Říjen 2015

Tým za filmem Personal Shopper

30. října 2015 v 20:30 | Ajjinka |  Personal Shopper

Máme tu jednu milou fotku týmu, který stojí za filmem Personal Shopper. Zl. co-producent Fabian Gasmia, producent Charles Gillibert, Kristen, herec Lars Eidinger a režisér snímku Olivier Assayas. Kristen mezi nimi vypadá tak strašně maličkatá! Fotku si můžete zvětšit kliknutím na úvodní obrázek.


Fotky z natáčení Personal Shopper (30. 10. 2015)

30. října 2015 v 20:21 | Ajjinka |  Personal Shopper

Z dnešního natáčení máme rovnou dva sety nových fotek. Točila se nejdříve scéna v lese, kdy si Kristen během natáčení hrála s čokoládovým labradorským retrívrem :) Druhá scéna byla zase ve městě a Kristen si opět sedla na skútr. Ty její svetry jsou vážně super. Kolik byste si tipli, že stojí ten fialkový? 355 dolarů, hehe! :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Fotky z natáčení Personal Shopper (29. 10. 2015)

29. října 2015 v 19:39 | Ajjinka |  Personal Shopper

I dnes máme pár fotek z natáčení Personal Shopper. Kristen mi tu jako Maureen hrozně připomíná Malory z Wlecome to the Rileys :) Jak je vidět, Kristenina postava bude mít velkou sbírku světrů, hehe :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Zahraje si Kristen v psychologickém thrilleru?

28. října 2015 v 21:08 | Ajjinka |  Lizzie Borden

WOW! Skvělá zpráva! Nejspíš se můžeme těšit na dalšÍ Kristenin filmový projekt! Kristen v jednání o roli v připravovaném psychologickém thrilleru, který bude sledovat příběh Lizzie Borden. Název filmu zatím není znám.

Scénář však napíše Bryce Kass a režie se ujme Pieter Van Hees. Společně s Kristen je s projektem spojena Chloe Sevigny, která bude hrát Lizzie Borden, zvláštní a křehkou ženu, která se proslavila vraždou svého otce a matky sekyrou v roce 1892. Příběh bude sledovat události, které ji k této osudné noci vedly.

Kristen by měla hrát irskou služebnou rodiny Bordensových, Bridget Sullivan, která žila u nich doma a která byla svědkem narůstajícího rodinného napětí. A možná i byla doma, když byly vraždy spáchány. Svědčila u soudu. Existuje mnoho teorií, proč k vraždám došlo, jednou z nich byla i ta, že Lizzie a Bridget měly milostný poměr.

Zatím nejsou žádné podrobnosti o tom, kdy a kde natáčení proběhne, ale já jsem opravdu zvědavá, jestli to s tímhle projektem klapne. Příběh zní zajímavě a jeho provedení by mohlo být super. Jak si můžete připomenout, Kristen a Chloe spolu byly viděny v červenci v LA. O dalším průběhu vás budu informovat :)


Fotky z natáčení Personal Shopper (28. 10. 2015)

28. října 2015 v 20:20 | Ajjinka |  Personal Shopper

Máme tu fotky z dnešního, v pořadí druhého, natáčecího dne Personal Shopper. Na úvodní fotce můžete vidět Kristen, pilota Philippeho, který učí Kristen jezdit na skútru, jak můžete vidět na videu dole, a hot stuff, o kterém se šeptá, že je Kristenin osobní asistent pro tento projekt :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comNové fan fotky z Paříže (27. 10. 2015)

27. října 2015 v 21:31 | Ajjinka |  Fan fotky

Dnes Kristen v Pařítí odlovilo několik fanoušků a tady je pár fotek :) Ta poslední je naprosto skvělá! :D Někteří fanoušci byli na natáčecím place už od semi ráno, tomu se říká odhodlání :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky z natáčení Personal Shopper (27. 10. 2015)

