Květen 2015

Projekt Woodyho Allena - natáčení

31. května 2015 v 16:11 | Ajjinka |  Café Society

Podle nového vydání Production Weekly se zatím nejpojmenovanný projekt Woodyho Allena začne natáčet 17. srpna v Los Angeles, kde se bude natáčet do začátku září, a pak se přesune do New Yorku, kde odstartuje 8. září a skončí někdy v půlce října. Je skvělé, že natáčení začne v LA, protože premiéra American Ultra proběhne zhruba v polovině srpna, je tak dost velká šance, že se jí Kristen zúčastní :)

Zatím nevíme, o čem film bude, nedávný zdroj uvedl, že půjde o snímek, ve kterém bude figurovat vražda na Manhattanu. Žádný oficiální zdroj však tuto informaci nepotvrdil :)

Via @TeamK_1

Dvě nové stillsky z American Ultra

31. května 2015 v 11:04 | Ajjinka |  American Ultra
Huh, tak se na tenhle film tak strašně těšíte?! :D Já neskutečně! Kristen a Jesse byli úžasní už v Adventureland, jsem si jistá, že budou ještě úžasnější v American Ultra :)
Nové stillsky z American Ultra

29. května 2015 v 19:26 | Ajjinka |  American Ultra
Máme tu parádní nové stillsky z American Ultra! Lionsgate je k nám vážně milý :) Na první fotce je Kristen jako Phoebe s Jessem, který ztvárnil hlavního hrdinu Mika. Na další je Jesse s Johnem Leguizamem, který se ve filmu představí jako Rose. No a poslední fotku jsme už měli šanci vidět, tentokrát je však bez tagu MTV :) Všechny fotky se vám kliknutím zvětší :)

Zatím jsou na trailer samé nadšené reakce, jsem na tenhle kousek opravdu zvědavá!
TRAILER AMERICAN ULTRA!

28. května 2015 v 17:18 | Ajjinka |  American Ultra

Tak tohle bylo vážně rychlý! :D Užijte si parádní trailer American Ultra. Stačí kliknout na obrázek výše. Protože je film nepřístupný pro mladistvé, musíte nejdříve před spuštěním zadat věk narození, pamatujte však, že se v Americe píše nejdříve den a až pak měsíc narození :) V celém článku najdete český překlad :) A kdyby měl někdo zájem o song z traileru, najdete jej tady.


Nyní si můžete pustit další cenzurovanou verzi traileru, která obsahuje maximálně pár nových scén :)


První TV spot American Ultra

28. května 2015 v 16:18 | Ajjinka |  American Ultra

Konečně máme první záběry z American Ultra! Trailer této akční komedie by snad mohl vyjít již zítra a podle těchto ukázek se rozhodně máme na co těšit! Kristen a Jesse jsou dokonalí! ♥


Victoria: Ozvěna sboru byla narušena.
Mike: ... To je text nějaký písničky?
Eisenberg je spící agent, který se v této akční komedii změní z nemotivovaného huliče na ledově chladného zabijáka.
Mike: Hej! Přestaňte mi hrabat na auto.
A je na něm, aby zachránil Kristen Stewart. Dívku, kterou miluje.
Mike: Děje se se mnou něco vážně hodně divnýho. Pořád zabíjím lidi. Je možný, že jsem robot.
Phoebe: Ty nejsi robot.
Společně jsou to oni proti smrtící vládní agentuře.
Mike: Phoebe, jsem z tohohle hrozně vystresovanej.
Film vystřelí do kin 21. srpna.

Kellan Lutz chtěl hrát ve Still Alice

27. května 2015 v 21:09 | Ajjinka |  Ostatní o Kristen

V Elle byl zveřejněn rozhovor s Kellanem Lutzem. A protože mi to přišlo celkem milé, rozhodně jsem se úryvek zveřejnit. Samozřejmě přišel na řeč i Twilight, kdy Kellan řekl, že zjistil, že když se k fanouškům chová jako ke kamarádům, nejsou tak šílení. Někteří herci se prý kvůli takové pozornosti stali nesmělí a uzavření, na což pak reportérka reagovala.

