Září 2015

Datum vydání amerického DVD American Ultra

29. září 2015 v 21:14 | Ajjinka |  American Ultra


American Ultra je stále v amerických kinech a už je známo datum, kdy se film objeví na DVD a Blu-Ray. Stane se tak již 24. listopadu. Myslím, že v rychlém vydání DVD budou mít pravděpodobně poměrně nízké zisky. Digitální kopii si budete moct pořídit dokonce o 14 dní dříve, tedy 10. listopadu. Datum, kdy vyjde film na DVD u nás, zatím známo není :)

Odiciální video Chanel z Paříže

29. září 2015 v 21:08 | Ajjinka |  Chanel

Na oficiálním kanálu Chanel bylo zveřejněno video z módní přehlídky v Paříži, která byla na téma casino. Ve videu je rovnou několik záběrů a krátký rozhovor s Kristen, která mluví o Karlovi a o jeho uměleckých schopnostech. Například říká, že jakmile při focení zjistí, co chce zachytit, může bát hotovo během pěti minut.


Fotky z Harper's Bazaar v lepší kvalitě

29. září 2015 v 21:02 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Konečně tu máme fotky pořízené při Chanel akci v Soulu v lepší kvalitě. Nejsem si úplně jistá proč, ale hrozně se mi tenhle shoot pro australský Harper's Bazaar líbí :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky z natáčení Untitled Woody Allen Project (24. 8. 2015)

27. září 2015 v 15:01 | Ajjinka |  Café Society

Ze čtvrtka tu máme také fotky, na kterých je Kristen v krásných dobových šatech. Vypadá skvěle, vážně jí tenhle styl hrozně sluší :)
imagebam.com imagebam.com

Nové fan fotky z NYC (24. 9. 2015)

27. září 2015 v 14:58 | Ajjinka |  Fan fotky

Tyto fotky byly pořízeny ve čtvrtek 24. září, kdy se fotila na placu s fanoušky. Později vyrazila do knihkupectví Barnes & Noble, kde Jesse Eisenberg propagoval svou novou knihu Bream Gives Me Hiccups. Podle mě je krásný, že ho Kristen přišla podpořit :) Jedné fanynce ten den Kristen prozradila, že natáčeli poslední scénu. Nejsem si ale jistá, zda myslela poslední scénu filmu nebo poslední svoji scénu, protože i Steve Carell byl už viděn na letišti, jak opouští NYC. Těžko říct, jak je role Theresy velká, pravděpodobně dost, ale je dost možné, že své scény má už Kristen za sebou. Natáčení projektu by mělo skončit v půlce října.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nové fan fotky z NYC (22. a 23. 9. 2015)

27. září 2015 v 14:47 | Ajjinka |  Fan fotky

Teď jsem se na chvíli trochu odmlčela, doma nám totiž dělali nová okna, takže mám všechny věci rozházené. Teď mám například klávesnici na klíně. Rozhodla jsem se přidat alespoň některé fan fotky, něco málo už bylo na facebooku blogu, teď to tu aspoň bude pěkně přehledně :) V tomhle článku najdete fan fotky s 22. a 23. září.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen pro ELLE UK

23. září 2015 v 21:40 | Ajjinka |  Rozhovory

Stydím se, protože jsem tenhle rozhovor měla už nějakých 14 dní přeložený, ale byla jsem líná ho zveřejnit. Respektive jsem byla líná jej po sobě číst. Jde o rozhovor pro ELLE UK, kde Kristen mluví se svou co-star Juliette Lewis. Mluví o své kariéře, rodině, Patti Smith a sociálních sítích.

Juliette: Jen představím Teddyho, mého psa, momentálně očuchává Kristen. Obvykle k lidem, které nezná, hned nejde, ale k ní se chová velmi hezky.
Kristen: Za to si žádnou zásluhu připisovat nemůžu. Mám tři psy.

Jsi spíš psí nebo kočičí člověk?
Kristen: No, mám tři psy (Beara, Bernie a Cole). Cítím se díky nim v bezpečí. Ale taky zbožňuju kočky. Dlouhou dobu jsem měla kocoura, kterým jsem byla opravdu posedlá, ale když můj táta John dostal rakovinu, vzal si ho k sobě. Pak jsem neměla to srdce brát ho zpátky, když už bylo mému tátovi líp. Stali se hodně blízcí.

