Červenec 2015

Čtyři nové stillsky z American Ultra

31. července 2015 v 20:43 | Ajjinka |  American Ultra
Navíc tu máme nové stillsky z American Ultra! Na dvou je Kristen jako Phoebe, samozřejmě můžete vidět Jesseho jako Mikea a také stillsku s agentkou Victoriou Lasseter, kterou ztvárnila Connie Britton :) Všechny fotky se vám kliknutím zvětší.

Kristen a Jesse navštíví Today Show

31. července 2015 v 19:52 | Ajjinka |  Události

Na Jesseho a Kristen se můžeme těšit již 10. srpna, kdy společně navštíví Today Show! :) Doufám, že když už budou oba v New Yorku, dočkáme se i dalších talk show vystoupení :)

Nová fotka z placu Equals

30. července 2015 v 18:27 | Ajjinka |  Equals

Tom Stokes, který si v Equals zahrál postavu Dominica, zveřejnil na Twitteru jednu hromadnou fotku z natáčecího placu. Kristen si můžete všimnout hned v první řadě vedle režiséra Drakea Dorema a Nicka Houlta. Tom také napsal, že je nadšený z toho, že bude mít film premiéru právě v Benátkách :)

Ze včera jsou navíc paparazzi fotky z LA, na kterých je Kristen společně s kamarádem CJem a producentem Michaelem Prussem, který se na filmu také podílel.


Třetí trailer American Ultra - "He's Been Activated"

29. července 2015 v 21:15 | Ajjinka |  American Ultra

MoviePilot zveřejnil nový trailer American Ultra - je o něco kratší, ale na konci najdete pár nových záběrů. Super je konec, když Mike říká: "Phoebe, všechno bude dobrý... I když ne dokonale, očividně." :D Video si můžete pustit taky na originálním facebookovém odkazu.


Equals bude mít světovou premiéru v Benátkách!

29. července 2015 v 16:08 | Ajjinka |  Equals

Ano, ano, ano! Futuristické drama Equals režiséra Drakea Dorema bude mít svou světovou premiéru na filmovém festivalu v Benátkách, kde se zároveň zúčastní hlavní filmové soutěže! Já mám nesmírnou radost, že se kolem filmu zase začíná něco dít. Kristen se ve snímku objeví po boku Nicholase Houlta. Festival bude probíhat od 2. do 12. září, kdy přesně bude premiéra filmu zatím známo není, jakmile však bude zveřejněn program, datum bude i tady na blogu. Dost možná bychom se také do premiéry mohli dočkat traileru nebo oficiálního plakátu! Jako bonus tu máme ještě několik nových stillsek z filmu. Ta s Kristen a Nicholasem je prostě ♥


Kristen a Jesse pro MTV

28. července 2015 v 21:21 | Ajjinka |  Videorozhovory

Konečně jsme se dočkali rozhovoru Kristen a Jesseho s Joshem Horowitzem! Dozvíte se například to, že si obě hvězdy American Ultra myslí, že Batman hulí, nebo fakt, že kdyby se museli navzájem sníst, Kristen by začala s Jesseho žebry a Jesse asi Kristeninou botou. Já pevně doufám, že se dočkáme ještě nějakých delších rozhovorů, tenhle je skvělý a vtipný, ale straaašně krátký :)


Kristen a její oblíbené filmy o hulení

27. července 2015 v 21:30 | Ajjinka |  Rozhovory

Magazín GQ se Kristen zeptal na jejích pět nejoblíbenějších filmů o hulení a trávě celkově. Tady mám pro vás krátký překlad, kdybyste chtěli o filmech zjistit něco víc, jejich názvy vás přenesou na jejich stránku na databázi :) Kristeninu karikaturu, která byla zveřejněna společně s článkem, najdete zde.


Hrozně moc jsem sledovala filmy o hulení, když jsem na ně byla příliš mladá - Half Baked, klasika. Byla jsem malý nadějný hulič.


Myslím si, že Cheech & Chong v tomhle filmu rozhodně kouří opravdovou trávu. Je to prostě vážně hodně o kouření trávy.