Nedávno jsem napsala článek pro ELLE o tom, jak se lidé bojí mít rádi Kristen Stewart kvůli její veřejné image, ale když se pak podíváš na její práci ve Still Alice...
Kellan: Hrozně moc jsem chtěl roli jejího bráchy...

Opravdu?
Kellan: Úžasnej scénář. Všichni byli skvělí. Je to úžasnej film. Četl jsem scénář a byl jsem jako: "To chci.". Dokonce jsem se ozval Kristen s: "Přimluv se za mě!". Když jsme u Kristen, jsem pyšnej na to, že je sama sebou. Časy se změnily - hodně se narušuje soukromí a kazí se jinak pěkné chvilky. To, co paparazzi vyfotí, zachytí a zveřejní se často bere jako odraz toho, jaký ten člověk je.


Billy Lynn's Long Halftime Walk koupil Falcon

22. května 2015 v 20:33 | Ajjinka |  Billy Lynn's Long Halftime Walk

Ještě nevíme, jestli se do českých kin dostane akční komedie American Ultra, ale už teď si můžeme být jistí, že se máme těšit na příští rok. Falcon totiž do kin přivede válečné drama Billy Lynn's Long Halftime Walk režiséra Ang Leeho, kde Kristen hraje Kathryn. Premiéra proběhne o den dřív než ta americká, tedy 10. listopadu 2016.

Trailer American Ultra až příští týden?

22. května 2015 v 18:59 | Ajjinka |  American Ultra

U společnosti Lionsgate si někdo šeredně nerozumí nebo si z nás snaží dělat legraci, což vůbec není hezké. Minulý týden nám bylo řečeno, že se traileru American Ultra dočkáme tento týden a teď? Max na Twitter napsal, že trailer bude pravděpodobně příští týden v pátek. Zatím jsem vážně zklamaná, vzhledem k tomu, jaký chtějí mít z American Ultra letní trhák, se k jeho propagaci příliš nehlásí.

"Ultra trailer pravděpodobně příští pátek :)"


Fotky z placu Billy Lynn's Long Halftime Walk (18. 5. 2015)

20. května 2015 v 20:44 | Ajjinka |  Billy Lynn's Long Halftime Walk
Kristen se předevčírem, tedy 18. 5., ukázala v Atlantě na placu snímku Billy Lynn's Long Halftime Walk, ve kterém si zahraje starší sestru hlavního hrdiny. Můžete si všimnout jejího nového účesu :)

imagebam.com imagebam.com


IFC Films koupila práva k Anesthesia

16. května 2015 v 14:54 | Ajjinka |  Anesthesia

Práva k nezávislému dramatu Anesthesia režiséra Tima Blake Nelsona v Cannes odkoupila filmová společnost IFC Films. Pod IFC Films měli američtí diváci možnost vidět i On the Road, Camp X-Ray a Sils Maria. Anesthesia je malý film, takže je skvělé, že se vůbec dočkal kupce. My můžeme jen doufat v dobrou propagaci :)


Kristen si zahraje v Personal Shopper

15. května 2015 v 21:03 | Ajjinka |  Personal Shopper

OMFG! Kristen si vážně nedá pokoj. Má totiž nalajnovaný další projekt, ve kterém si zopakuje spolupráci s francouzským režisérem Olivierem Assayasem, který napsal scénář a ujal se režisérského křesla Sils Maria. Film se bude jmenovat Personal Shopper a půjde o anglicky mluvící duchařský snímek z módního prostředí, který se bude natáčet v Paříži.

Natáčení by v Paříži mělo začít v poslední čtvrtině roku 2015.

Asi nebudu jediná, kdo z toho cítí spolupráci s módním domem Chanel, že? Určitě se máme na co těšit! Wow! Snad se brzy dočkáme bližších informací.


Trailer American Ultra již příští týden!

15. května 2015 v 19:28 | Ajjinka |  American Ultra

Tuhle informaci jste už ráno mohli číst na facebookové stránce blogu (pokud ji nesledujete, shame on you! :D). Režisér American Ultra Nima Nourizadeh prozradil, že se traileru dočkáme už příští týden! Bohužel není známo přesné datum, ale pevně doufám, že to bude opravdu Příštíbrzy!