Další portréty pro THR z Benátek

22. září 2015 v 18:17 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Ochutnávku z portrétů pro The Hollywood Reporter, které nafotil fotograf Fabrizio Maltese, jsme tu už měli. Nyní si můžeme užít i ostatní fotky. Jde opravdu o hodně povedený shoot, Kristen je okouzlující elegance sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Nové fan fotky z NYC (22. 9. 2015)

22. září 2015 v 18:11 | Ajjinka |  Fan fotky

Ze včerejšího natáčení se fanouškům podařilo sehnat pár fotek s Kristen! Fotky jsou hrozně roztomilé, Kristen je vždycky k fanouškům moc milá :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Fotky z natáčení Untitled Woody Allen Project (22. 9. 2015)

22. září 2015 v 18:04 | Ajjinka |  Café Society

Z prvního dne tohoto týdne tu máme nové fotky z natáčení projektu Woodyho Allena. V New York City se natáčely minimálně dvě scény, jak můžete sami posoudit z Kristeniných outfitů. V červených šatech vypadá skvěle a ty náušničky! :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Fotky z natáčení Untitled Woody Allen Project (18. 9. 2015)

18. září 2015 v 21:53 | Ajjinka |  Café Society

Dnes v New Yorku pokračovalo natáčení snímku Woodyho Allena. Na place byla Kristen, která ztvární postavu Theresy. Vidět můžeme také Jesseho Eisenberga. A pokud si přiblížíte některou z fotek, která zabírá Kristeninu levou ruku, zjistíte, že jí prst zdobí prsten :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


O Equals je velký zájem!

18. září 2015 v 18:51 | Ajjinka |  Equals

Equals si evidentně na torontském filmovém festivalu vedlo více než dobře. Už jsem tu psala, že smlouva o koupi práv je na spadnutí. Nyní The Hollywood Reporter informoval o tom, že se pro film uchází rovnou několik filmových společností a dokonce to vypadá, že jako jediný dokončený film bude odkoupen za osmimístnou sumu. Mezi zájemci jsou podle zdrojů například Paramount, A24 a Sony Pictures Classics. Je to skvělý úspěch a já pevně doufám, že se dohoda uzavře co nejdříve. Ideální by bylo, kdyby se snímku ujal Paramount nebo Sony Pictures Classics, protože jejich filmy se většinou dočkávají mezinárodní distribuce. A24 s propagací filmů není zrovna nejlepší, spíš naopak. Snímek Equals, jehož rozpočet byl na 16 milionech dolerů, si to nejlepší rozhodně zaslouží!


Nové portréty pro THR

16. září 2015 v 20:31 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Z TIFF tu máme tři krásné portréty, které pro The Hollywood Reporter nafotil fotograf Fabrizio Maltese. Přidávám i fotku Nicka, protože je to Nick, že ♥ :D Včera bylo oznámeno, že Selective Films koupila francouzská práva Equals. A šušká se, že by během tohoto týdne mělo dojít k podpisu smlouvy o amerických právech, což by bylo skvělé! Dočkali bychom se nových stillsek a traileru! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Happy/Sad/Confused z Toronta

14. září 2015 v 20:19 | Ajjinka |  Zajímavosti
Chňo. Sice jsem doufala, že se dočkáme Happy/Sad/Confused v kombinaci Kristen, Nick a Josh, ale zklamaná rozhodně nejsem! Josh Horowitz pořídil další sérii fotek s Kristen v Torontu :)Kristen, Nick a Drake ve Variety Studiu

14. září 2015 v 19:57 | Ajjinka |  Akce

Zatímco byla Kristen v Torontu, stavila se společně s Nickem a Drakem ve studiu Variety. Z této návštěvy máme pár milých fotek :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Kristen, Nick a Drake pro THR

14. září 2015 v 17:08 | Ajjinka |  Videorozhovory

Máme tu dvě skvělá a poměrně krátká videa z rozhovoru s The Hollywood Reporter. V prvním videu Kristen zodpovídá otátky fanoušků. První zní, v jakém remaku by si chtěla zahrát. Kristen po chvilce přemýšlení řekne, že by si zahrála postavu Roberta De Nira ve filmu Taxikář, protože ženská verze Taxikáře by byla skvělá. Vždycky je to prý chlap, kdo ve filmu přichází o rozum a ona si říká, vždyť jsou ženský mnohem komplikovanější. V další odpovědi se rozpovídá o tom, jak má ráda svou práci proto, že se necítí tak, že ji musí udělat. Miluje ji. Má prý velké štěstí, že ví, co ji baví a co chce dělat.