27. října 2015 v 19:25 | Ajjinka |  Personal Shopper

Z prvního natáčecího dne Personal Shopper, který je právě dnes, máme z ulic Paříže nové fotky Kristen! Jak si můžete všimnout, točila scénu se skútrem, na kterém se včera učila jezdit. Na jedné z fotek je z pilotem Philippem Monneretem a producentem Charlesem Gillibertem :) A kdo je ten hot extra ve vínových kalhotách?! :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Kristen se učí jezdit na skútru (26. 10. 2015)

26. října 2015 v 19:07 | Ajjinka |  Personal Shopper
Jé! Máme tu fotky Kristen z dnešního dne, kdy se učila kvůli své roli Maureen v Personal Shopper jezdit na skútru! Od ItsOkToBeYou také víme, že se v Paříži sháněla slečna pro extras, která má dlouhé vlasy a umí jezdit na skútru. Náhoda? Možná. A možná bude mít Kristen pro roli prodloužené vlasy a potřebuje pro sebe dablérku? Uvidíme! :) Kristen dnes ráno učil profesionální pilot Philippe Monneret, který napsal, že je velmi milá, rychle se učila a při výcviku na skútru 125 Cc se bavila. Připomínám, že natáčení Personal Shopper začíná v Paříži již zítra! :)Kristen dorazila do Paříže (25. 10. 2015)

25. října 2015 v 19:35 | Ajjinka |  Personal Shopper

Kristen dnes společně se svou kamarádkou Suzie dorazila do Paříže, kde se již za dva dny, tedy 27. 10., začíná natáčet snímek Personal Shopper, který má v rukách režisér Olivier Assayas, se kterým již Kristen spolupracovala na filmu Sils Maria, za který získala jako první americká herečka prestižní francouzské ocenění César. Doufejme, že jejich další spolupráce přinese stejné ovoce :) Z Paříže by se natáčení mělo přesunout do Prahy, Londýna a Ománu :)

Fotky z natáčení Untitled Woody Allen Project (21. 10. 2015)

21. října 2015 v 22:17 | Ajjinka |  Café Society

Dnes Kristen a Jesse natáčí scénu z nového filmu Woodyho Allena v Central parku. Zatím tu máme tři fan fotky :) Kristenina účast v projektu se musí pomalu chýlit ke konci, už za šest dní začíná natáčení Personal Shopper v Paříži :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová fan fotka z NYC (19. 10. 2015)

19. října 2015 v 16:50 | Ajjinka |  Fan fotky
Z dnešního dne tu máme novou fan fotku z NYC, kde Kristen stále natáčí film Woodyho Allena. Nemůžu si pomoct, tahle fotka je šíleně roztomilá! :)Nová fan fotka z NYC (17. 10. 2015)

18. října 2015 v 12:23 | Ajjinka |  Fan fotky
Ze včera tu máme taky roztomilou fan fotku z NYC, kde si Kristen společně s kolegou Jesse Eisenbergem zašla na oběd :) Je úžasný, že se ti dva spolu takhle kamarádí, po třech filmech není divu :)Portrét od Maria Testina

18. října 2015 v 12:21 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015
WOW! Včera fotografi Mario Testino zveřejnil nový portrét Kristen ze své série s ručníky. FFotograf vyzval přes devadesát celebrit, aby se vyfotily jen s ručníkem. Já jsem z téhle fotky úplně mimo, Kristen je přenádherná! :)


Nové fotky pro Madame Figaro

16. října 2015 v 19:22 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Na filmovém festivalu v Torontu byly pro magazín Madame Figaro pořízeny tyto krásné portréty. Jsou vážně nádherné! Doufám, že se jich objeví ještě víc :)

imagebam.com imagebam.com

Americká práva Equals má DirecTV a A24

16. října 2015 v 19:16 | Ajjinka |  Equals

Americká práva futuristické romance Equals nakonec v boji získala satelitní společnost DirecTV, která v roce 2013 navázala spolupráci s nezávislou distributorskou společností A24. Za kolik byl snímek zatím známo není, stejně tak ani datum, kdy by měla proběhnout americká premiéra. Zatím víme jen to, že jako první snímek uvede DirecTV, po níž se distribuci ve vybraných kinech postará právě A24.