"První plakáty mého filmu American Ultra byly odhaleny. První trailer vyjde příští týden. Film bude v kinech od 21. srpna."


První materiály z American Ultra!!!

14. května 2015 v 18:24 | Ajjinka |  American Ultra

OMFG!!!! Konečně jsme se dočkali něčeho z American Ultra! Máme tady první stillsku a první dva plakáty, na kterých je Kristen jako Phoebe a Jesse Eisenberg jako Mike. MTV zveřejnilo i krátký článek, který se pokusím ještě přidat :) ÁÁÁÁ!!! :D Všechny fotky se vám kliknutí zvětší. Bože, miluju ten plakát!!! :D

American Ultra bylo zatím zahaleno tajemstvím, fanoušci věděli kromě názvu jen pár drobností. Teď vám MTV přináší první fotku z filmu, stejně tak první plakáty postav s Kristen Stewart a Jesse Eisenbergem.

Režisér Nima Nourizadeh nám prozradil, že jde o temnou komedii, a také nám naznačil, co můžeme ve filmu od Stewart a Eisenberga čekat. (Nápověda: Akci! Romantiku! Dobrodružství!). Ale než začneme, seznamíme se s našimi hvězdami.

Vypadají docela vyděšeně, že? Posaďte se, mají k tomu dobrý důvod.

Tohle je Mike. "Žije život, který by na pohled lidem připadal pitomý, ale přitom vypadá vážně spokojeně," řekl Nourizadeh. "V životě nemá moc zodpovědnosti, prostě jen randí se svou holkou Phoebe."

Eisenberg pro svou roli nosil paruku, o které režisér říká, že mu pomohla zapadnout do role. "Když se podíváte na Jesseho s dlouhýma vlasama, vypadá prostě jako hulič trávy, ulejvák... Jakmile má na hlavě paruku, máte z něj úplně jiný pocit."

"Jeho hlavní motivací ve filmu je to, nebo alespoň ze začátku, že chce požádat Phoebe o ruku. Miluje ji, takový je jeho život, chce ji požádat o ruku."

I vlasy Stewart pomohly přivést k životu její postavu. "Nabarvili jsme ji oranžovočerveně, díky čemuž vypadala úplně jinak. Má takový trochu zanedbaný look, ale pořád vypadá úžasně," řekl. "Když se na film díváte, vidíte Kristen hrát roli, ve které byste ji asi nečekali. Myslím, že je vtipná. Něco ve filmu uvidíte a řeknete si: 'Ah, ta je super. Takhle jsem ji ještě neviděl!'."

Nourizadeh také poodhalil zápletku filmu. Postava Eisenberga, Mike, plánuje žádost o ruku své přítelkyně Phoebe, kterou hraje Stewart. Ale jakmile ji chce vzít z města, začne mít panické záchvaty. Brzy se ukáže, že je v Mikeovi uspaný agent a vláda se jej v něm snaží probudit. Uh-oh. Jak tihle dva zamilovaní huliči, kteří, jak režisér říká, neví úplně, o co jde, přechytračí ty, co se je snaží dostat?

Režisér prozradil, že American Ultra je plný různých žánrů. Je tam akce, dobrodružství, humor a láska. (Ano, připravte se na to, že uvidíte Stewart a Eisenberga, jak nakopávají zadky.)

"Začnete s takovým sladkým zamilovaným příběhem," začal Nourizadeh. "Nechci tím lidi odradit, ale tohle je na tom filmu opravdu unikátní - ten fakt, že je to šíleně akční film, ale v hloubi je to romantický příběh, ve kterém ji chce požádat o ruku. Když se na to podíváte, ta akce tu romantiku zjemňuje... Jeho svět se obrátí vzhůru nohama, začíná si uvědomovat, kdo je. Většinu filmu ani neví, o co jde a proč se ho ti lidé snaží zabít, ale brzy to zjistí. Je to zábavný a velmi unikátní snímek. Řekl bych, že se v jednu chvíli budete smát a hned v druhou budete v šoku z akce, kterou jsme natočili. Je to násilnický, vtipný, občas hloupý. Má to v sobě tolik věcí, je vážně těžké to definovat."Lajknout si můžete i oficiální facebookovou stránku :)


Nová fotka Kristen a Isabelle Huppert

12. května 2015 v 19:34 | Ajjinka |  Fan fotky

Docela se divím, že se první fotky z after párty chanelské přehlídky v Soulu dočkáváme až teď. Respektive že ji fandom vyštrachal až teď. Ale lepší pozdě, než nikdy. Na fotce Kristen s francouzskou herečkou Isabelle Huppert. No big deal, hehe :D Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.


