Srpen 2015

Skvělé fotky z American Ultra

31. srpna 2015 v 19:26 | Ajjinka |  American Ultra
Nová hromada fotek z American Ultra s Kristen jako Phoebe! Čas čekání se nám pomalu ale jistě blíží ke konci. Těšíte se na film?! Některé fotky jsou spoileroidního rázu, ale tak to všechny stillsky z filmů, no ne? :D
Nová fan fotka z LA (29. 8. 2015)

31. srpna 2015 v 18:51 | Ajjinka |  Fan fotky
Máme tu novou fan fotku z LA, která byla pořízena 29. srpna :) Ten fanoušek je roztomilost sama, hehe :D "Taková úžasná a milá holka."Nová fotka Kristen z LA (29. 8. 2015)

30. srpna 2015 v 18:30 | Ajjinka |  Osobní fotky
Máme tu novou fotku ze včerejšího večera, kdy si Kristen zašla ven společně s přáteli :) Brzy by se Kristen měla přesunout do New Yorku, kde bude pokračovat natáčení filmu Woodyho Allena. A příští sobotu se můžeme těšit na světovou premiéru Equals na filmovém festivalu v Benátkách, rozhodně je tak co vyhlížet! :)Steve Carell nahradí Bruce Willise

28. srpna 2015 v 22:29 | Ajjinka |  Café Society

Bruce Willise v zatím nepojmenovaném projektu Woodyho Allena nahradí Steve Carell! Tahle změna mě opravdu příjemně potěšila, jsem zvědavá, jakou si Steve zahraje roli :) Tohoto amerického herce můžete znát například z filmů Crazy Stupid Love nebo Blbec k večeři :)


Nové stillsky z filmu Anesthesia

28. srpna 2015 v 19:03 | Ajjinka |  Anesthesia
Jupí, objevily se nové stillsky z drama Anesthesia, ve kterém si Kristen střihla menší roli studentky kolumbijské univerzity Sophie. Kristen to na té první fotce hrozně sluší! :) Ty vlasy jsou parádní. Poslední je v hodně slabé kvalitě, jakmile se fotky objeví v lepší, vyměním je :)

EDIT: Přidána behind the scenes fotka s režisérem Timem Blakem Nelsonem :)


Fotky z natáčení Untitled Woody Allen Project (25. 8. 2015)

26. srpna 2015 v 18:05 | Ajjinka |  Café Society

Podle fotek ze včerejšího natáčení filmu Woodyho Allena panuje na place úžasná atmosféra! Včera se natáčelo v Los Feliz, takže to Kristen z domova neměla dvakrát daleko. V Los Angeles se bude natáčet ještě pár dní, pak se štáb i herci přesunou do New Yorku, odkud, předpokládám, tolik paparazzi fotek dostávat nebudeme :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

STOP KOPÍROVÁNÍ!

25. srpna 2015 v 18:07 | Ajjinka |  Ode mě

Doufala jsem, že tenhle článek už nikdy nebude třeba, ale evidentně se pořád nejdou lidé, kteří nepoužívají hlavu a mají ji jen na okrasu. Tenhle blog je určený pro fanoušky Kristen Stewart a ROZHODNĚ NESLOUŽÍ JAKO DATABANKA, ze které se může všechno kopírovat. Jsem znechucená z toho, jak někdo moje překlady může hrdě vydávat za své. A co víc! Že za své může vydávat mé myšlenky a připomínky. Tahle zpráva je konkrétně pro jakousi Bells, která si myslí, že odsud může vesele kopírovat. Pokud někdo nemá dostatek fantazie, aby zformuloval jednu svoji vlastní větu, nemá se do fan stránek vůbec co cpát.

Kdyby to po tomto článku ještě někomu nebylo jasné: ZDEJŠÍ ČLÁNKY A PŘEKLADY NEJSOU VOLNĚ KE KOPÍROVÁNÍ!!!!

