoto odkazu :)

Za info díky distribuční společnosti Falcon, která má česká práva k filmu.

Nové fan fotky z Coachelly (17. 5. 2015)

21. dubna 2015 v 18:37 | Ajjinka |  Fan fotky

Objevily se nové fan fotky z Coachelly, kdy Kristen s přáteli sledovala koncert kapely Interpol. Kristen by žlutou měla nosit častěji, vypadá skvěle! Nejvíc mě však pobavil maník stojící za ní, hehe!

EDIT: Přidána ještě jedna fan fotka z Coachelly. Fanoušek k ní napsal: Kristen Stewart musí být jednou z nejskromnějších hereček, ne-li tou nejskromnější vůbec.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


The Late Late show s Jamesem Cordenem bude zítra

20. dubna 2015 v 17:58 | Ajjinka |  Události

Kristen měla být v The Late Late show s Jamesem Cordenem již 15. dubna, ale kvůli problémům s rozvrhem musel být její výstup přesunut. Kristen tak v show uvidíme zítra, tedy 21. 4., kdy jí společnost jako další host bude dělat například coolová Betty White :)

První klip z filmu Anesthesia

20. dubna 2015 v 17:41 | Ajjinka |  Anesthesia

Máme tu první klip z filmu Anesthesia, ve kterém si Kristen zahrála studentku Sophii. V klipu můžete vidět Sama Watersona a Glenn Close. Z Deadline by nás mohl zajímat krátký úryvek:

Zlaté pravidlo Tima Blake Nelsona je: "Nešířím scénář společnostem, dokud si nejsem jistý, že z něj role přijdou atraktivní hercům, kteří přilákají financování." Když přijde na fakt, jak k filmu nalákal Twilight herečku Kristen Stewart, říká: "Vůbec to výzva nebyla. Poslal jsem jí esemesku a scénář. Přečetla si ho a poslala esemesku s "Ano" zpátky."

V rozhovoru Tim zmiňuje i svůj další film Season of Dust, ve kterém si měla zahrát Kristen společně s Jamesem Francem. Říká, že film natočit chce, už dokonce měl domluvené jeho financování, ale později z něho sešlo.


Nové fan fotky z Coachelly (19. 5. 2015)

20. dubna 2015 v 17:32 | Ajjinka |  Fan fotky

I letos Kristen zamířila na hudební festival Coachella, kde si užívala s Aliciou a přáteli. Zatím tu jsou tři fan fotky, paparazzi snímky sem prostě nepatří. Žeru to její tričko s Batmanem, hehe :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Behind the scenes Camp X-Ray

19. dubna 2015 v 13:13 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Objevilo se skvělé skoro třináctiminutové behind the scenes video z placu Camp X-Ray, které je prostříháno hromadou záběrů z natáčecího placu (třeba Kristen hrající golf nebo večeřící s ještěrem, lol) a rozhovory s herci a filmaři :) Kdyby vám přestalo fungovat YouTube video, můžete se podívat na Vimeu. Peter Sattler na Instagramu prozradil, že scéna s ještěrem musela být kvůli délce filmu vymazaná, bohužel ji neuvidíme, protože nemá rád vymazané scény, film je prostě film a nic víc neuvidíme. Škoda :)


Datum US premiéry Billy Lynn's Long Halftime Walk

18. dubna 2015 v 13:46 | Ajjinka |  Billy Lynn's Long Halftime Walk

Válečné drama Billy Lynn's Long Halftime Walk se teprve natáčí, ale už nyní víme, kdy bude mít film slavnostní premiéru. Ta proběhne symbolicky na Den válečných veteránů 11. listopadu 2016. Samozřejmě se jedná o americkou premiéru, ale celkem věřím tomu, že se film dostane i k nám :)

První náhled Kristen ve filmu Anesthesia

16. dubna 2015 v 19:33 | Ajjinka |  Anesthesia

Objevil se... no, nechci tomu říkat přímo reklamní spot, ale jde zkrátka o video, které předvádí filmy, jenž budou promítány na filmovém festivalu Tribeca, kde bude mít premiéru i drama Anesthesia. V tomto snímku si Kristen zahrála roli studentky z Kolumbijské univerzity Sophii a nyní tu máme parádní náhled, který pochází z onoho videa. A teď ta vtipná část, video je momentálně nastavené jako soukromé, tudíž si jej nemůžeme zhlédnout, lol Takže díky bohu, že ten kratilinkatý úryvek nahrála adminka z ItsOkToBeYou, díky :) Tak, kde mám trailer?! :D


Still Alice dnes míří do českých kin!