Není to zrovna světově oblíbenej film, ale mně vážně připadal zatraceně vtipnej. Mám ráda všechny ty herce - všechno vypouští ven, opravdu je to drogovej trip.


Je to opravdu super film o hulení, který natočila Anna Faris. Je hrozně vtipná. Hraje tam něco jako... imbecilní - tu opravdu hloupou holku, co hulí - a zabírá to jen jeden den z jejího života.


Super Troopers opravdu miluju. Vplížila jsem se na tenhle film do kina jako dítě a pak mě z něj vykopli - musela jsem si počkat, než jsem ho viděla.


Nové fotky z press day v LA

27. července 2015 v 18:29 | Ajjinka |  American Ultra

Myslím, že už můžeme tvrdit, že promo American Ultra oficiálně začalo! Před malou chvilkou byla zveřejněna fotka Kristen a Jesseho z press day, který nedávno proběhl v LA. Novou fotku z rozhovoru s hlavními protagonisty na svém Instagramu zveřejnil také Josh Horowitz, který se momentálně nacházel v Praze a který slibuje, že se videorozhovoru dočkáme již brzy! :) Obě fotky se vám kliknutím na obrázek zvětší.American Ultra CZ/SK

25. července 2015 v 19:36 | Ajjinka |  American Ultra

Protože si myslím, že by se American Ultra mělo dostat už nyní do podvědomí co nejvíce lidí, rozhodla jsem se založit facebookovou stránku, která se bude zaměřovat jen na tuhle akční komedii. Pokud chcete film a Kristen podpořit, jednoduše dejte stránce lajk! :) Ke stránce se dostanete kliknutím na obrázek :)

Nové fotky Phoebe z American Ultra

24. července 2015 v 19:44 | Ajjinka |  American Ultra

Istagram American Ultra je poslední dobou velmi štědrý, dnes a včera na něm byly zveřejněny tyto krásné stillsky s Kristen :)Nové fotky z American Ultra

23. července 2015 v 18:05 | Ajjinka |  American Ultra
Lionsgate na Twitteru zveřejnilo tři fotky z American Ultera, jde o záběry z nového traileru, pravděpodobně se jedná jen o screeny, ale stejně je přidávám :)

Nová promo fotka American Ultra

22. července 2015 v 16:19 | Ajjinka |  American Ultra
Máme tu jeden nový promo snímek American Ultra. Já z toho vážně nemůžu, Kristen a Jesse jsou megacool! A navíc se mi hrozně líbí tempo, jakým nové materiály dostáváme :)Nová stillska z American Ultra

21. července 2015 v 16:55 | Ajjinka |  American Ultra
Zbožňuju, když se něco objevuje každý den. Nyní tu máme z oficiálních stránek American Ultra novou stillsku z filmu. Tento záběr jsme již mohli vidět v novém traileru, který najdete v článku níže :)Druhý trailer American Ultra!

20. července 2015 v 19:15 | Ajjinka |  American Ultra

A protože American Ultra není nikdy dost, máme tu i nový krutopřísný trailer, ve kterém najdete spousty nových záběrů! :) V celém článku najdete překlad.


Finální plakát American Ultra

20. července 2015 v 19:11 | Ajjinka |  American Ultra

Na facebookové stránce American Ultra se objevil nový krutopřísný banner American Ultra! Kristen je tu totálně badass! Focení tohohle proma musela být úžasná zábava! Fotka se vám po kliknutí zvětší. Doplnila jsem i celou verzi plakátu, je prostě parádní!!! I tento plakát se vám kliknutím zvětší.TV spot American Ultra - “New Kind of Agent”

18. července 2015 v 12:10 | Ajjinka |  American Ultra

Juch! Lionsgate zatím svou práci odvádí vážně skvěle - máme tu nový TV spot, který nese název "New Kind of Agent", tedy Nový druh agenta. V krátkém videu najdete pár nových záběrů :)


Kristen pro Marie Claire

17. července 2015 v 18:29 | Ajjinka |  Rozhovory

Představujeme opravdovou Kristen Stewart v celé její neohrožené a brilantní kráse

Naše dívka z obálky pro srpen mluví o riskování, bojování s hatery a o naučení se nechat věci plavat.