Kristen pro The Real Fan Life

25. srpna 2015 v 17:47 | Ajjinka |  Videorozhovory

Ben Lyons je stejně jako Joshua Horowitz jedním z mých oblíbených reportérů. Kromě toho je také velkým fanouškem Kristen. Jejich rozhovory jsou vždycky super, takže mě mile potěšil i tenhle audio rozhovor, který byl pořízen pro portál HelloGiggles a pořad The Real Fan Life. Ben před rozhovorem na Twitteru požádal fanoušky, aby Kristen posílali otázky, takže se dočkáme rovnou několika zodpovězených fanouškovských otázek. Kristen jako první odpovídá na otázku, co si tentokrát nechala z placu American Ultra, protože tvrdila, že si z natáčení vždycky něco nechává. Kristen prozradila, že si nechala boty, které Phoebe ve filmu nosí. Prý jí je vůbec nechtěli dát, ale nakonec se jí je podařilo získat. Hodně fanoušků se ptá na její hudbu. Kristen říká, že by klidně chtěla hudebně spolupracovat na nějakém filmu, ale že nemá třeba žádnou potřebu zakládat kapelu. Miluje hru na kytaru.

Pak mluví o MiniKristens, které vytváří úžasná @kiera_ryn. Kristen říká, že o nich ví, byla k tomu obrázku označená. Má prý nejradši miniPhoebe. Sledovat je můžete také na @minikristens. Pak mluví o nejvtipnějším momentě na place. Kristen říká, že byly vtipné všechny momenty, kdy Jesse měl udělat něco působivého. Sám je prý působivý až až, protože je geniální, ale když měl udělat nějaký kousek, byla to zábava. Kristen prozradila, že nikdy neviděla Smrtonostnou past, hehe.

Není si jistá, jestli může vůbec prozradit, jak velká je její role v novém filmu Woodyho Allena, protože jsou kolem projektu opravdu šílené tajnosti. Na otázku, zda má radši těstoviny nebo sushi, odpověděla, že zbožňuje oboje. Pak přišlo na řadu její vaření - Kristen říká, že neumí vařit malé porce, takže má pořád narvanou ledničku jídlem. A pokud sháníte nějaký dobrý film, Kristen za poslední dobu zaujal snímek Sound of My Voice :)

Behind the scenes video shootu pro Nylon

25. srpna 2015 v 17:12 | Ajjinka |  Behind the Scenes

Na oficiálních stránkách magazínu Nylon bylo zveřejněno krátké behind the scenes video z focení photoshootu, který se objevil v zářijovém čísle. Video bude pravděpodobně v blízké době postnuto i na YouTube, do té doby stačí, když kliknete na úvodní fotku, na které dělá Kristen společnost kadeřník Adir Abergel :)

Datum premiéry Equals na TIFF

25. srpna 2015 v 16:52 | Ajjinka |  Equals

Máme datum, kdy se na filmovém festivalu v Torontu představí Equals. Kanadská premiéra tohoto filmu se uskuteční 13. září a k mému překvapení je Kristen napsána na seznamu hostů. Což sice nic znamenat nemusí, ale pevně doufám, že Kristen svůj film, který v Japonsku natočila s Nicholasem Houltem, přijede podpořit! :) Ve zdrojovém odkazu najdete další data, kdy se bude snímek promítat, kdyby měl někdo zájem :)


Fotky z natáčení Untitled Woody Allen Project (24. 8. 2015)

25. srpna 2015 v 16:48 | Ajjinka |  Café Society

Ze včerejšího natáčení zatím nepojmenovaného projektu Woodyho Allena (bože, ať už ho pojmenují! :D) máme nové fotky, na kterých můžete vidět Kristen a Jesseho Eisenberga ve vášnivém objetí :) Na poslední fotce si také můžete všimnout Kristeniny kamarádky Suzie, která jí dělala společnost jako asistentka při natáčení Sils Maria.

Další zprávou je fakt, že od projektu odstoupil Bruce Willis. Údajně kvůli neslučitelnosti jeho rozvrhu s natáčením, ale vzhledem k tomu, jaká je Bruceova reputace... Každopádně jeho postava bude nahrazena a scény s ním budou muset být přetočeny. Kdo jeho roli převezme, zatím známo není.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Český a slovenský plakát American Ultra

24. srpna 2015 v 19:15 | Ajjinka |  American Ultra
Nyní se můžete pokochat českým a slovenským plakátem American Ultra a Ofajč (ten název mě pořád dostává do kolen :D). Nezapomeňte, že premiéra v ČR bude již 10. září, na Slovensku ještě o týden dříve, tedy 3. září. Nabudit se můžete trailerem, který je nyní dostupný s českými titulky.
Fotky z natáčení Untitled Woody Allen Project (21. 8. 2015) II

22. srpna 2015 v 17:02 | Ajjinka |  Café Society

Druhý set fotek ze včerejšího natáčení zatím nepojmenovaného projektu Woodyho Allena. Kristen tentokrát v kouzelných šatičkách. Tenhle retro styl k ní neskutečně jde!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky z natáčení Untitled Woody Allen Project (21. 8. 2015)