Další video začíná tím, že reportérka říká, že mají hrozně energie, na což se Kristen nadšeně ptá, jestli je tohle jejich poslední rozhovor, protože chtějí jít na jídlo do Hooters (THR později napsal, že Kristen s Nickem měli celý den chuť na kuřecí křidýlka a pivo :D). V druhém videu se celkově mnohem víc zaměřují na Equals. Drake říká, že je hrozně rád, že mohl s Kristen spolupracovat, protože od prvního dne na placu věděl, že její výkon bude upřímný. Kristen pronáší, že nejvíc věřila Drakeovu procesu natáčení, protože doopravdy funguje. Kristen pak mluví o tom, že je to strach, který ji pohání kupředu a který jí pomáhá při vybírání projektů. Na konci oba hrozně roztomile poděkují THR za rozhovor. Nejlepší je na úplném konci Kristen a její "No shit, you cynical motherfuckers!" ♥ :D
Kristen pro The Daily Beast

13. září 2015 v 18:59 | Ajjinka |  Rozhovory

Kristen poskytla rozhovor The Daily Beast, jehož překlad si nyní můžete přečíst přímo tady. Jde o trochu jiný rozhovor. Zachází opravdu hodně do hloubky. Kristen se vyjadřuje ke Generaci Rx, mluví o lásce a jejím odepírání, vzpomíná na svůj první polibek a prozrazuje, který song ji momentálně dožene k slzám :)

Antiutopické filmy většinou slouží jako zajímavé alegorie. Equals jsem viděl jako kritiku Generace Rx a toho, jak především v Americe, jsou teenageři přemedikovaní. Zdá se, že léky jsou v mnoha případech líným řešením emocionální nestálosti mladých lidí.
Kristen: 'Oh, ty něco cítíš? S tím ti můžeme pomoct.' Těmihle léky se uzavírají dveře sebepoznávání. Řeknete: 'Oh bože, trochu mě bolí břicho.' a oni hned: 'Tady, s tím ti můžeme pomoct.' No, proč tě to břicho bolí? Možná je proto, že něco ignorujete, ale můžete to sami vyřešit. Ne, úplně souhlasím.

TIFF 2015, Press day 2 (13. 9. 2015)

13. září 2015 v 16:46 | Ajjinka |  Equals

Toronto se probudilo k životu a my tu máme nové fotky Kristen. Tyto jsou z focení shootu a dělání rozhovoru pro server Variety. Na fotkách si můžete kromě Kristen všimnout Nicka Houlta a CJe, který jim jeden čas dělal společnost při natáčení Equals. Dnes se můžeme těšit ještě na Q&A a slavnostní premiéru :) Zhlédnout si můžete také roztomilé snapchat video s Kristen, Nickem a Drakem, které před chvílí společně natočili :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kristen pro THR

13. září 2015 v 0:48 | Ajjinka |  Rozhovory

Kristen si poseděla s reportérem serveru The Hollywood Reporter, se kterým se bavila o Equals. Vzpomínala na natáčení, rozmluvila se o své postavě Nii a světě celebrit. Rozhodně zajímavý rozhovor, který stojí za přečtení! :)

Ve filmu neustále "vypínáš" a "zapínáš" své emoce. Bylo těžké ty dva stavy přepínat?
Kristen: Bylo to tak ponurý a strašný... tak smutný. Ve filmu jsem jediná osoba, která má své emoce zapnuté celou dobu, i když to na začátku vypadá, že ne. Ty scény, ve kterých byly vidět emoce, byly úžasné k natáčení, byly víc přirozené a známé. Bylo opravdu bolestivé nic nepociťovat. Nejvíc vyčerpávající bylo to, že jsme byli prakticky mrtví.

Jak sis kvůli téhle roli poradila s potlačením svých emocí?
Kristen: Hraju někoho, kdo své emoce neustále potlačuje, s čím se můžu naprosto ztotožnit. Stejně tak každej, kdo měl někdy špatnej den nebo zrovna měl menstruaci nebo mu přišlo, že je toho na něj na jeden den příliš, a pak musel jít a někde se ukázat. To jsem musela dělat hodně, hrozně často. Ten pocit je mi moc dobře známý - když pociťujete něco silného, ale stejně musíte jít do práce, říct Dobré ráno a neprojevovat emoce.