Listopad 2015

Nové fan fotky z Říma (29. 11. 2015)

29. listopadu 2015 v 20:57 | Ajjinka |  Fan fotky

Jak se dalo předpokládat, Kristen už je připravena v Římě, kdy 1. prosince, tedy tohle úterý, bude konat módní přehlídka Chanel. Na letišti si Kristen odchytly dvě fanynky, se kterými se Kristen vyfotila. Do Říma dorazila o něco dřív, pravděpodobně proto, že by měla kromě účasti na módní přehlídce nafotit i novou kampaň pro Chanel. Těžko říct, na jak dlouho tam bude. Jak mi dnes psala Anet, pravděpodobně se do Prahy na natáčení Personal Shopper na nějakou chvíli vrátí. Uvidíme :)

imagebam.com imagebam.com


Kristen na place filmu Livingston

29. listopadu 2015 v 13:47 | Ajjinka |  Certain Women

Máme tu novou starou fotku z března z natáčecího placu režisérky Kelly Reichardt, na které je Kristen jako Beth Travis. Dlouho nebyl znám název filmu, teď už víme, že se projekt jmenuje Livingston. Předpokládá se, že by snímek mohl mít svou premiéru na filmovém festivalu v Sundance, ale to bychom už přebíhali :) Fotka se vám kliknutím zobrazí v původní velikosti.


Anet a její setkání s Kristen v Praze

29. listopadu 2015 v 11:35 | Ajjinka |  Zajímavosti
Aww, dnešní zpráva od Anet mi udělala obrovskou radost. Anet se včera podařilo vidět Kristen, i když jen na malý okamžit. A co víc? Získala od ní autogram s věnováním! Zjistila také, že dnes Kristen z Prahy odjíždí, pravděpodobně směr Omán, kde má natáčení pokračovat. Prozradila také, že je Kristen nemocná a vypadala velmi unaveně. Anet mockrát děkuju za to, že se mi ozvala a že mi dovolila informaci o jejím setkáním s Kristen zveřejnit. Díky! A ještě jednou gratulace, moc ti to přeju! :) A miluju to tvoje úžasný nadšení! :DTrailer Once and Forever

25. listopadu 2015 v 16:36 | Ajjinka |  Chanel

Dnes byl zveřejněn trailer krátkometrážního snímku Once and Forever, který režíroval módní návrhář Karl Lagerfeld. Kristen si ve snímku zahraje mladou herečku Irys Duke, která je tak trochu mrcha. Irys natáčí film The Private Life of Coco Chanel, ve kterém se má představit právě jako Coco Chanel. Námět zní opravdu zajímavě! Celý film bude mít 11 minut a už teď mi přijde, že to rozhodně nebude dost! :) Na celý kousek se můžeme těšit již 1. prosince.


Fotky z natáčení Personal Shopper v PRAZE (23. 11. 2015)

24. listopadu 2015 v 19:08 | Ajjinka |  Personal Shopper

No vida, tak tady máme odpověď :D Máme tu fotky ze včerejčího natáčení Personal Shopper v Praze! Fotky jsou spíše z příjezdu na plac a nejsou příliš kvalitní, ale herdek, ona tu fakt je!!! :D

Byla jsem požádána o smazání fotek, najdete je ale na zdrojovém odkazu zde :)

Novinky o Personal Shopper

24. listopadu 2015 v 17:04 | Ajjinka |  Personal Shopper

Herec Ty Olwin, který je původem z amerického Chicaga, získal jednu z hlavních rolí v dramatu Personal Shopper, ve kterém ztvární Maureenina přítele. Podle ReelChicago odcestoval v pondělí 22. listopadu a jeho natáčení skončí o sedm dní později 29. listopadu. Údajně by měl urazit přes 128 000 kilometrů, kdy jeho cesta vede směr Paříž, pak Praha a nakonec Maskat, hlavní město Ománu. Jak si můžete sami vypočítat, vypadá to, že pro Prahu příliš prostoru nezůstává.

Zdá se tedy, že se Kristen bude zdržovat v Praze tento týden. Těžko říct kdy přesně a kde přesně. Možná už tu je. Pokud sledujete Instagram Kristeniny kamarádky Suzie, která jí dělá na natáčení Personal Shopper společnost, mohli jste si všimnout, že Suzie přidává fotky z námi poměrně známého prostředí, ale nic víc z nich určit nelze.

Vážně mě mrzí, že Vám nemůžu poskytnout bližší informace, ale bohužel to tak snadno nefunguje. Pokud se dozvím něco nového, co by vám mohlo pomoct uskutečnit setkání s Kristen, bude to nejdříve na blogovém facebooku a pka i tady :)

Once and Forever + nová kampaň

19. listopadu 2015 v 19:37 | Ajjinka |  Chanel

Ze světa Chanelu máme další skvělou novinku. Máme tu několik záběrů z natáčení krátkometrážního snímku Once and Forever, ve kterém Kristen ztvárnila samotnou Coco Chanel. Prohlédnout si můžete také pár fotek. Film bude mít slavnostní premiéru v Římě při módní přehlídce Chanel Métiers d'Art, která proběhne již 1. prosince. V ten samý den se také objeví na stránkách Chanelu, nemusíme se tedy bát, že bychom o něco přišli. Režie se ujal sám Karl Lagerfeld. Ve filmu se kromě Kristen objeví například Jake Davies a Baptiste Giabiconi.

