Červen 2015

Bude se Personal Shopper částečně natáčet v ČR?

30. června 2015 v 16:12 | Ajjinka |  Personal Shopper

V novém rozhovoru pro magazín Télérama režisér Olivier Assayas prozradil, že se interiérové scény dramatu Personal Shopper budou natáčet v Maďarsku nebo České republice! Děj filmu se bude celý odehrát v Paříži, kde se budou také natáčet venkovní scény. Teď záleží na tom, která nabídka bude pro finance tohoto nezávislého snímku přijatelnější - jestli ta česká nebo maďarská. Musíme doufat, že to klapne a natáčení se uskuteční tady. Umíte si to představit? Česká republika je poslední dobou velmi oblíbenou zemí, co se natáčení týče. Snad budeme mít štěstí i tentokrát :)

Olivier také zmínil, že by nejradši natáčel už teď, ale rozhodl se počkat na Kristen, aby se nekřížily její natáčecí rozvrhy. Prozradil také to, že se většina filmu bude motat právě kolem Kristeniny postavy :)


Rozhovor Kristen a Jesseho z placu American Ultra

28. června 2015 v 15:11 | Ajjinka |  Rozhovory

Tak, konečně jsem se dokopala ke zveřejnění rozhovoru z placu American Ultra. Možná si pamatujete článek z minulého května, kdy na natáčecí plac filmu dostalo pozvánku pár novinářů. Nyní bylo pár rozhovorů zveřejněno, ale vzhledem k tomu, že rozhovor probíhal v jedné místnosti se všemi novináři, jsou všechny vlastně stejné. Rozhovor je skvělý, na American Ultra se těším ještě víc! Jessemu děkuju za dokonalou větu se stromem a autem, kterou mi dlouho hlava nepobírala :D Několik prvních otázek je směřováno jen na Jesseho, po nich se k rozhovoru přidá i Kristen :)

ROZHOVOR OBSAHUJE SPOLEIRY Z FILMU!

Bylo opravdu skvělý vidět tě dneska dělat všechnu tu akční choreografii. To je pro tebe hodně jiné.
Jesse: Jednoznačně, tu nikdy nedělám.

Hodně se to liší od všech tvých projektů.
Jesse: Jo, nějakou dobu jsme trénovali.

Užíváš si to? Všechen ten fyzický trénink a akční věci?
Jesse: Jo. Začal jsem trénovat pár měsíců zpátky, protože moje postava je vytrénovaná, ale nepamatuje si, že by někdy trénovaná byla, takže to k němu přichází všechno tak nějak instinktivně.

Kristen s Riley Keough (5. 5. 2015)

26. června 2015 v 17:55 | Ajjinka |  Osobní fotky
Miluju tuhle dobu, kdy se pořád něco děje! Nyní se objevila nová fotka Kristen s Riley Keough, která byla pořízena loni při přípravách na Met Gala. Celou akci a pár další společných fotek Kristen a Riley si můžete prohlédnout zde :)Kristen nafotila nový photoshoot (24. 6. 2015)

25. června 2015 v 19:27 | Ajjinka |  Události

Vždycky je pár dní ticho a pak bang! Máme tu novou fotku Kristen, která pochází z focení nového photoshootu pro ELLE UK v LA. Už se těším, co nás v následujících měsících čeká, zatím to vypadá na parádní jízdu :) Na focení dělal Kristen společnost kadeřník Adir Abergel, se kterým je na jedné z fotek :) Víte, že paparazzi fotky obvykle vynechávám, ale v tomhle případě mi to stojí za přidání :)

EDIT: Aha! Údajně jde o úplně nový photoshoot, shoot pro ELLE UK byl prý nafocen několik týdnů zpátky, ale těžko říct :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nové plakáty a stillsky American Ultra

25. června 2015 v 18:26 | Ajjinka |  American Ultra

Wow, začínají se objevovat první rozhovory, které byly pořízeny na place American Ultra. Rozhodně mám v plánu nějaké přeložit, nejsem si ale jistá, jestli zvládnu všechny, každopádně se vynasnažím, je to zajímavé čtení. Miluju Kristen a Jesseho :D Navíc tu máme dva nové plakáty k filmu a tři stillsky. Na jedné z nich je Kristen jako Phoebe :)

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nová fan fotka s Juliette Lewis (23. 6. 2015)

23. června 2015 v 21:37 | Ajjinka |  Fan fotky

Awww! Máme tady novou naprosto úžasnou fotku Kristen! Na fotce je Kristen s herečkou Juliette Lewis, která s ní dělala rozhovor pro ELLE UK! "Moc jsem si užila dělání rozhovoru s Kristen Stewart pro ELLE UK! Můj pes Teddy se jí dokonce snažil, vy víte, "vyjádřit svou nejhlubší náklonnost", o čemž jsem jí řekla, že je opravdový kompliment! LOL. Oba jsme se zamilovali do její upřímnosti a celkové krutopřísnosti." Kristen a Juliette jste mohli vidět společně v hororovém dramatu Cold Creek Manor z roku 2003 :)

Mám radost, že se můžeme těšit na další rozhovor. A s ním bude určitě i nějaký ten cool photoshoot! :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.