Carversation s Kristen

12. května 2015 v 19:23 | Ajjinka |  Zajímavosti

Oh god, roztomilejší záležitost jsem snad ještě neviděla :D S Kristen by měla dělat rozhovory jenom Suzie! Rozhodně se podívejte na celé video, je na můj vkus až příliš krátké. Později se trochu rozepíšu :)


Nová fan fotka z LA

11. května 2015 v 18:53 | Ajjinka |  Fan fotky

Kristen se v LA vyfotila s fanouškem ve skate shopu. Možná víte, že skejtování patří mezi její koníčky, jsou toho důkazem roztomilá videa, která se objevila nedávno :) Brzy se Kristen přesune do Atlanty, kde bude s režisérem Ang Leem natáčet snímek Billy Lynn's Long Halftime Walk, který bude mít premiéru v listopadu příštího roku. Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.


Nová fotka Kristen

10. května 2015 v 20:34 | Ajjinka |  Osobní fotky
Ňuf, objevila se nová fotka Kristen se žíhaným mopsíkem Dexterem, který patří kadeřnici Louise Moon. Ta Kristen se vší pravděpodobností připravuje na roli Kathryn v Billy Long's Halftime Walk :) Kristen na téhle fotce vypadá hrozně mladě, vážně jsem si myslela, že jde o snímek pořízený před několika lety :D

Louise se specializuje na prodlužování vlasů :)Kristen a projekt ElePants

10. května 2015 v 12:17 | Ajjinka |  Zajímavosti

Myslím, že kdo zná Kristen delší dobu, už ví, že miluje zvířata. Utvrdit vás v tom může nová fotka (tedy, je pravděpodobně staršího data, podle jejích vlasů/nebo je naopak velmi aktuální), kterou zveřejnila nezisková organizace ElePants. Organizace nabízí ke koupi kalhoty se vzory slonů - všechny získané peníze však putují na pomoc thajskému centru, které je takovou místní nemocnicí pro zraněné a nemocné slony indické.

Je úžasné, že se Kristen podílí i na takovýchto méně známých projektech. Pokud byste se chtěli zapojit i vy, kalhoty si můžete pořídit v jejich e-shopu. Fotka v původní velikosti se vám zobrazí po kliknutí na obrázek.


Blake Lively si zahraje ve filmu Woodyho Allena

9. května 2015 v 19:03 | Ajjinka |  Café Society

Blake Lively, která momentálně září ve filmu Age Of Adaline, se přidala k obsazení nového projektu Woodyho Allena. Kristen a Blake společně s Emmou Roberts a Amandou Seyfried zapózovaly na cover srpnového čísla Vanity Fair v roce 2008, jejich spolupráce bude určitě skvělá :) O filmu samotném, který zatím nemá název, bohužel nic nového nevíme.


Kristen hostem Carversation

9. května 2015 v 15:51 | Ajjinka |  Zajímavosti

Někteří možná znáte YouTube show Carversation, kterou natáčí Kristenina kamarádka Suzie (která jí například dělala osobní asistentku při natáčení Sils Maria). Suzie si vždycky odchytí některého ze svých známých a za jízdy v autě s nimi udělá takový rozhovor. Nyní se dočkáme dílu s Kristen! Video bylo natočeno 3. 4., kdy Suzie odvážela Kristen na promítání Sils Maria v LA. Videa se dočkáme již toto úterý, takže se máme na co těšit :) A pokud chcete vědět, jak Carversation vypadá, mrkněte na některé z dříve nahraných videí. Řekla bych, že se Suzie dočká nejsledovanějšího dílu :D