22. srpna 2015 v 10:33 | Ajjinka |  Café Society

Jupí! Konečně se objevily první fotky z placu zatím nepojmenovanného projektu režiséra Woodyho Allena, ve kterém si Kristen zahraje postavu Theresy. Děj se odehrává zhruba v roce 1930, čemuž samozřejmě odpovídá i oblečení herců. Na fotkách kromě roztomilé Kristen můžete vidět Jesseho Eisenberga a samotného Woodyho Allena. Natáčení zatím probíhá v Los Angeles, ale na začátku září se přesune do New Yorku :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen si zahrála Coco Chanel ve filmu Karla Lagerfelda

21. srpna 2015 v 21:38 | Ajjinka |  Chanel

Že má Kristen Chanel na háku, to už dávno víme. Ale tohle? Kristen si zahrála ve filmu o této značce, který bude mít premiéru na módní show Métiers d'Arts, která proběhne 1. prosince v Římě. A do režisérského křesla se neposadil nikdo jiný, než sám velký návrhář Karl Lagerfeld. Dvoudenní natáčení proběhlo minulý měsíc. Film pojednává o zakladatelce této značky Gabrielle Chanel, kterou svět zná pod jménem Coco Chanel, kterou ztvárnila Kristen.

Já myslím, že je to úžasná zpráva. Samozřejmě půjde pravděpodobně o nějaký krátkometrážní snímek, ale i tak je to něco úžasného. Jsem za tuhle Kristeninu spolupráci s Chanelem strašně ráda :)

Nová fotka Phoebe a Mikea

20. srpna 2015 v 18:56 | Ajjinka |  American Ultra
Máme tu další super stillsku z American Ultra! Už nyní jde film do kin, po víkendu můžeme čekat první výdělečná čísla - doufejme, že budou co nejvyšší! :)Happy/Sad/Confused s Kristen a Jessem

19. srpna 2015 v 16:21 | Ajjinka |  American Ultra
Máme tu novou fotku z kolekce Happy/Sad/Confused od Joshe Horowitze, který ji tentokrát pořídil společně s Kristen a Jessem. Fotka je opravdu skvělá, obzvlášť ta happy část nemá chybu :DAmerican Ultra Los Angeles Premiere - Master Post

18. srpna 2015 v 20:27 | Ajjinka |  Master Posts

INFORMACE | FOTKY | VIDEA

Další Carversation ve spolupráci s Nylon

18. srpna 2015 v 18:48 | Ajjinka |  Videorozhovory

Suzie ku příležitosti zářijového čísla Nylon s Kristen na titulní stránce natočila nové Carversation video. Na začátku videa si Kristen se Suzie povídají o Chipsech. Kristen říká, že miluje chipsy. Má ráda i ty, které si může pořídit v zahraničí. O kapučínových chipsech říká, že jsou divné, s čímž naprosto souhlasím, hehe. Pak Kristen říká, že při psaní na papír dává pozor na to, jak je text rozložený, protože to podle ní představuje to, jak nakonec ta slova vyzní. Pak hrají takovou hru, kdy obě řeknou jedno slovo a pak z těch dvou slov vytvoří takovou dvojici. Suzie třeba řekla "sexuální hračka" a Kristen "stůl", takže z toho odvodila amatérské porno v kanceláři, lol. Mluví také o American Ultra, Suzie říká, že se jí film hrozně líbil a Kristen je v něm prý strašně vtipná. Pak se ptá, jestli si letos splnila něco, co chtěla. Kristen říká, že začala hrát víc na kytaru. K videu se dostanete jednoduše kliknutím na úvodní fotku.


Equals míří na TIFF!

18. srpna 2015 v 16:22 | Ajjinka |  Equals

ANO! Film Equals si užije svůj debut v Benátkách, o pár dní později však bude mít svou další premiéru na filmovém festivalu v Torontu! TIFF bude letos probíhat od 10. do 20. září. Equals se bude promítat v kategorii Speciální přehlídka. Já pevně doufám, že se Kristen podaří do Toronta dorazit, ale vzhledem k tomu, že v té době bude natáčet nový projekt v New Yorku, nejsem si její přítomností vůbec jistá. Uvidíme. Jakmile bude známo přesné datum kanadské premiéry, přidám jej i sem. A co další festival znamená? Větší šance na kupce = trailer, stillsky, premiéru a případně další distribuci! :)