Kristen na Women in Film Crystal + Lucy Awards 2015 (16. 6. 2015)

17. června 2015 v 17:21 | Ajjinka |  Akce

Kristen rozhodně umí překvapit. Včera se zúčastnila slavnostního večera Women in Film Crystal + Lucy Awards. Předávání těchto cen má tradici již od roku 1977 a včera se vyhlásily kategorie pro filmové a televizní herečky. Za ztvárněí rolí na filmovém plátně získala letos ocenění Nicole Kidman a za roli na televizních obrazovkách Jill Soloway Among. Kristen se na pódiu spojila se Stephenie Meyer, se kterou mluvily o krátkometrážních filmech na téma Twilight, kterými chtějí podpořit začínající ženské filmařky. Kristen vypadala v šatech značky Proenza Schouler naprosto fenomenálně, opravdu jí to neskutečně slušelo. Video bohužel zatím není, ale pevně doufám, že se nějaké objeví. O make-up se postaral Beau Nelson a vlasy měla na starosti Kylee Heath :)

Hrozně mě pobavil úryvek z řeči Sandry Bullock, která na pódiu pronesla: "V téhle místnosti je tolik síly. Po tomhle se nám všem sjednotí menstruační cykly." :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Screen Kristen v Equals

17. června 2015 v 16:35 | Ajjinka |  Equals

Drake Doremus, režisér snímku Equals, zveřejnil na svém Twitteru nový snímek z filmu, na kterém je Kristen jako Nia ve světě, kde lidé nemají a neznají emoce. K fotce napsal, že akorát mixuje zvuk :) Doufejme, že se v létě doopravdy dočkáme nějakých novinek, jak Drake v minulosti sliboval. Fotka se vám kliknutím zvětší :)


Nová fan fotka z LA (14. 6. 2015)

16. června 2015 v 21:37 | Ajjinka |  Fan fotky

Máme tu fotku z nedělní akce, kterou v LA pořádala Kristenina mamka Jules. Šlo o výstavu jejích obrazů. Projekt má pomoct s ochranou vlků. Sama Jules dva polovlky vlastní :) Je úžasný, že ji Kristen podporuje :)


Nové fan fotky z LA (13. 6. 2015)

14. června 2015 v 11:12 | Ajjinka |  Fan fotky

Máme tu zatím dvě pěkné fan fotky ze včerejší noci, kdy Kristen vyrazila do jednoho z hollywoodských klubů. Těší mě, že se zase objevily nové fan fotky, Kristen je se svými fanoušky úžasná :) Škoda, že fotky nejsou kvalitnější :)
imagebam.com imagebam.com


American Ultra zamíří na Comic Con

14. června 2015 v 11:08 | Ajjinka |  American Ultra

Vypadá to, že si Lionsgate přiveze na letošní Comic Con v San Diegu i American Ultra! Zatím není jisté, jestli je v plánu celý panel, který by se na film zaměřoval a na kterého by se zúčastnilo i herecké obsazení, to pravděpodobně zjistíme až později. Comic Con bude probíhat od 9. do 12. července tohoto roku. Jakmile budeme vědět něco víc, dám vědět :)


Nový portrét z César Awards 2015

12. června 2015 v 21:56 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Byl zveřejněn nový portrét z francouzského předávání cen César, na kterých Kristen získala jako první americká herečka sošku v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli :) Ta fotka je naprosto boží! Kliknutím na obrázek se vám zobrazí původní velikost.


Hlasujte pro Kristen!

11. června 2015 v 18:34 | Ajjinka |  Hlasování

Tak. Jestli sledujete facebookovou stránku blogu, nebo už jste se aktivně pro Kristen snažili hlasovat na webu Teen Choice Awards, víte, že se na jejich stránkách nedá hlasovat mimo USA. Naštěstí nám pořád zůstává možnost hlasování přes sociální sítě. Využít můžete Twitter, Facebook a Instagram. Stačí použít hashtagy:

#ChoiceDramaMovieActress #KristenStewart #TeenChoice

Vždy musíte uvést všechny tři hashtagy, aby byl váš hlas započítán. Hlasovat můžete tedy třemi hlasy jednou za 24 hodin. Takže hurá do toho! :)