16. dubna 2015 v 8:00 | Ajjinka |  Still Alice

Dnes do českých kin vtrhne americké drama Still Alice, které je plné nádherných hereckých výkonů. Snímek uvádí obě velká multikina - CineStar i CinemaCity -, stejně tak i kina menší. Já pevně doufám, že u nás bude mít film úspěch, který si jednoznačně zaslouží. A pokud i vy chcete snímek a Kristen podpořit, vezměte kamaráda nebo někoho z rodiny a užijte si společné dvě hodinky v kině :)

Sils Maria na Crème de la crème

15. dubna 2015 v 19:33 | Ajjinka |  Clouds of Sils Maria

Mám skvělou zprávu pro ty, co chtějí vidět Sils Maria na velkém plátně a ještě k tomu neměli šanci. Film bude zahajovacím snímkem filmového festivalu francouzského filmu Crème de la Crème a odstartuje přehlídku filmů v pražském kině Lucerna 13. května. Samotný festival bude probíhat od 13. do 17. května. Na promítání si mohou koupit lístky i fanoušci, takže pokud máte zájem, určitě se na tenhle mistrovský kousek zajděte podívat. Určitě by byla škoda této příležitosti nevyužít! :)

Za zprávu mockrát děkuju Petře ze společnosti FilmEurope, která se postarala o distribuci filmu u nás i na Slovensku, za což jim patří velký dík :)

Vyhlášení soutěže o DVD Snow White and the Huntsman

12. dubna 2015 v 19:42 | Ajjinka |  Soutěže

Tak tu máme vyhlášení soutěže o DVD Snow White and the Huntsman, s potěšením můžu prohlásit, že všechny zaslané odpovědi byly správné. Pod vylosovaným číslem osm se schovávala:

MARKÉTA L.

Výherkyni moc gratuluju! Už má na e-mailu zprávu, takže prosím o zaslání kontaktní adresy, kam můžu cenu zaslat. A všem ostatním děkuju za účast, příště si můžeme zahrát zase o něco jiného :)

Kristen pro Indiewire

12. dubna 2015 v 16:30 | Ajjinka |  Rozhovory

Tento přepychový rozhovor s Anne Thompson z Indiewire si rozhodně musíte přečíst. Kristen mluví prakticky o všech svých aktuálních filmech, ceně César, kterou získala za výkon v Sils Maria, a o dalších zajímavostech! :)

Mluvily jsme spolu na opuštěném nádvoří Los Angeles Country of Museum of Art během promítání Clouds of Sils Maria s její publicistkou u jednoho stolu a jejími jehlicovými podpatky a smartphonem na druhém. Přiznává, že tolik času, kolik mají všechny herečky na sobě podpatky, tolik času ona nosí kecky.

Anne Thompson: V Cannes jsi byla s filmy On the Road a Clouds of Sils Maria, za který jsi získala Césara. Jaké to bylo? Bylo to nečekané?
Kristen: Jo. Tihle Frantíci (směje se) neradi vyjadřují poctu někomu, kdo není jejich. Byla jsem opravdu šokovaná. Dokonce Juliette byla jako: "Hej, je vážně paráda, žes byla nominovaná. Vlastně je šílený, žes byla nominovaná.". Když se podíváte na záznam, je šokovanější než já. Když vyhlásili moje jméno, zakřičela mi do ucha tak nahlas, že jsem doslova netušila, co se děje. Ani jsem neslyšela, že řekli moje jméno. Byla jsem jako: "Počkat, cože?" a ona: "Vyhrálas, tys vyhrála!". Byla tak šokovaná, z čehož jsem si odvodila svoji vlastní reakci: "Wow, tohle musí bejt vážně síla, když tomu Juliette nemůže uvěřit.".

Natáčení Billy Lynn's Long Halftime Walk začalo

10. dubna 2015 v 23:15 | Ajjinka |  Billy Lynn's Long Halftime Walk

Včera v Atlantě začalo natáčení filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk. Kristen je momentálně v LA a s jejím promo rozvrhem se na plac asi ještě nějakou dobu nepodívá. Máme tu však pár nových informací - třeba tu, že se k projektu přidala další herecká jména. Jedním je Vin Diesel (Rychle a zběsile) a druhým Chris Tucker (Křižovatka smrti). Film tak bude mít jednoznačně hvězdné obsazení a my se máme určitě na co těšit!


Kniha Speak vyjde v češtině

10. dubna 2015 v 20:25 | Ajjinka |  Zajímavosti

Jéé, za echo k téhle úžasné zprávě děkuju Zuzce. Young adult kniha Speak (Mluv) od Laurie Halse Anderson, která byla publikovana v roce 1999 a která se v roce 2005 dočkala filmového zpracování s Kristen v hlavní roli, vyjde příští rok v češtině u nakladatelství YOLI. Myslím, že tahle knížka si rozhodně zaslouží svoji českou verzi, je vážně úžasná :)