Já jsem z téhle zprávy docela zklamaná, protože A24 to s filmy jednoduše neumí. A zrovna Equals by si zasloužilo víc pozornosti, které se mu pravděpodobně právě kvůli mizerné propagaci nedostane. A24 prostě nemám ráda. Nehledě na to, že se o Kristen před pár lety nebáli psát docela hloupé tweety. No, uvidíme, jak to nakonec dopadne. Dobrou zprávou je však to, že se nám přiblížil trailer a další věcičky z filmu.


Synopse Personal Shopper

14. října 2015 v 17:11 | Ajjinka |  Personal Shopper

Zdá se, že tu konečně máme synopsi Personal Shopper. Podle jednoho německého serveru se Kristenina postava bude jmenovat Maureen a bude Američanka. Zatím jsme věděli, že půjde o film s duchařskou tématikou a že bude ze světa módy. Jedním z partnerů filmu je také francouzský módní dům Chanel, jehož je Kristen tváří.

Přes den Maureen, které je něco přes dvacet, chodí do práce, kterou nenávidí: stará se o šatník nepříjemné celebrity Kyry. V noci Maureen nedočkavě čeká na znamení o svém bratrovi, který před pár měsíci zemřel. Najednou začne dostávat výhrůžné zprávy od cizince, který ji všude sleduje, a všechno se začne vymykat kontrole.

Zmiňovaný bratr by měl být Maureenino dvojče, se kterým sdílela pravděpodobně nadpřirozenou duševní sílu. Americká práva k filmu má IFC Films. Natáčení začne v Paříži, odkud se později přesune do Prahy, Londýna a Ománu. Co-producenty filmu je německá společnost Detail Film, belgická Scope Invest a české Sirena Film.

Jakmile budeme vědět něco nového, dám vědět. Asi nejsem jediná, koho zajímají termíny natáčení v Praze, hehe :))

Personal Shopper se bude natáčet v Praze!

13. října 2015 v 16:24 | Ajjinka |  Personal Shopper

Ano, je to doopravdy pravda! Kristenin další film Personal Shopper, který bude režírovat Olivier Assayas a produkovat Charles Gillibert, se doopravdy bude částečně natáčet v Praze! Film samotný začne s natáčením již za 14 dní v Paříži, přesněji 27. října. Charles momentálně pracuje na přípravách natáčení v Praze, kde by se měly filmovat interiérové scény. Zároveň také na Twitteru napsal, že shání fotografa snímků z filmu, takže pokud znáte někoho, kdo má v tomto oboru zkušenosti, dejte mu vědět! :) Jakmile budeme vědět datum, kdy se Kristen v ČR objeví, dám vědět. Doufám, že co nejvíc fanoušků bude mít možnost se s ní alespoň na krátkou chvíli setkat, mně se to pravděpodobně nepodaří, takže budu držet palce jiným! :)


Dvě nové fotky z NYC

12. října 2015 v 18:50 | Ajjinka |  Osobní fotky
A konečně dvě nové/staré soukromé fotky Kristen, které byly pořízeny za jejího pobytu v NYC. Pravděpodobně ve středu 30. září v hotelu Roxy, protože k té první byl připnutý popisek "šampióní středečního kulečníku"! :)) Obě fotky si můžete kliknutím zvětšit.Nový portrét pro Chanel

12. října 2015 v 18:45 | Ajjinka |  Chanel
Pokochat se můžeme také novým portrétem pro Chanel, který pořídil sám návrhář Karl Lagerfeld. Portrét je společně s dalšími vystaven na výstavě Mademoiselle Privé. Kristen je tu jednoduše přenádherná! Kliknutím se vám fotka zvětší.

Nová fan fotka z NYC (9. 10. 2015)

12. října 2015 v 18:41 | Ajjinka |  Fan fotky
S Kristen se jeden šťastný fanoušek vyfotil v NYC. Fotky s fanouškovskými kluky a chlapy jsou stejně vždycky nejlepší, hehe! :)