Dustin O'Halloran bude spolupracovat na score Equals

9. června 2015 v 20:22 | Ajjinka |  Equals

Skoro před rokem (ten čas tak strašně letí) jsem v článku zmiňovala fakt, že na score k futuristické romanci Equals nahraje německý hudebník Sascha Ring, který vystupuje pod uměleckým jménem Apparat a který se zaměřuje především na elektronickou hudbu. Nyní se k němu podle serveru ThePlaylist přidal skladatel Dustin O'Halloran, jehož tvorbu můžete znát například ze snímku Now Is Good s Dakotou Fanning nebo z dalšího filmu režiséra Drakea Dorema Breathe In. Malou ukázku najdete níže, je vážně úžasná :) Tenhle projekt bude opravdu síla!Kristen byla nominována na Teen Choice Award

9. června 2015 v 19:57 | Ajjinka |  Hlasování

Dlouho tu nebyla žádná award nominace pro Kristen, jejíž výsledek by mohli ovlivnit fanoušci svým hlasováním. To se ale s letošním ročníkem Teen Choice Awards mění. Kristen byla nominována v kategorii Nejlepší herečka v drama snímku a to za svůj výkon ve Still Alice. Letos je však konkurence veliká :)

Blake Lively - The Age of Adaline
Britt Robertson - The Longest Ride
Felicity Jones - True Story/ The Theory of Everything
Reese Witherspoon - Wild
Kristen Stewart - Still Alice
Chloe Grace Moretz - If I Stay

Pro Kristen můžete začít hlasovat již zítra a to přímo na stránkách Teen Choice Awards. Vyhlážení a live show proběhne 16. srpna. Tou dobou by měla probíhat propagace American Ultra a začít by mělo i natáčení zatím nejpojmenovanného projektu Woodyho Allena, musíme tak doufat, že si Kristen udělá čas a na předávání se objeví :)

Nová fan fotka z LA (6. 6. 2015)

7. června 2015 v 9:23 | Ajjinka |  Fan fotky

Během let je tohle už několikátá fan fotka Kristen z kalifornského obchodu s vintage kytarami Norman's Rare Guitars. Fotka byla pořízena včera. Kristen a jedno z jejích klasických gest <3 :D Dole přikládám ještě fotky z roku 2011, na kterých je Kristen i se svým tátou, a pak fotku z roku 2013 :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nové stillsky z Camp X-Ray

6. června 2015 v 19:33 | Ajjinka |  Camp X-Ray

Nyní máme šanci pokochat se hromadou nových stillsek z Camp X-Ray. Některé jsme už viděli, některé jsou nové. Navíc je pár snímků pořízených během natáčení :) Všechny fotky najdete v celém článku, moc za ně děkuju KStewFrance :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Datum české premiéry American Ultra!

5. června 2015 v 15:50 | Ajjinka |  American Ultra

Hurá! Máme datum české premiéry American Ultra! Jak už jsem psala, postará se o ni distribuční společnost Forum Film, která film do českých kin uvede 9. září. Je to sice trochu déle od světové premiéry, která bude 21. srpna, ale myslím, že můžeme být rádi, že se film uvedení v českých kinech dočká :)

Kristen na focení photoshootu (3. 6. 2015)

4. června 2015 v 17:34 | Ajjinka |  Osobní fotky

Wow, vypadá to, že se brzy dočkáme dalšího Kristenina photoshootu. Ten se fotil včera v LA a to na naprosto přenádherném místě. The Sowden House si můžete prohlédnout na jeho stránkách. Je to perfektní místo pro focení, ta zahrada vypadá krásně, stejně tak ta parádní vana :) Fotku na Instagram postnula make-up artistka Jillian Dempsey. A podle Instagramu byla na focení také Kristenina kamarádka Suzie :) Kristen vypadá úžasně, úplně jako panenka :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.


Datum slovenské premiéry American Ultra!

3. června 2015 v 19:30 | Ajjinka |  American Ultra

Ok, tak tohle se děje poprvé za dobu, co bloguju, ale i tak je to paráda! American Ultra má datum slovenské premiéry! Distribuce po Slovensku se ujme distribuční společnost Forum Film, která film uvede 3. září neboli 3. septembra! My teď musíme doufat, že si filmu všimne i nějaký český distributor. Upřímně? Myslím si, že je to otázka ne moc dlouhého času :)

Pokojný život milovníka trávy a jeho priateľky v malom ospalom mestečku je náhle narušený, keď Mika dobehne vlastná minulosť a začne sa oňho zaujímať vláda USA. - oficiální text distributora

EDIT:

Aha! Takže Forum Film SK/CZ se pravděpodobně ujme distribuce American Ultra i v ČR! Zkusím zjistit víc o datu premiéry! :) *happy dance*