Zároveň jsme se dozvěděli, že Kristen s Karlem nafotí novou kampaň k Chanel Métiers d'Art, která bude zveřejněna v květnu příštího roku. Behind the scenes záběry si můžete prohlédnout ve videu níže, YouTube verze se sekají, proto doporučuju podívat se na videa na FashionWeekDaily.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.comKde je Kristen? Je v Praze?

15. listopadu 2015 v 18:20 | Ajjinka |  Zajímavosti

Tuhle otázku dostávám teď poměrně často, ať už v komentářích tady, na Facebooku nebo na Asku. Bohužel odpověď na ni není tak jednoduchá. Sice mi lichotí, že si někteří myslí, že vím naprosto všechno, ale neexistuje žádná aplikace, žádná webovka ani nic podobného, kde by byla zaznamenávána aktuální lokace natáčecích placů všech filmů. Ano, jak jsem psala na Facebooku, Kristenina kamarádka Nettie, která s ní byla společně v Paříži a následně na víkend v Londýně, je momentálně v Praze a dávala na sociální sítě svoji fotku z Prahy a slovník českých frází.

Budu se snažit všechno sledovat a slibuju, že jakmile budu něco vědět, dám o tom vědět i Vám. Nemám vždycky čas aktualizovat blog, ale pokud budete sledovat facebookovou stránku, budou tam aktuální informace, jakmile nějaké budu mít. Věřte mi, že si nic nenechám pro sebe, jen prostě zatím nevíme vůbec nic :)

Datum US premiéry filmu Anesthesia

11. listopadu 2015 v 17:25 | Ajjinka |  Anesthesia

Ha, máme tu datum premiéry nezávislého snímku Anesthesia režiséra Tima Blake Nelsona. Film uvede do amerických kin distribuční společnost IFC Films 8. ledna příštího roku. Uvidíme, zda se snímek alespoń v nějakém menším měřítku dostane i k nám :)


Nová fotka Kristen z Londýna

10. listopadu 2015 v 20:05 | Ajjinka |  Osobní fotky
Jak všichni víme, Kristen je momentálně v Londýně, kde pokračuje natáčení filmu Personal Shopper. Myslím, že při té příležitosti se dočkáme i něčeho dalšího, protože kadeřník Adir Abergel zveřejnil fotku, na které je společně s krásně nalíčenou Kristen :) Z téhle fotky úplně taju, je nádherná! ♥ Fotka byla pořízena dnes :)Fotka ze Soulu - Kristen a její tým

8. listopadu 2015 v 17:50 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015
Ze Soulu tu máme další novou fotku, na které je Kristen společně se svým týmem. Všimnout si můžete Ruth, Tary a Adira :) Ať žije famfrpál! Evidentně si užívali spoustu legrace, muhehe :D


Fotky z natáčení Personal Shopper (6. 11. 2015)

8. listopadu 2015 v 17:22 | Ajjinka |  Personal Shopper

Tyhle fotky z placu Personal Shopper byly pořízeny tento pátek. Jak si můžete všimnout, natáčelo se rovnou několik scén - ve dne i v noci. Podle dostupných informací měl být páteční den posledním natáčecím dnem v Paříži, odkud by se štáb měl přesunou do Prahy, posléze do Londýna a Ománu. Doufám, že se brzy dozvíme nějaké nové informace. Nejdříve budou na facebookové stránce blogu, takže pokud ji ještě nesledujete, hurá do toho! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nová/stará fan fotka z Hooters v Torontu

8. listopadu 2015 v 17:11 | Ajjinka |  Fan fotky

Pamatujete si, jak na TIFF Kristen říkala, že mají s Nickem celý den chuť na kuřecí křidýlka a pivo a že se chystají navštívit Hooters? :D Doopravdy si tam zašli a my tu máme fan fotku, na které je kromě Kristen a Nicholase také CJ :) Fotka se vám kliknutím zvětší :)


Nové fotky ze Soulu

5. listopadu 2015 v 20:49 | Ajjinka |  Photoshooty: 2015

Máme tu další dávku fotek, které byly poízeny při pobytu Kristen v Soulu, kde před pár měsíci proběhla módní přehlídka Chanel. Tyhle nové fotky byly zveřejněny v InStyle UK :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky z natáčení Personal Shopper (4. 11. 2015)

4. listopadu 2015 v 21:19 | Ajjinka |  Personal Shopper

I dnes se v pařížských ulicích natáčel film Personal Shopper. Kristen opět naskočila na skútr a zase jí to neskutečně slušelo :) Natáčení v takovémhle počasí musí být vážně zábava, ještěže má ty své svetry, hehe :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky z natáčení Personal Shopper (3. 11. 2015)

3. listopadu 2015 v 20:45 | Ajjinka |  Personal Shopper

Po víkendové pauze se Kristen vrátila na plac Personal Shopper. Opět se natáčelo ve městě a opět by přítomný nový svetr a hot stuff asistent, muhehe :D Kristen tu vypadá hrozně roztomile. Líbí se mi, jaké má teď vlasy :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Drake tweetuje o Equals

2. listopadu 2015 v 21:08 | Ajjinka |  Equals

Drake Doremus, režisér Equals, dnes na Twitteru odpověděl fanynce, která se ptala, jak je na tom trailer k filmu. Drake napsal, že na něm společně s distribuční společností A24, která odkoupila americká práva, začínají pracovat a že se těší, až se o něj bude moct podělit, až bude hotový. Já pevně doufám, že se traileru dočkáme již během tohoto roku, už se totiž nemůžu dočkat! :) Do té doby bych si nechala líbit alespoň pár nových stillsek :)