Je dusný soumrak v centru Atlanty a Kristen Stewart sedí na příliš vysoké barové židli v Saltwood Charcuterie & Bar v hotelu Loews a její štíhlé nohy visí volně dolů, když mluví o ženském vězení. Ne o té opravdové věznici jako ze seriálu Orange Is the New Black - spíš o tom psychologickém a sociálním vězení, kterým si každá žena v jisté fázi svého života projde, když se od ní očekává, aby byla usměvavá, vděčná, snášenlivá, příjemná, smířlivá. Aby se omluvila, přizpůsobila a byla šťastná. Stewart, 25, ví o tomhle ženském vězení své: jak může být žena potrestána za to, že vybočuje z řady, a za to, že není taková, jaká by podle lidí měla být: "Mám dojem, že rozhodující slova jsou: přístupná, povolná a nekomplikovaná," říká s přehnaným protočením očí.

Stewart, která ve městě natáčí válečné drama Billy Lynn's Long Halftime Walk režiséra Ang Leeho, není a nikdy nebyla nic ze jmenovaných slov. Roky jí byly vytýkány zarmoucené pózy na červeném koberci nebo to, že nezářila v televizních talk show, a nebo fakt, že se odvážila toužit po něčem, co jí nechvalovali ostatní lidi, kteří si mysleli, že mohou tvořit její osobnost, když byla ta mladá holka ze série blockbusterových filmů, které byly natočeny podle knižní předlohy. Konečně se rozhodla přijmout rebelskou nálepku a říct: "Srát na všechno!".

"Zažehla jsem svůj vesmír," přiznává se lstivým úsměvem, "a sledovala, jak hoří." Stewart sklopí hlavu a tahá za lem svého obyčejného černého trička. Rukou od sebe odhání komáry. A vytáhne si výš ponožku v její Conversce. "Když to řeknu vážně otevřeně," začne, zvedne hlavu a lokne si svého tonicu s vodkou, "bylo to velmi traumatický období zhruba v mých dvaceti letech, které ve mně nakoplo něco, co bylo víc..." pozastaví se, a pak dodá slovo: "divoký..."

Rozhodla se to nekomplikovat a ani nemusela. Veřejné přezkoumávání jejího osobního života je neúprosné, podrobnosti z něj jsou všude v médiích. Byla na vrcholu, když jí média v roce 2012 způsobila zmatek v dlouhodobém vztahu. Tehdy vydala upřímné mea culpa, ale tím jen stěží uklidnila davy. Zdá se, že Stewart by již podobně nereagovala. "Ženy se vždycky omlouvají. Já to dělám pořád. Máme v sobě tu vrozenou touhu potěšit," říká.


Nový American Ultra klip - "Piss My Pants"

16. července 2015 v 15:58 | Ajjinka |  American Ultra

Byl zveřejněn první klip z American Ultra! Jedná se o scénu, kterou známe už z traileru, kdy Mike volá Phoebe po tom, co na parkovišti zabil dva chlápky :D


Více infa o projektu Woodyho Allena

15. července 2015 v 23:07 | Ajjinka |  Café Society

U projektů Woodyho Allena je normální, že se o nich do poslední chvíle prakticky nic neví. Právě však probíhá promo jeho dalšího filmu Irrational Man a samozřejmě padla otázka na jeho připravovaný projekt, ve kterém se kromě Kristen objeví také například Jesse Eisenberg, Bruce Willis nebo Blake Lively. Prozradil, že tento komediální snímek bude zakomponován do roku 1930 a bude pojednávat o několika rodinách, které pojedou v organizovaném zločinu. Natáčení začne již 17. srpna v Los Angeles.

Photoshoot pro Marie Claire

15. července 2015 v 14:26 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Než abych nové fotky zpětně přidávala do článku, rozhodla jsem se přidat jeden nový. Všechny zatím zveřejněné fotky z Marie Claire v dobré kvalitě. Tenhle shoot je vážně dokonalost sama :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com